Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
25. nov 2009

Mirka to uz budes mat velkeho pomocnika ci pomocnicku pri babetku.... Gratulujem k tehu🙂

zajacik...
25. nov 2009

Mirka vitaj 🙂

mirka285
25. nov 2009

tak to som si aj ja myslela..ale moj uzasny syncek ma zabil jedinou vetou>budeme mat babo?mami ale ved ty si uz nato stara..no co vam poviem,puberta plieska..ze stara..ved mam len 33

ericica
25. nov 2009

mirka vitaajj 😉
tak to teda nie si stara ja budem mat v januari 30 a stara sa vobec necitim 🙂
zrzulka tak ja som si myslela ze tam je viac obchodov s hrackami no neviem ale jedna kamoska mi hovorila ze niekde v rakusku pri swechate je hrackarsky obchod ale obrovitaaaaaaaanska tak skusim mura prehovorit nech skocime tam 😉
a kde nakupujes vo vypredajoch???ano ten traktor maju teraz v tescu a uz sme nad nim rozmyslali ale ked ja neviem ja by som skorej taky na akumulator ten je uz o nieco vaznejsi a to bude mat uz v lete aj do zahrady 😀

terina25
25. nov 2009

ahojte baby.

dnes som bola na Utz.všetko je o.k.,srdiečko bije ako zvon.Bábo má 12,5 mm 😀 termín podĺa veľkosti posunutý na 11.7.

maaja
25. nov 2009

mirka, hi hi, no synator ti dal ;)
a veru nejsi stara, 33 teda fakt nie je vela !!! inak aka parada mat deti s takym rozdielom - obaja vyrastaju akoby jedinackovi a pritom maju aj surodenca 😉 tak si to uzi ;)
a cakate babu ci zasa brata ??? co hovori ten starsi ? 😀
moj maly takmer trojrocny caka brata !!! ne sestru, ani filipa, ani babetko, ale brata ! 😎

maaja
25. nov 2009

terina, aj mne UZV ukazuje asi o tyzden neskor babetko ;)

maaja
25. nov 2009

karin, aj ja som bola na krv este minuly tyzden a poradnu mam az 8.12. - tiez myslim ze zadlho, ale Dr mi povedala ze tolko trvaju vysledky ... no a UZV bude isto az potom ...
ak pisete o UZV tak myslite jeden z tych troch co sa za tehu robieva, nie ? taky ten morfologocky ci aky to ... a ten sa robieva prave tak okolo 12 tt, ci nie ?

terina25
25. nov 2009

maaja,neviem aký to je ultrazvuk.Hoci by som si to mala pamätať,keďže som to všetko absolvovala len nedávno.ale u mňa tam šlo vlastne len o potvrdenie tehotenstva a či bábu bije srdiečko.

maaja
25. nov 2009

jasne, ten uuuplne najprvsi je na potvrdenie tehu ;)
ozaj, a to ste si tak naplanovali druhe ??? tak skoro ???

terina25
25. nov 2009

nie, neplánovali.ale tak čo už,keď tak vyšlo.Keď sme sa to dozvedeli,tak nám nebolo veru všetko jedno.Pravdupovediac,stále si to akosi neuvedomujem.Pri 1 bábu to bolo oveľa inakšie ako teraz.Teraz na to ani nemám čas myslieť. 😉

maaja
25. nov 2009

hi hi, je nas tu viac, co sa im babo pritrafilo, bez planu ... teda ja som tak urcite 😎
a tiez to este nejak neviem spracovat ... veru, pri prvom je to cele inee

stanka33
25. nov 2009

ahojte..
sa bavite o tych UTZ, ten morfologicky sa robi fakt tak v 12 tom tyzdni ja som nsd tym rozmyslala..mne to vychadza az cez sviatky..po nich uz budem v nejakom 14 tom tyzdni ..no som zvedava co mi v piatok povie..ci to bude vobec v poriadku...a kedy pojdem do poradne
my sme tiez neplanovali, ja som to uz sparacovala..no uvidime ako mi to pojde s dvomi.. 🙂 ja by som strasne chcela aj druhe chlapca...takeho modrookeho ako mam teraz este jedneho no uvidime.. 🙂
na nakupy chodievame do brucku..my hlavne na mlieko pre maleho to vyjde skoro o polovicu lacnejsie...niekedy sa pritrafi aj nieco pre nas a niekedy skoncime aj v Pandorffe no tam nic moc v poslednej dobe...
ak zistie o tom obchode s hrackami dajte vediet...ja sa vyzivam nakupovat pre maleho hracky oblecko..len sa musim krotit..neda sa teraz vsetko.z tej nasej super materskej 😢

stanka33
25. nov 2009

ja budem mat tiez 31 a vobec sa staro necitim..skor naopak.. 🙂

luminkasp
25. nov 2009

v spanielsku standartne raz do mesiaca sono, niekedy vam vyjde rozdiel iba tri tyzdne a no a potom pred porodom, posledny mesiac som chodila kazdy tyzden (mala som nakoniec vyvolany porod, kezde malej sa nechcelo ist von)

no a poradnu robi ats, na gyndu sa chodi cisto len na sono 😎

slnieckokati
25. nov 2009

Ahojte,
ja som Katka, tak Vam dakujem za gratulacie... 😀 😀 😀 . Kocky, neviete si predstavit, ale ja stale spim. Som zo vsetkeho hned hrooozne unavena. Zajtra idem ku svojej lekarke, vcera aj dnes som mala opat bolesti v brusku a trosku take krvave spinenie, tak nech mi radsej predpise lieky.
Aj ja uz mam tehotensku knizku, dalsie sono mi este nenaplanovala. Pri prvom samozreje este srdiecko nebolo, tak som zvedava. Dufam, ze to bude este pred vianocami, lebo dlhsie to si nevydrzim.
Pozravujem Vas vsetky a prajem prijemny vecer.

zajacik...
25. nov 2009

Terina gratulujem k srdiecku 🙂
Katka a tebe k meninam a nech ste s drobcekom v poriadku 🙂

beabb26
25. nov 2009

Ahojte 🙂 pridavam sa k julkovkam ...

maaja
25. nov 2009

kati, aj ja spim v jednom kuse 🙂
beabb, ta vitaj 🙂

mirka285
26. nov 2009

Maajka tak je veru este neviem ci chlapec alebo dievca,ale myslim,ze dievca..tak to nejak viem,cele tehotenstvo prezivam uplne inak ako to prve a neviem preco ale proste citim ze to bude dievca..dam potom vediet ci bola moja intuicia spravna..cakat babo skoro po 13 tich rokoch od prveho je inak fakt super..som uz aj zabudla aky som mala strasny porod 😒

zrzulka
26. nov 2009

Hlasim sa do klubu tych ktori babo neplanovali. teda my sme sa o tom rozpravali vela a casto ani sme nic nevylucovali len vzhladom na zdravotny stav nasej dcery sme to nechali na "prirodu" kedze sa nam dlho nedarilo pri nej tak sme to ani neznasilnovali. Ale teraz sa samozrejme velmi tesime z toho....(teda moj muz to uz tak nepreziva ako pri prvom ale je rad,aspon par dni dozadu si to akoby viac zacal uvedomovat) Ono sa hadam ani neda netesit z prichadzajuceho zazraku....
A tiez patrim do klubu 30tnicok ale spravanim mozem konkurovat hociktorej puberte🙂))))))))A vobec ale vobec sa za to nehanbim... a uz vonkoncom sa necitim stara....

Erika s tymi hrackami ti veruze neporadim. mala vela hraciek dostane a mne staci aj ked jej v Draciku sem tam kupim.(tiez sa v tom vyzivam)
V rakusku kupujeme presne ako Stanka pise stravu pre malu, kase, mliecka, pitie, plienky ... stravu pre nas. Sem tam ideme do Pandorgu ked potrebujeme nejake handry nakupit. To je tak vsetko asi....A oblecko pre malu kupujem najme v anglickom nexte. je o nieco lacnejsi ako slovensky. Tu na sr vela eurasov nepustame. vsak staci ze naplname kasu panom vsemohucim aby sa oni mali lepsie....

zrzulka
26. nov 2009

beabb26 vitaj...

siuu
26. nov 2009

Ahojte julovky!
Pridavam sa k vam a tesim sa na nase tehulkovanie 🙂
Uz mam jednu dcerku, teraz ma 2 roky a druhe sme planovali. Moje tehotenstvo zatial prebieha presne ako pri prvom - slabe krvacenie alebo spinenie, takze musim kvasit len doma a lezat do toho 3.mesiaca,alebo pokial sa to neustali. Ale teraz je to tazsie, kedze okolo starsej dcerky musim behat a obcas si vynucuje aj hopiky, takze ju musim nosit na rukach. K tridsiatnickam sa pridam o 5 mesiacov 🙂

zajacik...
26. nov 2009

Bea, Siuu vitajte 🙂
Babulky dnes som dostala tehu-knizku 😵

ericica
26. nov 2009

zajacik gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 aky je to pocit mas knizku ??uzasny co? 😉
bea siuu vitajte 🙂

zrzulka
26. nov 2009

Siuu vitaj🙂

zajacik gratulujem ku knizke.... Odkial si? nejako som to prehliadla...

Dievcata uz su tu augustovky 2010, takze uz nie sme posledne🙂))) Ako to rychlo leti.....ufff ved len teraz som nasla dve ciarky na teste....

karinnka
26. nov 2009

Prveho drobca som mala pred 12rokmi,teraz si pripadam ako prvorodicka 🙂 ale paci sa mi,ze je vsetkoeho tak vela...clovek ma moznost vyberu....vsade je tolko informaci,ze si moze vyberat co len chce 😉
Vitam nove julovky...
Jaaaj keby uz bool aspon maj xixi 😝 i

zajacik...
26. nov 2009

Ericica, Zrzulka, dakujem 🙂 Ericica hej je to super pocit mat uz knizku, dufam ze uz sa cim dalej budem menej bat o babiku a viac si tehulkovstvo uzivat, zatial ten strach prevlada nad radostou, ale tak snad tento krasny sen dosnivame pekne do jula 🙂 A som z vychodu 😉
Karinnka veru ten maj by som brala 🙂

zrzulka
26. nov 2009

Dievcata nestraste majom🙂)) ja si chcem toto tehu vychutnat naplno lebo mozno je uz posledne :((((((( Tesim sa na prvy kopancek.... Pri malej som si to velmi neuzila lebo ona bola total kludne dieta🙂)))A na brusko ako bude rast 🙂)) A hlavne by som chcela aby mala uz sama chodila. snad to do jula zmakne. verime jej....

ericica
26. nov 2009

zrzulka pekne si to napisala aj ja si toto tehu chcem uzit viac ako to prve lebo je posledne ,my s muzom uz viacej deti by sme nechceli 😵
zajacik veru treba mysliet pozityvne a v juli sa budeme chvalit uz nasimi malymi batoztekmi 😵 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre