Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
13. apr 2011

@katarina7777 sa tesim, ze si uspesne doma a chalupovica neohrozena 😉

vierkaha
13. apr 2011

@oacka ja si myslím, že všetky sme rady,že tých našich vým výmyselníkov máme, ale Maťo má bohužial smolu v tom, že ja som trpezlivosťou nikdy neoplývala, aj sa snažím zostať kľudná, ale ešte stále niekedy jednoducho vypením 😔

katarina7777
13. apr 2011

@mirka285
@maxara baby kolko toho masa mam doniest? nejake 3 kila budu stacit? bude samozrejme uz napacovane v octe 😉 co mam este priniest?? tak sa tesiiiiimm 😀
a v sobotu robime opekacky u nas doma lebo som mala so segrou narodky tak sa tu zide asi 30 ludi, no zas priberem ... mnam 🙂

oacka
13. apr 2011

@vierkaha ja som na tom podobne, ja ju niekedy s takou zlosťou schytím z kočíka alebo z postieľky,že sa z toho budem musieť pred veľkou nocou vyspovedať.... už to nesmiem nikdy urobiť.

tinaki1275
13. apr 2011

@maxara s tymi granulami sa netrap ..moje krsniatko Anna dodnes nerozlisuje piskotky pre psa (toho yorksira co som zase strazila)a pre nu .. 😀a to ma 3,5 roka..nejako viac jej chutia tie psie.. 😀 a nikdy jej nic nebolo ..

vierkaha
13. apr 2011

@maxara úplne 😉

tinaki1275
13. apr 2011

joj baby ja vam tak zavidim ten piatok 😔 ale aj prajem samozrejme..aby ste mali pekne pocasicko a hojnu ucast a mnam mnam gulasik ..joj keby tak boli peniazky zeby som mohla castejsie chodit na svk ..este mam 2 tyzdne volna hned by som isla.. 😒

vierkaha
13. apr 2011

@oacka ja už radšej na spoveď nechodím - farár by to asi nerozchodil 😀

tinaki1275
13. apr 2011

@vierkaha ja som vcera na malu vyletela pri papani ..ona prisla na to ze ked rozhazduje rukami tak mi vykydne celu lyzizcku ,resp.s a trapim kym jej ju dostanem d o pusy a uspesne to vcera praktizovala tak som na nu zacala kricat ..a vies co ona sa ani nerozplakala len kukala nasrata...normalne nasrata..ja som videla ze ma ma v pazi ..tak som sa az zacala smiat.. 😀 a tie cigy su naprd,ale ak ti to pomoze uvolnit sa co sada robit.. 😒 ..ja som prestala pred 9 rokmi a som strasne rada..a viem ze uz nezacnem..medzitym som si zapalila asi 5x kedsme boli s kamoskou na drink ,ale nejako ma to uz nechytalo ..

tinaki1275
13. apr 2011

@maxara takze moje dieta malo spat polhodku ako zvycajne a spi uz 45 minut a mne za hodinu zavru lekaren a aj banku ..ona to vie na stopro ze sa ponahlam takze ak nevstane do 15 minut nestihneme ani nahodou .. ☹

mirka285
13. apr 2011

@katarina7777 Kati vsak raz za cas ani obzerstvo nie je zle 🙂 tri kila stacia urcite..

jaruska8
13. apr 2011

Baby, vidím, že tu riešite ,,nerváky"", tak pridávam sa do klubu, tiež nepatrím k tým trpezlivým a malá si to tiež niekedy zlízne. 😢 😢 😢 Akože niekedy proste hučím ako Niagara. 😒 A malá len kuká alebo už aj mrnčať začala, stokrát si poviem, že počítaj do 10, ale nejak mi to nejde a to mám naozaj zlaté dieťa... ☹ A s lyžičkou mi malá včera robila presne to isté, čo sa telepaticky dohodli?????? 😉 😉 😉 😉
@tinaki1275
@oacka
@vierkaha
@maxara

katarina7777
13. apr 2011

@tinaki1275 aj leo niekedy vymysla pri jedeni a inokedy je ukazkovo! prave sa tu prvykrat sam postavil v postielke, evidentne mu slovensky vzduch prospieva 😀

@mirka285 co este treba priniest? poobede idem do billy tak by som vsetko nakupila 🙂

mirka285
13. apr 2011

@katarina7777 uz nic,kazda nieco donesie,takze myslim,ze mame vlastne vsetko 😉

bellablonde
13. apr 2011

baby, nemate na mna
ja pravidelne vyhadzujem svoje deti z okna 😀

musim povedat, ze na petiaka som bola omnoho horsia ako som teraz na sasenu
ale tak on bol stokrat protivnejsi
VZDY to tak bolo a je, ze ked som potrebovala nieco vybavit, kupit, vyskusat, vtedy bol meganajhorsi 🙄

Inak sa mate?
mna dnes zachranila mraznicka, inak by deti nejedli...cistou nahodou som tam mala odlozene dusene hovadzie.
Poobede, ked sa vyspia, ideme skocit kupit petkovi bicyklik a sasene treba plienky

Si predstavte, ze okolo komplet celeho nasho baraku osadzaju zavory na parkovacie miesta (pocitam, ze asi tak 200 miest, je to tu dost velke) a obyvatelia si ich mozu prenajimat 😲 😲 cista ryza

katarina7777
13. apr 2011

@mirka285 ako to poriesime s taniermi, poharmi a pod? @maxara su na chalupe ci kupim nejake plastove? podla mna minimalne pohare by sme mali mat plastove nech nemusime tolko riadu umyvat 😉

katarina7777
13. apr 2011

@bellablonde len ich prosimta vzdy vyhod cez otvorene okno, ved by si sa nedoplatila keby mas vzdy skla menit 😀

bellablonde
13. apr 2011

@katarina7777 som za 😉

bellablonde
13. apr 2011

😀 😀 😀 jedine cez otvorene

mirka285
13. apr 2011

@katarina7777 inventar tam je komplet,ale tie plastove pohare nie je zly napad 😉

tinaki1275
13. apr 2011

tak moja dcera dnes spala miesto polhodiny hodinu a pol 😕 uz nic nechapem..nie zeby som sa netesila ,akurat som nic nestihla ani lekaren a ani banku ..no co uz..som zvedava kedy mi zaspi poobede..este ze obedik spapal vzorne..
baby spytam sa tak hlupo ked ide zubok ,kolko asi trva cela ta tapalia,kym teda vylezie natolko ze uz neboli ,resp.dieta uz sa tak netrapi ..staci ze sa prereze..? ja neviem ale vidno uz aj ten druhy ale sa mi zda ze stale ju to boli az az...
ozaj a ockovat sa moze ,my mame v piatok ockovanie...ona teplotu nema a ani nesopli ,ale vraj je imunitny system oslabeny ked lezu zuby ..

luludi
13. apr 2011

@tinaki1275 tinka, to je individualne, u nas to trva cca tyzden, ale ako nahle je to najhorsie za nami, vtedy zvykne Bubo zrazu ovela viac spinkat. U nasej pediny je zvyk, ze ked idu zuby, tak ockovanie odklada 🙂

strasska
13. apr 2011

@bellablonde bella aky bicykel idete kupit?
Mna vytaca viac Misko, prvych 6 mesiacov Julku ignoroval, teraz ju uz vnima az velmi. Samozrejme, ze jej berie vsetky hracky, zial nielen rukami ale aj nohami, krici jej do ucha aspon 10x denne, akoze ju strasi hu, objima ju tak, ze ju komplet zalahne, ked sa mala dvihne postavi ku skrinke, tak ju taha za ruky prec, lebo je to vraj nebetecne (cize nebezpecne) a dava jej servus s patricnou silou a karambuc (to je akoze baran baran buc) a niekedy ju olizuje.
Akoze...ked to tak citam, tak je zlaty, ale strasne ma to vytaca, lebo sa bojim, ze jej ublizi.
A ta krpana za nim furt dolieza a este je taka vychcana, ze niekedy iba okolo nej prebehne a ona uz rici na raty, tak samozrejme ze maly schyta 😝

kafoditka
13. apr 2011

Caute... boli sme v avione, maly mi spal doobeda dve hodiny, ako sa zobudil, hodinku bolo dobre, tak sme sa medzitym vybrali do toho avionu a ako sme zaparkovali v garazach, zacala psychiatria... v golfaci vydrzal 15min, tak isto potom aj na rukach, chvilocku pochodil za pomoci ruk a uz mu nic nebolo dobre. ☹ som unavena z toho, znechutena, ani hovorit sa mi nechce. toto mam uz skoro tyzden az na par svetlych chvil a uz by mohli tie zubiska vyjst aby bol chvilu pokoj a moj zlaty Filip naspat... tie dve hodky doobeda bol jeho celodenny spanok.. inak som si v tej rychlosti kupila za uplnu facku saty na svadbu v h&m. su sialene ruzove, ale milene, perfektne mi sadli a dobre drzia tak som ich vzala 😉

kafoditka
13. apr 2011

a este musim napisat, ze som stretla @maxara - inho Michala a povedal, ze sa na nas vsetky velmi tesi 😵 😵

tutifruti
13. apr 2011

No baby... tak sa pridávam do klubu.... 😒 Náš Šimon je dnes umrčaný až hrôza.... Normálne ma štípe.... ked ho mám na rukách.... a kváče ma a nervačí sa..... Baby sa ho nemôžu ani chytiť.... z kože ide vyletieť.... a to som dnes potrebovala aspoň povysávať.... 😠 Navyše sa mi tak brutálne dosral.... že body... punčochy.... všetko špinavé....Tak neviem či konečne dáky zub nebude....
No a mm mi posiela mms, že sa ide okúpať do bazéna...., že v Lisabone je 27 stupňov 😠 No a u nás ľudia poletuje sneh....

katka55
13. apr 2011

ahojte 🙂 tak nas krasne trapia deturence... aj ja obcas ratam do 10, a nie vzdy to pomoze 😕 😕 a potom ked zaspinka, tak mi je tak luto, ze ako mozem byt na toho anjelika zla 😀 dnes ma ale nastastie dobry den. uz tretikrat spinka, co on nezvykne a dava vyse hodinovky namiesto jeho 30-minutoviek 😵 asi sme ukradli spanok @bambola -ovcom 🤐 diky mati 😉 jaj, a osmy zub je vonku 🙂

lenuss84
13. apr 2011

@tinaki1275 ahojte,mala mi tiez sibrinkuje rukami pri jedeni a velmi sa jej paci ked mi vyhodi jedlo z lyzicky.ale ja akosi som este voci tomu imunna.mna chytaju deprimove nervaky v noci a podvecer,ked jej uz niet rady,je upne najviac mrzuta a v noci ked sa zobudi,nechce sa ani nakojit,ani caju napit a len mrnci....a take to bolo doposial krasne zlate dobre dieta.....ale aj teraz samozrejme je,len tieto chvilky mi uberaju strasnu energiu.ja dufam ze su to tie zuby,trva to uz tyzden,tak hadam uz nejaky vyleze...niekedy uz fakt nevladzem...pa

katty17
13. apr 2011

ahojte babule.
tam my uz doma z plavania a saunovania 🙂 sandra si dala mliecko a uz treti krat za dnesny den spinka. 🙂
@bambola- poznas komplet celu cestu k maxare? 😉 ozaj, budeme na dlhych dieloch cize nas mate po ceste 🙂

bambola
13. apr 2011

ahojte,

tak my sme uz uspesne dorazili do BB, vidim, ze mate vsetci nejako veselo 😀
No nasa nadhera uz v aute pospi len hodinu tak pootom aby som ju tu druhu zabavala, to nehovorim o tom, ze teraz spat nechce a zase mi odkvycne o pol osmej vecer. ci ona aj z toho nema obcas tu teplotu, z takeho celkoveho pretazenia... 😕
@katka55 tak si uzivajte lebo si prideme po neho spat 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre