Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lutsine
3. dec 2010

pekny vecer,co robite takto v piatok vecer...nas malicky spinka,tak mam chvilku pre seba... 🙂

lutsine
3. dec 2010

@tatianka.g ake sanky si kupila...porad.

ywett
3. dec 2010

@kafoditka
vcera mi to suseda hovorila, tak preto som mudra...

ywett
3. dec 2010

@kafoditka
Pozor! Z odrezaných častí rastliny vyteká biela mliečna šťava, ktorá je veľmi jedovatá. Vianočnú ružu preto neumiestňujeme v dosahu detí a pri manipulácii s ňou používame rukavice. Ronenie mliečnej šťavy môžeme zastaviť horiacou zápalkou, alebo ponorením do teplej vody. Ruža sa rozmnožuje vrcholovými odrezkami v lete

oacka
3. dec 2010

kočky, poraďte nejaký obchod na rozkošné detské pančušky za dobrú cenu.

oacka
3. dec 2010

@ywett v tých sánkach budú jazdiť skoro všetky júlovčatá... 🙂 len my ešte žiadne nemáme. mm je za drevené.

tatianka.g
3. dec 2010

@lutsine tak ako vravi @oacka julovcatka budu mat rovnake sanky 🙂

tatianka.g
3. dec 2010

su skvele len neviem kedy ich uz budeme moct pouzivat, babatko v nich sedi ale su tam popruhy tak o nejake 3-4 tyzdne uz urcite pojdeme na sanky
ja som objednavala zo stranky perinbaba.sk atrvalo to 4dni

oacka
3. dec 2010

viete,čo by som veľmi chcela? zažiť celoslovenské stretko júloviek.... nestretneme sa všetky v júli na nejakej lúke na pikniku?

oacka
3. dec 2010

@lutsine 15.12. Košice vianočné trhy, môžeš prísť?

tatianka.g
3. dec 2010

@oacka ako ste vymenili autosedacku? uz nemate vajicko?

boddez
3. dec 2010

🙂 🙂 🙂 to by bolo jake už paráádne celoslovenske stretko na luuke..🙂)decka by začinali akurat chodiť mali by tam bazeny pekná predstava 🙂 🙂

boddez
3. dec 2010

😉 😉 aa ja by som mohol navarit guláááš a vy by ste robili menuučko pre decká 😉 😉 len by ste mohli vziat aj nejakých chlapov vašich aby som tam nebol sáám🙂) 😉 😉

oacka
3. dec 2010

@boddez no jasné,že tatkovia by si to nedali ujsť! veď kto by ma tam doviezol? 😀

oacka
3. dec 2010

@tatianka.g vajíčko je už naspäť u môjho brata, máme sedačku 0-18kg a malej sa zatiaľ veľmi pozdáva.

boddez
3. dec 2010

@oacka hehe...kráásne zadelene..odkazujem ze kludne nech ostanuu..na guláááš🙂 🙂 🙂

tatianka.g
3. dec 2010

ja prave pozeram na nete nejaku sedacku 9-18, zase to bude tazke rozhodovanie 😖

meruska
3. dec 2010

maly spinka a ja som robila vianocne pohladnice pre rodicov a krstnych ....

ywett
3. dec 2010

@oacka
mne ich kamoska odporucila a nasi zaplatili a teraz cakame, uz dva dni sme neboli vonku, s kocikom sa v tomto pocasi fakt neda

ywett
3. dec 2010

baby
neviete nejaku akciu na fotku 10X15, kde je najlacnejsia?

mirka285
3. dec 2010

@ywett ale do tych sanok mozes dat malu az ked samostatne sedi...tvoja uz sedi?

ywett
3. dec 2010

@mirka285
miri, a nemozem ju tam dal lahnut, zababusim ju, vlozim este do toho fusaka a hotovo, ci?

noemarta
3. dec 2010

@meruska pekneeeee 😉
@mirka285 co mirka docvicene ???
ja pozeram panelak, mala spi a a a uz som zozrala vsetko co som nasla v maskrtnej krabici 😠 😠 😠 😝

mirka285
3. dec 2010

@ywett no neviem si to predstavit zeby tam lezala...ale zajtra idem k nasimtam mam tie sanky odlozene,tak to vyskusam a napisem ti,ok?

noemarta
3. dec 2010

@ywett myslim si, ze jej bude lepsie v kocaary 😉 zo spodu sanok jej moze byt zima...

mirka285
3. dec 2010

@noemarta ano ano,dnesna misia splnena,kalanetika odcvicena...akurat sa stazujem Gabovi,ze kedy to uz bude na mne vidiet,ze cvicim 😠

meruska
3. dec 2010

@noemarta a ked bude vediet sediet, vtedy jej nebude zima zospodu? ved ked da pod nu deku, fusak a poriadne zababusi, nemala by byt zima...ale mozem sa mylit

mirka285
3. dec 2010

@meruska ked ju zababusi tak jej nebude zima,ale povedzme si uprimne,vy ste uz videli v sankach leziace dieta?ja este nie,a fakt si to neviem predstavit....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre