Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
12. nov 2009

Tak takemu lekarovi by mali zobrat licenciu.... 😠
Tuniska - nic to....hlavne je, ze si OK a mas babatkooo v brusku🙂 to je hlavne ...

helen
12. nov 2009

Tuniska, to snáď nie je ani pravda 🙄 to je kus idiota, ten lekár, nemôžeš nappísať jeho meno? Nie som z MI, ale ak b y náhodou, aby som vedela, komu sa vyhnúť. Ak nechceš verejne, tak prosím ťa do SS. A vôbec nechápem, že ťa chcel poslať na kyret tak skoro, veď sa stáva relatívne často, že v 8tt ešte nie je vidieť srdiečko, to nie je pravidlo, že musí byť. No to je sila. Vďakabohu! ATeším sa veeľmi s tebou, naozaj!!!

tun1ska
12. nov 2009

ďakujem babenky...Volá sa "Mudr" Anton H O L E Š A a má 2 ambulancie- v MI a Pavlovciach n. U ...... 😠

zajacik...
12. nov 2009

Tuniska inak mna to tiez najprv napadlo, ze ci si tu uz nepisala ze je pre vas koniec, no ale ked si sa prihlasila znova, tak som si myslela ze som si len zle pamatala. A si to ozaj ty a strasne ti gratulujem ze to takto krasne dopadlo 😵 😵 😵 😵 A na toho dokiho by som sa urcite stazovala, ked nie na sude, tak prinajmensom na urade pre dohlad nad ZS... Pozdravujem bojovnicka v brusku 😵

tun1ska
12. nov 2009

Sem som nepísala, dnes som tu 1.x...bola som doteraz v júnovkách a Grafy BT a šťastná 13 😵
Manžel jej dal meno: Xena bojovníčka...a keby ste videli to srdiečko ako bilo o 106-- chúďatko moje, už si naňho brúsili nástroje... 😔

helen
12. nov 2009

To mi pripadá ako v zlom seriáli, nenapadlo by mi v živote, že sa to môže stať aj naozaj. Tun1ska, ber, to ako dobré znamenie, bojovníčka, čo bojovník bude určite šťastné dieťa! :D

maaja
12. nov 2009

eeejha vy ste ale popisali ;)
aj ja idem zajtra na UZV - potvrdit tehu,, ale podla mna neni co potvrdzovat ;) teda myslim tak, ze je to jasneeee ... dneska som si kupila aj tehu nohavice 😵

maaja
12. nov 2009

baby, hlavne tie ktre cakate druhe babo - aj vy uz mate take velike brucho ???

mojalili
12. nov 2009

Tuniska- pisala si sem, ze to skoncilo a rozlucila si sa s nami...ale bol to plany poplach... a je to o to krajsie a radi budeme citat kazdy jeden tvoj prispevok, ako sa ma malá Xena🙂))

MAAJA - ja mam brusisko ake som mala pri prvom dietatku v 5. mesiaci tehotenstva....mam len jedny tehu gate a sobotu idem doplnit satnik, aby som sa mohla ukazat prvykrat v praci v pondelok...a zatial maskovala ako sa da... 😉

helen
12. nov 2009

maja, vôbec, ani trochu ☹

maaja
12. nov 2009

mojalili, presne aj ja tak !!! az sa toho desiiiim ...
pri marekovi som takmer vobec brucho nemala ... ze by ma to teraz malo dobehnut ????? 😠

luminkasp
12. nov 2009

maji, nazdar, si tu este?

luminkasp
12. nov 2009

maja, cez den nie, ale prave som dovecerala a uz ho vidno 😉 , teda asi si velmi prajem 😎

luminkasp
12. nov 2009

maji a ake gate si si kupila? nejako skoro, ne? ja som moje stare este nevytiahla zo skrine, zatial su mi moje aktualne siroke, takze najskor asi zhodim opasok, no myslim, ze do vianoc by mi mohli vydrzat 😎

luminkasp
12. nov 2009

maja, si mi zduchla, co?

tazke o dva tyzdne sa uz mam tesit na brucho?

luminkasp
12. nov 2009

tuniska tesim sa s tebou 😵

luminkasp
12. nov 2009

mojalili u nas je to naopak, ja som ta co vzdy vsetko vykeca, ked sa tesi 😉

a uz padam, lebo tu vediem monolog 😎

maaja
12. nov 2009

lumiiii, ja som tu 🙂
ja som si tie gate len kupila, nebudem si ich este obliekat,vyzerala by som smiesne ... zasa az tak velke to brucho neni ... a mozno si to fakt len namyslam ... este sa vojdem do mojich normal nohavi a tiez dufam ze do ianoc v nich budem v poho ...

lumi, a kedy sa priznas aj u aprilovkach ???

mojalili
13. nov 2009

Dobré ránko kočky, skor, nez si pojde opet pozriet Snehulienku, vam prajem dobré ránko🙂 A už idem za dcerkou...🙂 Dnes mi konci PNka, tak sa tesim, mozem ist do obchodu, mesta a tak...huraaaa. 😀

sarai
13. nov 2009

ahojte, mne je samizda coraz castejsie zle. nevraciam chvalabohu, ale mavam take nevolnosti. vam ako byva?

zajacik...
13. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Sarai ja som zatial bezpriznakova, takze ja sa citim dobre a dufam ze aj babika sa ma dobre 😵

mojalili
13. nov 2009

Sarai, okrem toho, ze chodim 3x za noc na wc, som sa obudila na to, ze mi je nevolno od zaludka. Je mi zle ked som hladna...a aj ked sa najem....ale da sa to vydrzat...tazky zaludok mam stale...nechuti mi vela veci, len niektore...ale da sa to... 😉

sarai
13. nov 2009

ja tiez nemam nejake priznaky, len prsia ma pobolievaju. ale posledne dni mi pride niekedy nevolno. hlavne, ked sa najem. inac sa citim tak, akoby som ani tehu nebola.

maaja
13. nov 2009

ahojte, tak ja som prisla z UZV ;)
srdiecko bije, dostala som aj fotku - samozrejme tam nic nevidim ;)
podla UZV som 6tt+6 a termin 3.7.2010

mojalili, aj mne byva spatne, ked sa troska najem je mi lepsie, ale len chvilku ... z toho mi vyplyva - mam jest v jednom kuse ?????????????????

baby bezpriznakove, nemajte obavy ze nemate priznaky - pri Marekovi som tiez nemala a vsetko bolo oki ;)

zajacik...
13. nov 2009

Maaja gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵

helen
13. nov 2009

Maaja, aj ja veľmi gratulujem k srdiečku!

sarai
13. nov 2009

maaja, aj ja gratulujem. ja som bola na utz v utorok a tiez mi doktor povedal, ze som 6tt+6 🙂

helen
13. nov 2009

A myslím, že aj ja keď pôjdem k doktorovi, budem v 6+6 🙂

sarai
13. nov 2009

helen, preco si nedas k menu tt? ci cakas na potvrdenie?

helen
13. nov 2009

áno sarai, čakám na srdiečko..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre