Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. apr 2010

mirka - nebooj vsetky sem patrime, aj mojalili s terminom v polke juna 😉
baby prave som kukala na tu obeeznu pavlovicku a mm iba s usmevom cumel a komentoval, ze ako sa jej pekne ritka a prska natriasaju.. 😀 teliatko moje, ze pozri pozri, uz jej kazdu chvilu vypadne..

dugyna
12. apr 2010

mirka vidis na to som uplne zabdula a ja jej tak strasne chcema dat tie satocky to uz sme sa dohodli s mm ze to bude sporodnice..a teraz co jej dam pod satiocky?

maxi ano aj v literature odbornej sa uvadza a aj na sttnicu som sa tak ucila ze najpresnesjie sa stanovi termin ak zena nevie kedy mala poslednu menstruaciu okolo 13tt. ale to co robi na morfe doktor hodnoti zrelost plodu a jeho zodpovedajuci stav k terminu podla ms ci teda zodpoveda velkosstne a zrelostou..alebo nie..a samozrejme ze ti moze posunut termin..ono by sa tym mal lekar orientovat hlavne vtedy ak podla poslednej Ms prenasas..brat do uvahy zrelost plodu placenty y prietoky..
nam na morfe napisali termin 3.7 takze posunuli dopredu..

vierka tak gratulujem 🙂 k pipikovi..hlavne nech je zdravi

bellablonde
12. apr 2010

kozy?

mirka285
12. apr 2010

Kafko postavu ma super...neni kost a koza,proste super,Moorka moze ist do riti

bellablonde
12. apr 2010

dugy ja som rodila v BS a bola som max spoko 😉

neustale premyslam, ako to zariadit ist opat tam
a co uvazujes o BS?

mirka285
12. apr 2010

bella si si nevsimla,taku podprdu ma ze jej to tam skakalo a podla mna ona sama sa bala ze jej vypadnu..

maxara
12. apr 2010

baby musim sa vraj krotit, mam vela prispevkov.. mm ma vcera smiroval a pozrel sa na dalsich 5 bab okolo mna a vraj som jedina, co ma tolko.. ale zrzik ma viac, som mu musela najst aspon jednu babu, co ma viac ako ja

dugyna
12. apr 2010

maxi 🙂 tak im daj skolenie pre odchdom ako sa dostat na forum modrykonik 😀
a inak take kravy ti nestoja za to..

sunny dakujem 😉

kafoditka
12. apr 2010

mirka presne, je ju aspon za co chytit... ale to jej brusko - aaaach ☹ aj my budeme mat raz take?? 😀

bellablonde
12. apr 2010

ja uz som ako stara teta, ked pisem, nestiham pozerat aj na telku 😝 😀 🙄
teraz ake scifi ide - to co ma julka za kostym?

vierkaha
12. apr 2010

Dugy ďakujem, ja si tiež myslím, že je jedno čo to bude len nech je zdravý. Akurát sa mi tu kamoška vyškierala, že som jej včera ukazovala takú ružovú súpravičku v čom pôjde Ninka z pôrodnice a dneska jej hovorím že MAťkovi budem musieť niečo modré kúpiť 😀 😀

mirka285
12. apr 2010

Dugy neviem,ja obleciem dupky tenke iba a ciapocku,satocky ponosi ked bude uplne teplo,vtedy uz netreba nic pod ne...

sunnygirl
12. apr 2010

dugy: 😉 😉 😉 😉 😉 😉 rado sa stalo

mirka285
12. apr 2010

Kafko aj ty si si vsimla ake ma super ploche brucho?tak ale jej muz je fitnes trener...

vierkaha
12. apr 2010

Baby končím, dobrú noc vám prajem. 🙂

maxara
12. apr 2010

aj ja som si vsimla.. podla mna vyzera paradne.. ja kebyze mam jej postavu, tak som rozhodne spoko

kafoditka
12. apr 2010

ja viem mirka, ale kukala som s nim rozhovor a on tvrdil, ze zeny zasadne netrenuje tak bohvie, ci pri tej svojej urobil vynimku...

dugyna
12. apr 2010

maxi kukni kolko ja mam prispevkov takze ty si na tom v pohode..kukni sa mi na fotku..a uvidis...

bella hej dneska mi jedna kocka na prvy krat tehotne poslala link a zajtra sa to smuzikom chystame prestudovat a zavolat tam..
napci sa nam pristup ze na antoslkej nie je nejaka miestnost ked by si mohli oteckovia pochovat malicke...cize to az po 4 dnoch ked pojdeme domov a takisto nemoze byt otecko pri kupani-sice nejak vrchna niekde udala ze ano mozu obaja rodicia kupat..ale zatial co som sa pitala kociek tak vstky hovorili ze nie..ze iba oni...
iba ak mas nastandart ktory je jedne na oddeleni a stale plny a stoji 1000SK/noc tak moze dosjt otecko na izbu za tebou..aj to nemam z viacerych zdrojov iba od jednej kamosky...
na kramarcoh mozes zobrat mimi na chodbu..ale iba na rukach vozicky namaju kolieska..nastadart lacny oproti antolskej..ale stale plny..a ak ho nemas mas len 1WC kupelku na oddelenie a ak nemas zazmluvneneho lekara tak poradne ma len jeden dr. ktoyr nerobi prietoky ani sono..

a ked som kukala ze BS ma za izba 500sk na noc- chapem to tak ze izba je pre oboch-kedze na fotkach je manzelska postel...tak sa nam to oplati urcite viacej ist tam..
aky je tam personal? sestricky lekari? muz tam bol s vami ubytovyn? ako to tam chodi musis tam chodit do poradne..a na pripravu?

maxara
12. apr 2010

inak aj ja uz idem do hajan.. zajtra zase medzi kravy.. 😝 Kafko, tak o druhej pri trznici? chce ist niekto s nami do toho obchodu na hranicnej?

sunnygirl
12. apr 2010

vierkaha: brú noc

aj ja idem dievčatá, brúúúúú a veľký zív 😉

dugyna
12. apr 2010

vierka bru noc🙂 neboj pokupis modre este mas casu dost. 🙂

dugyna
12. apr 2010

sunny dobru noc..fuha inak dnes si tu ako dlho 😉

sunnygirl
12. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kafoditka
12. apr 2010

maxi, zajtra si volame.. a budes mat auto?

kafoditka
12. apr 2010

aka sexica je z julky, co??

mirka285
12. apr 2010

Kafko on s nou asi tak sexuje ze zaroven cvici brusne svaly 😉

kafoditka
12. apr 2010

to by som chcela vediet tu sexualnu polohu miri 😀 😀

bellablonde
12. apr 2010

500 je cena za izbu na noc (nezavisi ci si v apartmane sama alebo dvaja)
jedinou nevyhodou apartmanu je, ze NEMA sukromne wc ani sprchu --- musi sa chodit na spolocne na chodbu 😖
ale je tam umyvadlo, rychlovarka, mikrovlnka, normalne skrine na oblecko - nemusis mat nahadzane veci v kufri, kreslo, navstevy za tebou mozu prist hocikedy priamo na izbu 😵
detska doktorka chodi za tebou na izbu, ak si prajes mat chvilu klud, pospat si, zatial co napr manzel vybavuje v meste na matrike rodny list, vezmu ti bejbinko sestry ku sebe, mas k dispozicii postielku na koleckach, fitloptu ... v podstate celu dobu kontrakcii pred samotnym finale porodom som si odkrutila v absolutnom sukromi s manzelom na apartmane a v sprche (kebyze chcem mozem ist aj na salu - je tam lano, rebriny, dalsie lopty...) cize ziadna hrozna vzdycharen ...

personal v pohode, su tam 4 doktori, sestry velmi mile, este by som uvitala specialnu laktacnu sestru, sanitarka vzdy zaklope, spyta sa, ci moze zobrat smeti, nonstop menia postelne pradlo, na apartman ti nosia stravu na izbu, nemusis sediet v jedalenskom priestore s ostatnymi zenami ...

na poradniach som bola 3x, hocikedy len prides PO, UT, STV od 10 ma primar ambulanciu pre tehulky, ktorym sa blizi porod , nemusis sa objednavat..

ja som tam na pripravu nechodila, lebo som uz mala za sebou z bratislavy

mirka285
12. apr 2010

kazdopadne je dobra 🙂

kafoditka
12. apr 2010

aka je spatna s tou parochnou!! som myslela, ze spatnejsia byt nemoze moorova, ale som sa mylila... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre