Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
15. mar 2011

@bambola nádhere sa asi vyperoxidovala pamäť 😀 😀 ale ja som povedala, ze si vcera volala, tak si to hned poznacila 😉
@maxara zahlasovane, ale musela som ist na normalny notebook, lebo iPad nepodporuje flash a nemala som tam tu ikonku, kde sa hlasuje 😒 som na to kukala ako puk, ze kde sa to hlasuje 😀 mozno preto to @gabika41 tiez nejde 😕

@bambola @maxara nooo, stretko moze byt 😉 svokor sice tym padom neobdri na Jožtíka potahovanu tortu, ale zbucham aspon nejaku narychlo 😝 dohodnem sa s bambi na plavani, ak s matkou pojdu 😉

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara neviem sice co roi kokrdiak ale ja som danovy poradca

maxara
15. mar 2011

@tinaki1275 teraz som pozerala a mala som 82 😀 to Katka55 teraz pridala. Ale poobede, predtym ako som sa odtrepala sem hore som mala 77 a ked som sem prisla, som kamoske na fb poslala link a ked som klikla mala som 75 😒 na 100 pro.. a teraz zrazu uz 82. To tusim za mna aj cudzi hlasuju 😀 asi som naozaj krasna 😀

tinaki1275
15. mar 2011

@maxara ze vahas 😀

maxara
15. mar 2011

@katka55 no tak super.. dohodnite sa a este niekoho napchame k cigaretke.. napr Mirku? @mirka285

@cigaretka5 on bol tiez danovy poradca 🙂 diery hladajuci

maxara
15. mar 2011

@tinaki1275 pocuvaj, ale vies aka by to bola haluz, keby ste ma dostali az fakt na prve miesto a vyhrala by som a musela by som nafotit nejake fotky do katalogu 😀 😀 😀 sak by ich drblo, keby som dosla a museli by retusovaaaaaat a retusovaaaaat

tinaki1275
15. mar 2011

@cigaretka5 teba som mala poznat predtym ..hladala som niekoho kto by mi poradil ako vyuzit to ze som v cudzine a vytiahnut nieco zo svk ..aj som si chcela platit poistenie.ale nakoniec som to nechala tak a ostala na milost -nemilost greckemu soc.systemu (ktory je o hovne samozrejme 😀 )

katka55
15. mar 2011

@maxara a ozis, koho by si zobrala do toho hamgurgu??? a kde by bola zatial ninka??? 😀 😀

vierkaha
15. mar 2011

@maxara Peti neviem o čo ide 😅 nestíham čítať dozadu dnes som mala nejaký rozlietaný deň. Malý doobeda spinkal len 30 min čo je na neho stráááášne málo tak sme boli poobede 3 hoďky vonku a on celý čas prespal. Potom som upratovala triedila veci a žehlila inak ja som dnes tiež musela vyrúbať psa ( ako ja nezvyknem, ale ....) mala som čerstvo umytú kúpeľnu a dokončievala som chodbu a mala som otovrené vchodové dvere a to teľa sa mi trepalo dovnútra, ako to že mi pobehala chodbu mi bolo jedno, ale tá obluda mi pobehala celú kúpeľňu 😠 - dostala papučou čo do nej vošlo

macik27
15. mar 2011

@maxara ta asi trochu sklamem ja som ti vybavila 2 hlasy 😀 ale len 2 😀 😀 😀

tinaki1275
15. mar 2011

@maxara co retusovat ..figu by retusovali ..si pekna taka aka si ...oni ale hladaju len tvar nie?..a maju produkty aj pre baculatejsie damy ..tak co ..a ty dovtedy schudnes na taneckoch a do Hamburgu pojdes ako druha Sklenarikova(by the way vraj sa rozisla s tym svojim neandertalcom )

cigaretka5
15. mar 2011

@tinaki1275 pri druhom snad????????? inak neviem ako to mas s trvalym pobytom ale DU ide po ludoch co robia v zahranici a seru na SK a nepodavaju priznanie

vierkaha
15. mar 2011

a Maťko sa tak zničil v beháku, že mi z večerného mlieka vypil len polku a už spal 😕

maxara
15. mar 2011

@katka55 😀 no predsa mm a ninka by sla s nami 🙂

@vierkaha ze v piatok u nas

@macik27 no to nevadi, ze len dva 🙂 to akoze chces ist namiesto mm do Hamburgu? 😀

@tinaki1275 😀 😀 😀 ty si trupka.. ved ja mam nie najdlhsie, ale najkratsie nohy na planete.. hned po mojej Lare a Basovi 😀 ze sklenarikova.. a na tanckoch urcite neschudnem, lebo aj lektorky su take bucky trosku, resp minimalne krv a mlieko 😉

bambola
15. mar 2011

@maxara len ak pojdem s @katka55 nebude mat kto zobrat zrzku z PK. len pre mna je fakt lepsie sa neterigat do ruzinova, hlavne ak bude hnusne a katka pojde.
@katka55 kati asi nepojdeme ani stvrtok, preventivne aj ked dnes mala uz len 37 poobede, ale nechcem to riskovat a mame dve nahradne hodiny tak to vyuzijem 😉 pre istotu aby sa jej to nevratilo.
inac nepytala si sa na tu masaz pre maminky? lebo utorok pojde s nami mm zase a mohol by malu postrazit kym by som si ja dala masaz 😀

maxara
15. mar 2011

@bambola no ved zrzulku netreba brat, ci? a ked, tak pre nu mozem vybehnut este predtym, ako pridete vy

maxara
15. mar 2011

@bambola a o kolkej pridete? tak okolo tej 11tej? ako k Mon sme sa chystali? Ci vlastne skor, lebo nepojdes do Ruzinova, nie?

tinaki1275
15. mar 2011

@cigaretka5 ja zijem v grecku uz 9 rokov.,a j s papiermi oficialne,aj tu platim vsetky odvody (dane minimalne kedze mam nizky prijem,robim len sezonnne 6 mesiacov a 6 mesiacov som na urade prace).. .na svk mam sice nahlaseny trvaly pobyt ale na mestsky urad som donieslapotvrdenie z mestskeho odtial ze tu zijem 12 mesiacov v roku a oslobodili ma aj od platenia toho poplatku za odpadky ..inac ja by som uz nemala mala ten trvay na svk kedze som vydata v cudzine ale to by som musela odovzdat aj obcianku ..a to mi je nejako smutno ..to nechcem urobit..to si vsetci slovaci tak nechavaju aj ked by nemali ..

macik27
15. mar 2011

@maxara do Hamburgu ? tam sem taky nebyl 😀 a ja mám určite kratšie nohy všetky nohavice musím skracovať 😀

katka55
15. mar 2011

@bambola no praveze o tej masazi nic nehovoria 😕 sak my budeme mat vo stvrtok polovicu za sebou a ani babatko ani ja nevymasirovani... 😒 spytam sa vo stvrtok a teba by som dala na utorok a seba na stvrtok 😉 a o kolkej v piatok odchod?

tinaki1275
15. mar 2011

@cigaretka5 a inac pokial viem danove sa podava tam kde zijes prevaznu cast roka nie?kedze podavam tu ...uz inde nemusim ..

bambola
15. mar 2011

@maxara praveze mi zrzulka pisala, ze ci by som ich cestou nevzala teda, ked sa jej niekde podari dat misku. na cas sa musis spytat sofera 😉

tinaki1275
15. mar 2011

@maxara nechcem sa hadat ale moje su urcite kratsie.. 😀

vierkaha
15. mar 2011

@maxara ak mi do toho nič nevlezie tak prídeme, ale na 11:00 nebudem stíhať určite lebo o 10:00 Maťo zvykne jesť a pod 30 min nejdeme 😅 takže ja by som dorazila tak okolo 12:00 - teda ak neva

bambola
15. mar 2011

@katka55 spyyytaj sa prosim stvrtok a ze ked tak povedz ze ja chcem ist utorok a ked ti bude potom pri tvojej masazi treba postrazit patka tak to nejako zvladnem 😉
ako ti maly doobeda spava? podla toho, ale ver mi, ze cim skor tym lepsie lebo s babami sa dobre kecia 😀

cigaretka5
15. mar 2011

@tinaki1275 no ono je to strasne vagne v nasom zakone. Danove by si mala podat tam kde si obhajis rezidenciu, ak si obhajis ze si viac v grecku ako na SK nemas probem , podla mna je to u teba v poho kedze tam vychovavas dieta. ALe uz som mala klientku ktorej naparil DU pokutu ze nepodavala DP aj ked zila v AT skoro 10 rokov

maxara
15. mar 2011

@macik27 no ja len preto, ze mm mi zabezpecil asi 30 hlasov 😀 kedze to rozposlal rodine a kolegom 😀 takze podla tohoto asi pojde predsalen on 😎
@tinaki1275 a vy dve ak mate kratsie nohy, tak ich mate aspon proporcne k telu, ale ja mam dlhy trup 😒

@bambola aha, no tak ked ale nejdes autom, tak ju zial nevyzdvihnes.. nic, ved bud po nu zbehnem ja, alebo ak nikoho nenapchame k ciagaretke, tak jej tam supneme zrzulku 😉

maxara
15. mar 2011

@vierkaha neva 😉 a vezmi aj Alexis , dufam, ze to klapne

bambola
15. mar 2011

@maxara @tinaki1275 baby, na mna kamarat vymyslel aj vtip. ze aky je rozdiel medzi martinkou a lzou? ziadny lebo obe maju kratke nohy 😀 😀

maxara
15. mar 2011

@bambola @katka55 sak vyrazte co najskor, mne sa Nina zobudza z doobednajsieho spanku o 10tej a odvtedy mozem vykecavat 😀 mam doma tri kociky, jeden z toho Nina potrebuje na obed na spanie a mam aj dve postielky na spinkanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre