Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
9. dec 2009

ahojte 😉
my sme uz doma zo skoky brrrrrrrr a aky vetrisko fuka skoro nas odfuklo 😀
maji ,zrzka gratulujem k tehu knizke 😵
fugu ☹ ☹ ☹
a o tej starostliosti na druhe dieta som pocula aj ja je to nejakych 25% z statneho prispevku ale to sa este len pojdem poinformovat 😉

petrusk
9. dec 2009

ahojte, aj ja som uz dnes konecne dostala tehu knizku, male ma uz 3 cm a hrozne sa mrvilo, nedarilo sa jej ho pekne zachytit, jeden obrazok mame, snad na buduce bude krajsi. ale bolo to uzasne ako sa vrtelo. ale co ma nepotesila, musim znova na plucne, aby som nedostala astmu, viac ako dva mesiace kaslem a na plucnom davaju ruky prec, ze som tehotna. tak fakt neviem kto mi s tym pomoze. 😒

zajacik...
9. dec 2009

Fugu zelam cim skor dalsie babatko do bruska 😉
Maja, Zrzulka, gratulujem k tehuknizkam 🙂

zajacik...
9. dec 2009

Petrusk aj tebe 🙂

zajacik...
9. dec 2009

Ja som dnes bola na poradni a konecne som videla nasho drobceka, meria 2,81 cm 😵 😵 😵

zajacik...
9. dec 2009

Ja som zatual pribrala kilo, ale to je este take kilo hore-dole, stale sa to meni... no ale uz zacinam byt poriadne pazrava, stale mam na nieco chut, aj ked som najedena, ale snazim sa ovladat a neprepchavat 😅

oacka
9. dec 2009

Ahojte kočky! Čítam,že vy už aj priberáte! Ja stále chudnem, schudla som 6 kg, ale mám z čoho,lebo som tučko. 🙂 Tie nevoľnosti akosi neustupujú.... hádam je to dobré znamenie...
To s fugu je mi veľmi ľúto, musí to byť otrasné...
Ja malé uvidím až o týždeň u Dankovčíka, teším sa na to, a modlím sa,aby bolo všetko ok.

miki060707
9. dec 2009

ja neviem kolko som pribrala, budem sa vážiť asi len u lekára, radšej 😉
spýtala som sa do kolko im váži váha a sestrička vravi "neboj sa, veď su aj tlstejšie od teba"...tak ma potešila, tak mi vravela, nech sa netrápim a tak....porád mi slzy vybehli
v piatok hadam aj ja dostanem knižku a hned aj foto
v sobotu sa chystame na via. trhy, ale cez vikend je tam asi vela ludi, že???? tak možno pojdeme až na večer...
mala spí, ja si relaxujem.....

luminkasp
9. dec 2009

ahojte babulky, ja vobec nechodim na net, proste neznasam pc, je mi pri nom zle. Ja mam +/- kilo navyse, skace mi to ako ktory den, nohavice mam zatial stale volne, k nicomu sa nemozem dokopat... este ze mam muzika, co mi pomaha 😎

ericica
9. dec 2009

ahojte akurat som si dokoncila pracicku konecne veget na dnes 🙂
petrusk gratulujem k tehu knizke 😉
duuufa ze aj ja dostanem v piatok,inac mam hroznu chut na extra stiplave co inokedy nemozem ani vidiet 😅

oacka
9. dec 2009

Ja som už 3 mesiace nejedla čokoládu! A to som jej predtým zožrala na kilá!

pepppe
9. dec 2009

noo to som tu len ja co som svoje baby este nevidela,mne doktor povie,ze je vsetko ok ,ze mu bije srdiecko?to ma kazdy doktor sono? moj ma doteraz pozeral len zospodu,ale na prvu poradnu idem 22.12 a to ma sestricka uz poslala na sono inde,asi mi bude robit cez brusko,co si myslite?aj ja chcem fotku 😒

mojalili
9. dec 2009

AHOJTE KOčKY, vidim, ze rozoberate temu priberania....radsej sa na vahu nestaviam🙂- Asi tak...ja vidim na sebe zmeny, zadok, stehna a boky sa ubrali a brucho islo veeeelmi dopredu...
Kocky, ja fakt neviem, co je s mojimi hormonami...pondelok som bola u lekara, lebo som rano spinila. Nic nenasiel z coho....vcera 1x cez den a 1x v noci...len spinenie, tmava ci bledohneda karamelova krv..ale vo velkosti Eura...nic viac...dnes tiez len raz jedna skvrna vo velkosti Eura. Nikdy to nie je ciracervena krv....niektore zeny mi hovoria, ze to je normalne u niektorych zenach, ze spinia cele tehotenstvo...az v pondelok idem na kontrolu....inak mi nic nie je, lekar o tom viem...babo bolo ok, tak snad budem i ja OK. Fyzicky som, len psychika pri spineni je v prdeli....akosi nevladzem... 😒

petrusk
9. dec 2009

tak ja som este nepribrala nic, len sa mi akosi to brucho rozlozilo inak.

mojalili, ja som mala vcera take ako karamel spinenie a dnes som bola v poradni a povedala mi dr. ze to moze byt, ze staci, ze sa viac namaham, alebo nahanam a uz to je. tak myslim, ze to budes mat ok. neboj, moja sestra to mala aj s krvou prve styri mesiace a dvojicky v pohode donosila. tak neboj 🙂

mojalili
9. dec 2009

Petrusk Dakujem, no veru zataz mam dostatocnu, som unavena a navyse od tej blbej brusnej chripky mi byva dost zle...co mi nebolo 12 tyzdnov 😒 Uz nech su prazdniny, este 2 tyzdne... 😉

Dievcata, ja som taka unavena, ale nemozem dobre spavat. Okrem 4x na wc nemozem uz nadranom zaspat, dnes som od 2.30 hore a nonstop v jednom kole...

terina25
9. dec 2009

Ahojte baby.

robím už tabuľku,takže šup šup s údajmi,tie čo ste mi neposlali 😉

K váhe...Pri Sofinke som pribrala už v prvom trimestri hádam aj 3 kg.A teraz nič.Som síce straaaaaaaaaaašne hladná,ale problém je v tom,že mi nič nechutí.Tak žeby to bol chlapec??? 😉

ináč baby,neviem,či o tom viete.Ja som v tomto teraz zbehlá 😀 Tie čo máte tehu knižku.Ak sa prihlásite do DM drogérie,donesiete tehu knižku,tak dostaneme také kupóny na zľavy.A potom tiež,keď sa narodí bábo.tak bežte ,oplatí sa.Ja som ešte nebola,nie je čas 😒

pekný večer a čakám IP 🙂

mojalili
9. dec 2009

Hm....vazne? HM..nie jeto skoro? JA som taky neveriaci Tomas....sice som v 13.tt, ale bojim sa dopredu nieco kupovat..

ericica
9. dec 2009

mojalili terka mysli dm drogerku a tie kuponky sme mi dostali aj pri malej a aj sme ich vyuzili 😉 😉 😉
dufam ak myslis HM k terkinmu prispevku 🙂 🙂 🙂

denisse
9. dec 2009

ahojte ...
ani ja som este babatko nevidela, tiez mi robil len vnutorny uzv a o dva tyzdne idem znova kvoli tomu hematomu, co tam mam ... a az potom snad dostanem tehu knizku ...

pri nele som tiez spinila, ale uz asi v 6 tt, sla som na pohotovost a tam mi povedali, ze je vsetko ok a nakoniec naozaj bolo ...

tiez som hrozne unavena, esteze uz zajtra ani v piatok nemusim do prace (sice robit musim, ale len z domu) ...
vsetkym prajem pekny vecer ... 😉

mojalili
9. dec 2009

Ericica---hej, myslela som TErkin prispevok, ale ajtak...asi som sisi a urcite sa to oplati, ale to si uz budete postupne skreckovat? 😉

ericica
9. dec 2009

neni si sisi 🙂 🙂 preco by si bola tie kuponiky si mozes hocikedy uplatnit,,,nemala si ich pri Lilinke,,?

ericica
9. dec 2009

ja som myslela ze si sa pomylilia a myslela si ze nakupit znacku HM ale ty si to myslela ako hmmm ako ze si sa zamyslela 😀 😀 😀 tak to som asi ja sisi 😀

mojalili
9. dec 2009

NIeee, inak som sa aj ja tym doplietlaaaaa 😀 😀 😀 😝 To bolo hllllboke zamyslenie 😀 😝
KOzmetiku Dm som aj ja pouzivala pri dcerke, a v pohode, nemala problemy, vyuzila som pri nej vsetky mozne kupony🙂

ericica
9. dec 2009

super tak sme sa asi nepochopili 😀
ale hlavne ze sme sa z toho vysomarili,ja tam nakupujem malej doteraz kozmetikzu sebamed ,mam ju najradsej lebo je na prirodnej baze...a plienyk takisto babylove 😵 a aj miminku tam budem nakupovat vsak mam tu zlavnenu karticku a zbieram bodiky 😵

mojalili
9. dec 2009

Hej, aj ja som kupovala dcerke Sebamed olejcek od malicka, ale teraz mojej nedavam ziadne kremy na telicko...ma krasnu pokozku aj bez toho.
Kocky, ja mam tolko prace, preklad nejakych 15 stran anglictiny, slak ma ide trafit, vsetko dobrne vyrazy z globalneho oteplenia 😒 😠 no vzhuru do toho🙂

terina25
9. dec 2009

baby,ja som myslela tie kupóny pre tehulky.Väčšinou sú tam teraz kupóny pre nás a nie pre bábo.Napr.min.rok tam bol krém pre tehulky proti striám a pod.Ja tiež ešte pre bábo nič nekupujem,je ešte skoro 😉 ale pre seba možem 😀

meruska
9. dec 2009

teri..ake udaje potrebujes?

meruska
9. dec 2009

baby, mna oddnes tlacia i teplaky 😀 asi budem musiet nabehnut na nakupy... gombik na rifliach nezapinam uz tyzden a teraz uz i doma je nepohodlne....hrozne 🙂

inak moje nevolnosti sa rozhodli ze pridu kedykolvek...rano, poobede, vecer a vcera dokonca i v noci..... wc je moj nepriateeeeeel

pancake
9. dec 2009

ahojte. tak ja mam bolesti v podbrusku a velmi silne.
zijem v Uk a tu sa za tehotnu povazuje zena az po tretom mesiaci tehotenstva. skor nedostanem ani tehu knizku. dufam ze nebudem mat ziadne problemy.pri prvom som ani len nezvracala. uplne nic. a teraz mam vazne strach.
nemate s tym niektora skusenost?

a tiez sa do nicoho nezmestim ani do teplakov.a nevazim sa aby som z toho nemala stresy. takze mi to je jedno. 😝

petrusk
10. dec 2009

terina25, nechut do jedla znamena, ze by mohol byt chlapec? lebo to ja mam furt, mne ani nebyvalo na vracanie moc, mne skor nic nechuti, jedla co som si kedysi uzivala, vychutnavala, teraz zjem, ale nie je v tom to co pred tehu. a maso to mi fakt nechuti. chlapec by ma potesil, aj mi tak ide do ust rozpravat sa s nim ako s chlapcom. keby bolo dievcatko, tak jasne, ze nevadi, akurat nemam potuchy ako by sa volala. nikdy mi neprislo na rozum, ze by som mohla mat dievcatko a ako by sa volalo. dievcenske mena nemam ziadne. zato chlapcenske hned dve.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre