Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
5. feb 2011

@kafoditka ty zhanas tu limit edicion modro biely?

meruska
5. feb 2011

@kafoditka to je velmi nezvykla farba, pekna ... v KE maju bud ten modrobiely, alebo zeleno modry alebo oranzovo modry, ale su v akcii len za 119 €

meruska
5. feb 2011

@kafoditka ten tvoj som nasla v ziline 😀

kafoditka
5. feb 2011

@meruska ano aj tu za take ceny, neviem, po kolko ich bude mat tato pani, ale ak bude nejak extra predrazeny, tak skusim objednat este cez jednu predajnu tu v Petrzalke... posledna moznost je cez net

kafoditka
5. feb 2011

@meruska ty a kde?? hod link 😉

kafoditka
5. feb 2011

No baby idem maleho vyvetrat trochu vonku, majte sa zatial

denisse
5. feb 2011

tak aj dnesna prechadzka zacala aj skoncila revom 😒
20 minut som ju uspavala, potom presne 30 minut spala a dalsich 30 revala, kym sme dosli domov ... a to mi uz tak pekne spala v kociari ... 😒

maxara
5. feb 2011

@kafoditka jasne, ze vezmem .. ved to mam po ceste.. Najprv vyzdvihnem nasich pri Senci, odtial vyrazim do Leopoldova do antikvariatu, dotial Hlohovec a cestou spat Trnava a odtial do Bernolakova a vratim sa do Senca odviezt nasich a sup domov do PK.. 😉
Inak Michal nepinda, ze treba golfac, to pochopil, ked som zniesla dole ten co mam.. ale najprv pindal, ze ved mame, ale teraz tu bola svokra, ktora povedala, ze naozaj vyzera hrozne.. no len je stary.. az taky strasny nie je samozrejme, ale my sme to prirovnali k Ninke a proste kraska a zviera... nemozem to krasne babatko vozit v takom chalanskom.. captavom navyse..

@meruska aj mne sa paci fialova.. nejaky taky urcite vezmem.. mam vybrate viacere, cize preto idem do vsetkych tych obchodov.. a potom sa rozhodnem..

@gabika41 😀 okrem vymesacia a vydnia co poznaju baby este pouzivam vypolrocie a vytyzdnie.. 😉 a myslim, ze nic z toho spisovne nie je 😀 😝

kafoditka
5. feb 2011

@maxara paneboze ty si strasny pripad, prejst pomaly pol republiky koli golfacu 😀 sak tolko prejazdis, ze si porad mozes kupit ten bumbleride 😀 😀

kafoditka
5. feb 2011

A my sme uz doma z prechadzky, boli sme hodinku a pol, skoro ma miestami odfuklo, ale inak fajn bolo... mala som na obed bryndzove halusky, tak som ich musela vyprechadzat 😀

bambola
5. feb 2011

@maxara a ved tento ma madlo, teda je to iny typ ale znacka ta ista 😉

http://www.bumbleride.com/strollers/flyer-home.php

denisse
5. feb 2011

@kafoditka
uz davno som sa ta chcela opytat, co znamena "porad" ... u teba som to prvykrat citala, myslim, ze aj viac bab to pouziva, ani neviem ako to vyzera s diakritikou 😀 😕 😀

kafoditka
5. feb 2011

@denisse Deni uz sme to tu parkrat spominali 😉 porad citaj tvrdo, bez makcena, pouziva sa to len v BA v zmysle - uz aj - napr. "taka bola zima vonku, porad som utekala domov" 🙂

denisse
5. feb 2011

@kafoditka
ahaaa ... tak to som naozaj nikdy nepocula ... zase som mudrejsia, dik 😉

mirka285
5. feb 2011

caute babizne...kde ste vsetky?ja uz som doma z dnesneho vyletu,rozmyslam co zajtra varit...

bambola
5. feb 2011

@mirka285 mirka ja som prave dorobila taku uzasnu kapustnicu, ze sa tu zalizujeme obaja s mm 😝 (ano chvalim sa 😀)

mirka285
5. feb 2011

@bambola kapustnicu mam v plane ked pride Gabo,ja velmi lubom kapustnicku...ale zajtra musim nieco uvarit co aj Tomas bude jest...som chcela upiect kura a netvari sa nadsene...

kafoditka
5. feb 2011

@mirka285 tak to kura napln a sprav aj plnku navyse, to nema rad?? ja to zboznujem, zajtra to mame na obed my 😉 inak ako bolo??

maxara
5. feb 2011

@kafoditka ale blbost, do Leopoldova idem tak ci tak a tak som to spojila.. praveze neprejazdim o nic viac, mozno o 20km.. a navyse, niekde ho musim kupit.. BA mam rovnako daleko ako Trnavu..

@bambola ma madlo a je o 200e drahsi 😉 by mm drblo.. ale nechaj aj flite ma madlo, teda da sa dokupit snack pack za 25 e a ma aj take madielko kvoli vajicku, ako adapter na vajce.. len toto neviem ci je v cene.. dnes uz som pozrela cely internet.. 😒 uz zacinam byt rovnaka odbornicka na golfky ako Mirka 😀 😝

nechajte, nejaky si uz vyberiem.. najnovsie som do tohoto http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=18 ale maju naozaj zlu povest, ta firma.. ale takyto sa mi paci

ywett
5. feb 2011

@kafoditka
aj my pouzivame porrad...skor poráád .

gabika41
5. feb 2011

@maxara mala som kolegu,ktory na miesto dovidenia pouzival vyraz dovytretia.... 🙂

inak dnes som bola v Tescu a banany 1,68 skoro ma natiahlo.....strasne isli vsetky ceny potravin hore.... 😒

kafoditka
5. feb 2011

@gabika41 mi hovor, ja som dnes kupila v lidli 10vajec za 1,80 😲 😖
@maxara 😉 tak si si to dobre vymyslela, vsetko su to velke predajne so super vyberom, dufam, ze dobre kupis 🙂 pri tolkom pocte golfacov budes mat asi aj tazky vyber

ywett
5. feb 2011

A ktora to mate ten Maclaren?

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka do bre bolo,cela rodina ma ocakavala a slavnostny obed Gabova mama navarila,zs mam urcite o kilo navyse...
@maxara nooo,zacinas mat prehlad,ale ten bertoni nie,tam aj kvalita zodpoveda cene....

ywett
5. feb 2011

@mirka285
ja som varila dnes v parnom hrnci po prvy krat, zeleninka findus, kuracie masko, zemiaciky, mnamky....vsetko som spraskala a zajtra urobim to iste .-)

maxara
5. feb 2011

@kafoditka uz asi tusim, ktory chcem.. ale ked sa rozhodnem, dam vediet 😉

@mirka285 inak aj ten bertoni maju v Aladinovi som zistila, takze tam omrknem vsetky, porovnam a snad nejaky vyberiem.. a co ten hauck? napr tento http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2616...

maxara
5. feb 2011

@ywett ja varim na pare casto a rada.. a mnaaaam, jej vsetku zeleninu 😉 😵

mirka285
5. feb 2011

@maxara ten hauck neviem ky je,i som fo nevidela,ale ak nechces jednorazovku co bude hrkotat tak pozeraj od sto euri hore....
@ywett ja parny hrniec casto pouzivm aurt moj syn take zdrav jedla nemusi,akurat si zepeka bagetu so slaninou 😀 spravim ja zajtra to kura pekne,co sa nezje aspon pouzijem do salatu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre