Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
11. nov 2009

Ja som bola teraz na jeho stránke a zistila som, že spolupracuje aj so SPLNom aj s Dankovčíkom, asi sú to spolužiaci. Vyzerá byť trochu mladší ako Hredzák a veľmi zlatý. Už máš nejakú fotku z usg? Platila si za ňu? Ja platím 5,- Euro.

oacka
11. nov 2009

Áno, bude to tým, s tými tt. ale veď to je jedno. nech už skončí 1. trimester....

zajacik...
11. nov 2009

Ja som bola na UZV vcera a fotku som si nepytala, ale nabuduce ked bude vsetko OK tak si vypytam. Neviem ci sa za fotku u Hredzaka plati 🤐

zajacik...
11. nov 2009

Pozrela som si tvoj album, krasna bublinka 🙂

oacka
11. nov 2009

Ja už mám aj druhú,ale som ju tam nedala, už vidno aj bábatko ale hlavne nejaký žltkový vak. A aj srdco mu bilo! Doktorovi som povedala,že ja asi odpadnem, tak sa zasmial. 🙂 🙂 🙂 Len tie dve krvácania ma znepokojujú. Nevieš o tom dačo? Je to veľmi rizikové, či nie?

terina25
11. nov 2009

Ahojte baby.

tak mňa čaká ultrazvuk 25.11.

ináč baby,tie čo už máte jedno bábo malé,tak ako to budete riešiť s kočiarom??lebo ja mám 9 mes.slečnu,v tom čase bude mať 1,5 mesiaca a neviem ako budeme chodiť na prechádzky.Ako to budete riešiť vy??

katy1979
11. nov 2009

terina no v tvojom pripade by som brala dvojickovsky kocik popr. tebe by bodol phil and teds

zajacik...
11. nov 2009

Oacka s tym krvacanim je to rozne, poznam vela zien co krvacali a su OK, moze ist o hematom, alebo to moze byt krvacanie v case kedy by mal byt menzes... ale v kazdom pripade to netreba podcenovat, akonahle sa ti nieco nebude zdat tak radsej chod k doktorovi... radsej ist za dokim zbytocne ako neskoro.

Terina ja som videla take kociky kde vacsia babika sedi vpredu v sportovej casti a druha mala babika spinka vtadu, je to taky akoby dvojkocik, ale neviem ci je to prakticke, mozno vonku hej, ale neviem si predstavit ci by sa to zmestilo do vytahu 😕

oacka
11. nov 2009

Lekaár zistil, že v maternici mám 2 krvácania, kvôli nim budem dlhšie PN, mám prísny kľudový režim. Nemali ste s tým skúsenosti? Ja nekrvácam, len na usg to bolo vidno. tak mi kázal brať duphaston 3x denne.

zajacik...
11. nov 2009

Tak len pekne odpocivaj... aj ja beriem duphaston 🙂

terina25
11. nov 2009

katy:ďakujem za tip.najhoršie na tom je,že máme doma 2 kočiare a teraz možem kupovať ďalší...No čo už

katy1979
11. nov 2009

zajacik v pohode sa tie kociky zmestia do vytahu. ak su za sebou tak do vytahu ok, preto je phil and teds super lebo do dlzky je len ako jednokocik, a pre dve deti narodene po sebe je to bomba.

oacka keby ze rodis 26. 6 tak rodis v terminu. ak rodis od 38tt tak si v termine. ja som rodila na hranici 37, 38tt takze to bolo uz ok. a ja som aj rada malý sa narodil na sviatok takze vzdy na narodky bude mat volno.

oacka vela bab krvacalo a v pohode to prejde po case, duphaston by ti mal zabrat a pomoc.

zajacik...
11. nov 2009

Katy mne sa ten kocik zdal praveze dlhy, ale mozno to bol len opticky klam 😅

zajacik...
11. nov 2009

Jeej oacka na tej druhej fotke z UZV uz krasne vidno drobceka, musi to byt uzasne 😵

oacka
11. nov 2009

Bojím sa tomu naplno uveriť... Už sa neviem dočkať konca 1. trimestra. potom už hádam budem môcť veriť. 🙂

zajacik...
11. nov 2009

Aj ja tomu este neverim, nejako si to este neuvedomujem... ale verim ze vsetko bude OK 😵

oacka
11. nov 2009

Povedzte mi, vy už aj vymýšľate mená? Či sa ešte bojíte, že to zakríknete?

katy1979
11. nov 2009

oacka zachvilu je prvy trimester za nami. mena no my este nie a ani ma nic nenapada. na to je este kopa casu.

zajacik no praveze nie je. do pidi vytahu sa nezmesti ale do klasika ci takeho stredneho v pohode. mne by sa pacil aj pre jedno uz robia aj hlboku vanicku ale neda sa tam nakliknut autosedacka

zajacik...
11. nov 2009

My mame mena vymyslene uz strasne dlho, este sme sa ani nesnazilkovali a uz sme si vymysleli ako sa budu nase deticky volat 🙂 Ale to sa este moze vsetko zmenit, uvidime ako budu pracovat tehu-hormony pri vybere mena 😅

oacka
11. nov 2009

Mne je dnes tak dobre.... Dúfam, že to nie je zlé znamenie. Uvidíme, ako bude zajtra.

mojalili
11. nov 2009

OACKA - mas asi hematomy,aj ja sm jeden mala. Postupne sa vstrebal. z toho som spinila, pretoze sa postupne adlupoval. Mala som nariadeny klud, a po 1,5 tyzdna zmizol uplne. Budes musiet byt na pozorovani, su rozne hematomy (krvne zrazeniny v maternici). Niektore sa vstrebu, ako mne, niektore sa zvacsuju, to musia sledovat lekari..kamaratka raz v noci na wc...z nej vypadol...velky ako dlan..., mala stastie, keby praskol moze splachnut plod von...takze KLUD, LEZAT A LEZAT A LEZAT.....vid mna, vstrebal sa.... 😉

oacka
11. nov 2009

môžem sedieť pri počítači? A umyť riad? Či ani to? a môže tomu silné napínanie a zvracanie poškodiť?

helen
11. nov 2009

Oacka, pýtala si sa, kedy som mala prvé, v 31. rokoch. Bude necelé tri roky rozdiel. A to krvácanie môže byť v pohode, je dôležité, aby nebolo veľmi prudké Neboj, bude dobre 🙂 Aj kámoška mala hematóm a vstrebal sa. Asi je to dosť časté.
A to, že ti je dobre, je DOBRÉ znamenie. A snaž sa čo najviac ležať, riady nech poumýva manžel 😉

katy1979
11. nov 2009

to je pravda riad nechaj na muzovi. mas mat klud tak mas mat klud. vylozit nohy a nechaj sa obskakovat. uzi si to. potom uz nebude kedy

oacka
11. nov 2009

manžel je v nemocnici už skoro mesiac....

katy1979
11. nov 2009

joj vlastne ano vsak si to pisala tak to budes musiet asi umyt ty. zasa to nie je az taka namaha. aj ked niektore baby maju nariadene totalny klud a pomaly ani na wc nemozu ist

oacka
11. nov 2009

a ešte asi desať dní bude. A potom bude mať barly, takže ma veľmi obskakovať nebude. my sme teraz takí lazari obidvaja....Ale mamka mi každý deň navarí a chodí aj za mnou aj za mojím mužom a ešte pomáha švagrinej, ktorá práve prišla z pôrodnice! My máme doma "šalený dom"! 🙂

mojalili
11. nov 2009

To zase neuskodi umyt riad , ale skus odpocivat a neboj sa, aj spinenie moze byt, to sa ti odlupuju tie hematomy...ale pri velkom krvacani chod za lekarom, aby potvrdil, ze babo je OK...neboj, to zvaldnes...

oacka
11. nov 2009

Ja vobec nekrvacam, zatial... ďakujem, kočky, pomohli ste mi, lebo som o tom nič nevedela. 😉 😉

helen
11. nov 2009

Aha jasné, chudák manžel, no máte to teraz ťažké, ale aspoň že sa má kto o vás postarať 🙂 oddychuj, bude to dobré!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre