Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
31. okt 2010

ahojte taaaak ako vikendujete....my sme nevyspaty malinka papala v noci skoro kazdu hodinu 😒 a rebi sa pohorsilo teraz je uplne zachripnuta skoro vobec nema hlas a k dr mozme ist az v utorok bo zajtra je sviatok 😖 😖 😖
dufam ze to nebude v noci zle lebo aj vcera skoro celu noc pistala a od pol siestej je hore ☹ ☹ ☹
na net uplne nema cas co mi je luto ale obcas sem nakuknem 😉

miki060707
31. okt 2010

@petzi ahoj a v rakusku budeš bývať sama? kde presne bývaš...?

merikac
31. okt 2010

@mirka285 mne sa vobec nezadaju velke,,,podla mna su dobre,,a krasne,,,,to je biele zlato?

merikac
31. okt 2010

baby, co je tu tak mrtvo??? sledujete talenty?! 😕

mirka285
31. okt 2010

@merikac ja som tu len sa hrabem na mimibazare a kukam oblecenie..su z bieleho zlata a maju take male kamienky...ale Gabo mi povedal ze dala som jej oringle jak olasskej ciganke,no chapes?

mojalili
31. okt 2010

@merikac Ahoj MArianka, AHojte kočky....

PO rusnej noci, ked Danko si zmyslel, ze od 23 hod nebude spat....mala som rusny den. PLac, rev, nechce ani lezat, ani nikde..len sa taha do sedu a ani tam nevydrzi a chce sa nosit, aby vsetko videl.....:Dasna ho bolia jak šlak, len place a stona...uz tam nieco citit, len necinka.... ☹ ☹ ☹ NO na porazku.

Dnes som porobil 21 predsnidavok, este cca 30 ma caka... 🙂 BUdeme mat riadne zasoby, o mesiac zaciname s prikrmami 😉
takto sa plazime, a takyto sme boli cely den

tinaki1275
31. okt 2010

@mojalili jaj tak to si Danko pochutna..kiezby som ja mala chut a nervy a nieco take..posli zopar aj mne 😀

katty17
31. okt 2010

ahojte babule. tak my sme sa prave vratili z pohotovosti s malou. opat ju chytili zachvaty :( nedalo sa ju utisit a az prestavala dychat. tak sme bezali...a viete co sme sa dozvedeli? ze sa jej tlacia von minimalne styri zubky . sme kukali ako puk . vrat je to na nu asi prilis vela... tak som zvedava ako to bude pokracovat .

ywett
31. okt 2010

Ahojte maomičky,

ja som tu po dlhom čase, nezabudla som na vas, ale riešila som svoje zdravie...už to vyzerá lepšie.
Vidím, že všetci drobci krástne rastú, aj tá naša, je to anjeliček, dobre papá,spinká a robí pokroky.
Nejaké stretko sa neorganizovalo?
Chodíte do materských centier? Ja som zatial navstivala len v BA Presporkovo.
A zacinate chodit uz na nejake kurzy: plavanie, tancovanie alebo podobne.

Neda sa citat to mnozstvo stran, co vsetko popisete, ale pozriem aspon fotky

Vsetky VAS pozdravujem a zasielam foto nasej bambulky - vazime 6 kg a meriame 61 cm, vy ste na tom ako?

ywett
31. okt 2010

@katty17
a nedali vam nejaky gel na to? Alebo nieco na utisenie bolesti?

mirka285
31. okt 2010

@ywett krasnu dcerku mas🙂

mirka285
31. okt 2010

@katty17 fuu tak to je sila...nemas doma ten Viburcol?nam to naozaj pomohlo,skus dat

ywett
31. okt 2010

@mirka285
dakujem, Linduska je chutnucka 🙂
Vsetky deticky su na spapanie, ako nam to rychlo rastie, vsak?

katty17
31. okt 2010

@ywett - dal mi nejaky gelik na odporucanie. tak zajtra chytro zbehnem kupit.
@mirka285 - miri a to sa dava kedy ten viburcol? to je nejaky vseliek?

mirka285
31. okt 2010

@ywett veru ved nedavno to len spinkalo a teraz mi to cestuje po celej postielke,demoluje kolotoc a rehoce sa na celu spalnu 🙂 vahu mate dobru,moja Linda vazi menej a je starsia i ked sa mi zda ze posledny tyzden jej narastli licka...my tu tiez mame MC Bublinka,ale nechodim,nejako nemam potrebu kedze sestra ma male babo vystacime sa aj same,plus kamosky tu na konikovi 🙂

ywett
31. okt 2010

@katty17
A uz je lepsie? Uz teraz sa bojim tych zubkov.
Si zmenila foto a som nevedela, ci si to Ty..
Teraz som si vsimla, ze dcerka ma 3 mesiace a 3 tyzdne a uz jej idu zubky? Nasa ma o dva tyzne a to uz mozem tiez cakat?

mirka285
31. okt 2010

@katty17 to je homeopaticky liek,dava sa po ockovani,ked idu detom zubky,je to cipok do zadku,mozes dat maximalne dva za den ale nam to pomohlo aj po ockovani a aj vcera ked bola Linda cely den uplakana tak po nom pekne zaspinkala...

macik27
31. okt 2010

ahojte tak pridám aj ja fotečku, moja malá včera chytila taký záchvat smiechu som myslela že sa počúram 😀

ywett
31. okt 2010

@mirka285
Mirka prave ja som vacsinu casu travila v Trencine, kde som chodila po lekaroch a teraz som az naspat v Sv. Jure/BA:
Tak preto sa to pytam...musim sem na MK chodit castejsie.
Nasa dcerka stale vela spiiii, spachtosko.
Demoluje kolotoc??? 🙂 my sme ho dali na luster a okno, v postielke nemame nic, nech ju pri spani nic nerusi a ked ju vytahujem vecne som sa do niecoho zamatoala

mirka285
31. okt 2010

@macik27 jak sa smeje,zlata 🙂

katty17
31. okt 2010

@ywett - pred chvilou sa mi sandricku podarilo uspinkat, tak uvidime ako to bude nocka. rano hned nabehnem do lekarke kupit cosi aby sa jej ulavilo. okrem toho je prechladnuta, ma sopliky a kasle. az som si poplakala ked som videla ako sa chudiatko trapi. neskutocne srdcervuci plac vcera vecer a aj dnes :(

mirka285
31. okt 2010

@ywett no mne z neho strhava macikov co z neho visia a budem ho uz musiet dat prec lebo mam pocit ze si ho kazdu chvilu stiahne na hlavu...a co ti bolo?ak to neni tajne teda...

katty17
31. okt 2010

@mirka285 - miri tak to si kupim nech mam po ruke.
baby existuje cosi na co najrychlejsie prererazanie sa zubkov?

ywett
31. okt 2010

@macik27
Smejkooooooooo je Karolinka

katty17
31. okt 2010

@mirka285 - tak predsa mas ten kolotoc tak nizko? sandra ani nahodou nedociahne na kolotoc. ma ho vyssie a stale sa na nom bavi. ked sa zobudza tak tisko lezi a skeri sa na kolotoc. 🙂 zabavi sa s nim aj sama 🙂

mirka285
31. okt 2010

@katty17 urcite to kup,akurat dnes som na nete citala ze babam to pomohlo viac ako tie gely na zuby...

ywett
31. okt 2010

@katty17
a iba vecer ma tie place?

mirka285
31. okt 2010

@katty17 no a neda sa dat vyssie...Linda je posledny tyzden strasne akcna,pretaca sa na brucho jedna radost,niekedy mam pocit zeby sa najradsej uz plazila....

ywett
31. okt 2010

@mirka285
Jasne, ze nie...uz pocas tehu som mala problemy, to soom tu este pisala, potom hospitalizacia, posledne dva mesiace len lezanie....symfyselyza-rozvolnovanie lonovej kosti, nasledne sa mi panva rozchadzala a nechodila som, chvilku po porode bolo ok, a potom znova nechodenie, nakoniec mi zistili zapaly v chrbate a rastep stavca...ale uz je lepsie

macik27
31. okt 2010

@ywett no to teda je takýto úsmev mi venuje každé ráno ked sa zobudí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre