Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
13. máj 2011

Dobré ránko,
my sme hore už od 6tej - ja teda dúfam, že je to len jednorázová výnimka 😅

zuzik1983
13. máj 2011

dobre ranko,
@vierkaha tak mi sme tak hore bezne 🙂
no dnesna noc bola strasna,mam taky pocit,ze nikolke idu asi 3 zuby naraz,stale sme boli hore 😒 a ktomu je este chora chudako moje.ale musim ju aj pochvalit.uz od vcera urobi sama take 4 krocky , @maxara ak sa to uz rata,tak nam prosim napis vcerajsi datum 😉

lutsine
13. máj 2011

@maxara pridavam aktualne miery na 10 mesiacov.....9040 gramov ,75 cm a 6 zubkov. 🙂

vierkaha
13. máj 2011

@zuzik1983 uf tak to by som nemohla
Ty máš doma už veľkú šikovnicu 😉

zuzik1983
13. máj 2011

@vierkaha no ja uz som si zvykla,uz sa to trosku polepsilo posledne tyzdne,predtym vstavala pravidelne o 5.30 🙂 dakujem

bambola
13. máj 2011

Dobre ranko 🙂

konecne sme dnes normalne vstali, o pol osmej tak snad aj den bude mat viac zrezimovanejsi 😉
dnes si este ideme uzit slnecny den, ocko je doma tak ideme po nosic, chcela by som sa zastavit v tom wenice (@maxara ale ak pojdes/te buduci tyzden tak sa tiez este pridam 😉 ) no a asi vybehneme teda vyskusat nosic niekde na sandberg alebo tak 🙂 ale vsetko samozrejme zavisi od spanku mojich dvoch spachtosov 😀 😎

maxara
13. máj 2011

@merikac Meri, uz som na to odpovedala Noe.. kopirujem niektore, kde som pisala o Ninke, co vie robit aktualne, aby som jej mohla spravit taky prierez prvym rokom zivota.. pokroky.. ja som si nic nezapisovala ☹ tak preto

@katarina7777 Kati to bolo neskoro praveze.. Nina tu bola vtedy so mnou hore a uz strasne piskala.. ale kedze bacovala s mm, tak ju dal spat o 19tej a ked som prisla domov o 20 daco, tak sedela v krmiacej stolicke a papala kasu 😲 co u nas o 20tej papa posledne mliecko. A mm ze, ved teraz vstala.. tak som ju este nechala chvilku hore, lebo po kasi mi zle zaspava

@noemarta no ved to.. ja som zacala, ale potom som sa na to vysrala a potom aj ked som chcela, tak som nemohla, lebo by mi vela chybalo, tak to napravujem aspon takto

@vierkaha pekne.. ked sa dari, tak sa dari.. 😉

@adelaine Mati, moja kadernicka minule posielala dceru nakupit do drogisky a povedala jej, ze pojde, az ked jej teta (akoze ja) da korunky za vlasky. Tak som jej povedala, ze jej dam hned, ved co bude cakat a ona ze v ziadnom pripade, ze jej zaplatim az ked budem spokojna. Ale osobne si myslim, ze by som zaplatila, aj keby som moc nebola spokojna, lebo sa poznam.. a po druhe, keby som bola fakt taka nespokojna, ze by som nechcela zaplatit, tak by som si vobec nenechala robit napravu od toho isteho kadernika 😀 proste by to skoncilo iba nezaplatenim.. a naslednym zaplatenim niekde inde.. 😠 ale viem, ze aj moja mama mi hovorievala, ze ked bola nespokojna s trvalou 😀 tak reklamovali vo velkom.. ale to boli kadernictva, ktore normalne zamestnavali kadernicky a kedysi a nie ako teraz, ze kazdy je vlastne podnikatel

maxara
13. máj 2011

@zuzik1983 rata, idem to zapisat.. gratulujem

@lutsine no kedze davame 9 mesacne, tak ti trosku poupravim tu hodnotu mierne nadol, ok?

kafoditka
13. máj 2011

Dobre rano... dnesny budicek klasika 5:30.. vidno, ze bude zmena pocasia, som totalne nemozna, nic sa mi nechce, boli ma chrbat aj hlava a to som pila kavu z kybla pomaly... najradsej by som zalahla do postele a cely den prespala. Vonku to vypada vselijak, ale dufam, ze sa nerozprsi, aby som stihla maleho vyvetrat poobede.. Pekny den vsetkym 🙂

adelaine
13. máj 2011

ahojte,

juj, som vystavena z toho mojho zihadielka a to este nie je poludnie 😅
ten fici este aj v postielke, mam pocit, ze coskoro asi prejdeme chtiac nechtiac na jeden spanok,
lebo ho neviem ulozit...mam pocit, akoby nebol unaveny...
rano mi spi relativne dlho, tak mozno bude stacit iba poobedny spanok, uvidime....
ja budem mat vsak menej cas
na relax a na kona pri kave 😢 risi mam pocit, ze na PC ziarli, nemozem pri nom sediet, to uz pisti, driape sa na mna,
ale ked som pri nom a len tak sedim a kukam na neho prip. sa s nim hram, to moze byt, to sa mi len tmoli okolo
a vobec ma nepotrebuje, len sem tam pride za mnou a vydriape sa na mna...no pochopite?

no idem kuk, co ste popisali 🙂

katka55
13. máj 2011

ahojte. tak mame na cele krasny modry sram 😒 trosku je z patrika harry potter 😀 uz mame vsetko vyupratovane, dieta uz hodinku spinka a ked vstane, zacneme balit veci, lebo dnes vyrazame na sliac.
@bambola to uz nosic aj dorazil? jasne, ze ho treba hned vyskusat 😉 uzite si to. potom zreferuj, ako sa v nom matke pacilo.

tatianka.g
13. máj 2011

@maxara maxi diky za radu ohladne tych plienok na plavanie a samozrejme dakujem aj @katka55 za objasnenie

lutsine
13. máj 2011

@maxara ok na 9 mesiacov sme nemali poradnu,az teraz na 1O mesiacov...ako 8 mesacny mal 8440 g a 74 cm

adelaine
13. máj 2011

baby, ja mam tlak 300/200 😠
akoze ked mam cas, tak si sem tam kuknem ostatne temy na fore, ale
uz si to citat nebudem, lebo som sa dnes fasa vytocila, no do biela...niektore baby
mamicky su riadne sproste tapse teda! 😠 😠 😠 😠 😠

bambola
13. máj 2011

@adelaine ja tiez niekedy zasnem nad tymi radami, naposledy to bolo kozka zo slaniny na bolave zuby 😀 😀 🤐

adelaine
13. máj 2011

@bambola Mati, ani nehovor! hroza...zeny samoliecitelky a nadavaju na lekarov a vsetkych naokolo, sila...
ale uz dost, lebo si pokazim taky pekny den

bambola
13. máj 2011

@adelaine dobre, tak o tom namoceni cumlika do vodky ti ani nebudem hovorit 😀

gabika41
13. máj 2011

Caute babeny....tak ja az teraz,ale v mojom pripade piatok 13teho funguje na 100%... ]-...sa mi "podarilo" zopar veci,ze uz sa dnes ani nechystam nic robit,aby nebolo este horsie.....( dufam,ze do vecera prsat nebude,tu aj vietor silno fuka.....

denisse
13. máj 2011

caute baby ... ja som sa zobudila chora, mam teplotu, boli ma hrdlo a cely clovek 😝
mali sme ist na vikend k svokrovcom, ale ostavame doma, snad sa mi podari si trosku odpocinut a nenakazim celu rodinu ... pekny vikend vsetkym prajem ...

adelaine
13. máj 2011

@bambola to sa cloveku az panenky pretacaju.... nehovorim, ze som pozrala vsetku mudrost sveta,
ale ked nieco neviem, tak sa preboha opytam, nie? kokos...a ta vodka, to je tiez sila 😲

inaak, baby mna skoro ufuklo aj s kocikom, vidno ze sa ma zhorsit pocasie, uz to vonku nie je taka pohodicka
ako bola po ine dni....skoda a to ide vikend 😒

maxara
13. máj 2011

@tatianka.g nemas zac 🙂 akoze ja som tiez kupila Ninke aj plavky, ze ked pojdem do nejakeho aquaparku alebo tak.. a som sa spytala na tom nasom plavani, ze ci sa pod ne este aj ta plienka dava, alebo ci su to plienkoplavky a ona mi hned zacala, ze ale ved tie plavky su na nic, lebo plienka je jednorazova a cikance a kakance vyhodim a neznecistujem vodu, ktoru tie deti piju.. som vravela, ze ved nemyslim tam, ale v aquaci a ona hned, ze ale aj tam predsa tie deti tu vodu piju.. a ze na jazere predsa nebudem davat dietatu plavky a tak.. akoze.. ja si myslim nieco ine.. teta nech zije v idealnom svete ☹
no a navyse ja si pamatam, ked som sa ako decko kupala pomaly skor v stanke ako vode.. a dnes su bezpecnostne limity a kriteria uplne ine a aj viac ludi uvedomelych, cize si myslim... ale to nie je podstatne..

katty17
13. máj 2011

@adelaine - mati co si nevolala? bola som na strkovci a bolo paradne !!! mala sa trosku pohojdala, pokukala, napapala, presli sme sa tam, trosku vyslnili a sli domov. cestou sme sa zastavili v lidli. kupila som jej tam dve chutne mikiny, tricka tri kusy v baleni, teplaky vsetko po tri eura a sli domov spinkat ;) teraz sa mi tu hraje s golfovou palicou. najnovsie to jej jej najoblubenejsia hracka nakolko zistila ze to paradne bucha o parkety 😀 a pritom spieva ma-ma, ma-ma, ma-ma 🙂

katty17
13. máj 2011

@maxara - peti cize budes davat plienocku a na to plavky? alebo tu kupaciu plienku a na to plavky pre ninku? ja som si celkom zvykla na tie kupacie plienky a pride mi to praktickte 🙂

katty17
13. máj 2011

BABULE nechystate sa zajtra niektora na vylet na madare do Samorina. je tam nejaky mily jarmok tak idem s mojou maminou a sandrickou 🙂 Len by este nemuselo zajtra prsat !!!

bellablonde
13. máj 2011

ahojte
pozerate hokej? je celkom napinavy 🙂

kocky ja som malemu davala vzdy len kupaciu plienku - znacku huggies
do vody sa v plienke nikdy nevykadil
len raz sa mi stalo, ze sa dieta vykakalo do vody. Bolo to v nasej vani, ked sa peto s ninou v horucom lete clapotali a kedze nina chuda nekadila 3 dni, v teplej vode si paradne ulavila 😀 😀

so saskou plavat nechodime, takze zatial som neriesila, ale dievcenske plavocky su nenormalne roztomile a asi jej jedny zaobstaram 😵

rada by som pokecala viac, ale zasran ma tu nenormalne otravuje
takze niekedy nabuduce 😠 😠

jo @adelaine raz som citala prispevok matky, ktora pchala decku rectodelt pri beznej teplote 🤐 este vravela, ze jej to doporucila lekarka, rozum sa mi v tej chvili zastavil

bellablonde
13. máj 2011

@katka55 hold chalani, peto chodil vecne cely modrinovy
nepresiel tyzden, co by mu nepribudla nejaka dalsia 😖
ked patko niekam tresne, vyber z chladnicky kocku masla alebo hocico ine vhodne a priloz mu hned na to miesto
velke zazraky to nenarobi, ale chlad aspon stiahne opuch a modriny nebudu hrat vsetkymi farbami,
aj sa rychlejsie stratia 😉

@katty17 my ideme zajtra asi do smolenic ,,, ak nebude skaredo 😉

mirka285
13. máj 2011

caute koceny..tak aspon ze dnes to pocko este vydrzalo...cele poobedie az doteraz sme boli vonku...mala sa hrala na dvore u nasich,aj pospala chvilu v kociku,s maminou sme poklebetili...ja som dnes slamena vdova,povodny plan bol,ze idemek svokrovcom do Sale ale som si to potom rozmyslela,lebo take kramy mam,ze som povedala,ze radsej ostanem doma...Gabo pride az zajtra aj Lujzou...netusim co budeme robot,uvidime podla pocasia...
@denisse skore uzdravenie zelam...

merikac
13. máj 2011

@maxara aj ja som v tomto lajdak, mam zapisane veci len do nejakeho 5 mesiaca,,a tiez si hovorim, ze ved mrknem na kona, ked budem nieco potrebovat,,,ja som hnila dokonca usporiadat fotky do zloziek

merikac
13. máj 2011

@adelaine a coze sa rozculujes koli takym ".."- ci nema ta kto doma nasierat? 😀

merikac
13. máj 2011

inac pekny vecer babulky,,,dnes mi prisiel mm 😵 - kooonecne po 2 tyzdnoch,,,sice nebudem stihat,,ale sme konecne normalna rodina............Tiez sme dnes cely den vonku,,mala zboznuje pieskovisko,,piesok ma aj medzi ritnymi polkami 😀 - vcera som spravila riadnu chybu,,som ju vyzliekala na posteli neuvedomiac si, ze sme boli v piseku.............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre