Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
16. máj 2011

Ahojte, takže, znova sa nám opakovalo to čo predvčerom večer. Vôbec nechcel zaspať večer, mrnčal a keď som ho dala do postieľky tak chytal záchvaty plaču. A dnes je umrnčaný už od rána a tiež poriadne nič nejedol. Naposledy ráno o 4:00 trošku mlieka a do teraz vypil len čaj, za 3 lyžičky jogurtu a kúsok chlebíka.
No a teraz sa mm podarilo ho uspať. Aj to na našej posteli a tiež nepil vôbec mlieko. 😒 🙄 ☹ 😖
Žeby mu išli ďalšie zuby???? Veď už máme 8 a nieje vidieť, že by sa tlačili ďalšie. Čo mu mám dať aby sa trošku ukludnil????

mirka285
16. máj 2011

@merikac Mery no tak to je ten problem,ze doktori to operovat nechcu...az ked je to naozaj v stadiu,ze je to nutne 😖 tak si to mastim,co ine mi zostava,vynecham stiplave a budem dufam,ze mi to zase prejde co najskor...a veru mas pravdu,Linda este nebola chora,raz mala trosku sople ale aj tie myslim,ze boli zo zubov 🙂 ja mam vlastne nechorlave deti 😀 no a Linda pospala cez obed vyse dvoch hodin,co znamena,ze to bol dnes jej prvy aj posledny spanok ☹ ale nevadi,som si zacvicila a este som dostala skvely napad,ze spravim na obed vajickove halusky z domacimi vajcami,takze su krasne zlte 🙂 a kedze u nas svieti slniecko,nakrmim malu a idem na spacirku..

merikac
16. máj 2011

@mirka285 deti maju zdravy tuhy koren,,radost mat zdrave, krasne dieta 😉 No je blbe- mozno to chce len viac sa stazovat a vyoperuju,,,,,viem si tu bolest predstavit a obdivujem ta ako mozes fungovat,,ja som mala zilu po porode a nebola som schopna chodit, tak ma to bolelo,,,,,,,,,,,,

merikac
16. máj 2011

@aalexis007 no tazko radit - u nas zaberju len ruky a citanie z kniziek

mirka285
16. máj 2011

@merikac no mna to bolelo strasne vcera v noci,normalne som spat nemohla a najhorsie je,ze to ti ani tabletka od bolesti nato nezaberie...dnes je to o dost lepsie nastastie...

merikac
16. máj 2011

@mirka285 no a to si si vcedra este aj poupratovala- sikovnica,,,chlap by si v takomto stave uz rezervoval miesto na citorine,,,,,,,,,, inac baby, som dnes spokojna kolegyna mi dala tip na obchod so spodnym pradlom a kupila som si hned 4 podprdy za cenu, co by som si kupila jednu,,dufam, ze vydrzia 😀

katarina7777
16. máj 2011

Caves, dneska leo zaspal v stolicke pocas jedenia 😕 😕 😕 uz sa vam to stalo? 😀
dakujeme za komplimenty a pripajam este par spolocnych foto speci pre Maxi 😉

bambola
16. máj 2011

@katarina7777 chudacik 😀 😀 si ho uplne vystavila, u malej sa mi to este nestalo ale andrej mi uz zaspal nad tanierom 😀 , superne aj tieto fotky 🙂

adelaine
16. máj 2011

@mirka285 noo, co uz z tebou 🙂
@bambola v sobotu dopoludnia mali do 11.00, mm tam totiz volal na ten uvedeny mob.,
@noemarta nooo, tak ked pojdeme niekde spolu na kavicku alebo k maxi, tak hlas dopredu, ktore
tricko obliekas, aby sme nesli ako dve sestry 😉 🙂

vierkaha
16. máj 2011

Ahojte,
mm sa zase učí na skúšku tak som bez pc a tým pádom aj bez koňa 😠
nemám čas vás prečítať, tak len tak v krátkosti
@katarina7777 krásne fotky, Leo je veľký fešák 😉 aj ja chcem dať malého odfotiť, len sa stále nevieme dohodnúť na termíne 😒
@mirka285 aj ja mám 😔 a mne na to zaberajú studené sprchy - zatiaľ

Maťkovi včera a dnes vyšli horné jednotky, tak dúfam, že začne aj lepšie spať, lebo posledné noci boli desné.
V sobotu ideme na svatbu a dnes malému prišiel oblek čo som mu objednala z mmb - som z neho trochu sklamaná, lebo na fotkách je smotanový a v skutočnosti je taký do žlta, ešteže je malý už trochu opálený v tváričke tak mu celkom svedčí, ale asi som takto objednávala prvý a aj poslednýkrát

adelaine
16. máj 2011

baby s tym zobudanim sa uprostred noci, to sa nam tiez stalo s riskom zoparkrat 😒
netusim vsak kolko mohlo byt hodin, len sme sa s mm zobudili na jeho kvakotanie a videli sme
obrys hlavy, ze sedi...tak sme ho tak nechali, ked nepistal...a zaspal sam, ked uznal za vhodne...
my sme tiez asi hned zalomili, kedze nevieme, dokedy bol hore... 😝

a inak, teraz asi mesiac spava risi tak, ze on si nelahne normalne na bok alebo chrbatik, stale spi na styroch,
ani sa bruchom nedotyka matraca...nechapem, ze nie je dolamany 😕

@zrzulka pekny vylet ste si urobili 😉 videla som fotky na FB, my tiez chceme ist do Terchovej,
nasli sme si baby friendly hotel, z ktoreho nam ale odpisali, ze je uz uplne obsadeny 😠 to tie haluskove slavnosti...
mozeme hladat znova.. 😠

noemarta
16. máj 2011

halo halo, tak my sme sa pred hodkou vratili z tesca, po ceste mi mala zaspala tak tu spi na teraske v kociari, ja som medzi tym nasadila papriku , uvarila cafe a len tak si sedim akoby nahodou..... 😀 😀 😀 No a kupila som to francuz.mlieko francleit , tak som zvedava, postupne ju zacnem na neho zvykat. 😕
@merikac ja tiez hlasim a hned aj klopem ze Nela okrem 6tej choroby tiez nebola chora, tfuj tfuuuuj 🙂 🙂 🙂
ja som napr. od 18tich nebola u obvodneho lekara, iba v 20tich rokoch som mala salmonelozu, ale klopem, chora som nebola vobec, sople sa nerataju.... 😉
@mirka285 pocuj, mala by si asi ist k nejakemu sukromnemu lekarovi, nech to nezanedbaas, vies ja ked som mala problem pre tehu s mocakom, tak som si nasla sukrom. ambul.

zrzulka
16. máj 2011

@mirka285 nechorlave deti by kazda brala, u nas je to teraz huste ...ked jeden ochorie hned aj druhy.... 😒tvoje detiska asi maju dobru imunitu co im varis nejaky carovny lektvar???:O)))))....ci zdedili imunitu po maminke. tiez nebyvas chora ci??? az na tu nestastnu zilu....

@adelaine cez terchovu sme sa vracali domov, idete do hotela gold? tam sa tiez chystame niekedy s detiskami tak potom zreferujes ake to tam je. jedna kamoska chodieva s rodinou do terchovej a velmi si pochvaluju...ono vsade je dobre ked clovek vypne si myslim...ked nemusi varit, zehlit, prat....tak to je potom sveta zit....

zrzulka
16. máj 2011

@katarina7777 nadherne fotky,leusik je nadherny chalan.... my ideme fotit asi 23.5 tak dufam ze vyjde pocko...uplne plne to ma teraz....nie je velmi na vyber

merikac
16. máj 2011

@katarina7777 nie len Leovi ale aj tebe to velmi pristane 😵

katty17
16. máj 2011

ahojte kocky.
@katarina7777 - milucke fotky sa vam vydarili. 🙂 kukla by som si aj dalsie fotos 😉
@mirka285 - miri tie tvoje svadobne saty su escada? ci? pytam sa lebo sandricka dostala satocky, alebo je to skor tunicka trickova k leginkam na leto krasnej ruzovej farby escada ale samozrejme ze ona je do nich buchta. tak by som ich linduske podarovala. 🙂

katty17
16. máj 2011

baby, co hovorite na tieto hodinky:
http://www.inhodinky.sk/product_info.php?cPath=...
http://www.inhodinky.sk/product_info.php?cPath=...
http://www.inhodinky.sk/product_info.php?cPath=...

ktore sa vam pacia?. je pravda ze su to tri rozne druhy hodiniek ale tak rozhodujem sa ci si nieco nezaobstarat casom 😉

kafoditka
16. máj 2011

@katty17 Kati, tie prve mam 😉 ale aj druhe sa mi pacia

katty17
16. máj 2011

@kafoditka domi vazne ich mas? akoto ze som si ich nevsimla? nosis ich vobec ? 😀 ked sa nabuduce stretneme daj si ich. vyskusam 🙂 mne sa zasa pacia aj tie tretie lebo su sportovejsie ;)

kafoditka
16. máj 2011

@katty17 ved ich mam stale , dokonca uz ich mam aj vypalene na ruke od slnka 😉

merikac
16. máj 2011

@katty17 mrkni kafkin album na jednej z poslednych foto ich tusim vidiet- ak som si dobre pred par dnami vsimla 😉 🙂))

kafoditka
16. máj 2011

@merikac Meri ze akeee mas ty pozorneee oko 😀

kafoditka
16. máj 2011

baby aj vy mate tak super spomaleneho kona ako ja??? mne maly uz chrni, doobeda spal hodinu a to bol jeho celodenny spanok... som zvedava, ako bude spat v noci

merikac
16. máj 2011

@kafoditka padli mi do oka,,absolutne sa mi teraz nechce ist do albumov,,ale ak som si dobre zapamatala, tak foto bola v spalni,, no a tam sa ich nedalo nevsimnut si- teda dufam, ze su to oni 😉

merikac
16. máj 2011

@kafoditka to ti uz akoze spi nocnym spankom?? 😲 - wou,,ta moja ma teploty len si ju prehadzujeme z ruky do ruky,,ale ze by sla spat veru nevyzera

noemarta
16. máj 2011

@katty17 kati mne sa tiez pacia tie prve, alebo tie posledne, ale bacha na tu firmu su velmi nespolahlivy, mne sa za tie puma hodinky ozvali po pol roku ze ci ich vlastne chcem, a to som si obj. dva mesiace pred vianocami, takze cez nich urcite neeee.... aj ked maju velmi dobry vyber. 😖

merikac
16. máj 2011

@bellablonde este raz dakujem za program na fotky,,super sa s nim pracuje

mirka285
16. máj 2011

caute koceny...tak dnes nam to pocko vydrzalo 🙂
@katty17 ano su Escada..zober na dalsie posedenie v Eurovei,ci Linda oblecie 😉 a dam ti dobry tip na hodinky,zrovna vcera som sa hrabala na www.bigbrands.sk su tam rozne akcie,ktore trvaju par dni a vcera som tam videla jedny neobycajne hodinky od Cacharel a velmi sa mi pacili...

katarina7777
16. máj 2011

baby diky za pochvaly ale uz dost lebo budem moc pysna 😀
@kafoditka leo mi spal tiez len hodinu a stvrt dneska, teraz ho idem kupat tak dufam ze bude spat celu noc.
@katty17 mne sa pacia tie druhe ale bacha lebo keramika je dost tazka 😒 aj tie prve su ok.
@zrzulka prinajhorsom budete fotit v atelieri ak by bolo skaredo a fotky budu urcite krasne s takymi peknymi deturencami ake mas 😉

kafoditka
16. máj 2011

@merikac Meri, Filip je nauceny chodit spavat o 19tej, dnes to bolo o cosi skor, ale uz chudak nevladal 😅 cely den beha a skace, spanok dokopy ziaden...aj ja chcem mat jeho energiu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre