Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
23. apr 2010

aj pre ostatné, čo dnes nemali dobrý deň

maxara
23. apr 2010

sunny ty si pokladik .. dakujem veeelmi moc 😢
oacka je to ten isty zmrd, co chcel zrat holuby na safku..

oacka
23. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak mu ako poďakovanie za tuning počítača nejakého priprav, maxi!

mirka285
23. apr 2010

caute,tak som sa bola poprechadzat trosku..dnes ked som sa chystala von a bola som vyzlecena tak ja len tak ze vyskusam si tie tehu podprdy co mi dala segra a ja som ich vobec neobliekla..mne su normalne male,ja som skoro odpadla ☹ baby pomoc to mam ake melony?jezis a jake lajdy mi potom ostanu 😠 😠 djte mi typy kde by som mohla kupit niake tehu podprdy,ale asi aby mali aspon kosticu vsak mam tie prsia take tazke ze mi ich musi nieco drzat...

susane01
23. apr 2010

Ahojte, ako sa mate? Ja som dnes bola na tej vystave v Nitre Bocianik, ale som dost sklamana. Malo tovaru, nepekne naaranzovane. Kupila som si jednu letnu deku do kocika, jednu hracku na kocik a malemu jedno pyžamko. No poviem vam ze som sklamana. ☹

kafoditka
23. apr 2010

Mirka, bola si na kosickej v predeti? Ja tam mam vyhliadnutu peknu ciernu podprdu kojaciu, je ako normalna podprda, vystuzena s pevnymi ramienkymi- takymi sirsimi. Ja si ju urcite kupim, bo v tych obycajnych by som von nevysla. Ved bude leto a budu sa nosit tielka...

vierkaha
23. apr 2010

Suzane aj ja som tam bola a svoje pocity so si vylievala na predchádzajúcej stránke, som čakala úplne niečo iné 🙄

mirka285
23. apr 2010

Kafko dik 😉 a kedy treba kupovat tie podprdy,ja som to vobec neriesil lebo som bola presvedcena ze tie od segry mi budu dobre...a to ked si teraz kupim budu mi dobre aj po porode ked sa mi prsia naleju mliekom?to by som mala vediet ked uz mam dieta,ale ja som nemala mlieko a kojila som iba tri tyzdne,tak poradte tie co mate skusenosti...Kafko na tej Kosickej kupim aj drogeriu pre babo,vlozky do podprdy,a taketo drobnosti?

mirka285
23. apr 2010

Kafko ta biela vyzera ze uplne dobre,by som povedala az sexi 😀 to maju na tej Kosickej?

cigaretka5
23. apr 2010

kocky pre deti na kosickej je nenormalne predrazeny

oacka
23. apr 2010

Mirka, po porode asi nebudú dobré, vtedy vraj budeme mať prsa ako pamela! už sa teším! 🙂
my máme hlučnú domácnosť: Slovan - Košice, finále extraligy. srdco mi buší jak divé! vaši muži pozerajú?

cigaretka5
23. apr 2010

kocky niekrttora z vas tu spominala hand m v nitre ze maju aj tehu veci kde? v tych mlynoch alebo?

cigaretka5
23. apr 2010

oacka aj my tu fandime jak divi i ked nam to moc nepomajha

mirka285
23. apr 2010

Oacka fandis slovanu dufam 😝

karinnka
23. apr 2010

cafte,,,noooo tak teda Kosice iduuuuu 😀 😀 😀...moja polovicka doma skace od radosti...kolko malo staci chlapom nie? 😀 😀

vierkaha
23. apr 2010

cigaretka, majú a h & m je v mlynoch a tehu veci majú hneď na prvom poshodí tak vzadu a hore sú veci pre deti

mojalili
23. apr 2010

Oacka - hej, pozerame to....hokej mi nevadi, ale futbal ano. My sa dnes balime, zajtra ideme malovat, takze na druhy tyzden zacinam skladat postielku🙂)) huraaaaa.

Baby, pridala som fotky do albumu....tak toto robim poobede v skole... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb... Predstavte si, ako maly Daniel tancoval v brusku... 😀

Mirka, ja uz ani podprdy neriesim.....moj muz mi povedal, ze esteze mam take brucho, ze mi aspon podrzi prsia 😀

kafoditka
23. apr 2010

Miri.... maju tam siroky sortiment.. podprdy fakt krasne, az take sexi.. ja som sa pytala predavacky, tiez som nevedela, ako si mam vybrat velkost podprdy a ona mi vravela, ze sa mi nezmeni obvod ale len velkost kosika. Tak ked si ju vyskusas, mala by si mat trochu volu v kosikoch, aby si tam dala celu ruku. Potom ked sa ti naleju prsa, mala by byt dobra. je pravda, ze obchod je predrazeny, ale ja som ochotna vrazit peniaze do kvalitnej podprdy. Sak nechcem mat potom lajdy po pas... Miri kupis tam vsetko od Aventu, Chicca, este tam maju nejake znacky. Ale poradim ti. Ked nechas auto na Dulovom namesti - tam je hotel Dukla, urcite vies, tak vedla VUB banky, ktora je sucastou hotela na prizemi su zdravotnicke potreby. Take komunisticke, ale svetove. Ja som tam kupila vsetko : vlozky po porode, vlozky do podprdy, sudocrem, teplomer, podlozky nepremokave do porodnice, poporodne gatky sietkove, maju tam aj odsavacky soplikov aj mlieka... maju tam normalne ceny, a nie predrazene..

kafoditka
23. apr 2010

a ked tam nechas auto, tak kosicka je hned za rohom, zajdes peso. 3min. chodze..

mirka285
23. apr 2010

Kafko ty si jasnovidec,presne to potrebujem kupit,takze zbehnem tam a zastavim sa aj na tej Kosickej kupit niaku podprdu 😉

mirka285
23. apr 2010

Mojalili ten tvoj muzik je vtipalek 😀

kafoditka
23. apr 2010

miri na kosickej je trochu problem s parkovanim, preto ti radim nechat auto pred hotelom. Ale pred predajnou priamo na kosickej maju 3 vyhradene parkovacie mesta pre zakaznikov pozdlzne..

mirka285
23. apr 2010

Kafko vsak trosku sa prejst mi nezaskodi 🙂 dosiel Gabko idem pokecat aky mal den,vecer este nakuknem

susane01
23. apr 2010

Vierka, citala som to a je to strasne ze urobia taku vystavu a nic tam nieje. Ta predajna ma Kosickej je ozaj draha ja som tam kupovala vela veci pre Olka ked sa mal narodit. Tak ze mam aj tieto veci poodkladane, ale ked teraz ojdem do BA k mame tak sa tam urcite pozriem co by som dolkupila. Mama totiz byva kusok od tej predajne tak ze urcite neodolam. 😀

vierkaha
23. apr 2010

Susane, je to otras, ja si teda pod pojmom výstava predstvujem niečo úúúúúplne iné, sme si tak s kamoškou hovorili, že kde tak asi soudruzi z NDR udělali chybu 😀

oacka
23. apr 2010

Sme majstriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

iinuska
23. apr 2010

Kosice 😝

oacka
23. apr 2010

jako môže Pezinok fandiť Blave???????????? šak záhoráci sú srdeční ľudia! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
23. apr 2010

tak mne z tých kočíkov naj vychádza Jane Slalom 2009, tak neviem, carrie, či nebudeme kočíkovať v rovnakom. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre