Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkamarkusova
28. jún 2010

@maxara ahoj.dakujem.tiez som premyslala ze ho zacne pit az ked skoncim 38tt.vsak nezacne posobit hned za 2-3 dni...chichi.a uzivanie bude napisane asi na navode vsak?

adka1311
28. jún 2010

@janka256 gratulujeme.....
a tvoj muz ako? uz sa trosku umudril? pomaha ti s lukinom, alebo je to stale take nijake????

denisse
28. jún 2010

@maxara
@adelaine
mate pravdu .. to ja som len zo stareho zvyku navrhla .. je to fakt zbytocne 😀

adka1311
28. jún 2010

@maxara maxi, pocuj a oacka este nie je doma???? ved jej ten cs robili minulu stredu, ci nie???? som myslela, ze sa uz ohlasi, ze je domka aj s Kikou...

merikac
28. jún 2010

@maxara ano to som ja,,,,,,,,,tak malu som tam uz pridala a mozu teda maminky pokracovat 😉

maxara
28. jún 2010

@lenkamarkusova no to neviem, asi ano.. ja ho este doma nemam.. vcera som bola v jednej lekarni Dr. MAX co som pocula, ze su celkom dobre lekarne, ale veru oni ani netusili, ze take nieco existuje a na co to je.. a ani o homeopatikach na pripravu ciest a ani tych na rozbehnutie kojenia.. divne.. este si zo mna zacali robit srandu, ze ci verim takym hlupostiam, ich kamoska rodila a nic jej nepomohlo, ani masaz hradze.. a hned story za story, tak som im povedala, ze mozno keby pili caj, by bolo lepsie, a isla som prec..

maxara
28. jún 2010

@merikac uz som ju aj okomentovala.. je fakt nadherna.. 😵 a super si to zvladla, sikulka

@adka1311 no neviem, poslem sms?

@denisse oki, tak ostavame tu.. ved uz mame aj julovciatkovsky album

lenkamarkusova
28. jún 2010

@maxara no fuha....diky...dufam ze ja natrafim na lepsiu lekaren.mala si smolu.ked si ho kupim v stredu,dam vediet.teda ci som ho zohnala a tak...diky.

merikac
28. jún 2010

@maxara - dakujem,,myslim, ze kazdej mamine sa to svoje babo paci, nech uz vyzera akokolve,,,pamatam si , ze moj synak nebol prave najfesnejsi, ked sa narodil,v 36 tyzdni,,,sama ruka sama noha, bez vlaskov, nechtikov- taky maly vrabec,ale nevymenila by som ho v tom okamihu za ine krasne babatka,,,a vyrastol z neho celkom fesny svihak,,,,,,,,,,hlavne nech su tie nase deturence zdrave 😉 - no nie?!

alllexa
28. jún 2010

@maxara - caj som zatial nepila... no ale asi uz zacnem🙂
A upratujem priebezne stale, takze by sa to mohlo rozbehnut...

maxara
28. jún 2010

@lenkamarkusova no to som bola len nahodne v jednej co bola vcera po ceste, ale mam tu blizko nas jednu velmi dobru, tam budu mat urcite a keby nahodou nie, tak v meste je jedna, kde maju asi vsetky caje co existuju.. tak aj tam kuknem keby daco

maxara
28. jún 2010

@merikac ved jasne, kazdej z nas sa narodi to najkrajsie babatko.. ved ako by to vyzeralo.. 😀 😀 😀

maxara
28. jún 2010

@alllexa tak vecer po par duskoch cajiku si s manzelom urobte pekny tutumutu vecer a mozno... 😀 😀

lenkamarkusova
28. jún 2010

@maxara hm ja dufm ze mne tiez v lekarni nebudu nejake story rozpravat...lebo to mi naozaj nerobo dva krat dobre v poslednom case....chichi

merikac
28. jún 2010

@maxara a ked si spominala tu masaz hradze.........my v PE mame takeho skveleho porodnika, ze on je proti nastrihu a pokial rodi on,,tak sa snazi aby nemusel roztrihovat a pri porode robi masaz hradze,,napriklad baba co somnou rodila mala 4 kg babo a vobec ju nenastrihol a pritom prve dieta rodila v TO a tam ju nastrihovali,,,a mna nastrihol, tiez minimalne a ani neviem, ze som zosita,,,,,

luminkasp
28. jún 2010

@alllexa ako dnes poradna?

monline
28. jún 2010

ahoj kočky
gratulujem všetkým novým bábätkám a ich mamičkám...pozrela som práve tabuľku, ale nás pribúda 🙂

maxara
28. jún 2010

@lenkamarkusova mne story nevadia, kazdy si prikrasli .. ale nemala som cas ani chut, prisla som si kupit caj a nie kecat o porode, co robim s kazdym posledny mesiac.. 😒 niekedy nemas jednoducho chut tocit furt o tom istom..

@merikac no takeho by som chcela aj ja.. ja neviem, aky je ten moj v tomto.. on mi pripada, ze ma furt naponahlo, akoze ked sa opytam, odpovie na vsetko, aj podrobne, ak si to vyzadujem, ale vlastne mam z neho pocit, ze sa nechcem radsej nic opytat a ani si nespomeniem, ze som chcela nieco vediet.. 😒

maxara
28. jún 2010

@monline pridaj si fotku maleho Danielka do juloviek, tak ako bruska, len mame novy album 😉

maxara
28. jún 2010

@adka1311 pisala som sms, ale neozvala sa.. som jej napisala, nech da o sebe vediet, ked bude mat trosku casu.

lenkamarkusova
28. jún 2010

@maxara no ved presne.niekedy to ani mne nevadi.ale niekedy uz ma to fakt unavuje...stale to iste dokola....a vsade kde sa len pohnem...a potom ma chyti vecer depka a strach sa stupnuje.vyspim sa a je zas vsetko OK....

monline
28. jún 2010

@maxara dobre maxi, pridám foto..aké je heslo?

alllexa
28. jún 2010

@luminkasp - no nic moc sa nezmenilo - som len na spicku prsta otvorena, CS 8, tak mi tu Maxi radi, ako to urychlit🙂

ywett
28. jún 2010

Baby, ja som si kupila ten masazny olej na masaz hradze a doktor mi to zakazal.
Vraj nejaku infekciu si tam mozem zaviest, aj kupanie mi zakazal aj milovaniel,bo sa boji aby nepraskla skor plodova voda, tak preventivne beriem take vaginalne tbl...
A pytal sa, ze kde chodim na take zarucene informacie 🙂
Ale co clovek to nazor...
Cajiky mi nezakazal pit, tak tie pijem

merikac
28. jún 2010

@monline heslo- jul

adelaine
28. jún 2010

@ywett
ja som tiez par stran dozadu pisala, ze ta masaz a epi no balloniky nie je bohvieco, je tam vysoke riziko
zavleceni infekcie a nebodaj u bab, co maju pozit. nalez streptokoka...
a vysku hradze ma kazda geneticky danu, ked ju raz ma niekto vysoku, tak darmo, nic nenarobi,
maximalny efekt vidim len v jej zmakceni....
radsej treba posilovat panvove dno, to nie je kontraindikovane v ziadnom tt

oacka
28. jún 2010

Čaute ženy! Tak kto všetko už porodil????? idem hodiť nejaké fotky,ale veľa ich nnemáme,nejako sme nestíhali. 😀 😀

merikac
28. jún 2010

@oacka ,,,no vitaj...srsi z teba dobra nalada a spokojnost 😵 😵 ...ako sa mate?????

adelaine
28. jún 2010

...tak ja ficim na tu slavnostnu veceru s mm,
sice ma stve, ze uz si nemam co pekne obliect, ale co uz s tym narobim 😒
vecer vas docitam, papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre