Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
8. jún 2011

@katarina7777 juj posli trochu zimy ... 😒 ja mam teraz vypeckovanu klimu ..vonku je este stale 29 stupnov a hnusne vysoka vlhkost vzduchu ..
a ano padame obcas velmi nebezpecne..az lutujem ze som jej nakoniec tu helmu neobjednala..teraz by sazisla..aj ked v tom teple.. 😝

merikac
8. jún 2011

@adelaine veru take argumenty nestacia,,veru tymto by som na neho ist nemohla, kedze aka matka- taky syn ☹

bambola
8. jún 2011

@merikac a ze tebe tm peircing dovolil 😀 😀 😉

tinaki1275
8. jún 2011

no moje dieta sa uz 45 minut hazde v postielke.. 😠 klasika..a uz sa dokonca dokaze bez podpory postavit v strede postielky z lahu aj ked je v spacom vaku ..a potom sa s radostou hadze do stran 😖 a pisti pri tom ako o dusu.. 😠

merikac
8. jún 2011

@bambola nie, to bolo prekvapko- a to doslova,,zostal v soku preco som to spravila 😀 no nic, uz zaspavam,,zas nenahodim foto do albumu,,,ved aj zajtra je den, dobru noc vam damy

katka55
8. jún 2011

ahojte 🙂 tak my sme dnes boli cely den na vylete a o 8 som tak odkvecla s malym, ze som sa zobudila o pol 11 a nevedela som kde som, co som, ako som 😀 poctivo som vas precitala a este stiham zablahozelat @bambola -inej Matke k poslednemu vymesaciu 😉 a paradne zhrnutie si hodila 😀 a uz asi vsetky spite, tak teda dobru noc 😉

robika
8. jún 2011

Ahojte, no my mame stale rovnake dni aj noci, stale place, mrncanie, ktovie dokedy to bude takto, lebo uz velmi nevladzem...
@tatianka.g tak ani my nestvornozkujeme, len sa plazime a teraz sa uz stavia na nozicky, sadat si uz vie pekne sam a ma na to rozne techniky, ale nie je to tak davno co sa to naucil, ja som sa tiez bala, ze si nevie sadnut ani stvornozkovat, ze asi nieco nie je dobre, myslela som si, ze je lenivy, a potom som si zistila ze mal malo spravnych prilezitosti (nemame ziadne skrine v takej vyske), mne pomohla taka malickost ako hrajuci nocnik, na ktory sa zacal stverat a o 2 dni na to si zacal sam sadat... takze sa bat nemusis, pokial lozi a celkovo sa hybe, pride ten spravny moment a potom uz bude robit vsetko naraz...
@adelaine to je fajn, ze mas tu ruku uz skoro v poriadku...
@monline skoda ze nebudete moct prist na stretnutie... chudacik Danielko ak tie kiahne dostane, tak hadam budu mat hladucky priebeh...
@bambola gratulujem k vymesaciu a z tej skusky si nic nerob, ved moznost opravi mas nie? a mozno mas iba zly pocit a skusku si v pohode urobila
@merikac dobre soky si zazila od synatora 🙂
@maxara to je super, ze vasu chalupu to obislo a k tej oslave videla som fotky, mala si to krasne upravene a tie nechutne kolaciky vyzerali fakt nechutne 😀

gabika41
9. jún 2011

Ranecko damy.... 🙂 Mala mi akosi kasle....ale nezda sa mi ze by bola chora,skor si myslim,ze ked sme vcera boli vonku,tak pri rieke este nie je pokosena trava,tak neviem ci nahodou z toho ....inak na dnes nemam ziadny extra plan...prajem prijemny den 🙂

vierkaha
9. jún 2011

Dobré ráno, dnes sme mali budíček 6:10 😠 dúfam, že je to len nejaká výnimka, lebo už som si zvykla spať do 7:00 😅
Tu je 14 stupňov čiže už sa nemôžem vyhovárať na teplo a musím ožehliť 😝 no moc ma to neteší

kafoditka
9. jún 2011

Dobre ranko... to co je za pocasie 😕 Tak noc po ockovani bola fajn, maly mal mierne zvysenu teplotu, spal v kratkom pyzame, odokryty pri otvorenom okne, cely cas sa ani nepohol 🙂 zobudil sa okolo polnoci na papanie, trochu pomrncal a spal dalej, 4x som mu musela davat este cumel do rana, ale celkovo to bola pokojna noc... teraz ma 37,5, cize pohoda, ranajkoval pekne a teraz spi, kedze vstaval pred 6... idem si vypit kavicku a navarit malemu obed, tak zatial pa

zuzik1983
9. jún 2011

ahojte 🙂 tiez mame skaredo,zamracene.dnes sme mali strasnu noc,mala bola do polnoci hore kazdych 20 minut 😒 zobudila sa potom o 5,zaspala a vstavala 6.10.a teraz zaspala,uvidime na ako dlho.no ja som taka unavena z toho jej budenia 😒

merikac
9. jún 2011

dobre ranko dievcata,,,,,,,@vierkaha - u nas napodobne o 6 muz bola hore a robila, ze "haaa"- takym hrdelnym zvukom,,,no zabavka velika, ze uz je den 😀
@kafoditka nechcem plasit, u nas to bolo tiez tak a rano dostala teploty, ustupili a potom zas okolo 16 dostala a to az do 38.........takze sa drzte - Filipka cmukam 😵
@gabika41 zeby alergia??......no ja ju uz zarucene mama,,,,a to som si mylsela, ze uz ma to preslo,,,a prd Palov,,,tak ma svrbi nos ako daku mrzanu

tak krasny den Vam,,,,sice je pod mrakom ale velmi prijemne,,,,,,,,,,,,

maxara
9. jún 2011

Dobre ranko damy.. tak ako prvu vec.. @meruska vsetko naj 🙂 teda dufam, ze som sa trafila do spravneho dna.. zelame vela zdravia, stastia lasky a Timko nech ti rastie do krasy a sily 😵 (noa aj chlapci mozu byt krasny)

@tinaki1275 Leii posielam velke fuu na dasienka a tebe trosku nasho ochladenia, nech sa nam vyrovnaju teploty na 25 tu aj tam
@gabika41 veru, pravdu mas.. nastastie je to od nas pomerne daleko, tak ale na chalupe je nejaky bordel z toho tiez.. ale tiekla tam voda len nizka, lebo v dome nie je ziadna skoda, ale po travniku je vidno ze tieklo blato 😒 a to teda akoze nepovazujem za skody.. minule zaplavy sme riesili Meruskinu zaplavenu dedinu strasneee..
@merikac ja som si vsimla, ze ti tam svieti nejaka slinka na jazyku 😉 ja osobne by som si to nedala, lebo mne to pride strasne nechutne mat stale nieco v hube a strngat brngat s tym.. bleee ale samozrejme, proti gustavovi ziaden disputat.. 😀
@katka55 vybavila som tu ochutnavku v kralovej, ak by si chcela.. staci len den vopred zavolat.. myslela som, ze by to mohlo byt tento vikend ak ste v g4robe, ze by ste si len odskocili.. 😉 ak nie, tak v pohode..inokedy, alebo aj vobec
@robika 🙂 vdaka
@monline jaaaaj Marecek jeden nepodareny, nemohol ich dostat skor alebo neskor?! No ale co sa daaa.. Tu trojkolku som videla v tescu na kamennom v BA

maxara
9. jún 2011

@merikac 😀 😀 ty mrzana.. ze prd Palov 😀

bambola
9. jún 2011

Dobre ranko 🙂

mame novinku, skripeme zubami 😠 ja znesiem vela ale toto neznaaaaasam 😖
Tu je tak ako zvysok tyzdna, ppod mrakom tak snad aspon dnes nebude liat, chceli by sme ist na rande 🙂 joj a podvecer ma caka kadernicka 😵

kafoditka
9. jún 2011

@bambola bambi to je ako tvoja ranna kava? 😀
@merikac 😀 😀 ze prd palov, dobreeee 😀
@maxara lubis sa mi na tej foto v pase 🙂

mirka285
9. jún 2011

ranecko 🙂

kafoditka
9. jún 2011

@merikac Meri moja teta zasadne zrobneninkuje vulgarizmy - cize aj ked je nasrata, tak dotycny je pre nu kokôtik jeden alebo pani, co ju vytocila je napr. pička blondata 😀

maxara
9. jún 2011

@bambola a co je toto? to su tie zuby ktorymi skripete, v salke? 😕

kafoditka
9. jún 2011

@mirka285 caf, okupujes synatorov komp?? 🙂

maxara
9. jún 2011

@kafoditka uff to znie strasidelne to zdrobnovanie.. ale tak viem si predstavit aj Katty takto nadavat 😀 😀

kafoditka
9. jún 2011

@maxara 😀 😀 😀 sto bodov!!!

merikac
9. jún 2011

@bambola a to si nam co hodila aku fotecku??

merikac
9. jún 2011

@kafoditka 😀 😀 😀 este ta,..pi..ka to ujde, ale ten kokôtik.......citala som nahlas, a kolegyna vyprskla kavu,,,a mne tecu slzy normalne
.........a pri tom vsetkom ma napadlo, vcera kolegyna dostala potvrdene vyplaty od predavaciek ( take navratky) a jedna pracovnicka jej poznacila farenbne na tom papieriku vetu "mrda Hudakova" 😀 😀 ( kolegyna namiesto mzda napisala mrda)

maxara
9. jún 2011

@merikac 😀 😀 chuda pani Hudakova.. 😀

mirka285
9. jún 2011

@kafoditka no okupujem,kukam dovolenky,este stale sa mi to zda ako fajn napad 🙂 moj milovany ide do Rajky,tak len cakam kedy zadrbe,ze s dovolenkou sa mozem rozlucit 😠 ale viem nastastie,ze aj to sa moze stat,takze som pripravena 😀 pocko otrasne,poobede ala dojst k nasim sesternica s malym,tak jej musim cinknut ci vobec dojde ked je takto a ak nepride vybehnem asi do Tesca sa poflakat... baby mozem dat malej na obed kuracie pecienky s ryzou????

bambola
9. jún 2011

@maxara @kafoditka @merikac vsak ranna kavicka 😉

kafoditka
9. jún 2011

@merikac ja som bola vcera s lidli s malym a mm a pozerala som osusky, vedla mna sa objavil chlap v tricku v rovnakej farby, ako mal mm a ja mu tak z profilu hovorim, ze zlato, pozri, ake fajnove osusky, kuknem na neho, on sa udrbava na mne a mm stal asi 5 metrov odo mna pri zelenine 😀

bellablonde
9. jún 2011

caute a dobre rano

tak ja zasadne nezdrobnelinkujem nadavky a aktualne riadne stavnato nadavam na kokotov v citroen servise....
donesiem im auto na vymenu oleja a cistenie filtrov a debili mi ako bonus rozdrbali celu elektroniku - nefunguje tachac, svieti len jedna vystrazna kontrolka, klima off,,,, takze dnes tam ide mm a nakazala som mu, nech ich tam zjebe ako siroty a da k nahrade vsetky skody, co napachali 🙄 🙄 🤐

ale inak som v poho 😀

kafoditka
9. jún 2011

@bambola no uhadla som 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre