Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
3. nov 2010

@ericica
ja som kazdy den do polnoci online

bambola
3. nov 2010

dievcata, tristvrte na 10 a ja som si prave spravila cokoladovy puding 😀 a verte tomu, ze tam natrepem este kopu piskot 😝

ericica
3. nov 2010

@ywett a coze ty nevies spat.....inac ja mam posledny tyzden taky ze by som len spala a stale som nevyspata,malej som davala rano o tretej ATB a potom som este nakojila druhu malu a dako som sa nevedela ukolisat k spanku, 😨

maxara
3. nov 2010

@mirka285 ty keby si mala este dalsich 5 kg, tak by si vyzerala super, takze sa nemusis trapit kvoli tomu.. proste si daj dedlajn, ze do leta a pomalicky a to das, neboj.. 😉

@monline ja som na tom podobne ako ty, len sa pozrem na chleba a uz ho mam na riti

monline
3. nov 2010

@ericica keby sme mali doma čipsy, tak ich už mám tu pri sebe..nemáme nič slané ☹((

mirka285
3. nov 2010

@monline ale vsak do leta volaco schudneme,ja sa extra ani neprepchavam ale sladke si veru neviem odpustit...som si povedala ze po Vianociach sa zacnem krotit,ved nebudem snad teraz sa obmedzovat ked za chvilu zacinaju Vianocne trhy v BA na ktore sa mimochodom straasne tesim...

ericica
3. nov 2010

@bambola myslis ten klasicky ze si dala zovriet mlieko atd alebo ten za studena co sa robi???ja s uz nic nedam teraz som mala tu tortu mrazenu,a luskala som slnecnicove semiacka cez panelak a uz mam zuby umyte 😀

mirka285
3. nov 2010

@bambola ale ty si presne ten typ co moze zjest aj neviemco a nepriberie...

ericica
3. nov 2010

@monline poslem ti???ja som vcera v lidli nakupila tie slaninkove,aj syrove,,,, 😝 😝 😝 ale ich radsej neotvorim lebo by sa po nich urcite zaprasilo,aj mm je doma.... 😀

noemarta
3. nov 2010

@maxara pocuuuj, nemas to na janku, to len to vyfukanieee 😉 ale ked si to spravis podla seba, tak tu budes ty!!! jasan?!

@monline ja som na tom dnes podobne ako ty, vsetko sladke co som nasla som ZOZRALA a este mi nebolo dost, moj mm ze asi mas pred kramami, a ja ze alebo som v tom, hi hi ze taketo 😕 😕 oci na mna spravil 😀 😀
Ale trafil sa, mam pred....

maxara
3. nov 2010

@ericica ty co zas mas? ved ty si fesanda.. horkize tucna 😀 trubka

bambola
3. nov 2010

@ericica nie, klasiku do pollitra mlieka 😝 nebudem sa predsa trocharit s hrncekami 😀
@monline to by som musela vediet ten mejkap pouzivat 😀 ja ked chcem byt za peknu tak maximalne spiralu a tam sa moja sikovnost konci 😀

noemarta
3. nov 2010

@mirka285 si mi vnukla dalsi dobry napad na stretko, coooo , stretko na vianocnych trhoch v BA, tak na skore poobedie, ked nebude este taka tma a tolko ludi, coooo babyyyy???

monline
3. nov 2010

@mirka285 mne ked zistili tehotenský diabetes a nemohla som sladké, potom skrz tlak ani slané, tak som fakt jedla príšernosti nechutné..teraz si to vynahrádzam 🙂
čo na vianočných trhoch máš rada?

bambola
3. nov 2010

@mirka285 mirka, no zatial ano ale dokedy? 😕 tiez nebudem mat vecne dvadsat.......

maxara
3. nov 2010

@noemarta no len aby... 😝 pocuj, uz som bola kuknut na zachode do zrkadla a da sa s tym spravit vela roznych kreacii.. aj ofinu si mozem dat aj dopredu (sice tak vyzeram ako tehla, ale keby som tak chcela vyzerat, tak sa to da 😀 )aj viac si to nacochrat, aj viac ulizat..

bambola
3. nov 2010

@monline vianocne trhy su super. ja milujem cigansku 😝 akurat mi vadi, ze som taka naobliekana tak sa zakydam 😀 teraz ked budem mat na hrudi mmanducu to skonci malej na hlave asi najskor 😀

bambola
3. nov 2010

@maxara odkedy ma tehla ofinu prosim ta? 😀 😀

monline
3. nov 2010

@noemarta super nápad! k obedu na trhoch sa zísť a prejsť a niekde naládovať a trocha popiť..super

maxara
3. nov 2010

@noemarta tam sa neda parkovaaaaat

noemarta
3. nov 2010

@maxara no vidiiiis,takze je to dobre ostrihane, a to je hlavneee. Pocuj, teraz mam zas zachvat, ze jak tehla, to si ta viem predstavit, hi hi 😀 😀

monline
3. nov 2010

@maxara no ale tú tehlu s ofinou chcem vidieť! hned teraz 😀

maxara
3. nov 2010

@bambola 😀 😀 😀 😀 😀 no ked sa to spytas takto... tak to naozaj znie sprosto 😀 😀

monline
3. nov 2010

@bambola a možno bude malá ochutnávať čo sa jej zhora šmykne po tvári 🙂

noemarta
3. nov 2010

@maxara co bojiiis, nieco vymyslime, niekde to zaparkujeme, alebo chces ist cervenym autobusom na nivy a odtial pesoooo.... si srandu robim, to neeeee.

monline
3. nov 2010

@ericica ja mám strašne rada tie cibuľkové

bambola
3. nov 2010

@maxara zaparkujes v eurovei, tolkko snad sa prejdes 😉 alebo auparku 😉

maxara
3. nov 2010

Baby vy ste trubky 😀 😀 😀 😀 som na ntb, nemozem sa odfotit a pridat..ale mozno zajtra vam odfotim tehlu s ofinou, dobre? 😀 😀 😀 😀

mirka285
3. nov 2010

ja milujem vianocny punc,varene vinko a lokse plnene,proste vsetko...a hlavne sa tam kazdy rok stretnem postupne so vsetkymi kamaratmi 😉

ericica
3. nov 2010

@maxara maxiiiii ale ja som bola ovela chudsia a odkedy sme sa videli som urcite este viacej rozkydla.....
aj ja chcem na trhy ale neviem ako bude mm robit ☹ sice mam moja kmotra byva v petrzalke ze by som sa u nej stavila a potom von na trhy....hmm musim sa s nou dohodnut 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre