Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
30. apr 2010

mne robil stomatochirurg resekciu, ked som kojila a mala som pichnutu lokalnu umrtvovacku
dalo sa to prezit 😉

katkaking
30. apr 2010

bella, dakujem... zubok je zevraj uplne zdravy, len do dasno je tam poskodene a chore...tak ja neviem...a to mam ist k stomatochirurgovi? To mi asi obycajny stomatolog nespravi...ze?

miki060707
30. apr 2010

tak som tam volala, do Incheby a maju volne v nedelu, ale nieje to zadara, ako som si myslela, ale stoji to 25eur, a daju dvd s 10-15min. a jednu foto, je to drahé??

janulienocka
30. apr 2010

ahojky, tak som spat zo sona, vsetko v poriadku, drobcek vazi 1460, takze asi tak akurat, tak som rada ze sme ok 🙂

bellablonde
30. apr 2010

moj zubar mi napisal odporucenie k stomatochirurgovi...
myslim, ze resekcie robia aj "normalni" zubari, ale nie vsetci na to maju vybavenie...
ten moj pripad bol, ze mi dasno resekol, hnis von, urobil 2 stehy a o tyzden mi ich vybral... odvtedy som na tom mieste nemala najmensi problem,

ja som mala take opuchnute dasno, ze som vyzerala ako mongoloidne dieta, cela polka xichtu opuchnuta, hrozne cosi,
ale zub bol nasatstie uplne v poriadku 😉

kati urcite si ho nenechaj vytrhnut, bola by to skoda, si mlada kocka a nepotrebujes trhat zuby jeden za druhym, ked sa nahodou vyskytne problem. To dasienko to zvladne. Drzim palce. 😉

katkaking
30. apr 2010

Dakujem krasne, bella, za rady aj za povzbudenie... asi vyhladam stomatochirurga bez odporucania stomatologa, lebo moja dr. je zatazena na trhanie, mozno aj preto mi ho nechce zachranit a hovori ze nic sa s tym neda robit...a este chce podla mna zarobit aj na umelom zube, lebo to mam sestku, tak aby som mohla hrýzť.... vikend vydrzim a buduci tyzden to hadam vyriesim. Fakt diky za radu!!!

zuzik1983
30. apr 2010

katkaking ja som mala tiez problem,ze mi vytekal hnis z dasna.moja doktorka mi to nechcela robit,dokonca ani okresny stomatochirurg nie.ma poslali az do ba,a tam mi to v nemocnici rezali v celkovej anesteze...

mirka285
30. apr 2010

Monline Eurovea je dost velka takze podla mna prepchata nebude,ale videla som take gate na tej Kosickej,a myslim ze by ich mohli mat v HaM v tej Eurovei.Miki neni to drahe,normalne to stoji 50 eur ten ultrazvuk...

vierkaha
30. apr 2010

Ahojte, neviem či to už už niekto písal, ale bola som v Inchebe aj s mm, no neviem kde zobrali 100 vystavovateľov, ale toľko ich tak ani zďaleka nebolo.
Ja som tam išla kvôli kočíkom,ale mali tam asi 2 stánky s kočíkmi. Mali celkom dobrý výber postieľok aj za schopné ceny, to ale bolo asi tak všetko.
Ak tam idú mamy s deťmi tak tie sa tam asi zdržia dlešie, ale my sme to obehli za 35 min a iška som naštvaná preč a niekto sa tu pýtal aké je vstupné tak dospelý 4 € a tehulky 3 €.
Tak som si náladu trošku napravila v C&A, ale nebolo to na dlho, lebo som mm ukecala, aby sme sa na spiatočnej ceste mrkli do kocikova a tam ma úplne dorazila predavačka, lebo majú na stránke jeden kočík v ponuke a som sa jej pýtala, že či ho môžu zabezpečiť na predajňu aby som si ho pozrela a ona že čo íné by som ešte chcela vidieť ako to čo je vidieť na nete. Tak jej na to mm povedal že h....o zdrapil ma a odišli sme preč.
Normálne som si aj posmoklila.

vierkaha
30. apr 2010

Ale aspoň jdeno pozitívum dňa - akurát mi volala mama že mi prišli balíky s vecami pre malého čo som objednávala, tak idem mrknúť. 😉

mirka285
30. apr 2010

vierka to co bolo za jeblinu?vsak snad ked kupujes kocik ho chces aj vyskusat,a poriadne pokukat,nie len z fotiel z internetu 😠

katty17
30. apr 2010

vierka, takze sa tam vobec neoplati ist? a co drobnosti ako doplnky, zavinovacky, fusaky, decky... ? ceny su lepsie ci ako v obchodoch?

miki060707
30. apr 2010

Miri, diki a kolko je tam min. záznamu????
tak vierka ty si nebola spokojná???škoda, no ja by som nič tam nekupila, lebo mam všetko a bolo by mi luto penazi, ale mozno by som malu zobrala, nech ma vyletik, deti maju asi vstup zadara nie???

vierkaha
30. apr 2010

Mirka no bola to teda riadna p.....
Katy bol tam jeden stánok ( ten bol aj v NR) a tam boli ceny v pohode, ja som z tohoto sortimentu skoro nič nekupovala, lebo som to všetko dostala a tým pádom moc nemám zmapované ceny v obchodoch, ale tieto sa mi zdali primerané kvalite tých vecí .

miki060707
30. apr 2010

tiež si myslim, že kočik, kt. aj ohmatáš je lepší.....no to bola ozaj jeblina..
a ozaj, neni už neskoro na ten ultr. čo poviete, asi som mala isť skôr, ale ked moj lekár mal mať už hlavicu na ten ultr. kupenu vo febr. a teraz v máji a mne nukal 2d ultr. za 25eur, no asi sa tam idem objednať....

vierkaha
30. apr 2010

Baby ja teda neviem , možno sa to tam ešte rozbehne, lebo my sme tam prišli o pol jedenástej a začínali o deviatej - možno tam ešte neboli všetci vystavovatelia, ja neviem.
Ale jedno viem určite, na budúci rak ma tam nikto nedostane ani di BA a ani do NR 😠

mirka285
30. apr 2010

miki ja mam len fotky a platila som 50 eur,ale kludne chod nato,neuvidis babo cele iba po castiach,mne ukazal doktor tvaricku a potom nozicky...to preto ze babo je velke a uz sa nezmesti na obrazovku...ale to nevadi aj tak som chcela vidiet tvaricku,ved nohy citim ked ma kope 🙂 ja by som tiez isla len pokukt od nudy tu vystavu..Katty ked sa budes nudit zajtra daj vediet mohli by sme dakam ist,bud na tu vystavu alebo do Eurovei alebo do centra na drink,nealkoholicky 🙂 idem si povysavat auto a omiest pavuciny na nom,caute zatial

maxara
30. apr 2010

vierka - no veru, ja by som si nevedela predstavit kupit kocik bez predosleho ohmatania a vyskusania.. ona asi v zivote kocik nekupovala.. sedlana
miki - je to lacne.. normalne mas 20 minutovy zaznam a par fotiek za cca 50€.. niekde 40, niekde 60 - 80€.. tak nie je o com..
katkaking - na ten zubok, teda dasno, kym pojdes k tomu zubarovi, co ti to vycisti, si skus urobit odvar z nechtika lekarskeho, normalne si kup v lekarni kvety nechtika, susene, daj si do salky, zavej horucou vodou, zakry, nechaj vychladnut do prijemna a potom si poriadne s tym "pokloktaj" na tom dasne, resp. vyplachni si to tak dlhsie, poprevaluj na jazyku.. no uz neviem ako by som to blizsie specifikovala.. ja som mala taky vacok, ale ja som si to vkuse praskala, ibaze to bolelo a po tom nechtiku sa to uvolnilo samo a prestalo boliet.. len akurat ti to zrejme nevylieci ten hnis, cize zubara hladaj, aj ked sa ti ulavi

baby, no ja dakujem bohu, ze som si rano dala t suknu a zabky.. teraz ked sa pozriem na moje "uzasne" biele spuchnute nohy.. vyzeram jak obuta v snezniciach.. normalne take vankuse namiesto noh.. blee

strasska
30. apr 2010

sneznice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mojalili
30. apr 2010

JEjda, tolko ste popisali, ze neviem, ani kde ragovat.
CIgaretka - u skolstva je to trochu inak s narokom na dovolenku, mne ju nechceli dat pred materskou, vraj mam na nu narok az v juli, juni....co osobne si myslim, ze je blbost,a le s blbostou sa neuhadas 😉 Tak mam nejakych 30 dni teraz...

KAFODITKA - ja mam tiewz tu zavinovacku od Emitexu - prechodnu a tu jedinu budem brat do porodnice do vajicka pre babatko, uvidim, ako bude zaciatkom juna, ale asi sa nam este zide...

KOCKY, kamaratke sa narodila dnes NELLA, o 1 hod v noci jej dali tabletku na vyvolanie, o 8 hod jej zacali kontrakcie a o 9.11 hod bola malicka na svete.....aj ja chceeeeeeeeeeeem 😀

maxara
30. apr 2010

a este som chcela (aj pre KAFKO), ze som si objednala z maderna.sk hadam vsetko mozne.. tu emitexku prechodnu ruzovu, do vajca, cestovnu postielku, odsavacku na sople na vysavac, kupaci kyblik (TUTI prosim hod o nom nejake info, ak vies), manikuru, kefku a hreben na vlasky, podlozky pod pacienta, poporodne vlozky, tampony do usi.. a take somarinky.. sa tesim, aj tak by som to musela kupovat, tak som sa rozhodla, ze to mam jedno, ceny boli v pohode, asi ako v obchode alebo nizsie, tak preco nie, ked uz objednavam..takto mi to donesie domov kurier (pikoska - na stranke maju napisane, ze na zaklade ohlasov zakaznikov zrusili od marca spolupracu so Slovenskou postou, a.s. 😀 sa necudujem) za to iste "postovne" ako by bolo, keby posielali postou.. NO NEKUP TO.. 😀

miki060707
30. apr 2010

jeeej mojalili, to je supeeer, aj nám sa to blíži...
no veru na tie zubky, teda ďásno by som vyskušala to čo radi maxi, ja nemám rada zubarov, ani teraz v tehu som nebola, šak ked len vrtá zub, brrrr a ešte mi netrhali zuby....
no objednala som sa na nedelu, síce si neviem predstaviť ako pôjdeme s malou, šak v električke pol hodinu, potom v dalšom spoje, lebo manžel by nešiel až k inchebe, on len pred svoju robotu a to je na začiatku BA..čo už, ale šak možno mala bude mať zážitok aj s električky ... 🙂
a inak tie fotky z 4D, ste mali vytlačené?? lebo že tu vytlačia dve foto, ostatné daju na dvd a tam bude 10 min, asi, no 20 min. je rozdiel, ale nevadi, kedže toto bude posledné tehu, hadam 😉 tak to chcem vyskušať....

maxara
30. apr 2010

strasska normalne by som ti ich odfotila a tiez by ta ine slovo ani nenapadlo 😀
mojalili - aj ja chcem, nie len ty..
baby - podla mna by sme sa nemali spoliehat na to, ze bude leto, bude teplo.. ono ked si to tak vezmete, pred styrmi rokmi bolo take sproste chladne leto, ze sme v pohode vydrzali v juli v tenkom tricku s dlhym rukavom.. pamatam si to preto, ze som v to leto predavala zmrzlinu v stanku na peknej ceste ako brigadnicka (aj nohu som si zlomila po ceste odtial domov) a viem, ze som prezivala v tom stanku celu pracovnu dobu, co som mala mozno 15 ludi za den.. takze nic moc.. ak bude take aj teraz, hlavne ked take aj ocakavaju, tak nieze nebudete nachystane, maminy.. 😉

miki060707
30. apr 2010

fúúúha, to si teda nakupila maxi, kolko si platila, asi dosť, ked tam mas aj deky, aj cestovnu postielku, aj kyblik, ten môže byť dobrý, ja mam vaničku a budem mať k nej aj stojan, ale ten kyblik je zaujímavy 🙂

maxara
30. apr 2010

miki teda ja neviem ako ostatne babule, ale mne by stacilo uz len to 4D sono ako take, aj bez zaznamu.. a ten moj zaznam ma sice asi 40 minut ale to aj s tym meranim, skratka na zaciatku vysetrenia vlozil DVD do pristroja a zacal riesit.. no nam robil aj morfo aj vsetko mozne, tak to tam mam cele zachytene.. aj to ako sa malinka nechcela ukazat.. no a tebe budu robit len to, ze ti ukazu babo, tvaricku, prip pohlavie.. takze v podstate budes mat tolko co ja.. ja mam vytlacenych asi 10 fotiek, ale ani jedna nie je taka, ze uzasna... mirka ma napr velmi peknu fotku, ja mam take zazrnene kadejake a pootacane, kedze malinka sa tulila k placente

miki060707
30. apr 2010

no veru maxi, nespoliehajme sa na body s krátkym rukávom, mi sme perinku teda vynosili....

strasska
30. apr 2010

inak kuk fotoalbum, pridala som par fotiek zo svadby 🙂
maxiiiiiiiii odfot, pls. Ja ti potom odfotim moje naliate druky, co mi rastu miesto noh teraz 😠
inak maderna je super obchod, aspon co sa tyka sluzieb zakaznikom, ja som s nimi bola velmi spokojna
a s tym teplom ma maxi pravdu, Misko je v podstate junovy a casto som ho mala v perinke, alebo tej spanielskej deke

maxara
30. apr 2010

miki, deky tam nemam, len jednu zavinku.. a platit budem az ked to pride domov okolo 180€.. 😒 ale zas, vsetko z toho potrebujem (zabudla som na spaci vak, aj ten som tam zaobstarala, tiez emitex taky co sa da predlzit, tak dufam, ze dobry)

maxara
30. apr 2010

strassi 🙂 teraz nemam fotak, ale ked pridem domov, budem mat este krajsie vankuse miesto noh, takze odfotim potom.. no a musim ti povedat, ze vy ste strasne podarena rodinka.. taka vesela. Vela sa smejete?

strasska
30. apr 2010

ja som mala pri Miskovi kopec veci od kamosiek, ale teraz jak na potvoru budeme mat vsetky tri baba v rovnakom case. Takze uz nemam ani tu zavinovacku do vajicka, ani vankus na kojenie, ani hraciu deku...ale nechce sa mi to vsetko kupovat, lebo zaciname sporit na byvanie.
Tak sa zaobidem aj bez baldachynu, spanielskych diek, ale stale uvazujem nad tym vankusom na kojenie, lebo uz sa mi fakt zle spi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre