Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
5. máj 2011

@vierkaha jej Matko je sikovnik 🙂

bambola
5. máj 2011

baby idete niekto na floru?
inac teraz na jojke hovoria o vybere kocika ale v podstate nic nehovoria, vsak je to take uplne o nicom 😠

katka55
5. máj 2011

@bambola aj ja som to kukala o kocikoch. a asi to nebolo o nicom, len my uz vsetko o kocikoch vieme 😀 😀
a ty chces ist na floru?

tinaki1275
5. máj 2011

ahojte babule tak ja sa narychlo hlasim z kancla..aspon ste vela nenapisali .. 😉 som stihla docitat..beham od rana od pol deviatej po hoteloch a natahujem s a s manazermi o vysku zabradlia na balkonoch a podobne bezpecnostne dristy .. 😒 ale ok kazdy zaciatok je blby ..moji prvi klineti ma dnes zmohli ..na welcome meetingu sa viac zaujomali o grecku krizu ako o vylety .. 😖 ale nevadi ..no idme rychlo popracovat a za polhodku domov k malej ..vecer ju musim zobrat so sebou do kancla na hodinu ,to bude zabava ..mm mi oznamil ze mu dali fusku 2 alarmy v nejakych eko parkoch tak bud e robit najblizsi tyzden od rana od seidmej dovecera do jedenastej..to bude zabava..uz sa vidim za taky mesac ako beham ku klientom s malou v manduce.. 😀

vierkaha
5. máj 2011

@bambola aha som nevedela, to ma napadlo keď som upratovala lekárničku a našla som ho tam ešte z dôb keď som si optimysticky myslela, že budem kojiť 😅
@kafoditka no na FIlipka sa zatiaľ nechytá 😉 , ale je tu najmladší tak som rada, že sa celkom pekne rozpohyboval 🙂

vierkaha
5. máj 2011

@tinaki1275 Mati, ale keď pôjdeš s malou za nejakými nespokojnými klientami tak sa ti nestane, že budú na teba kričať 😅

aalexis007
5. máj 2011

Konečne nám prišli botasky 🙂 a sandálky

katka55
5. máj 2011

baby, mna z toho mojho dietata porazi. kym som vesala pradlo, vytiahol si zo skrinky v kuchyni taku mini milku cokoladku. tak som mu ju nechala, kym dovesiam pradlo, ved je zabalena. a on somrak to nejako otvoril a celu cokoladu vycuckal 😠 potom tymi hnedymi rukami prisiel cez celu obyvku ku mne a smial sa od ucha k uchu... takze som uz aj neplanovane zmyvala 😠

dufam, ze sa mu z toho nemoze nic stat?! 😅 len aby nemal alergiu alebo aby ho nezapchalo, nie? hlavne, ze mu varim bez soli a piskotky davam minimalne, ze naco mu bude sladke 😠

maxara
5. máj 2011

@adelaine stvrte 😉 ja davam jogurt asi kazdy druhy treti den.. 🙂 zacala som bielou aktiviou a dodnes ju zboznuje, zbada kelimok a tesi sa.. a neskor som davala uz aj sladku, ovocnu a aj rozne ine jogurty, hlavne holandiu a YO bio.. pri ovocnych pozeram iba to, ci neobsahuju modifikovany skrob.. biele kupujem iba aktiviu a hollandiu

@kafoditka 🙂 😀 no mozno aj dnes rano sme zarobili.. co ja viem? 😀 😀 a mozno az vecer zarobime.. a mozno o 5 rokov 😖

@mirka285 @kafoditka @adelaine nechcem byt blba, ale zajtra extra verim nasim v hokeji, lebo presne pred styrmi rokmi hrali piateho piaty a vyhrali 😉 dokonca som bola unesena z hostiny do krcmy akurat v tretej tretine 😀 takze do hokejoveho osialu, ked sme po sto rokoch vyhrali, zavitala nevesta.. krcma prepchata, ale hned nam uvolnili stol. Mm ma nasiel do 10 minut, co bolo akurat tesne pred koncom zapasu, vsetci jasali a ked zapas skoncil, vsetci cudzi nam priali stastie, lasku.. bolo to uuuuplne paradne, najskvelejsi unos aky som kedy zazila 😵 takze zajtra vyhrame 😉

@vierkaha 🙂 sikovnik Matko 😉
@katka55 maxarovci dakuju 😀

maxara
5. máj 2011

@bambola @katka55 ja by som sla na floru, lebo chcem tu thunbergiu alatu si kupit 😵 😵 ale !!! prave som sa vratila z plavania a kedze som si obula take kvazi nove šimibotky, uplne som si do krvi zodrala paty.. aaauuuu a to idem dnes este tancovat.. akozeeeeee ☹ 😢 😢

maxara
5. máj 2011

@katka55 😀 😀 tak mas aspon cisto.. by si sa mu mala podakovat 😀

katka55
5. máj 2011

@maxara 😀 ja sa mu podakujem, ze az!!! 😀 a to su ake, ze simibotky? 😕 😀 sak a slapky si mozes dat... 😉
@aalexis007 paradne boticky 😉
@vierkaha matko je sikovnik 😉

maxara
5. máj 2011

@katka55 to su take nasuchovacie nieco ako balerinky, ale tieto su este take tvrde 😒 ☹ a slapky??? akoze do auta dobre, ale mam byt za picu uz aj na flore? nestaci na fore? 😀 😀 😀

katka55
5. máj 2011

@maxara ze aky rým? 😀 ved ale normalne letne slapky, nie papuce. nemas take, ze vpredu zatvorene a len päticka sa luftuje? 😀

maxara
5. máj 2011

@katka55 😉 takmer absolutny 😀 😀
rozmyslam.. ale neviem ci take mam.. jedny viem ze mam take, ze cez patu je remienok, ale to nehrozi.. a jedny mam take, ale biele desneeeee, takze.. jedine obycajne slapky aj vpredu otvorene 😒

gabika41
5. máj 2011

@maxara ...kiez by sa Tvoja predpoved naplnila.....pokial do toho zapasu Slovaci nedaju vsetko,tak beda....a kde uz maju tu motivaciu brat ze..... 🙂

maxara
5. máj 2011

@gabika41 podla mna, ked ten zapas nebudem pozerat, tak vyhraju.. lebo ja im prinasam nestastie 😒

gabika41
5. máj 2011

@maxara ...pretoza ja si o sebe myslim to iste a zasadne si vsetko pozeram zo zaznamu,tak som sa naposledy zabarikadovala v izbe s malou,na usiach sluchadla a turkotina a nic........ale zajtra urobim to iste,ved co keby nahodou........... 😉

maxara
5. máj 2011

@gabika41 😉 ale ja ich drbem, ja budem pozerat.. a budem prepinat turkotinu a tym padom maju casu dost na strelenie golov, ked budem prepnuta 😀

monline
5. máj 2011

@maxara Peti zas budeš prepnutá? kto potom s tebou má vydržať? 🙂

adelaine
5. máj 2011

@vierkaha kanavit sa dava len u novorodencov tusim, aby sa zabranilo krvacivej hemolytickej chorobe,
detom v 10 mes. uz asi nie, iba vigantol

adelaine
5. máj 2011

@maxara Peti, pocuj prosim ta, dnes som kupila krpcovi fenikel, kolko z neho davas ninke?
a mixujes jej ho do jedla, alebo jej nechavas iba tu vodu z neho a fenikel vyhazdujes? a do akej
kombinacie zeleninky sa hodi, ci je to jedno? dakujem 😉 😉

a dakujem aj vsetkym za komenty ohladom jogurtov, lebo som nestihala uz ani kuknut potom na net...ja mam den blbec dnes...a som nasrata, akoooze bezim do specializovaneho obchodu ( lebo ich tam mali mat)
ze kupim tam tie jogurty a hovno hovno zlata rybka, 😠 dnes mam uplne zly den, este aj riso strajkoval,
vymyslal, nechcel spat, ani jest ...od sameho zufalstva a zlosti som kopla do dveri 😠 aacho jo, trpezlivost moja neopustaj ma

kafoditka
5. máj 2011

Caute, bola som s malym na prechadzke a dieta mi nie a nie zaspat...takze sme poobede bez spanku, lieta mi tu teraz po byte ako duracelko.. Baby neuverite, ale ja idem dnes prvy krat odkedy mam Filipa trochu do ulic .. mam stretko s byvalou partiou so suboru 😵 mama dostala pokyny a uspi maleho, tak len dufam, ze po vynechani poobedneho spanku zaspi hned a nebude robit problemy. Jooj tesim sa 🙂 Idem mu dat olovrant a nachystat sa, zatim paaaaa

mirka285
5. máj 2011

caute zeny 🙂
@maxara ja nasim tiez verim...vsak treba mysliet pozitivne a mozno sa na nasich chlapcov aj trosku stastia usmeje...
@kafoditka roztoc to dnes poradne...
@tinaki1275 Mati vsak to vsetko zvladas lavou zadnou a tak si sa bala...

bellablonde
5. máj 2011

ahojte
@katka55 vsetko najlepsie a peknu oslavu
jo, zavse som rano nacapala maleho petka ako sedi medzi zvyskami chipsov z predosleho vecera, druhou rukou vyjeda cukor z cukornicky a na tvari sa mu skvie vyraz najvacsieho blaha 😀 😀

kanavit sa dava len do 6 mesiacov veku
@maxara 😀 umrem z teba, ze na fore a flore 😀 😀

my sme dnesok prezili v rychlom tempe, Sasenka uz buva, uz len ulozit Petka a mam frei
@kafoditka uzi si 🙂

tinaki1275
5. máj 2011

@mirka285 no to tazke este len pride Miri ,ale hadam si najdeme nejaky system ..zatial aj mm vela robi ale uz som mu to objasnila ze ked zacnem mat uz vacsie prichody za dva tyzdne tak nech zabudne na prichody domov o osmej vecer a nasledne zalahnutie na gauc 😠lebo aj ja budem robit vecer niketore dni ..ale nejako sa to hadam zvladne ved je to len 6 mesiacov.. 😉

katka55
5. máj 2011

@bellablonde dakujem 😉 oslavujem zalezena v posteli s patrikom, lebo mm je na fuciku... ale dostala som novy mobil, tak som tisko 😵 a este sa chystam zehlit 😉
a @bambola tu provokuje s Florou a potom sa tu neukaze 😠 😉
a dnes som asi stretla na prechadzke luludi, len ja sa s nou este nepoznam, tak neviem naisto...

maxara
5. máj 2011

@monline ked si doteraz vydrzala, tak nemas problem 😉 ja som predsa furt prepnuta 😀

@adelaine Mati nekop dp dveri, prevalis ich a rozkopes potom este aj nieco dalsie 😉 fenikel sa podla mna najviac hodi k mrkve a petrzlenu (a pastrnaku a ak davas zeler..), a kuraciemu masku. A keby si kupila cerstvy, tak v pohode masko fenikel, mrkva, zemiak. No a ja davam ten fenikel iba obcas (niekedy spolu s rascou, niekedy samotny, niekedy iba rascu, niekedy nic) a to do vody a kedze tej vody je viac ako zeleniny (tu parim nad vodou), tak vodu naberackou potom naberam, cize vzdy naberam tak, aby zrniecka korenia ostali v hrnci. A keby sa nahodou pritrafil, tak podla mna nevadi 😉 Aha, a davam asi 5-7 zrniecok, niekedy 10, ako sa usype.. 😉

@mirka285 😉 tiez si myslim, ze mysliet pozitivne je prvy krok k stastiu a uspechu 🙂

@bellablonde 😉 darmo, basnicke crevo mi este nevyoperovali 😀 😀

bambola
5. máj 2011

@katka55 my sme uz potom sli do mesta, vybavit nejake veci, na prechadzku a s ockom do obchodu 🙂 ja by som na tu floru sla, preto som sa pytala , vyzera to tak, ze ale nestiham 😒 ale ak by niekto zajtra siel tak sa rada pripojim, nejako to zariadim 😉

bambola
5. máj 2011

@maxara ty tu ake basne struhas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre