Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
21. jún 2011

@monline vsak som normalne lustila ci si to ty alebo Nika,Mon ty mladnes! 🙂 🙂

monline
21. jún 2011

@alllexa no rozhodne by som im pohrozila hygienou..a možno nielen pohrozila, ale rovno ich listom na to upozornila, nech s nimi spravia poriadky...

monline
21. jún 2011

@mirka285 no vieš, musím, lebo si na rodičku budú myslieť, že som Danielova stará mama 🙂))

kafoditka
21. jún 2011

Caute, ja uz som bola s malym vyse hodiny vonku, stavila som sa v lekarni a na trhu pre ovocie.. jeden zlty melon 4,50e 😠 maly ho strane lubi, ide sa za nim potrhat, tak isto broskyne a nektarinky by jedol na kila... Akurat sme sa najedli, ja mam skoro zbalene, zajtra odchadzame do CA a v sobotu sa svadbujeme 🙂 Baby malemu som ostrihala vlasy lebo mal taky novy manier sklbat si vlasy 😕 😕 postrehla som, ze maxi s bambi dovolenkuju, tak nech im vyjde pocasie, nas caka predlzeny vikend o dva tyzdne na Rohacoch 🙂
@noemarta cmuk Nelke,krasne miery, tak uz mate vcelicku za sebou, dufam, ze bude dobre 😉
inak baby ja sa vam priznam, malemu som odstrihla pyzamo pri kolenach a laktoch, lebo mu uz bolo male a odkladat pyzama pre dalsie dieta nebudem, tak ma teraz taku letnu verziu 😀

monline
21. jún 2011

dnes som polievala kvetiny na prízemí, to je asi 20 kvetináčov...a Daniel celý čas lozil za mnou a pišťal..dokelu čo je taký cecok? ma napadlo...a potom som si uvedomila- on chcel piť z plastovej fľaše! strašne rád pije takto vodu..tak som mu dala a bol spokojný 🙂

tinaki1275
21. jún 2011

Dobry den damy ..tak mi mame dnes strasnych 35 stupnov a ja narvana kortizonom mam pocit ze je aspon 40 .. ☹ale aspo uz trosku hlasu zo seba vydam..ste mi zoadna neporadili ziadny recept na zlikvidovane hlasivky ..to tu ziadna ucitelka nie je? 😀 fakt to beriem ako hnusnu ignoraciu .. 😢 😀
@monline @noemarta juj krasne fotecky🙂,vy baby hadam stale maldnete..ako to robite?

tinaki1275
21. jún 2011

@monline vidim ze sme sa s @mirka285 zhodli 😉

tinaki1275
21. jún 2011

@kafoditka jaj super napad...niektore take roztahane zimne odstrihnem aj ja.. co uz nemozem ani kamoskam dat lebo sa vytahali .. 😉

monline
21. jún 2011

@noemarta no z Nely je kus baby 🙂 super miery..ešte nedostať teplotu z očkovania a bude super..nám odložila lekárka očkovanie na koniec mesiaca kvôli kiahňam....inak- stále ich nedostal, tak dúfam, že nás to minie tentokrát...

@kafoditka tak už teraz bude svadba, na ktorú si vyberala šaty? príjemnú zábavu prajem 🙂 žltý melón som ešte neskúšala..ale marhule ani nektarinky mi neje..vlastne žiadne ovocie nechce ☹

monline
21. jún 2011

@tinaki1275 moja aj som na teba myslela, ale mne ešte nikdy neodišiel hlas a nepoznám žiaden recept, tak som ťa iba hnusne odignorovala 🙂))

mirka285
21. jún 2011

@kafoditka dobry napad s tym pyzamom,akurat ze my sme mali doteraz velkost 6-9,a uz v nom bola jak hurka 😀
@tinaki1275 Mati aj zavidim aj nezavidim tie horucavy...tu u nas v BA sa mi zda zatial leto take o nicom,raz je tak,raz tajk,clovek nevie co si ma obliect 😖 som varila dnes Tomimu na obed spagety bolonske,ja ich dam normalne aj Linde,som zvedava ci to zje 😝 len jej ich nadrobno nakrajam

alllexa
21. jún 2011

@monline - zatial som si vypytala polku kurzovneho, a to som este velmi zhovievava... Teraz cakam od nich nejaku reakciu - najprv hovorili, ze musia pockat, kym sa vrati majitelka z dovolenky, ale uz sa mi takmer 2 tyzdne neozvali, tak som im opat napisala...

kafoditka
21. jún 2011

@monline dakujem 🙂 a rozhodla som sa, ze maleho na svadbu neberiem, nechame ho doma a ideme len my dvaja s mm... dufam, ze segra s mamou ho zvladnu.. podarena profilovka, vypadas tam na 20 🙂
@tinaki1275 mati a kalciove injekcie by ti nezabrali?

kristip
21. jún 2011

Baby, prosim vas, idem do Ikey a doAvionu a uvazujem, ze nevezmem kocik, aby som napraskala kufor nakupom, no neviem si vobec predstavit, ci su v ikey take voziky, kde mozem dat Petka...v Avione su, to viem len ta Ikea???

kafoditka
21. jún 2011

Baby co mam ymacknut aby som si prehodila na klavesnici Z/Y???

kristip
21. jún 2011

@kafoditka alt a potom lavy shift - alt drzis

mirka285
21. jún 2011

@kristip ano su 😉

kafoditka
21. jún 2011

@kristip dakujem 🙂

mirka285
21. jún 2011

akoze Linda zjedla tie spagety uplne v poho,este aj tvrdy syr som jej na ne nastruhala 🙂

kafoditka
21. jún 2011

@mirka285 hotova gurmanka 🙂 moj maly je tak prespekulovany, ze ovocie ako banan, nektarinka, broskyna, melon si bude v pohode sam odkusovat a spapa ho, ale ked mu obed popucim lyzickou, tak to ani nahodou nezje a vsetko vypluva 😠

mirka285
21. jún 2011

@kafoditka Domi a u nas je to presne naopak,vsetko popucene ovocie zje bez problemov a ked si ma odkusovat sama slahne ho o zem ☹ idem von,cafte zatim

minizu
21. jún 2011

@tatianka.g tiez nedavam malej doma papucky. Len ponozky, ale tie si aj tak hned stiahne, takze je v podstate na boso 🙂 a ved je stara znama pravda, ze chodit na boso je najlepsie proti plochym noham 😉

ywett
21. jún 2011

@alllexa
my mame vo stvrtok poslednu hodinu plavania...ale naposledy sme boli pred tyzdnom a mala je ok a to je citliva..a do kolkych dni sa to prejavilo?
aj vam vratili peniazky a vyjadrili sa ti k tomu?

noemarta
21. jún 2011

taaak, uspesne vyspane, obe... 😉
idem teda do toho tesca, uvidim co kupim, ale zistila som ze nemam ziadne vlhcene servitky, plienky... 😕 😕
@monline ozaj si mladucha na tej profilovke, tak tak musis mladnuuuut, ale ved pri takom peknom dobrom synovi aj dcere, kto by nemladol.... 🙂
@kafoditka peknu svadbu, peknu dovcu prajeeem

tinaki1275
21. jún 2011

@kafoditka@monline @mirka285 dakujem za "neodignorovanie" 😀 ..kalciovky tu nejako neviem dostat ,a ono tiez tej horucavy stale do klimy ist nic moc a to robim x krat denne z auta do hotela ,potom z hotela do auta a potom doma zase cely den klima lebo inac by sme [pokapali .. 😒 ... @mirka285 mne strasne chyba slovenske leto ,take z normalnymi teplotami ,moja najnovsi sen je aspon tyzdne stravit na svk v lete..ale to asi az ked budem bohata a budem si moct dovolit v lete nepracovat ..tak hadam ked vyrastiem 😀 ja by som uz aj skusila normalne bolonskeakurat ze teraz nevarim ,stravujem sa po hoteloch (vdaka bohu)a mala ma hippky ,kedze poslal segra baliky s asi 50 poharikmi tak ma zachranila,len tak raz-2x do tyzdna nieco urobim a prihazdujem to k tomu aby si neodvykla aj od vareneho ...smelo do toho ..Linda je aj v tomto vzorova papa vsetko ..

monline
21. jún 2011

@tinaki1275 @noemarta @mirka285 @kafoditka díky baby, normálne som prekvapená, že ste mi foto pochválili, že tam vyzerám mladšie..lebo dlho som váhala, či ho zmeniť, lebo ten vetrisko mi úplne rozfúkal vlasy a také nevydarené mi to foto prišlo...-ale iné novšie moc ani nemám, skôr ja zvyknem fotiť a mňa už potom nemá kto 🙂

@tinaki1275 ty si nabehla do práce úplne vo veľkom štýle 🙂 a prečo tak šeptáš? 🙂))))

monline
21. jún 2011

@ywett na poslednej fotke čo si dala na FB má Leila nádherné šatočky...to z party 🙂

adelaine
21. jún 2011

ahojte.
tak uz som doma a mam taku papulu drevenu, ze sa neviem ani napit z pohara..blee...:'( a skoncila som bez nervu..pjekne :-\
a co sa tyka mobika, @ywett na to aby vznikla takato infekcia staci nejaka ranka na kozi alebo dieta je "citlivejsie" a nachylnejsie a ine byt nemusi...a dalsia vec je, ze impetigo sa neda chytit len tak z nicoho...a mobik to urcite nezverejni, ved by to bolo pre nich likvidacne....kto tam pojde potom plavat? ale ja uz neriesim..je to mimo mna, len som chcela pomoct babam, aby si minimalne priznali chybu a urobili napravu, nech sa nenakazia dalsi....

a posledna vec, ktoru som chcela napisat je, ze dnes sa mi risino sam bez pomoci postavil v priestore, normalne sa postavil z drepu 🙂 moj sikuliacik...mozno coskoro da samostatne kroky.

kafoditka
21. jún 2011

Uff baby tak vam poviem, budte radi tie, co vam decka nechodia.. ja ked dam Filipa z kocika von, tak amen tma..jedina kaluz na sidlisku a on po nej skace, vsetky psie hovna, cigaretove spaky, hlina, smetne kose su jeho 😅 dnes som si teda zabehala 😀
@adelaine sikovnicek Risko, za chvilu ta caka to iste, ver mi 😉 a au, toho zubara nezavidim 😔

katty17
21. jún 2011

ahojte babule.
ja som dnes prisla k mamine na jednu noc tak mam teraz trosku volna 🙂 sandra je vonku na bicykli tak sa vytesuje.
@adelaine - co je to impetigo?
@kafoditka - domi aspon sa trosku odreagujete na svadbe bez filipka. nebudes v strese a mozeste si to tam uzit do skoreho rana 😉 . uz teraz som zvedava na fotos 🙂
@noemarta - dobre miery mate. sandra ma uz asi desat kileciek 🙂 dnes ju v jednych potravinac prosim ta len tak zo zartu posadili na ich vahu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre