Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
1. jún 2010

Vies co? Niekto tomu hovori alonovy alebo malinikovy....manzel mi kupil a je tam malinikovy napisane....Hej, prvcy tyzden sa pije 1 SALKA DENNE + 1 alchemilka, ale tam je pisane ze nie v tehotenstve, tak to sa bojim, i ked s aodporuca, na druhy tyzden sa pije ten malinikovy 2 SALKY DENNE.

mojalili
1. jún 2010

@mojalili riadne preklepy som napisala...Niekto tomu hovori malinovy alebo malinikovy.... 😉

rybaanka
1. jún 2010

Caute kocky

tak aby mi nebolo luto, mam doma lazaret 😠 mangel ma silnu anginu, mal teploty ze 38,7 😲 , no tak len dufam, ze mna ani nasho krpca nenakazi 😖
inak vsetko ok, az na ten pohyb, pripadam si ako tulen, strasne zle sa mi uz pohybuje, hned ma vsetko boli, picha, no proste pripadam si niekedy ako 100rocna ufrflana starenka 🙄 takze uz viem asi ako sa budem citit ked budem stara, nevladna 😨

mojalili drzim palce dnes a tie pizzove satocky by som si veruze dala, ja vacsinou robievam tvarohove, ale teraz by som nepohrla tymi pizzovymi 😝

inak tento tyzden u mna fici na 100percent cerveny melon sa ho neviem dojest, aj teraz si idem dat 😝 a potom mam chut hrozne na colu 🤐 no to su kombinacie, co? 😀 😝

lenkaaninka
1. jún 2010

a v lekárni ti ho kupil??

silvia.vesela
1. jún 2010

ahojte kocky!

mojalili, mnaaam ja si u teba objednavam aj tie lekvarove, aj tie pizzove!!! Si sikulka, klobuk dole! 🙂
kocky, chcem sa vas spytat ako spavate v noci.....na ktorom boku?? Ja uz na chtbte nemozem byt a snazim sa spat hlavne na lavom boku, lebo neviem ci sa moze spat aj na pravom?.....kvoli dutej zile, aby malo babo dostatok kyslika potom....
neviete, ako to je??

rybaanka
1. jún 2010

@silvia.vesela ja spavam aj na lavom aj na pravom boku, ale na chrbte sa mi ani neda, hned mi je zle, ked na chrbte dlhsie lezim 😕

silvia.vesela
1. jún 2010

rybaanka, ja mam tiez take chute.....na melon, aj na colu...dnes som si dala kofolu a tak mi chutila, MNAAAM! 🙂
na chrbte nemozem ani ja lezat, je mi potom na odpadnutie......

adelaine
1. jún 2010

..akurat som sa najedla a sedim s kavou v ruke, konecne....

neviem, co ma to chyta, ale sama sa nicim 😀
od rana ficim, najprv varim, potom som zase prala,
asi mi zacina sibat ,
a ked som skoncila, vyvarila som vsetky cumliky, odsavacku, lyzicky...
a to som sa dnes este objednala na cvicenie pre tehulky 😀
vyplujem tam dnes dusu 😝

kocky, tie vyvarene veci treba vysusit, a uz s tym nemusim hybat do porodu, ze?
je to dostatocne, ked som to vyvarala cca 5 min.?

adelaine
1. jún 2010

rybaanka, ja ficim na uhorkach a melone 😀
vysledok: melon ma super odvodnujuci ucinok, dnes o kilo menej a
neopuchnute nohy ...
este by som mohla zistit, co mi pomoze na zahu,
zase sa mi vratila a trapi ma teraz v kuse, nic nezabera, uz ani maalox 🤐

rybaanka
1. jún 2010

@adelaine 5 minut podla mna staci 😉 ja mam doma sterilizator, takze ja tym poverim mangela, ked budem v porodnici, on to tam len ulozi, supne do mikrovlnky a hotovo 😵

stanka33
1. jún 2010

nerobte mi chute s tym melonom..mnam, aj ked podla mna sa z neho pribera, sice odvodnuje ale ma vela cukrov, no urcite sa nechyta na moju kopu cokolady co ja pojem... 😉
ja tiez dam mm sterilizovat ked budem v porodnici alebo ked prijdem domov, to je rychlovka v sterilizatore....

kafoditka
1. jún 2010

no tolko ste sa tu "melonovali" ze ste mi spravili chut a ja prave odchadzam do Tesca si jeden kupit 😉

rybaanka
1. jún 2010

stanka to priberanie ma akosik netrapi, som v 37tt a mam +8kg, za 2tyzdne mi urobia sekciu, takze aspon si teraz este doprajem vsetko, na co mam chut 😉 😎 😝 😀

stanka33
1. jún 2010

rybanka ani mna ja mam v 34 TT +7 kg takze v klude mozem este 2kg dokonca ale ja fakt pojem sladkeho a cukor som mala uplne nizucky tak nechapem, moje deti su na sladkostiach odchovane, pri malom to iste aj ked som kojila

rybaanka
1. jún 2010

@stanka33 ja som mala teraz cukor hranicny, ale este na hranici normy, takze v poho a sladke mi tiez ide teraz, ale skor take, ze keksiky, napolitanky, babovka....cokolady moc ee....no a zmrzka samoska, len ja mam rada capovanu zmrzku, len pri tomto pocku sa k takej von ani nedostanem 😠

stanka33
1. jún 2010

no zmrzka u mna vyhrava tesco tiramisu mnam, a neboj keksiky vyjedam malemu 😀, napolitanky tiez mozem...no nie je sladke co nezjem

merikac
1. jún 2010

@adelaine ..ja mam zahu neustale,,a zabera mi len anacid,,,,,,,,,,,uz som ho pojedla na balenia,,,,,,,,ale co uz,,,

merikac
1. jún 2010

@mojalili ...takze ja idem do nemocky v stvrtok vecer o 18.......tam si ma vraj pripravia,,ale nedozvedela som sa ako,,a v piatok by som mala rodit,,,,tak predpokladam,ze mi nico pichnu, co zacne ucinkovat do 12 hodin,,,,Ale dnes sa citim tak nafigu, ze som v meste ledva kroky robila,,a fakt som trpla, aby mi nebodaj neodtiekla plodova voda,,,,,,,,

ericica
1. jún 2010

merikac budeme na teba urcite mysliet a drzat silno palceky aby bolo vsetko ok 😉 😉 😉
inac zelam pekny uprsany den 🙂 baby to uz je jesen co som prespala letoo 😲 😲 😲
co robite v tomto hnusnom case???my mame v skolke skakaci hrad ,som aj chcela ist s malou ale ako v tomto dazdi 😒 😒 😒

merikac
1. jún 2010

@ericica ........nikoho tu nie je,,,asi vsetci zalahli,,,alebo si sli kupit melony do tesca 😀 😀 😀 😀

janulienocka
1. jún 2010

baby vy sa mate, ze +7 kg a podobne, ja mam +15, a to posledne tyzdne co tyzden to +1kg, no katastrofa, uz by sa to mohlo spomalit ☹
@merikac ty mas za chvilocku babatko pri sebe 😵 ty sa mas 😵 @mojalili od rana mam takeho silneho tusaka ze Ty budes na rade buduci tyzden .. som zevdava ci to vyjde 😉

merikac
1. jún 2010

ozaj a dakujem,,,za podporu 😉

janulienocka
1. jún 2010

tak ked vy na melony, ja zas na trh na jahody, zatial caf 😉 😀

ericica
1. jún 2010

@merikac nemas zac aj ja pozeram ze je tu dako ticho 🙂
bodaj by som uz bola na tvojom mieste aj ja by som uz isla do nemocky lebo uz tu tarchu ledva vlacim,ale ako sa poznam ked bude mat mala rok a dakde uvidim mamicku s bruskom bude mi zase srdce pistat.... ☹

mojalili
1. jún 2010

Niekto melony, niekto jahody a ja dceru zo skolky. Zase som si dala pekny tehotensky sprint, no radost pozret 😀 To je ako naschval,ked idem zaparkovat pred domom, nie je volne miesto,tak to musim dat do marie niekde daleko....ked idem spet domov, tak uz sa jedno uvolni, tak som letela sprintom spet pre auto a skoro som sa pobila s jednym Jeep - om o to miesto... 😠
Chudak Danko sa dnes cuduje, co ho ta mama natrasa... 🙂

@merikac NO teda, takze uz budes mat po tom o chvilku, to je super, brala by som to....neboj, dava sa bud injekcia alebo tabletka sa zavedie vecer a rano rodis.... 😉 😉 😉 Budeme na teba mysliet a drzat palceky🙂

mojalili
1. jún 2010

@janulienocka no uvidime, dnes idem k lekarovi...ale prist to musi, ved uz mam na to aj správny čas 😉

ericica
1. jún 2010

@mojalili za chvilku mas po tom a potom uz len budes sledovat ktora ide za tebou rad za radom 😀 a potom nas caka uz len pisanie o tom kolko dorbci priberaju a ako papaju a ci dobre spia a neboli ich brusko 🙂

oacka
1. jún 2010

ahojte, tehule! ja som dnes od šiestej hore, bola som na krv a od ôsmej u našich v robote pomáhať s administratívou. o desiatej som myslela,že skappem od únavy! ja sa stále v noci prehadzujem., môžem spaťť len na pravom boku.ale bolí ma potom ráno koleno. ja som neplánovane zbehla s mamou do veľkoskladu Detex a sme sa vybúrili! nechali sme tam skoro 300 eur!!!!!! pre oboch synovcov aj pre našu..... moja mama nakúpila toľko teplákových súprav,že by to aj predávať mohla! ja idem pofotiť moje vecičky,nech sa poteším, ale už som veľa nekupovala,veď to nevynosí...
už aj môžem ísť rodiť!
kafko,to s tým kočíkom je teda na nervy!

tutifruti
1. jún 2010

Čaute baby.... tak toto počasie mi už ide riadne na nervy... Je tu strasná kosa, len 10 stupnov a celý den prší.... Naša Dorotka už znovu kašle a má sopel... 😠 a to chodila do škôlky týždeň...
Dnes som požehlila nejaké vecičky, upratala som.... zajtra, ak mi výjde krok... umyjem postieľku a prebalovák a taký kufrík, čo mám na kozmetiku.....Ale idem aj do poradne, tak neviem ako postíham....
Dnes som bola na nechtoch a som sa objednala ešte na 13.júla, tak dúfam, že to stihnem.... 🙂 8.7. som sa ku kaderníčke.... no čo chcem byť pekná.... 😉

vierkaha
1. jún 2010

Ahojte, tak sa pridávam k obetiam počasia. Už včera mi bolo nejako divno, ale sama seba som presvedčila, že to je tlakom, normálne ma zalieval taký studený pot, že som nechápala. A v noci som už mala taký plný nos, že som sa skoro zadusila - samozrejme mi morská soľ vôbec nezabrala, tak som bola odkázaná na muconasal ( normálne mi bolo v tom momente jedno, že či ho môžem alebo nie) a teraz riešim, že či som niečo nedomrvila keď som si ho dala, čo si vlastne môžem dať na nádchu ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre