Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
17. mar 2011

@maxara aj ja som len tak btw zistila, ze uz nemozem napisat hocico, lebo nas cita niekto, kto by nemal.. 😒

maxara
17. mar 2011

@kafoditka a teba kto spizluje?akoze ja napisem hocico, mne to je jedno, nech sa dosere kokotina jedna aj s jej podarenym.. curakom.. ale toto sa este taji, resp vsetci to vedia, len nevedia kedy presne 😒 zase raz halucinuje, utajuje.. si mysli, ze bude zaujimava

maxara
17. mar 2011

dala som do sukra

zrzulka
17. mar 2011

@bambola moj tiez len na chrbte a chrape...tiez to nemam rada .... malu nebudil a maly si uz asi zvykol 😀

luludi
17. mar 2011

@bambola normalne dieta urcite, stiahne na seba nieco 2x a pouci sa, ale Darinka mala taku maniu, u nej to bol extrem, ona proste mesiac na seba vsetko zhadzovala 🙂

Dobre ranko vsetkym 🙂

bambola
17. mar 2011

@zrzulka no mne malu zobudil tym chrapanim len obcas, ked horsie spi alebo ked sa akurat prevracia ale ja tym, ze spi s malou spolu mam plytkejsi spanok a som niekolkokrat v noci hore (aj ked si to neuvedomujem) a tym padom mi to strasne vadi a budi ma to uplne. mna to mrzi a aj jeho ale proste sa mi neda tak spat 🙄

denisse
17. mar 2011

Dobre rano .. tak som sa naranajkovala, dopijem caj a idem vysavat, nech moze ist bara na zem 😀 doteraz bola v postielke, ale kedze este nesedi, tak jej tam je tesno ... tak som ju dala na chvilu do stolicky na jedenie a idem na to ...
pekny den vam prajem ..
PS: a velmi dufam, ze nebude liat, ked pojdeme vonku, bo inak neviem, ako bude poobede spat 😕

bambola
17. mar 2011

@luludi no my aspon nemame obrusy 😀

bambola
17. mar 2011

ja z tej mojej malej zosediviem, neviem co jej je posledne dni ale po prebudeni mala vzdy dobru naladu a prehrala sa aj dve hodky. teraz ked vstane tak sa usmievka, vezmem ju do obyvacky a hned uz mrnci co som ju polozila a to ju idem len prebalit. a potom cely cas mrnci a piska, ze je nespokojna a ukludni sa len mne na rukach 😠 ale ja ju odmietam vlacit.

uz mi ani tolko nepapa co predtym, posledne tri dni odmietla uplne maskovy obed, myslela som, ze je to tou teplotou. uz davno mi nezjedla cele ranajky, jedine tu kasu na veceru mi zmajzne celu. no proste ziadam toho kto mi vymenil dieta aby mi ju vratil 😅

noemarta
17. mar 2011

@bambola pocuuuj, fakt si si nevsimla zeby bola vyhadzana, lebo ked mala nela tu siestu chorobu, bola presne ako pises, ani obedy jej nechutili a ked sa mi prisala na prsnik, tak jej salalo z ust teplo.

maxara
17. mar 2011

@noemarta noe chod ceknut sukro, uz som ta nahlasila dugy a ona ta pridalal

zrzulka
17. mar 2011

@bambola mne maly odmieta masove prikrmy uplne, my len ovocnicko a zeleninu papame. ale minule som mu davala kukuricu s mrkvou a to mu tiez moc nesmakovalo tak teraz neviem.... nemoze mat furt len ovocie a kukuricne/ryzove chrumky. u nas je to s jedenim bieda....

noemarta
17. mar 2011

@kafoditka domi gratulka Filipkovi, boooze jak ten cas letiiii...

bambola
17. mar 2011

@noemarta nema ziadne ☹ vcera som ju celu prehliadla. uz je fit, len keby uz aj prestala byt nervozna, vsak si pripadam ako s mojim ocom 😀

vierkaha
17. mar 2011

DObré ráno, človeku sa nechce ísť ani z postele keď je takto hnusne vonku 😒
Ja mám tak rada také slnečné rána, to som hneď nabudená energiou a nepotrebujem ani kávu

noemarta
17. mar 2011

@maxara funguje tooooo 😉

maxara
17. mar 2011

@bambola tak to asi ozaj boli zuby

@noemarta o dva tyzdne sa ti narodi steniatko, tesis sa?

bambola
17. mar 2011

@zrzulka mne ale doteraz papala ako kyselina a masko bolo jej oblubene. najhorsie ze ona ani neochutna a uz mrnci ked to vidi, tak jej natyskam jednu lyzicku do pusy a ona reve a tvari sa ako keby som jej tam dala hovno. tak snad jej to prejde 😕

bambola
17. mar 2011

@maxara esteze sa to da zvalit na tie zuby 😀

zrzulka
17. mar 2011

@bambola drzim palce nech je to vo vasom pripade len docasny stav, ja tiez cakam kym sa rozpapa. akoze ovocne mi zje ale ked je v niecom maso tak dve lyzicky a koniec....

adelaine
17. mar 2011

ahojte
@bambola my mame presne to iste, cez den je upistany, len by chcel byt pri mne, nic ho nebavi,
zle mi spinka, papa zle, noci su este horsie...
ale teplotu nemame....
by ma zaujimalo co je toto za fajnove obdobie vyvinu 😒

@kafoditka a to si ako zistila, ze tvoje prispevky cita dana osoba?

gabika41
17. mar 2011

@maxara ...nemam 😒

katty17
17. mar 2011

dobre ranko zabky 🙂
@kafoditka to by aj mna zaujimalo ako si na to prisla ze ta niekto spizuje??? 😠
Babule, o chvilu ideme do brendonu kuknut autosedacku a pri tej prilezitosit kuknem aj na golface. jupiiiiii. som zvedava ci ma tam cosi zaujme. zatial mam troch favoritov tak som zvedav ci ich tam vobec budu mat 🙂
@noemarta - zuzana vas krasne nafotila. strasne ste tam chutnucke.

kafoditka
17. mar 2011

@katty17
@adelaine medzi recou sa priznala, ze pozna nase forum a "obcas" aj cita...

maxara
17. mar 2011

@bambola no podla mna to je tym.. ked nechce papat.. ved ked ju chrup boli, boli cela hlava 😕

noemarta
17. mar 2011

@katty17 darmo sme kraaasne 😀 😀 😉
@maxara to faakt, musim na to prichystat mojho mm, lebo zas keca, ze nechce psa, tak ja neviem..... 😒 😠
A jasne ze si bohova, 😉 😉

maxara
17. mar 2011

@gabika41 no tak napis dugyne, nech ta prida 😉 dala som tam aj vymejkovane oznamka

maxara
17. mar 2011

@katty17 akych mas favoritov?

maxara
17. mar 2011

@noemarta ved nie psa, fenku 😀 😀

noemarta
17. mar 2011

@katty17 a co uz sa sandricka nemesti do vajca????
@maxara no ved fenku, ved uvidime, musim ho spracovat joo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre