Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
8. mar 2010

Jari, ved aj mne to bolo divne... a pytal sa ma hned na opuchy noh, ja ze ziadne nemam, tak je to v pohode..
Inak odporucil mi pit mineralky Lucku ruzovu a Korytnicu bud jemne alebo uplne neperlivu... ze su dobre v tehu.
Tak som si hned jednu kupila.. 😉

cigaretka5
8. mar 2010

no k tej vahe ja som od zaciatku tehu pribrala 8 kil a ked to niekomu povie tak sa len opyta ze kde tie kila na mne su, nechapem, brucho mam podla mna male, nohy tensie ako pred tehu, zeby to bolo v prisiach? neviem podrpdy nosim stale rovnake

jaruska8
8. mar 2010

Ja Lucku pijem pravidelne, vlastne ja nič iné okrem mlieka a Lucky nepijem a pijem tú neperlivú, mangel mi ich kupuje po litroch. 😉 😉 Ja tiež našťastie nepuchnem, no uvidíme dokedy. 😉 Ja mám na sebe 4 kg, tak ale ešte mi ostávajú 2 týždne. 😉

mirka285
8. mar 2010

same dobre spravy citam,babatka zdrave,tak vsetko je ok...kafo nech nevymysla ten doktor ved vsetky co sme tu sme minimalne tolko pribrali 😠 kocky ja som mala zase hrozny sen..mne sa snivalo ze mala sa mi premiestnila z bruska na chrbat,tak som zacala kricat na mm nech mi ju popoposuva naspat na brusko,a ked mi ju tam posunul normalne som pocula ako mala place 😢 ja uz nevladzem z tychto tehu snov..nemoze sa mi snivat aspon nieco pekne?

jaruska8
8. mar 2010

Bože Mirka, to bol iný horor sen!! Ja som včera chcel pozerať film, Ja, legenda, taký hororovitý film, ale v jednej scéne na začiatku som sa tak mykla od strachu, že mi ho manžel zakázal pozerať. 😀 😀 😀 😀 Ako malej, ale mal vlastne pravdu, načo stresovať malé. 😝

mirka285
8. mar 2010

jarus ja mam taketo priserne sny aj bez hororovych filmov ☹

liluu
8. mar 2010

Ja som vo sne minule rodila už tretie dvojčatá. A som vrieskala že už nechcem dalšie deti.

kafoditka
8. mar 2010

mne sa snivalo, ze som si to rozdavala v nasej posteli s maslakom z Panelaku.. 😀 😀 😀

krish
8. mar 2010

ahojte babulky.

rozoberate sny? mne sa tuto noc snivalo ze som porodila dievcatko a normalne ma mangel zobudil ze preco placem a ja som mu este z polosna odpovedala ze ved aha aka je krasna nasa mala Klara 😀 sa mi smial truhlik jeden. 😀

mirka285
8. mar 2010

kafo 😀 😀 akurat ze maslak je teply

liluu
8. mar 2010

mirka isto??? to by ho bola škoda...

mirka285
8. mar 2010

na chlapov je urcite ☹ ale este je jedna moznost ze je bisexual

alllexa
8. mar 2010

agika1982, to je divne, ze mi to ukazuje, ze budem mat porod v juni, lekarka povedala, ze 5. jula... a pritom som zadavala termin poslednej menstruacie rovnako - 23. septembra. Aj tu vidim, ze ma to ukazuje, ze som v 24 tyzdni, pricom som len v 23., aj podla lekarky.

sunnygirl
8. mar 2010

no bábiky, vy sa teda činíte.

Mirka:
inak sa hovorí, že sny tehotných sa berú inak ako za normála.

Mne sa celú noc snívalo, že som pozerala svadobné šaty. A mne sa tiež už hočo posnívalo, že som potratila, že som rodila,.....

VŠETKO NAJ K NÁŠMU SVIATKU ........ 🙂 🙂 🙂

mirka285
8. mar 2010

allexa doktorka aj konik to rataju podla poslednej menstruacie...mne tiez ukazuje termin v juli a doktork na morfologii mi povedal koniec juna...presny datum sa neda nikdy urcit,vzdy su to dva tyzdne hore dolu 🙂

liluu
8. mar 2010

hej a ešte sa mi raz snívalo že trebalo bejby prebaliť.A som hovorila drahému, nechaj tak radšej si spravíme druhé bejby toto je aj tak pokakané.

mirka285
8. mar 2010

liluu tak to bolo dobre 😀 😀 idem upratovat lebo zhnijem od lenivosti 😒

jaruska8
8. mar 2010

Hej, teda to si zabila Liluu, že pokakané!! 😀 😀 😀

zrzulka
8. mar 2010

kafo a aj ti povedal ze preco je dobre pit prave tieto dva druhy mineralky???? ja napriklad Lucku nemam rada. nechuti mi. my pijeme doma len rajec alebo Toma naturu.... Inak nikdy som nemala rada perlivu vodu a teraz mi bublinky normalne chybaju.... 😀

Mne sa tehu sny nesnivaju ale minule sa mi snivalo ze sme sli po ten kocik a ze bol cely hrdzavy a dotrhany. Normalne nechapem. pritom viem ze vyzera ako novy.... este aj ta babula mi napisala ze ako z obchodu 😀 😀 😀
Sny su vlastne nase obavy verite tomu????

zrzulka
8. mar 2010

babulky co mate deti do 3 rokov davate im pit uz kravske mlieko??? ja malej stale len UM... ale uz mi tak napada zeby som skusila dat kravske.ona je mliekoholik....

miki060707
8. mar 2010

😉 ahojte, tak aj ja som bola v poradni, mala som svrbenie, tak mi dal niejaký liek, hadam to ustúpi a na ruke som sa vyhádzala, ale so sestričkou sme došli nato, že to bola z prania v rukách...tak už nebudem....
Inak zrzulka, ja dávam kravské, polotučné, dávala som jej od 15 mesiacov, boli sme na nutrilone komforte od narodenia, lebo som jej dávala najkôr bebu, ale mala z toho problemy, tak komfort nám pomohol, od 12 mes. som jej dala obyčajný nutrilon a od 15 mes. sme pomali začali s plnotučným a som rada, chuti jej a tiež rada pije mlieko, ešte stále z flaše, kde je cumeľ, ale sa pritom ukludní, lebo dudinku už nemáme, straka nám ju ukradla 😉

kukucka26
8. mar 2010

ahojte babenka mozes jej davat kludne kravske mlieko v pohode krabickove iba zohrejes je pasterizovane takze jej to neposkodi a je uz velka inak ako sa mate? ja som bola vcera na USG bolo krasne vidiet ze to bude chlapisko mame 380 g a krasne si cmulal prstek
.tazko sa mi spi a stale sa zobudim ze sa v sne otocim na brucho a zobudim sa s bolestivostou brucha a tvrde je ako kamen lebo ho pirlahnem muz mi hovoroi ze ma priviaze na chrbat 😲

krish
8. mar 2010

kukucka ja sa tiez vzdy rano budim na brusku. ale asi preto ze ked lezim na chrbte tam mi je zle. snazim sa spat na lavom boku ako mi poradil gyndos ale nezabera... 😀 vzdy sa prevalim.

kukucka26
8. mar 2010

vsak to aj ja , maly je ulozeny KP zadockom a pohyby itim ako kedy a som uz druho rodicka, ale na USG sa hybalo stale a necitila som to az tak

nina88
8. mar 2010

Ja som pribrala 10 kg. Je to vela, ale viem,že to nezmením,tak sa už nestresujem... 😉
A o snoch ani nehovorím... Pravidelne sa budím spotená, niekedy s plačom, mm si už na to zvykol... 😒

zrzulka
8. mar 2010

dakujem dievcata, my jej stale kupujem Nutrac junior co je od 2 rokov lebo ona dost slabo papa tak sa spolieham na tie vitaminy co su v nom...mliecko vypije vzdy... na varenie uz bezne pouzivam smotanu aj mlieko... len ma pitie som jej este nedavala 😒 tak skusime ... A kolko mlieka vam vypiju este deti v tomto veku????

Miki to bola potvorska straka co vam ten cumel ukradla 😀 😀 A aky liek ti to dali na svrbenie???ja obcas tiez citiom, dostala som masticku...

Nina aj ja mam + 10kil .... najskor ma to soklo ale teraz uz v pohode...

ivka8255
8. mar 2010

Ahojte, ja sa hlasim po tyzdni u rodicov som opat doma 🙂 ako pozeram nie som sama, co este nevie pohlavie malinkeho drobca, ale uz som zvedava az az.v stredu mam sono, tak dufam, ze to tam uz bude vidno.
Ja tajne dufam, ze to bude baba (Barborka), ale mm stale ze chlapec a najnovsie vybral meno HUGO 😖

yoda_
8. mar 2010

Ahojte, ja som mavala tiez hnusne zle sny, ale pomohlo mi prestat sledovat kazdu jednu bolest a prestala som citat zarucene rady z netu a nejak som si vsugerovala, ze sa nemam az tak strasne bat. Tak teraz mam sny zive, ale vacsinou prijemne. Takze toho som sa zbavit dokazala, ale s cim si neviem poradit su silne bolesti krizov a okolia kostrce - chcem sa spytat - chodite v Ba niekde na cvicenia zamerane vyslovene na toto? Alebo poznate niekoho neviem koho, kto by mi vedel poradit, ako tieto bolesti zmiernit?

maxara
8. mar 2010

yoda na chrbat vseobecne je vynikajuci pilates, je aj pilates pre tehule, v BA viem isto, ze to robi Miracle studio. Je na troch miestach (pobocky) tak vyskusaj. My s kafkom zaciname od zajtra chodit do Miracle na brusne tance pre tehule. Ja s nimi mam osobne skusenosti s pred tehu a nemozem si vynachvalit (teda neviem ako v miracle, chodila som inam). Ale 100% mi veeelmi pomohli celkovo, fyzicky aj psychicky, uplny relax...

stanka33
8. mar 2010

ahojte..,
tak moja predtucha sa splnila...nebude chlapcek ale dievcatko...sice idem este v stredu na 3D ale pipik tam nikde nebol...tak som aj z toho trochu smutna tak som chcela chlapceka 😢 ..normalne som musela zjest celu bonbonieru...asi mi sibe, ked to beriem taktoo....inac vsetko v poriadku babo ma 350 g t.z 20+6 a ja som 21+2 takze je to v norme

kafoditka to si ma pobavila s tym maslakom....mne sa furt sniva o porode a gyndosovi...no ten sa s maslakom neda ani porovnat....

zrzi viem kde je Olympia, ja som rok robila v cechach v prostejove a cez brno sme cestovali tak trochu poznam....a ten park vyzera super..diky za tip urcite pojdeme....

katty jasnacka ...my chodime tak cca po 10 tej na hodinku a potom poobede okolo 15 - 16 tej tak daj vediet ako by ti to vyhovovalo..nech konecne s niekym pokecam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre