Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuliatko
4. jan 2010

Lucka, aj ten je pekný. Pre jedno bábo je tak obrovský výber, škoda, že pre dvojky nie 😒
Zajko, Tako sa ti páči viac? Chcela by som ich vidieť naživo, vyskúšať.

zajacik...
4. jan 2010

Oacka priebeh porodu podla mna neovplyvnime, bude aky ma byt, ale aspon budeme pozitivne naladene, aspon na zaciatku 😵 😵 😵

zajacik...
4. jan 2010

Leni a inak ja tiez este stale preratavam na Sk, myslim ze nasa generacia tym bude este dlho "postihnuta" kym si zvykneme vnimat ceny v euro uz normalne bez toho aby sme prepocitavali...
Inak v KE je obchod Tegel a tam maju pre dvojicky zlavu so zakaznickou kartou 10% na vsetko www.tegel.sk

lucka_o
4. jan 2010

waw tak ja som na porod este nemyslela, ale myslim ze si dam epiduralku a vsetko co utisi bolest....
leni, ja by som brala dvojicky🙂 je to suprove....mas sice pravdu, ale ty uz budes mat 2 a my len 1 😀

zajacik...
4. jan 2010

Inak pozerala som tie polske e-shopy a ceny sa mi nezdaju nejake nizsie v porovnani so slovenskymi e-shopmi, ci som len zle pozerala?

oacka
4. jan 2010

Zajko, aj ja scem Neonato, len by som chcela vedieť,či nie je malá vanička. Baby, do akého mesiaca budem kočíkovať vo vaničke a odkedy v šporťáku? Lebo v zime budú mať polroka + fusak, no to budú už dosť veľké, nie? Zmestia sa nám do vaničky?

lucka_o
4. jan 2010

zajacik no moj kociar vychadza o cca 10000 menej nez tu a vybava tam je lepsia....
len problem je v postovnom, a chcel aby som ho este najprv vidiet

zajacik...
4. jan 2010

Lucka ale my si zase tehulkovstvo vychutname viackrat 🙂 Ja som zo zaciatku tiez velmi chcela dvojicky, pride mi to take zlatucke, ale jedno je asi praktickejsie, ak to mozem tak nazvat... Ale ci jedno, dve alebo aj viac, hlavne aby boli zdravucke 😵

oacka
4. jan 2010

My sa s manželom chystáme na veci do Maďarska, je to bližšie ako Poľsko a detské veci majú pekné a lacnejšie ako u nás. Aj Tegel v Miškolci je lacnejší ako v KE. Teda aspoň bol...

zajacik...
4. jan 2010

Vazne taky rozdiel v cene? Ja som tam moj kocik nenasla, ale napr. aj na Sk strankach sa jeho ceny pohybuju od 14-22 tisic, takze vela zavisi od predajcu...
Oacka neviem aka je velka vanicka, ale pocitam ze do toho januara-februara by mohli babiky vydrzat vo vanicke. Na tom neonate sa da polohovat aj vanicka a teda sa tam potom babatko lepsie zmesti, ajked neviem ci je dobre aby bola polrocna babika len vo zvysenej polohe... ved uvidime, a ked sa nezmestia do vanicky, tak pojdu do sportoveho, ajked vo vanicke sa mi zdaju lepsie chranene v zime 🙂

oacka
4. jan 2010

Bože,aké veci tu rozprávame! Veď pred chvíľou som len smutne hľadela ne všetky maminy a modlila sa, aby aj mne sa už pošťastilo! 🙂 🙂

lucka_o
4. jan 2010

oacka a kde to presne je?my ideme v piatok do Budapesti....chcem tam omrknut obchodiky. 🙂
zajacik ano, a tu mam iba sportak a vanicku a v Pl za tu mensiu cenu este aj vajicko, fusak a tak....

zajacik...
4. jan 2010

Oacka veru ani mne sa nechce verit ze uz som tehulka 🙂 🙂 🙂 Nadhera, ze sme sa dockali aj my 😵 😵 😵

oacka
4. jan 2010

My chodíme do Miškolca,lebo je to menšie a už to poznáme. tegel je na pravej strane cesty, keď vchádzaš do Miškolca z KE, okolo Auchanu, hneď na začiatku mesta. A niekde tam je aj ďalší obchod s detskými vecami, len na druhej strane cesty. Tam bol zase brat nakupovať.
Dúfam, že fakt budeme budeme veselo kočíkovať v tých našich vysnívaných kočíkoch naše vysnívané babätká! 😀

zajacik...
4. jan 2010

Oacka tak som porovnala napr. ten neonato aj na madarskej stranke a tam je o 55€ drahsi nez na slovenskej stranke... 😨

zajacik...
4. jan 2010

Oacka tu poslednu vetu si krasne napisala 😵 😵 😵

lucka_o
4. jan 2010

teraz pozeram ze ten tegel nema ten kociar co ja chcem, ale vsimnem si ked pojdeme okolo....pojdeme cez KE...aj ja dufam, ze kupim kociar ktory chcem... 😀
zajacik moj manzel si to stale neuvedomuje ze sme 3ja🙂

oacka
4. jan 2010

Ja som už dlho nechodlia po obchodoch,ani v Maďarsku sme dlho neboli,tak neviem,aký je stav, treba pokukať...
Predstavte si, mne sa dnes vážne snívalo o kristínke, bola taká pekná, už veľká. A mali sme ešte jednu dcéru.
Tak to v reáli bude asi chlapec... ☹

zrzulka
4. jan 2010

Uff vy ste sa teda rozpisali ani neviem na co reagovat ...
Prebalovaci pultik sme mali taky ten na postielku ale velmi sme ho nevyuzili lebo mne bolo pohodlnejsie malu prebalovat v kupelni (ja som ju umyvala cistou vodou, mne sa tie vlhcene obrusky nepacia, ja ich velmi nepouzivam) neviem si predstavit ako by som ju vlacila taku mokru po celom byte. Ozaj maminy co mate prebalovacie komody ako to riesite? To by ma celkom zaujimalo... Aj to ked ste kupali babetko. take mokre ste ho brali z kupelne???

Zajacik velmi pekny kocik ale neviem neviem ako s tymi kolieskami. ja mam podobne na golfaci a nic moc teda. Co som mala kocik predtym tak parada. tie boli velke nafukovacie, ziadny teren nerobil problem ale s tymito "hrkalkami" mozes ist akurat tak do nakupneho centra. Na to je idealny ale ak planujes chodit (ako my) aj do lesa a terenu tak nic moc... Treba zvazit...

Satky mam ja dve a super. pri druhom babetku vyuzijem urcite od prvej chvile. mam aj ergonomicky nosic. nosenie je perfektny zazitok. To ako vam babetko spokojne oddychuje a vy citite kazdy jednen jeho nadych je neopakovatelny zazitok. treba vyskusat...
Paci sa mi ako to beriete s tymi porodmi. spravny pristup, netreba sa stresovat dopredu, mysliet pozitivne a vsetko bude perfektne. ja som prezila presne taky porod po akom som tuzila. prirodzeny, bez Epi a bolo to super.. tentokrat si to tiez chcem vychutnat ale kedze uz viem do coho idem, urcite si pripravim porodny plan pretoze niektore veci sa mi nepacili ....nebolo to idealne ale kto vie na prvy krat co ho caka....

kati som rada ze si ty aj babulko v poriadku!!! drzte sa!!!!

mojalili
4. jan 2010

Ahojte kocky...jejda, vy ste toho ale popííííísali.

Tak na sono idem az piatok, takze co budeme mat sa dozvieme o par dni neskor 😒 ZAjtra musim ist k ocnemu, pretoze moje migreny su kazdodenne a myslim, ze moje ocka su pricinou.
Dcerka ma hrozny exem na vnutrosnej strane stehien, hrozneee, uz 2 mesiace ☹ ☹ ☹

KOMODA - ja mam drevenu, vrch sa da dole a je z toho normalna komoda. Mam ju este od prvej dcerky a urcite ju vyuzijem aj teraz, pretoze ma velmi bolieval chrba, ked som prebalovala na posteli. toto je idelana vyska pre mna a som rada, ze ju mam.

MIRKA 285 -k teme porod mam tak isty nazor ako ty....12 hodin som rodila a otras....dufam,z e tentokrat to bude lepsie 😉

Idem sa vyvalit, lebo male mi prevalcuje brusko, ked sedim a stlacam ho 😉 🙂

lenuliatko
4. jan 2010

Ja zatiaľ len nezáväzne surfujem po stránkach a pozerám, čo kde majú. ak sa už pre niečo rozhodnem, potom budem pozerať, kde to koľko stojí. A je pravda, že mnohé veci sú v Poľsku lacnejšie, nevravím, že všetko, ale keď tam človek urobí väčší nákup, isto ušetrí. A tiež som šťastná, že už môžme riešiť iné veci, ako večné snažilkovanie, hľadanie spôsobu, ako si pomôcť. Už len nech všetko dobre dopadne, to je hlavné 🙂

zrzulka
4. jan 2010

Leni pri dvoch detoch je jasne ze sa clovek snazi usetrit kazdu korunu... inak aj tak vela veci co predavaju na SK su polskej vyroby ... tak ked mas moznost ist tak nakupit ja by som to urcite vyuzila.

zrzulka
4. jan 2010

oacka ja si aj tak myslim ze to bude Kristinka, nebud smutna, aj chalani su fajn.... ja by som tiez radsej babu ale ked bude chlapcek tak ho budeme lubit rovnako....

Inak odporucam precitat si knihu Concept continua... ja som ju zhltla na jeden sup, skoda ze sa mi nedostala do ruk ked som bola tehu, vela veci by som spravila uplne inak:(((( Ale pri tomto babetku aspon budem vediet coho sa vyvarovat.... xixi

lenuliatko
4. jan 2010

Zrzulka, veď to, že veľa vecí sa dováža a akurát to dokážu kvalitne predražiť. Nemám Poľsko pod nosom, ani neviem, či budem schopná za pár mesiacov na taký nákup ísť, ale chcela by som. Nech majú drobce všetko, čo potrebujú 🙂 A keď nie, nakúpim zrejme v Košiciach, kde je väčší výber, ako u nás. A internet to istí...

mirka285
4. jan 2010

cafte babule,tak podla mna je prebalovaci pult tiez dobra vec,ja som to riesila tak ze som objednala komodu,taku istu aku uz jednu v spalni mame a na nu kupim len tu dosku,nebudem sa stale zohybat a hlavne mam kde ulozit oblecko pre babo 🙂 inak v piatok idem a ten maly 3D ult. tak sa mozno aj dozviem co to bude,som s a sama objednala,mojej doktorke nesmiem ani povedat,lebo ona ult. neuznava,zatial mi robila len dva krat a druhy krat som ani nic nevidela lebo mala pokazeny druhy monitor ☹ a tej satke moc nerozumiem,to ma niekto satku a nema kocik?a ked je vonku zima to tomu babatko neni zima v satke?mam sice 33 rokov a odrastene dieta ale niekedy si pripadam jak prvorodicka 😀

lucka_o
4. jan 2010

zrzulka a kde sa da ta satka kupit?
ja si asi komodu dam spravit a kupim na nu len ten prebalovaci system.... 🙂
inak aj ja dufam, ze to bude dievcatko..... 🙂 chlapca si neviem predstavit, ale hlavne je aby to bolo zdrave a na pohlavi nakoniec nezalezi....

katarina7777
4. jan 2010

Krasne kociky ste si vybrali.... mne sa paci tento, len ked som si zistila cenu tak mat rosku miklo 😒
http://www.azurline.eu/bebecar_configuratore.as...

zajacik...
4. jan 2010

Katka chcela som si pozriet ten kocik co sa ti paci ale ked kliknem na link tak mi tam vybehnu len konstrukcie na kociky a autosedacky 😒
Lucka babysatka sa da kupit podla mna v hociktorom obchode pre deticky...
Mirka jasne ze okrem satky treba aj kocik, podla mna Taky to myslela v ramci srandy ze staci satka 😅
Dobru nocku babulky a babuliatka 😵

zrzulka
4. jan 2010

Luci ja objednavam vsetky veci (my aj latkujeme, ja som taka alternativna mamina xixi) z www.nosime.sk K novemu babetku nova satka. zase poskulujem po nejakej zmene.... Uz sa tesim na nosenie drobca... Aj som premyslala ze nakoniec kocik ani nekupime ale zase aj kocik som vyuzila tak este uvidime co bude....

mirka nie drobcovi urcite zima nebude. k satke si mozes kupit aj vystroj. Su rozne ponca,rozne mamabundy. ale draheeeee. da sa to aj usit. ja som to riesila tak ze som nosila vacsiu bundu do ktorej som malu schovala. trcal jej len nostek🙂))Zima jej nebola nikdy...
Ale pri drobcovi by som si chcela kupit toto: http://www.nosime.sk/tovar1835-ponco_mamabutter...

zrzulka
4. jan 2010

Zajacik poznam maminy co kocik nemaju vobec, len satkuju.... nie je ich vela ale najdu sa aj take.... ja sa stretavam s maminami satkarkami, teraz uz menej ale kym bola mala mensia tak sme mavali pravidelne stretavky... bolo to super....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre