Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
21. jún 2010

ja som tiez furt podrazdena,mne uz aj vadi ze dokola tie iste veci nosim,posledny tyzden chodim v jednych teplakoch,zo vsetkeho mi trci brucho,no hruza.....

alllexa
21. jún 2010

@lenkaaninka - tak urcite to musi byt narocnejsie, ked je zena tehotna a ma k tomu male deti... Mne je to tehotenstvo neprijemne aj ked sa nemusim starat o deti. Ale je to prirodzene, a vela zien nema to stastie, ze mozu otehotniet a byt mamami, takze stazovat sa by bolo odo mna ruhanie...

alllexa
21. jún 2010

@mirka285 - no aj mne vadi to brucho, a aj to, ze mam take vnutorne zabrany byt v pohode - musim si davat pozor na jedlo, ked som chora, neberiem radsej ziadne lieky, nemozem robit urcite sporty, nemozem sa opalovat (a aj by som sa hanbila)...

lenkaaninka
21. jún 2010

@mirka285 ani nehovor 😉

@alllexa no hej závisí od vela okolností ako sa tehotná cíti a to hlavne po psychickej stránke ale človek je tvor večne nespokojný...teda aspon ja vždy viem že môže byť lepšie alebo toto može byť ešte inak ap...

zuzik1983
21. jún 2010

lebo uz druhy krat za posledny tyzden som sa zobudila v noci s trochu mokrou plachtou a ze by to bol moc sa mi nezda,ten udrzim este,tak dnes uz som taka trochu vyplasena,ci nemam ist radsej k doktorke,ale zas nechcem zbytocne stresovat...
a inak ani mne tehotenstvo nepride super,najskor nevolnosti,potom vsetko vsade boli a stale cosi.uz aby bolo to brusko prec,stacilo

kukucka26
21. jún 2010

ja som doma moja cakaju, sice byvam pri nemocnici

kukucka26
21. jún 2010

beriem hrst liekov a tak

janulienocka
21. jún 2010

ahojte babulky, @alllexa ja tiez kaslem, aj som stratila hlas, aj mi je celkovo zle, brala som stodal ale to nepomohlo, tak som dnes dostala antibiotika 😢 nie som z toho moc nadsena ale co uz si mam so sebou pocat, co den to mi je horsie, a ten kasel mam taky otrasny dusivy, ze sa bojim zakaslat, aby mi to porod nerozbehlo
Bola som aj na monitor - no utrpenie, pri tom lezani som v kuse kaslala, som myslela ze sa nezastavim. ale vraj ok, tak ma poslali domov, chudatko ten moj drobcek 😔

mojalili
21. jún 2010

@alllexa ja by som nerobila nic, ale svokrovci su na oslavy maniaci, tak nas bude 17 ludi a bude to u nich v rodinnom dome, oni chystaju, samozrejme peciem i ja ...moja rodina nie je na oslavy a cudujem sa, ze idu 😒

OACKA - u nas je strasna zima tiez, ale este neprsi, akurat idem umyvat chodbu, lebo mame na nej domovu schodzu a ja som to nestihla porobit minuly tyzden, aby nebolo zle. Len maleho sa mi nechce brat na tych 5 minut, snad sa nic nestane, ked ho necham doma, ved idem len na chodbu...takto spinka, na chodbe je prievan a zima 😒 Ale co mam robit?? 😕

Takto spinkame prave teraz.....zdravy spanok 🙂

zuzik1983
21. jún 2010

@lenkaaninka tiez som stale s niecim nespokojna a vsetko stale moze byt inak...a posledne dni som stale nejaka smutna a nervozna,mozno preto,ze uz sa to blizi a neviem co ma caka ...

janulienocka
21. jún 2010

ten hedelix je aj na taky dusivy kasel?

oacka
21. jún 2010

vyzerá to meruska na tú sekciu,zajtra sa idem na 100% porozprávať s lekárom,tak nechcem hovoriť nič naisto.
ja si už ani nepamätám,ako mi bolo prvé 4 mesiace na hovno, za 8 týždňov som bez akéhokoľvek pohybu schudla 8 kíl! ale od februára mi bolo tak super - myslím,že je to tým,že ja som nemala vobec žiadne starosti a mohla som sa starať len sama o seba .- deti nemám, do roboty som nechodila, zdravotné problémy som nemala a na svoju váhu som bola zvyknutá, takže brucho ma neobťažuje... ale už to všetko končí... vôôôôôôôôôôôôôôbec si neviem predstaviť, čo príde...... ale nejdem sa tým ani stresovať.
baby, prali ste španielske deky?????? chystám sa ich práve oprať a dúfam,že ich nedodrbem....

lenkaaninka
21. jún 2010

kukucka tak držím palce nech ste kindervajco čo najdlhšie.. 😉

janulienocka - hej aj na ten...ale mne stodal vždy na kašel pomohol...ale musíma j na to hrdlo čosik nové vymyslieť leboja nekašlem

oacka tak nam daj vedieť ked zajtra budeš vedieť novoty 😉

mojalili jasné že ho nebudeš ťahať na chodbu čo si...nechaj ho pekne spinkať.. 😉

adelaine
21. jún 2010

ahojte kocky,
dnes nad ranom to so mnou vypadalo tak, ze vam budem pisat z nemocky 😖
mala som zase take hnusne bolesti, zacali o 04.00 rano bolestami
chrbta, bolesti sa stupnovali, no trapila som sa 3 hodiny...a ze poslickovia 😠
uz som bola ,nachystana, ze idem na prijem, ked to zrazu preslo....je to hrozne ☹
neznasam to..

oacka
21. jún 2010

@lenkaaninka ja idem zajtra do nemocky aj s taškou....takže je dosť pravdepodobné,že už tam aj ostanem... keď mi niekto,kto tu zajtra bude,pošle svoje telefónne číslo,tak budem informovať...lebo na mm sa radšej nechcem spoliehať...

adelaine
21. jún 2010

@alllexa ja som Hedelix uzivala, lebo je to jediny sirup, ktory mozes...
aj ked je to tak napisane v letaku, a na bolave hrdlo sa smu cmulat len
tablety Septisan

nika23t
21. jún 2010

@oacka Aj ja by som uz chcela ist s taskou do porodnice... Ach, ako Ti zavidim (v dobrom samozrejme)... Inak mas taku super fotku, ze si Ta absolutne neviem predstavit nahnevanu alebo bez usmevu. Az radost na Teba pozerat 😉

nika23t
21. jún 2010

@mirka285 To si dokonale vystihla mna... Ja sa uz ani nepozeram, co vytahujem zo skrine, proste mam na vrchu leginy, tie vsade a volne satove kosele ci ako sa to vola, tiez dva dokola zobrat a oprat... Na nervy. A dnes ma este manzel vytocil, lebo ked poviem, ze sa citim akoby som prehltla 10 kg melon, taka plna a tazka, tak mi povie, ze vyzeram dobre! A to ako mi ma pomoct aj sa tak citit! Na nervy vsetko, uz ani sama so sebou neviem vydrzat.

liluu
21. jún 2010

ahojte dievčence, ako viem že mi už spadlo bruško???? 😕 Lebo sa mi zdá že na spodku ho mám take ovisnuté mľandravéé a aj nejaké menšie, ako keby sa zmenšilo. Je to to???

oacka
21. jún 2010

@nika23t ja som učiteľka na strednej škole, tak ti poviem, že vytočená a zlostná som bola za tých osem rokov viac než dosť!!!!!! možno preto som si to tehu tak užila. 😀 😀 😀

petulka_1
21. jún 2010

ste pisali o tych zavinovackach, tak ja mam dve take klasicke perinky. dufam, ze mi to bude stacit aj tak to vyzera, ze maly bude velky tak asi v nej dlho nebude. Horsie, ze ja mam zatial z toho chaos co mu budem vlastne obliekat??? Ci davat body s dlhym rukavom, alebo kosielky a na to dupacky??????

alllexa
21. jún 2010

@agika1982 - ano, doktor chvilku pocuval tlkot babatkovho srdiecka, ale inak som na tych pasoch nebola, ani nemonitorovali cinnost maternice, ani prietoky, ani ultrazvuk...

@janulienocka - blbe je, ze moja obvodna je na dovolenke a uz som nechcela ist v tomto stave niekam inam, radsej som sa zastavila v lekarni. Nachladnuta som tyzden, ale cez vikend sa pridruzil ten kasel, tak snad to dlho nepotrva a nezhorsi sa to...

@adelaine - a kedy mas kontrolu v nemocnici? Ved to je blbe mat stale taketo bolesti:(

petulka_1
21. jún 2010

@nika23t ja som z obliekanim na tom rovnako. Uz sa do nicoho nezmestim pomaly a moj drahy mi povie, ze dobre vyzeram, ze ved mam iba brusko vacsie...

mirka285
21. jún 2010

baby pomoc od stvrtku zase maju prist horucavy,na vikend ma byt 32 stupnov 😕

zrzulka
21. jún 2010

babulky aj ja som v poslednej dobe strasne podrazdena, to cakanie je narocne a hlavne to ze keby to prislo neviem co s malou. A ako ste pisali o tych hroznych porodoch zistujem ze zacinam mat strach, co nie je dobre znamenie....

oacka
21. jún 2010

@mirka285 to aby Ľudka mala pekné narodky.... 😀 😀 😀 😀

nina88
21. jún 2010

Ahojte... 😉
MOja klasická otázka: Kolko ste pribrali?? 🙂

Ja už 20 kg...

oacka
21. jún 2010

@zrzulka zabudni na všetky reči, tak ako písala mirka,treba sa navnadiť na samé dobré veci a bude dobre!!!!!!!!!!

oacka
21. jún 2010

@nina88 a koľko vážiš? 65? 😀 😀 😀 😀 to je úplne jedno! telo vie,čo robí.

adelaine
21. jún 2010

@alllexa tuto stredu, dufam, ze to vydrzim...chodim kazdy tyzden do poradne,
ale uz aj to otravuje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre