Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
21. júl 2011

@kafoditka Dakujeme DOminika🙂 Uz si uziva meninovy darcek - hovoriace kladivo - trieska do vsetkeho, co vidi , tak mame od rana veselo 🙂

kafoditka
21. júl 2011

@mojalili to radio mame aj my a najviac sa mu paci ten detsky smiech 🙂 je od fisher price?

zuzik1983
21. júl 2011

tiez prajem danielkom vsetko naj 😉 @mojalili @monline

mirka285
21. júl 2011

dobre ranko,aj od nas Dankom vsetko najlepsie 🙂 hrozne pocko je vonku,ja sa nastastie chystam poobed do Serede,kamoska si tam otvorila taky maly obchodik,tak idem kuk,inac netusim coby som robila dnes 😖

kafoditka
21. júl 2011

@mirka285 Miri ani nevrav o tom pocasi...mne maly akurat zaspal, idem dat byt do pucu a poobede chcela ist svokra do Eurovei nieco kupit, tak ideme s nou...

mirka285
21. júl 2011

@kafoditka ja mam poupratovane aj navarene zo vcera,chvalabohu,lebo aj tak sa mi nic nechce..

luludi
21. júl 2011

@mojalili @monline: Danielkom prajeme vsetko najlepsie k meninam 🙂

luludi
21. júl 2011

Dobre ranko,

dnes je vonku extremne asexualne pocasie 😠

kafoditka
21. júl 2011

@luludi 😀 inak vitaj 😉

gabika41
21. júl 2011

dobre ranko sa praje.....tu uz tiez prsi,ale zistujem,ze ked sa neda,tak sa Lucka uzaj trochu sama prehra.....vsetkym Danielom zelame vsetko najlepsie a ostatnym pokial sa da prijemny zbytok dna.... 🙂

noemarta
21. júl 2011

dobre ranko uprsane jak hovado....
mna boli hlavaaaa.... pomoooc.
Tiez prajeme danielkom len to naj naj @monline a @mojalili !!!
ja netusim co budem varit, lebo ani nic take nemam.... 😕 😕 😕 jedine cukinove placky, na ktore mam aj chut, ale kto sa s tym bude piplat....(asi ja... 😀 )

jaruska8
21. júl 2011

Ahojte baby, už som tu tisíc rokov nič nenapísala, snáď ste už aj zabudli na mňa. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale ja vás poctivo čítam, keď sa dá, len písať nestíham. Všetko naj Danielkom. Aj u nás prší. My sa máme fajn, malá rastie ako z vody, všetko by bolo fajn, len nás tie zúbky trápia, idú nám naraz 4 horné trojky a štvorky, čiže prvé stoličky, ale malá to zvláda statočne, je zlatá. Baby, ani mne sa nič nechce, ale budem musieť variť, chcem robiť Čínu, mňam. Inak, aj vám už poniektorým detičky spia len raz????? Mne malá dnes v noci spala 12 hodín, od 8 do 8/k, tak už zrejme pôjde len raz, okolo obeda. Ono ten spánok u nej závisí od toho, kedy sa zobudí, vlastne raz spala ešte zatiaľ len 2x, ale postupne to bude asi častejšie. Inak, mne to aj celkom vyhovuje. 🙂 🙂 🙂

bambola
21. júl 2011

dobre rano,
mam strasne nervy na moj pocitac, stale mrzne, ide pomaly, vkuse hlasi nejake chyby.... 😠 😠 tusim je nacase opat preinstalovat windows 🙄
mala je od rana nejaka umrncana, asi ani jej pocko nevyhovuje, nevie co by chcela nic nie je dobre, uz aby zalahla spat lebo mam upratovat a pobalit do krabic veci co sme podostavali po bratrancovi.

mirka285
21. júl 2011

@noemarta ja si idem uvarit druhu kavu,furt sa mi huba otvara 😖
@jaruska8 aj Linda spi len raz za den a vyhovuje mi to 😉
@bambola nemas nahodou moj pocitac?

elenka.k
21. júl 2011
elenka.k
21. júl 2011

Čo dnes mate na pláne variť?

bambola
21. júl 2011

@mirka285 a ty si ho vtedy nedala dopucu? ja uz som ho cely precistila, vymazala filmy aj tak je zahatany, ked si budem niekedy v buducnosti kupovat novy tak sa asi dam na apple, znamy ma a pochvaluje si

bellablonde
21. júl 2011

@bambola bambi napada mi defragmentacia disku... neviem presne sice, co je to 😀 😀 ale mm to z casu na cas robi na oboch pc

inak caute vsetci

ja som stale zahatana hrbami oblecenia, co upratujem a ukladam do novej rolldorky... akosi mi to ide pomaly, najma ak si spravim kopky a pride sasa a z kopok je zas jedna velka kopa

dnes je Daniela? Tak vsetkym nasim oslavencom prajem krasnu meninkovu oslavu 🙂 @carrie84 @monline @mojalili

bambola
21. júl 2011

@bellablonde 😀 dakujem za radu , aj to uz mam spravene 😉 raz to tu radila @katka55
aj my sa pripajame k blahozelaniam meninovym oslavencom @mojalili @monline 🙂

bellablonde
21. júl 2011

@elenka.k ja mam odvcera pecene kura, len musim dorobit zemiaky a polievku spravim taku rychlovku vajickovu 😉

chceli sme dnes prekvapit tatina v praci a dat si s nim obed na nabrezi, ale ako na potvoru je skaredo
ale aj tak ho pojdeme aspon kuknut, lebo musim ist kupit mm sesternici dar na promocie

katka55
21. júl 2011

ahojte. tak ja som vcera vecer odpadla s mojim dietatom a zobudili sme sa az o 7 rano 😕 to mlieko pred spanim mu tusim prospelo, len nech si tento zvyk zachova 😀 do tejto chvile som bola tomuto pocasiu vdacna, lebo som aspon poriadne vygruntovala cely byt a spravila aj veci, co som stale len odkladala, ale uz moze prestat prsat, lebo neviem, co budeme robit poobede 😒 na obed mame brokolicovu kremovu polievocku a malemu este spravim karfiol so zltkom, nech nema kazdy den maso 😉 Danielkom prajeme vsetko naj 😉 Jaj, a vcera sme sa 2 hodiny premavali po poluse, lebo som hladala darcek ocinovi k narodkam a meninam a nic sa nam nepozdavalo, tak teraz neviem, co idem poriesit, kedze zajtra ho uz potrebujem... no super 😔

ywett
21. júl 2011

Kocky cafteee,
vcera cez telefon som v Aladinovi objednala trojkolku a uz dnes je doma, teda u nasich, takze supeeer.
idem zhanat dalsie dary.. 😉
@mojalili @monline vsetko krasne k meninam vasim chlapcom

monline
21. júl 2011

ahojte baby
chcem všetkým poďakovať za gratulky k meninám a tiež chcem popriať môjmu i @mojalili a @carrie84 Danielkom všetko najlepšie 🙂
dnes som šla s nikou do BA, podľa plánu mal s nami ísť aj Daniel a mali sme mať fajn deň, muž nás mal vziať domov, keď skončí v práci..ibaže leje, tak Daniel ostal s našimi a šli sme iba s Nikou, u očného sme boli, lebo okuliare jej už nevyhovujú a bola si dať určiť nové, môj brat optik jej hneď do dvoch sklá aj spravil, ale ťahajú jej oči..tak bola zas na vyšetrení a to ukázalo, že predpis bol správny, ale vyrobené sklo nebolo dobré..brat premeral a zodpovedali, tak nasratý nám vybavil iného lekára a ten jej určil celkom iný cylinder..čiže preto ju ťahali tie okuliare..no ale na tretíkrát??? ale vybavili sme..potom sme sa dohodli s mužom a stretli sa v tescu, kúpiť malému darček..@mojalili aj ja som sa chvíľu hrala s tým kladivo a zvažovala, či ho vziať..ale malý zatiaľ nebúcha..tak sme kúpili hrajúci hovoriaci bubon a trojkolku na tlačenie...aj som chvíľu mala v koši toho psa od fisher, potom som ho takmer vymenila za traktor s vlečkou, ten veľký, potom som videla traktor s vlečkou trojkolkový za necelých 20eur, tak zas ten som chcela..no- ja proste neviem nakupovať sa zdá 😀 teraz Danko spí,...ale dúfam, že darčeky sa mu budú páčiť 🙂
tiež už pijem druhú kávu ako @mirka285, no ale v tomto počasí??? chcelo by to pospať si..Daniel v noci dosť kašlal, už pár dní si všímam, že večer asi 2hod po zaspatí mu zatečú hlieny (pritom nemá nádchu ani sople) a rozkašle sa dosť silno..asi nasadím mucosolvan...cez deň ale nekašle, tak neviem ☹
a čo by som ešte? @katka55 máš môj obdiv, že sa ti chce gruntovať v tomto počasí...to mne veru nie 🙂

luludi
21. júl 2011

hm.. no ten moj zazrak zase nic nezjedol.. uz nech ma tie zuby vonku ☹ a nech prestane prsat.. 🙂 ziadne dalsie specialne ziadosti nemam a na lotto pockam do nedele 😀 😀 😀

rolak
21. júl 2011

ahojte! Danielkom prajeme všetko najlepšie! to už stihli druhé meniny,čo? šikovníci! moja dcéra z divých vajec sa dnes dostala do takého tranzu, že najprv sa okolo desiatej dogrcala od revu ( to je jej nová obľúbená činnosť) a potom o jedenástej po mliečku zas revový tranz až nevedela zaspať, hoci to bolo jej čas a bola unavená. tak po sto rokoch som ju v byte uspala v kočíku... teraz tam sedí a spí už ddruhú hodinu... lebo ľahnúť ju nesmiem dať,to by ju asi porazilo.

bambola
21. júl 2011

u nas nastastie vyslo slniecko tak sa mala hra na terase lebo spala ani nie polhodinu (zobudili ju buchani robosi 😠 ) a ako som spominala dnes je zla zla, ale ked je vonku tak je spokojna 🙂

luludi
21. júl 2011

@bambola tiez je tak kadejaky, rozmyslam, ze ho dam do manducy a pojdeme sa prevetrat aspon po saratove.

@rolak: ano, ano, nase deti uz vedia byt velmi kreativne..

rolak
21. júl 2011

@bambola naša bola dnes spokojná iba pri dvoch činnostiach- pchaní paprč do psieho žrádla a vody, a následného zmiešavania oboch a pri dôkladnej kontrole mojej kabelky a paňaženky...

rolak
21. júl 2011

a áno ešte rozvážne stíchla pri bohužiaľ neúspešných pokusoch olizovať záchodovú misu.... to nemá nijaký pud sebazáchovy?????

kafoditka
21. júl 2011

No tak ja mam vygruntovane, maly pospal, ale odmieta mi obed 😕 ci hippku, ci tuniakove cestoviny, co som mu navarila... tlaci sa nam dolna dvojka a horna stvorka naraz, ked vylezu, budeme mat uz 10zubov 🙂 pomaly dobiehame Nelku s Lindou 😉
@bambola posli nam trochu toho slniecka aj do BA..
@rolak Ludka ja bezne uspavam maleho v golfaci po byte, inak mi nezaspi 😒
@luludi Luci obdivujem ta, ze vladzes maleho nosit v manduce, moj krpec ma 11kg a uz aj tak ma pekne boli chrbat, ked ho mam na rukach 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre