Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
10. mar 2011

Dobré ránko,
Maťko je dnes už od 6:30 hore 😖 a teraz i tu demoluje obyvačku v beháku - strašný výmyselník je to 😅
@bambola malinká je strašne krásna 😉

@janatt23 ja osobne s ním skúsenosť nemám, ale kamoška ho používa a je veľmi spokojná, akurát zistila, že Aptamil je hustejší a tým pádom jej malý menej zjedol. Možno ti malá grckala z toho že sa prejedla 😕
Vyskúšaj jej dať menšiu dávku a uvidíš. Inak niektoré baby dávajú deťom aj Babylove mlieko z DM- ky vraj má dosť podobné zloženie ako Nutrilon. Skús sa spýtať @maxara .

adelaine
10. mar 2011

dobre ranko vospolok 🙂

kocky, prosim, ktora ste davali minule kontakt na pani, ktora sice vlozky do sportovych verzii
kocikov, hodite mi ten kontakt do IP? dakujem 🙂

@janatt23 ano, malo by to byt identicke s Nutrilonom, kamoska Aptamil kupovala tusim
v rakusku pre maleho a bol v pohode, ked malej nesedi radsej skus ine, kocky tu z juloviek davali
mlieko z DM-ky Babylove, je to lacnejsia verzia Nutracu, treba skusit...
ja mam zo znackou babylove dobru skusenost, sice nie z mliekom, ale malemu davam vyzivy, tie mu
chutia viac ako hipp.

mirka285
10. mar 2011

dobre ranko...ja ze co sa mi tak dobre spalo a to vonku to pocasie...no nic,ja dnes idem tak ci tak na masaz,takze o program mam postarane 😉 prajem pekny den aj ked uprsany

noemarta
10. mar 2011

dobre ranko,
veru dobre sa spalo, teraz sme vstali s nelou 😉
Idem si vas precitat, vcera vecer som makala,tak som ani nenakukla.
paa pekny den.

maxara
10. mar 2011

Ranko damy, mm je dnes wfh a nechal ma trochu si pospat rano, ale kedze sa mi snival dementny sen, tak som vstala. Ninka mi uz hodinu spinka 😵
natiahla som fotocky z Mon https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...

bambola
10. mar 2011

@maxara fotky su super zase som sa narehotala 😀 hlavne na tom chlastacom fotopribehu 😀

janatt23
10. mar 2011

Dakujem pekne za rady. Skusim jej to pomalicky davat k Nutrilonu. Bo je tam ozaj super cena na to.

katka55
10. mar 2011

ahojte 🙂 tak toto je fakt riadne spacie pocko 😒 a ja som chcela ist doobeda na postu a ono prsi... maly mi asi pod tym igelitom nevydrzi 😠 ale svetly bod dnesneho dna je, ze ideme poobede plavat 😉

maxara
10. mar 2011

@bambola 😀 ale nevyzeraju tak? mala som tusim vybrat iny chlast ako UM, lebo fakt, ze aj Bambi aj Danko su na MM a tym padom je to matuce, ze ja som vlastne myslela RUM po novom

katka55
10. mar 2011

@maxara neboj, chapackujeme 😉 ale tiez som najprv kukala, ze preco su na umelaci 😀 😉
a paradne foto ste porobili. tie maxine komentare nemaju chybu 😀

bambola
10. mar 2011

@maxara peti mne hned doslo, ze myslis rum ale mi to prislo take vtipne to tam napisat 🙂

gabika41
10. mar 2011

@maxara@bambola ....pekne fotecky aj komentare.....a tie vlasky Vam v dobrom zavidim,nam uz rastu,ale ide to velmi pomaly................. 🙂

maxara
10. mar 2011

@katka55 @bambola no ved som pochopila, ze zrejme to je pochopene.. 😉

bambola
10. mar 2011

@maxara sa chapeme, ze sa chapeme. chapes 😀

bambola
10. mar 2011

@monline mon daju sa niekde natiahnut ako ebook aj cerstve knihy? vies nejaku piratsku stranku okrem tej co si mi davala 😀

tinaki1275
10. mar 2011

@janatt23 ja pouzivam aptamil od tretieho mesiaca a som velmi spokojna..nie som si ista ze je to to iste ako nutrilon..poviem ti ze aj napr.aptamil v grecku a aptamil v rakusku ma inu chut..potvrdili mi to ja na linke aptamilu ..proste ine zlozenie stravy maju kravicky v greck u a ine v rakusku .. 🙂takze su tam male rozdiely ..samozrejme kvalita je rovnako dobra..ak ti mozem poradit nabehni si na stranku aptamil na nete je tam tel .cislo na aptamil linku a zavolaj a opytaj sa .... su velmi ochotni..

bambola
10. mar 2011

zaspite mi niekto dietaaaaa. unavena je ale nie a nie zaspat a rozprava sa tam. ked bude poobede pistat v bazene..... 😠

maxara
10. mar 2011

@bambola Bambi, caaaary maaary fuk, uz by to malo byt. Spi?

mirka285
10. mar 2011

@bambola aj Linda mi nie a nie zaspat,inokedy uz je pomaly vyspata o tekajto dobe a dnes mi len pred chvilou zaspala 😠

bambola
10. mar 2011

ja som totalne nejaka nevyspana, teraz som zdriemla hodku s malou lebo uplne som az padala na hubu, to sa mi uz davno tak nechcelo spat. mala este spi.
@mirka285 a clovek by povedal, ze v tomto pocasi hned zalomia 😕

bambola
10. mar 2011

@maxara presne o tolkej asi zaspala, takze dik za kuzlo 😀

maxara
10. mar 2011

@mirka285 @bambola aj ja som Ninusu uspavala asi 10 minut na terase.. ale zaspala a uz spinka hodinu. Bambi, nemas zac 😉

katka55
10. mar 2011

to co dnes vymyslaju nase deti? ja som sla na tu postu a patrik nie a nie zaspat, tak som kruzila okolo posty ako kometa kym zaspal 😀 a skoro ma piclo, lebo na poste dva miliony dochodcov 😠 😠

maxara
10. mar 2011

dusim zeleninku a mam este nejake maso na luskoch z predvcerajska, takze to si dame, bez zemiakov a ryze.. mm je doma, tak mi tu riesil komp, pridal mi tu nejaku halusku do firefoxu co mi opravuje pravopis aj bez diakritiky 😀 takze ked nebudete vediet ako y/i sa pise, tak sa ma opytajte 😀

maxara
10. mar 2011

@katka55 no super, tak si si mohla aspon poklebetit s babickami 😉

denisse
10. mar 2011

ahojte baby ...
tak sme boli v poradni ... 10230g, 74cm ... dr je spokojna, vraj vsetko v pohode, staci, ze sa plazi 🙂
barunka celu poradnu prerevala, tak som ani velmi nepocula, co mi hovori 😀
ale cestou tam pekne spala a naspat sedela v kociari a kukala, tak som spokojna ... poobede ideme zase von, tak snad bude spat, ved je dnes vyslovene spacie pocasie ...

denisse
10. mar 2011

tu je nasa skoroosemmesacna slecna 😉

maxara
10. mar 2011

@denisse krasna je 😵

denisse
10. mar 2011

kto je kto? ... nela a bara 🙂

maxara
10. mar 2011

@denisse jeeeej ako sa podobaju, super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre