Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
23. mar 2011

@bellablonde este su jej velke.. ale odfotila som ich na gauci .. ale potom mi skapal ten vyprdeny fotak, tak som musela dat nabijat baterku.. 😖

@tinaki1275 no to je strasneee ☹ tak ju nechaj unavit fyzicky.. a ocko ju ulozi ked pride. A ty si ju neskusala teraz zviazat do tej plachty?

vierkaha
23. mar 2011

@bellablonde aj ja som kupovala takú kozmetiku efekt žiadny,ale aspoň pekne voňal 😀

macik27
23. mar 2011

@tinaki1275 ja som ju tiež nechávala niekedy bola hore aj do jedenástej a potom sa jej to postupne posúvalo až teraz zaspávame o pol deviatej...ja som s ňou nedokázala bojovať a potom som si povedala že keď sa jej nedá spinkať tak ju nútiť nebudem pokiaľ bola veselá a nebola unavená...len musím vždy vystihnúť tú pravú chvílu keď sa jej dá spinkať lebo keď to prešvihnem tak je prúúúúser 😀 ...a možno chce počkať na tatinka aby jej dal dobrú noc 🙂

bellablonde
23. mar 2011

@vierkaha 😀 😀
ja som mu to potom pouzivala potajomky ... daco levandulove to bolo.... celkom dobre vonalo 😀

maxara
23. mar 2011

@bellablonde neriesi Sasena zuby? aj Ninka je nespokojna a podla mna ich to musi ked aj nie boliet, tak aspon otravovat. A inak geopatogenne zony skutocne dokazatelne existuju, takze nie ze verim neverim.. 😉 a nam jedna prechadza cez spalnu, ze sme si museli postel prehodit. Som vobec nemohla zaspat a ked som zaspala, tak som sa budila na desat krat a rano som bola uuuplne KO. 😒 Tak mozno je to ozaj Tinkin problem. Macka liha na tie zle miesta a pes, ovce na tie dobre miesta v izbe.. Ale podotykam, ze zviera si lahne na najpriaznivejsie/najnepriaznivejsie miesto a to neznamena, ze inde je to zle/dobre..

tinaki1275
23. mar 2011

@bellablonde rodinu vidi raz do tyzdna,cez den mame stabilny program beriem ju von aj cez obed aj podvecer ..davam pozor na vsetky signaly ked zivne raz uz ju chystam do postele..
@katarina7777 pustila som uz aj uspavanky ..nic..
baby ona s a hraje v ohradke a ja tu fnukam..a ona sa smeje na plne kolo ..je toto normalne?uplne vo skvelej nalade je..

tinaki1275
23. mar 2011

@maxara skusala som nervacila strasne az mi jej luto prislo ..uz ju nebudem viazat ,nech to takto riesi tatino ..
@macik27 ona mi zaspavala o deviatej vzdy ..ak som to nechala do pol desiatej bolo zle..vzdy sme zovsadila utekali pred deviatou aby sme stihli ..aj dnes som ju za desat devat mala v posteli a vypila mlieko a uz mala zavrete oci a aj si ich suchala s plienkou ako vzdy ...potom sa hrala s dudlikmi asi polhodku ,si ich prekladla a prekladala apotom sa zacala stavat..

maxara
23. mar 2011

inak taka otazka.. chodi niekto do wenice nakupovat? alebo to len ja som taka unesena? 😒 dnes som bola strasne odignorovana ☹

maxara
23. mar 2011

@tinaki1275 a mas zhasnute a vypnute vsetky zvuky?

tinaki1275
23. mar 2011

na geopatogenne zony verim aj ja..musim zistit ako to je s jej postielkou ..ale doteraz jej to nevadilo a zrazu jej to vadi|?

tinaki1275
23. mar 2011

@maxara vsetko bolo zhasnute .telka v obyvaku vypnuta aby nic nepocula...nic nezabera..
nebola si odignorovana 🙂 ja som ti akurat nestihla napisat ze si mohla hodit fotky co so nakupila,riesila som tu kamosku .. 😒

maxara
23. mar 2011

@tinaki1275 no geopatogenne zony nestoja uplne presne na mieste.. suvisia prave s tym geo..

tinaki1275
23. mar 2011

no ona si pekne sadla v ohradke dala cumlik do pusy a pozera telku 😕

tinaki1275
23. mar 2011

@maxara presuvaju sa? 😕

maxara
23. mar 2011

@tinaki1275 no oni su to vlastne zony, kde je porusene elektromagneticke vlnenie, co suvisi so zlomami v zemskej kore, s posuvanim litosferickych dosiek, zemetrasenia, sopky.. vsetko na to vplyva.. no a tie zemetrasenia su uplne vsade a dost casto, aj ked len malilinke, ze ich ani nemusime citit, len ich pristroje zaznamenavaju.. takze vlastne sa ti moze zona presunut, rozsirit, zuzit, zmiznut..

vierkaha
23. mar 2011

@bellablonde Johnson @johnson to bol 😉

maxara
23. mar 2011

@tinaki1275 Trápia vás bolesti hlavy, máte nepokojný spánok, prípadne ste unavení keď ráno vstanete z postele? Príčinou môže byť okrem geopatogénnej zóny aj zvýšená hodnota umelého elektromagnetického poľa. Každá miestnosť domu, či bytu, v ktorej sa zdržiavame, na nás nejako vplýva, takisto orientácia domu a umiestnenie inžinierskych sietí.

Narušené geomagnetické pole nie je stále, dá sa ovplyvniť výstavbou, kedy sa môže prirodzene presunúť na vedľajšie miesto. Nepriaznivým vplyvom prostredia sa dá zabrániť aj tzv. tieničmi, či rušičkami, ktoré dokážu harmonizovať vonkajšie prostredie.

Obvykle sa dávajú do základov, ak to už nie je možné, umiestňujú sa do interiéru - presne na svetové strany. V blízkosti interiérových tieničov by sa nemali nachádzať silné magnetické polia a materiály s elektromagnetickým nábojom.

Jednou z najjednoduchších možností však zostáva akási slovenská obdoba feng-šuej - do stále prázdneho obydlia pustite psa a sledujte jeho správanie. To vám napovie, v ktorej časti sa nachádzajú miesta, ktorým sa vyhnúť, a naopak, ktoré využiť.

bellablonde
23. mar 2011

@maxara co ti ja viem, podla mna sa sasena namotala na kafkovho filipka a opakuje po nom opica jedna ... na zuby si este pockame...
skor to vidim na hroznu krivdu...peto mi zobral hracku a pod. 😀 😀

a neboj, ja som sa uz namotala na wenice... davno, davno, ked si este len nakupovala vybavicku, ale za ten svet som sa tam nedostala. Kvoli petovi, vsak s nim ist hocikde do obchodu je na slucku.
Kym chodil do jasli, mi to uplne vyfucalo z hlavy, ze by som mohla ist skocit popozerat
a teraz uz opat do jasli nechodi, takze sa tam zas len tak lahko nedostanem

😀 😀 to je situace

tinaki1275
23. mar 2011

@maxara tu su zemetrasenia 3x do tyzdna.. ☹

noemarta
23. mar 2011

@tinaki1275 boooze to fakt, jejda ja sa takychto veci tak bojim.... ☹

maxara
23. mar 2011

Technické zariadenia domu - elektrickú rozvodovú skriňu, kotol, či chladničku, umiestnite čo najďalej od miesta oddychu. Podlahové vykurovanie je nevhodné v miestnostiach, kde oddychujete, alebo sa v nich dlhšie zdržujete. Elektrické prístroje by mali byť od postele vzdialené minimálne jeden meter.

Účinky geopatogénnych zón znížite aj nábytkom, kde sa odporúča hlavne prírodné drevo bez lesklých lakov s jemnými líniami. Ak budete mať miestnosti v tvare obdĺžnika s vyšším stropom, výrazne zharmonizujete váš dom.

bellablonde
23. mar 2011

napr ja nepochopim ako moze niekto v klude zaspavat v spalni pri telke....
ja som taka staromodna,,, spalna- posvatne miesto, kde ma byt ticho, klud

noemarta
23. mar 2011

@maxara ja som do wenice chodila kedysi dost casto, ale naposledy som tam bola ked som si kupovala vybavicku pre nelu, od vtedy nie, s nelou sa tam trepat nechcem, a ja nemam kde nechat nelu... aleee asi sa tam niekedy vyberiem.... 😉

maxara
23. mar 2011

@bellablonde cize si tam este nebola?? 😅

bellablonde
23. mar 2011

@noemarta cauko noe, pracujes?

maxara
23. mar 2011

@tinaki1275 no pekne.. 😒

bellablonde
23. mar 2011

@maxara maxi, bola som tam 1x s mojim brachom asi pred 3 rokmi,,,, on si tam chodieval kupovat kosele
aaale vidis, teraz presne neviem, ci to bolo tam vo wenice alebo v nejakom obchode vedla... 😅

noemarta
23. mar 2011

@bellablonde jo jo 😒 😉

vierkaha
23. mar 2011

@maxara ja som vás dočítavala až teraz, takže neignorujem, ja som do Wenice chcela ísť už dávno, ale ani podľa mapy si neviem predstaviť kde to je 😅 V TT je taká pidimini predajňa, ja to malému chodím kupovať čapice a tepláčiky.
Inak idem sa pochváliť, jak som dnes ošulila Maťa 😀 Kedže nechce piť mlieko tak som nabehla dnes do Tesca a tam mali, že Hami mliečko s kašou s vanilkovou príchuťou ( 90% z toho je dojčenecké mlieko) , ale z fľaše to nechcel piť tak som mu to večer dala z misky lyžičkou a zjedol normálnu dávku 😀 . Inak kúpila som aj iné fľaše Lovi - spodobným cumlíkom a MAM s iným a nechce piť ani z jednej , teda čaj vypije, ale mlieko nie 😠

bellablonde
23. mar 2011

on si tam vlastne kupuje kosele doteraz
a je moc spoko s kvalitou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre