Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
8. nov 2010

@lela1809 este ze sa to da prepacit 😉 jeej a paci sa Laurinke?.....

ywett
8. nov 2010

breee ranko...ci den,
my sme sa zobudili, napapali a osprskovali...a idem trosku poupratovat, navarene mame..a cakam kamosku..no inak to pocasie nic moc, ale aj take musi byt.
pekny den vsetkym

lela1809
8. nov 2010

@merikac 😉 vyzera ze ano 🙂 najskor sme vydrzali 20min... a teraz uz30min... teda aj uz uvolnenie.. ale cvicenie pri konci mrncime tak oddychujeme 🙂 a uz sme aj pokrocili.. nechceli sme dvihat hlavicku na brusku a teraz uz vydrzi bez kriku... a vcera sme sa prvy krat prevratili na brusko 🙂 tak sa tesime 🙂

dzlucia
8. nov 2010

Ahojte nakuknite pekné nové vecičky
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=28945

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 mne sa tiez nechce ale u mna je to tak, ze ked sa do toho uz pustim tak poriadne a vsetko, tak uz kmitam kym sa mala este sama zabava 🙂

sarai
8. nov 2010

@lela1809 vecer spinkame, ale niekedy vymysla a zaspi az tak o desiatej, jedenastej.
vecer v kociku sa asi boji, lebo tiez tam nechce byt. tak ju nosime potom na rukach.

sarai
8. nov 2010

tie co kojite, davali ste niektora uz kasu? rozmyslam, ze skusim na vecer dat. ale len sem-tam. nie pravidelne.

nebbia
8. nov 2010

@aalexis007 paralen.Aj ja som ho brala spolu s ATB ked som bola nedavno chora.

tinaki1275
8. nov 2010

@katka55 blahozelam😉my sme mali vcera..

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola u mna bez sanci pri malej..v stredu dojde kamoska zase tak ju vyslem s malou von a jz budem kmitat..🙂

lela1809
8. nov 2010

@sarai my vecer tiez spinkame ..aspon tak... cez den doobeda prechadzka za kazdeho pocasia... a potom sa snazim ju doma uspat... aspon po pol hodkach...ale casto zo sna place...neviem ci sa zobudi na tie zubky alebo co... zlate leto ked sa dalo byt vonku aspon do siedmej..

nebbia
8. nov 2010

@sarai ja este neprikrmujem,tak o mesiac zacnem pomalicky.Dala som jej len jablcko ocumlat a pacilo sa jej to veru

lela1809
8. nov 2010

@sarai my tiez neprikrmujeme... akurat citam kedy je dobre zacat...ale je to asi na mamicke...lebo citam ze az od6tich mesiacov... a ja som ratala ze tak od 4teho...tak uvidime... lebo uz musime dokrmovat umelym...

tinaki1275
8. nov 2010

@lela1809 ja zacnem uz tento tyzden so zeleninou ,vcera sme mali 4.mesiace..mne to moja dr.odporucila..mame stale este obcas koliky takze povedala ze bude dobre spestrit stravu ..ale ako hovoris zavisi to od kazdej mamicky ako sa rozhodne..

tinaki1275
8. nov 2010

@elenka.k no dnes som bola aj ja tak skoro hore,ale nechcelo sa mi zapinat pc..tak budem aspon nabuduce vediet ze ty si tak skoro online..🙂

sunnygirl
8. nov 2010

no ako vás tu tak rýchlo čítam stými zúbkami aj moja bambuľka si cumle skoro celú ručičku a poriadne slintá už skoro mesiac. Urobím kuk do jej pusinky. A včera sa ani jej už nepáčilo kočíkovanie, lebo je zvedavá a nevidí okolo 😀

sunnygirl
8. nov 2010

@lela1809 už chodíte plávať? ja tiež chcem ale až od pol roka. 🙂

sunnygirl
8. nov 2010

tak mi je ľúto, že vás nemám kedy aspoň čítať, prajem pekné písanie 😉 😉 😉

sarai
8. nov 2010

@tinaki1275 moja ma tiez trochu problemy s bruskom, preto ju chcem pomaly oboznamovat s inou stravou. ale zatial nejdem dat normalny prikrm. to len sem-tam chcem skusit, co to spravi.
@nebbia jablcko som dala ocumlat aj ja a tiez jej to velmi chutilo. drzala mi ruku ostosest 🙂
@lela1809 leto veru... uz aby zas bolo. bude to velmi chybat. vsak teraz je tma uz o pol piatej 😢

tinaki1275
8. nov 2010

@sarai aj ja asi tak.teda nenahradim este vobec normalne krmenie..dam len 2-3 lyzicky kazdy den..aspon tak sa to odporuca..nech si zvyka..verim tomu ze az v 6-tom mesiaci zacnem plne nahradzovat jedno krmenie..ja verim tomu ze nam spestrenie jedalnicka pomoze pokial ide o brusko .. 😉

lela1809
8. nov 2010

@sunnygirl ano ano zacali sme 🙂

sarai
8. nov 2010

@tinaki1275 ja tiez dufam, ze vydrzim az do 6-teho mesiaca. zatial to tak vyzera, ale clovek nikdy nevie. a tomu brusku to hadam pomoze.

meruska
8. nov 2010

ahojte... tak aj moj drobec sa boji tmy..ked s nim ideme do auta, zatvorime dvere a nastane tma...nastane i krik 🙂 ale my sme to poriesili tym ze mu do vanicky vlozim malu bateku co mu svieti dohora a hned je klud

inak baby...som dalsia co sa dala ostrihat 😉

tinaki1275
8. nov 2010

@meruska a fotky su kde? 🙂

meruska
8. nov 2010

@tinaki1275 pockaj chvilku..budu 🙂

karinnka
8. nov 2010

Ahojte 🙂 musim povedat ze moja tiez neznasa sediet po tme v sedacke...certi sa a placka 😉 Inak dnes sme sa hrali na posteli na hracej deke a cely cas sa prekrucala na bok a zlostila sa,lebo jej neslo prekrutit sa na brusko 🙂 Tak som jej pomahala a ked sa prekruitila a konikovala tak sa hned prevratila na chrbatik a stale dookola🙂Tak sme mali zabavku 😉

@meruska tak sa nam ukaz 😉 Chceme vidiet foto 😉

karinnka
8. nov 2010

Vidim,ze nie som sama zvedava 😀

meruska
8. nov 2010

fotos 😉

lenkaaninka
8. nov 2010

čaute baby to je počasie ohromnééé už nech je jar lebo ma mrdne. Stále makám dokolečka a teraz ochvilku ideme s Ninkou na ulohy a píšu malé písané v ... no strach...Zatial jej celkom ide škola niekedy sa natrápime už má 10 jednotiek. Dnes toho maju ako nasratého. Malinkému prišla hrazdička s hračkami krásna a aj nosič od 4 mesiacov ale je len do 9 kg tak ešte nejaké dva mesiace využijeme bol z bazáru za pár eur tak celkom ok po dome stačí.

vôbec vas tu nestíham sledovať neviem čo kde kto ako...
mimochodom jeden zub máme vonku dole vpravo a klube sa aj vedla dalšia jednička. idem si kávu urobiť a trošku vás počítať aj ked nemám šancu 😠

lenkaaninka
8. nov 2010

@meruska jaká heeerečka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre