Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
7. apr 2011

@katka55 no neocakavam od toho zazraky ale mame aspon program na pondelok 😉

adelaine
7. apr 2011

ahojte vospolok

@maxara aby som nezaostavala s udajmi, tak som maleho dnes len kvoli tebe vazila 😀
lebo sme boli v poradni v 8 mes., a potom ideme az v 10 😒
tak orientacne: 76 cm a 9,9 kg, zubok som ti uz hlasila 🙂
mama este ani zdaleka nepovie, to skor bum atd 😀 takze na to si este pockam
.....dakujem za zapis

katarina7777
7. apr 2011

@adelaine tak nas leo najlepsie hovori mnam mnam 😀

katka55
7. apr 2011

@bambola uz viem ako sa to vola... http://www.centrumalma.sk/ponuka-kurzov/
a uz ozaj dobru noc 😀

bambola
7. apr 2011

@katka55 este v karlovke tusim je sanca tanca, ale ti su pekne drahi 😒 , to fakt radsej plavanie

katka55
7. apr 2011

@bambola aj babyfit je v karlovke, ale mne sa nechce dochadzat 😒 teraz som kukala mc macko, ale tam je to v pondelok rano, a to som ja este kaput po vikende 😀

bambola
7. apr 2011

@katka55 paci sa mi ta alma 🙂

vierkaha
8. apr 2011

Dobré ránko 🙂

kafoditka
8. apr 2011

Dobre rano...to co bol za vietor v noci?? 😕 po parkovisku su polamane vetvy stromov a ja som ani nemohla poriadne spat koli tomu a to som zalahla uz o 21 k malemu...Dnes upratujem, uz mam prezlecene periny a pokracujem dalej.. Tatina mame na fuske, pride az vecer..
@bambola ak bude stale fukat taky vietor ( co momentalne tu v Petrzalke fuka) tak asi ostanem doma a ani von nepojdem.. este uvidim.. inak okolo 13:30 - 14:00 chodime von, tak ti dam dovtedy este vediet 😉

vierkaha
8. apr 2011

@kafoditka aj u nás boli zlomenné konáre, štastie sme mali v tom, že my normálne parkujeme vonku a včera mm auto dal za plot, kedy to neurobil, tak nám ja taká obr haluz skončila rovno na streche 😒 Budem musieť hodiť reč so susedom, že ten orech pôjde dole ( aj tak je celý uschnutý )
A ja von dnes určite nejdem, som len púšťala psa von a skoro ma uchytilo 😠

mirka285
8. apr 2011

dobre ranko...ja neviem,co to bola za noc,vobec som nemohla spat,som sa prehadzovala stale ☹
@kafoditka u nas vobec nefuka...baby idem zachvilu na trhanie tej osmicky,dufam,ze to pojde hladko...

jaruska8
8. apr 2011

Dobré ráno, aj u nás bol vietor riadny, ale nie až taký. Bože, ešte pred mesiacom som tu fňukala kvôli malej, že sa jej nechce sadnúť si, a už mi tu dobreže nechodí. 😉 😉 😉 😉 Zlatá je, ale už je nebezpečná, nočné lampy sú v prdeli, musia ísť preč. 😝

vierkaha
8. apr 2011

@mirka285 držím palce 😉

kafoditka
8. apr 2011

@mirka285 Miri tak sa drz, snad to budes mat potom konecne naporiadku..

monline
8. apr 2011

@mirka285 držím palce nech to nebolí, nech je lekár šikovný..
u nás strašne fučí, stromy ide polámať, tak sa prehýbajú..

@kafoditka včera sme mali poradňu a potom som šla na rodičko, až večer som prišla domov, nechcelo sa mi písať...
malý má vonku siedmy zúbok, ani neviem, či som písala, včera na poradni vážil 8940g. Drobátko moje. Nike som vybavovala predoperačné vyšetrenia. Malý mi tu lozí pod stolom, zbytočne má podložku s hračkami v izbe..aj tak ho to ťahá k predlžovačke a káblom, budem to tu musieť nejak vymyslieť..a ešte ho baví stoličku na kolieskach posúvať..hore je od siedmej, vďakabohu, že nie od šiestej či skôr (vtedy som kojila a našťastie ešte trocha zaspal)..udržala som ho ešte hodinu v posteli, ale to ho už musím normálne držať za nohu, nech pri tom lození neskočí dole..práve je pod mojimi nohami a zbiera veci, ktoré včera pohádzal na zem..hups, aj suchý rožok..nonoooo 😀

bambola
8. apr 2011

dobre ranko,

@kafoditka aj tu fuka ako sialene 😠 tiez cakam ako sa to vyvrbi

jaruska8
8. apr 2011

@monline Naša bola dnes hore o 6, aj včera, aj predvčerom. 😖 😖 😖 😖 😖 Dovtedy spávala do siedmej až 8. Už sa asi prispôsobila posunutému času. Škoda. ☹ ☹ ☹ ☹ My už máme 9,2 kg. Ale mne sa zdá, že na to nevyzerá, ona je len dlhá, bez problémov nosíme 80 už. 😉 😉 Akože stehienka má, ale inak ani nie je veľmi bacuľatá. 😉
@mirka285 Drž sa!!

maxara
8. apr 2011

@bellablonde odkaz som odovzdala a teraz je nasraty, ze som ho natrela 😀 😀 lebo ze on to nemyslel zle. Len sa opytal 😀 Ale ved ja som to ani zle nenapisala, nie?

@aalexis007 😉 no ale ked jedneho napomeniem, tak vsetkych musim, chapes..

@katy1979 a zuby a mama? este nic? a inak sa ako mate? co mate nove?

@vierkaha ano Vieri, ty mas este s mierami cas 😉 ty zakoncujes tabulku. a na opekacku sa tesiiime, takze jasne ze sa navtirkaj.

@mirka285 no ved jasne ze kotlikovy.. 😉 takze vas dve s @katarina7777 cakam skorej. A plan B je taky, ze sa stretneme na chalupe, ked nebude prsat, ale bude len chladno, tak postavime normalne kotlikovy gulas na ohen a chlapi budu varit a na gril hodime nejake dobroty a chlapi budu grilovat a my si zakurime v obyvacke v krbe, deckam rozlozime na zem nejake deky, hracky.. a ako u nas keby sme boli. Aspon budeme mat blizsie bar 😉 A mozeme si pripadne zahrat biliard, alebo vyhriat sa v saune, keby nam mala byt velka kosa. To by sme sa nejako prestriedali, takze je nutne si ale doniest velke uteraky do sauny, lebo viem, ze tam nie su.

maxara
8. apr 2011

@mirka285 dufam, ze osma ta boliet nebude a vydrzis to.. vobec nezavidim ☹

katy1979
8. apr 2011

@maxara ani zuby ani mama 😀 teda mama krici len ked zdrhnem z dohladu ale nemyslim ze je to cielene. ale vynikajuco mu ide slovicko ne teda v preklade nie. lozime sedime a stale nemame radi kocik ci autodedacku. a ako sa mame? no obcas hekticky ale v hlbokej podstate vlastne dobre. stale bez auta takze do blavy velmi sporadicky chodim

maxara
8. apr 2011

@katy1979 aha, takze byvate v senci? super.. niekedy by som ta mohla navtivit cestou k nasim.. a vysvetlis mi tu tvoju motanicu 😉 ci uz je vsetko tak ako ma byt?

luludi
8. apr 2011

@bambola @katka55 ta alma sa mi tiez paci..

katy1979
8. apr 2011

@maxara ale kde vsetko je naruby a nie ako ma byt 😅 v senci sme uz od augusta. no zastav sa zastav cislo myslim ze mas. aj kavu ti urobim 😎

maxara
8. apr 2011

@katy1979 🙂 cislo mam a kavu vies aku pijem? uplny kybel nesky s mliekom a cukrom 😵 no ak je to jedno kedy sa zastavim, tak budem na to mysliet a ked budem mat cestu a cas, ozvem sa. A ty tusim ani inak to mat nemozes, len naruby, ved by si sa nudilaaaa 😉

katy1979
8. apr 2011

@maxara tak taku kavu ti nemam problem urobit vsetky ingrediencie su pritomne 😀 co ty vies mozno aj napecene budeme mat ak prides v spravnu chvilu. no mysli mysli vacsinou sa zdrzujeme tu v okoli. to mas pravdu inac by tu bola nuda ze by skapal pes.

kafoditka
8. apr 2011

Hotovo, upratane 🙂
@katy1979 jeej Katy k nam zavitala po sto rokoch 😉 citam, ze sa mate fajn, sto rokov som ta nevidela...
@monline Mon, u nas tak isto, maleho vobec nezaujimaju hracky, ale vsetky kable, zastrcky, mobily, ovladace a vsetko, co je schovane v kuchynskej linke a dokaze sa k tomu dostat - je jeho 😉 najnovsie mi zacina olizovat panty na dverach 😕 staci ze ho na par sekund pustim z dohladu a zarucene viem, ze ho najdem pri dverach 😀

Baby kucharky poradte mi, idem dnes varit kuracie plnene nivou a sunkou..co mam dat do tej smotanovej zalievky, ked to budem zapekat???

adelaine
8. apr 2011

@kafoditka ja davam do sladkej smotany na varenie 1 cele vajicko, trosku vegety a nastruham tam tvrdy syr,
rozmiesam a zalejem ci uz masko, alebo ja robim takto aj zapekanu brokolicu

kafoditka
8. apr 2011

@adelaine dakujem Mati 😉

maxara
8. apr 2011

@kafoditka ja tiez tak ako adel, plus to este niecim okorenim, cim sa mi chce, napr rascou, alebo nejakou bylinkou, petrzlenkou, alebo bazalkou (ale to ja moc nemusim, ked tak maaalinko)

kafoditka
8. apr 2011

@maxara 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre