Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
9. feb 2011

Ahojte kočky, dnes je krásny deň.... S malým sme boli na prechádzke vyše hodinky, slniečko nás pozitívne nabilo a teraz spinká, tak si vás idem prečítať... 🙂

alica26
9. feb 2011

@maxara Ďakujem za info, budem musiet teda nabehnut aj s malým a poskúšať, ktorý mu bude najlepšie sediet na riťu... 😀

ywett
9. feb 2011

Ahoojte kocky,
moc casu na vas nemam...uz aj ciastocne pracujem...
vonku je nadherne, mala mi spi na balkone.
Uz tri dni nechce papat, pritom ona bola dobry papkac, tak len kojim...ma vysoke teploty, vraj je to vsetko zo zubkov, som zvedava kolko to bude trvat. Vcera sme oslavili prve meninky 🙂

Kto ma cas v piatok skocit na prechadzku BA al.PK?

cigaretka5
9. feb 2011

@ywett a co robis? Ivet ? inak viaj v klube pracujucich matiek

ywett
9. feb 2011

@cigaretka5
vsetko 🙂 viac funkcii v jednom...dva dni v office, dva dni home office...ale neviem...ty ako pracujes? ako ti to vyhovuje?
pokecame o tom...🙂

cigaretka5
9. feb 2011

@ywett No ja som clovek so samostatnou licenciou , robim v oblasti dani, vyhodou je ze sa da vela veci robit po nociach, ked potrebujem idem ku klientovi a s malou je mm

cigaretka5
9. feb 2011

@ywett aka si tajomna

ywett
9. feb 2011

@cigaretka5
no to mas super...nie som tajomna napisala som ip..🙂 som pravnik, ale moja praca nie je len o tom...

merikac
9. feb 2011

@kafoditka jaaaka kocica na foto s akym fesaaaakom 😀 😉 😵

kafoditka
9. feb 2011

@merikac pacim sa ti?? 😀 tu aspon nevypadam ako nase babky - teda dufam 😀

kafoditka
9. feb 2011

@maxara @bambola @mirka285 @noemarta @monline sa vam ta kavicka nejak predlzila 😉 kde ste vsetky? cakame nejake foto ..

merikac
9. feb 2011

@kafoditka tak ty si nevypadala nikdy ako stare babky,,ale na tejto foto vidiet mladu, krasnu stastnu setstru s bratom 😀 😀 😀

merikac
9. feb 2011

@kafoditka nejako dlho nas ohovaraju, ze? 😀

zuzik1983
9. feb 2011

@kafoditka teba som sa chcela spytat,to ty si tusim hovorila,ze ked v dm nakupis nad 50 eur,tak dostanes nejaky kupon na zlavu.lebo som u nas bola,nakupila som a nic 😒 mi tetuska povedala,ze take nieco ani nebolo v drogerii dm

kafoditka
9. feb 2011

@merikac ty lichotnicka jedna 😀 ale nado mnou sa asi zmilovali a hovorili len v dobrom, lebo pupak na jazyku nemam 😝 😀
@zuzik1983 a zbieras body pri plateni s DM kartou? lebo ak ano, tak po urcitom mnozstve nazbieranych bodov si mozes vybrat zlavovu knizku ( tak, ze si kartu prilozis na ten snimac v predajni) a ked mas napr. zlavovu knizku 50bodovu, tak v nej mas okrem ineho aj kupon Joker na 25% zlavu na akykolvek vyrobok + na cely nakup co urobis 15%. Takze pri vacsom nakupe sa ti to fakt oplati..

merikac
9. feb 2011

@kafoditka pupak nemam ani ja,,ale boli ma priserne hlava,,ze by to nieco predsa len znamenalo?! :D

kafoditka
9. feb 2011

@merikac ale nieeee, hlava ta boli preto, lebo urcite malo pijes, takze chod sa napit 😉 🙂

zuzik1983
9. feb 2011

@kafoditka no zbieram body,tak to treba prilozit karticku a potom mam tie zlavy,co?

merikac
9. feb 2011

@kafoditka Dooominika,,a vies ze mas pravdu,,do paze,,az teraz som si spomenula, ze ja som dnes vypila len rano caj a jednu kavu,,ja som ale telivo,,, 😠 😖 😖 😖 😖 😖 😖

katarina7777
9. feb 2011

@maxara sorry maxi, nejak som to prehliadla 😉 Do Nitry pridem koncom marca alebo zaciatkom aprila.

inak vcera vecer ste vsetky zduchli pokial som docvicila... idem pozriet co mate dneska noveho... dufam ze deticky dneska posluchali.

cigaretka5
9. feb 2011

ký je rozdiel medzi dverami a mužom?
Žiadny. Keď sa namažú, ani jeden si nevrzne

bambola
9. feb 2011

kto ma pupak? 😀 😀

kafoditka
9. feb 2011

@zuzik1983 presne, priloz karticku, ono ti to hned nacita tvoje meno, pocet bodov a ty si zvolis, aku zlavovu knizku chces, podla poctu bodov..ked si to navolis, znova prilozis kartu a pre overenie natukas svoje smerove cislo. je to velmi jednoduche, samo ta to bude navigovat 😉
@merikac no na to by si mala mysliet castejsie, pitny rezim je dolezity, ale to predsa vies 😉 skus si robit v praci aspon 2 pol litrove salky caju spociatku, ked si spravis kavicku tak hned si nalej aj velky pohar vody k tomu - ako zakusok 😀

bambola
9. feb 2011

kava bola super, kolaciky super a vsetky sme stihlejsie o dve kila 😀 😀
@maxara @noemarta @monline cakam fotos 🙂

bambola
9. feb 2011

@katty17 tak daj vediet ako si sa rozhodla, musis si kupit golfac, ten je lepsi na presuny 😉 inac kedy sa ides pozriet do toho ruzinova? mozno by som sla aj ja. predsalen tam mm robi...

kafoditka
9. feb 2011

takze fajn popoludnie, co? a po kom siel maly Daniel?? Dnes mal veru na vyber 🙂

kafoditka
9. feb 2011

@bambola na akom oddeleni robi tm? v piatok idem s malym na plasticku chirurgiu na kontrolu, nemam sancu ho stretnut?? 😀

katarina7777
9. feb 2011

vidiet ze hlavne konickarky dneska kavickovali, uz som vas stihla precitat 😉

maxi kde je report? 😀

@bambola ja nemam pupak 😝 slabo ste ohovarali.

katarina7777
9. feb 2011

@kafoditka dneska mal Danielko harem 😀 dufam ze to chlapec vyuzil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre