Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
31. mar 2011

@katty17 ano kati to je nasa Nelka, veruuuuuuuuuuuuuu sto rokov sme sa nevideli, verim ze to napravime 😉 😉 😉 kati foto pre teba...
@alllexa veru ked nema dieta harmonogram spanku, je to zleeee, nasa teraz po zmene casu spi az okolo 19,30 pred tym chodila spat okolo 19stej.
Alex, my chceme dat ten stan teraz cez leto von a cez zimu to bude mat v izbe. 😉

noemarta
31. mar 2011

@katty17 koksooo, kedy ja budem poznat prespanu celuuuuuuuuuuuuuuuu noc, ja som skromna, mne by stacilo prespat v noci v kuse 5 hodin !!!!! ☹

noemarta
31. mar 2011

@katty17 viem aka, ale bacha na koliecka, su dost nekvalitne, a nedaju sa natacat s tou rukovetou. 😝

katty17
31. mar 2011

@noemarta - anooooooo, toto je Nelka 😀 babulka zlatucka. nech uz je utorok 😉 ten stan je vazne paradny. akurat minuly tyzden som vravela risimu ze by sme mohli cosi take zabezpecit na dvor k nasim . kde ste kupovali? kolko stoji?

kafoditka
31. mar 2011

@noemarta Maci, tusim sa malej nejak zagulatili licka 🙂 ci sa mi len zda? ale podarena je zlatusik maly
@katty17 Kati to fakt? kokso ja by som dala ruku do ohna za to, ze som ju tam videla 😕

kafoditka
31. mar 2011

@noemarta Maci no s tymi zubkami to musime len pretrpiet..podla mna idu malemu viacere naraz a preto ho to boli, ved ten prvy ked mu vysiel, ani som nevedela ako a zrazu ho mal a teraz ho tie ostatne bantuju.. 😒

vierkaha
31. mar 2011

Ahojte,
po dvoch náročných dňoch mám konečne čas aj na koňa.
Včera som bola s malým na prevážení u Dr. - máme o 60 menej ako pred 6 týždňami 😒, brali mu krv na testy a keďže jak na potvoru nemal na telíčku žiadnu viditeľnú žilu museli mu zobrať krv z hlavičky. Samozrejme som nemohla zostať vo vnútri ambulancie tak malý vrieskal dnu a mne slzy tiekli vonku v čakárni. Dnes sme ešte niesli moč na testy, nasadila nám probiotiká a na budúci týždeň ideme na preváženie. Ak bude mať Maťko menej ako tento týždeň tak pôjdeme na pozorovanie do nemocnice, ☹ teda pokiaľ nič testy neukážu.
Dnes som bola u zubárky, lebo sa mi zlomila horná osmička a bola aj dosť zlá tak mi ju rovno vytrhla 😒 a nakoniec sa ohlásili kamaráti na návštevu, ale tak som sa na nich tešila, že ma ani ten zub nebolel 😅

Idem uspať malého a potom dočítam čo máte nové.

kafoditka
31. mar 2011

Baby, co poviete na tieto saty? Keby som si dala k tomu cervene alebo ruzove lodicky a listovu kabelku? skoda, ze nie su v inej farbe, ale je na ne dobra zlava..
http://www.stilago.sk/index.asp?tn=productview&...

katty17
31. mar 2011

@kafoditka domi neukazalo mi to saty. musim byt registrovana? uloz ich ako obrazok a vloz sem foto siat.

katty17
31. mar 2011

@vierkaha - joooooj, tak to by som ani ja nemohla byt pri tom keby malej brali krv z hlavky ☹ . hlavne ze to mate uz za sebo. teraz budeme drzat prstiky nech je vsetko v poriadku.

kafoditka
31. mar 2011
noemarta
31. mar 2011

@katty17 kupila som to dnes v tescu za 15 Eur. maju vselijake motivy...
@kafoditka, veru musime vydrzat. ☹
@vierkaha fuha, to ma mrzi, verim ze testy nic neukazu , myslim zle, a maly zacne papat...

noemarta
31. mar 2011

@kafoditka hm.... mne tie saty nic nehovoria, a je to taka dlzka ze neviem, budes sa v nej citit dobre, lebo ja a moje krive nohy... neeee.

kafoditka
31. mar 2011

@noemarta Maci idem si odmerat tych 90cm co pisu, ze tolko maju..

noemarta
31. mar 2011

@kafoditka nooo radsej si to odmeraj... ale kebyze to skombinujes s tou ruzovou... da sa 😉

noemarta
31. mar 2011

idem si kuknut panelak a keby bolo keby, paaaaaaaaa zatim

kafoditka
31. mar 2011

@noemarta nieeee mam to pod kolena 😠 to by som bola jak strasak do maku

katty17
31. mar 2011

@kafoditka - domi mne sa nepacia tie saty. ale ja nie som na take strieborne leskle veci... tebe by pristali ine farby. zivsie.... si krasna shneda baba. tak to vyuzi 😉

kafoditka
31. mar 2011

@katty17 Kati no od snedej mam na miiiile daleko 😀 akurat som dnes po sprche kukala na seba, ze by bodlo par minut v solarku len tak zlahka... baby idem ja zaliezt do postele a citat knizku, majte sa a dobru noc

tinaki1275
31. mar 2011

@gabika41 moja nie je daj si stranku zdravie .sk napr.a tam v ochoreniach si daj kliesta je to tam pekne rozpisane,alebo http://www.aktivni.cz/clanek/zdravi/borelioza-n...

tinaki1275
31. mar 2011

@mirka285 ja som si uz tiez vybrala trojkolku tuna.a vyzera byt fajn je pre deti od 9 mesiacov a da sa podstate "prestavat "na dva sposoby a hlavne pre male deti ma aj normalne tu ochrannu barieru okolo sedatka.. tiezsami tie auticka nepozdavaju ..

gabika41
31. mar 2011

@tinaki1275 ....pytala som sa pediny a ockuje sa az po prvom roku zivota....a myslim si,ze a Krete nemusia klieste prenasat ,to co na Slovensku....

monline
31. mar 2011

baby dokedy sa dáva vigantol?

monline
31. mar 2011

@noemarta Nelka aká krásna bacuľka, úplne je zmenená 🙂 fajn domček ste kúpili..

tinaki1275
31. mar 2011

@vierkaha joj dufam ze vam probiotika zaberu mne po nich mala papa omnoho lepsie..vraj jednoznacne podporuju chut do jedla.. 🙂 no ja sa tiez bojim co mi pedina povie na vahu ..sme pribrali za 3 mesiace nejakych 700g ..ale medzitym aj schudli 200...a aj mna caka zajtra zubar ..mam paniku asi 4 diery ..mne sa kazia zuby doslova zo dn a na den...
inac dnes som malu dala do postele 0 21,15 ako som ju davala predtym v starom case a to bola hore 4,5 hod.vkuse od posledneho spanku a bojovala so mnou hodinu a stvrt brutalne(z toho som 25 minut telefonovala)..som odnej po 20 minutach odisla do obyvacky lebo mi zvonil telefon a hovorim sa co s a stane ak postoji chvilu ,mozno sa unavi a lahne si sama..kdeze...ona stala celych 25 minut a revala azkym som neprisla a zase ju nepolozila a este dalsich 20x...no aspon ze teraz spi ..uvidime dokedy ...

monline
31. mar 2011

mne je dnes smutno a ani sa mi nechce vypisovať, tak si vás budem len čítať

tinaki1275
31. mar 2011

@gabika41 prenasaju to iste a je ich tu este viac a je aj viac infikovanych oblasti ...asi kvoli teplu ..☹ dokonca tu davam napr.psom a mackam aj v zime ampulu proti kliestom ..lebo bezne sa na nich nieco nalepi ..ale tea april maj jun su kriticke mesiace.. 😒 ja sa teraz budem bat dat malu na travu pred domom.. ked bude tak extremne citliva ako ja na vsetky ustipnutia..zbohom ostavajte ..ja som alergicka aj na ustipnutie komarom .. 😠 a klieste na mna lezu ako muchy na med.. 😒

tinaki1275
31. mar 2011

@monline a z coho ti je smutno? 😕

monline
31. mar 2011

@tinaki1275 mám strach o niku, ukázalo sa, že má asi zdravotný problém..v pondelok ideme na vyšetrenie a uvidíme, čo povedia...tak akosi som z toho vystrašená a neviem sa sústrediť na iné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre