Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
15. júl 2010

@merikac porod sme vyvovali kvoli tomu, ze boli zle odozvy srdiecka a ja som uz aj tak nemala ziadny krcok a otvorena som bola na tri cm uz tyzden. Asi sa tam uz necitila najlepsie a chcela uz za nami 😀

merikac
15. júl 2010

jaj, tak a ja ze sa to spustilo samo,,,,,,,,,,,,,ale aj tak to bolo rychle,,,dufam, ze mas z toho len ten najkrajsi zaitok 😵

merikac
15. júl 2010

babulky,,,ked vam ockovali deti,,aj sa im to miesto zapalilo?, malej az teraz,,ma tam taky maly hnisavy vacok, a neviem, ci jej to mam liehovat, alebo nie

bellablonde
15. júl 2010

caute
@bambola gratulujem k Martinke 🙂 tusim si bola na antolskej, kto ta rodil?

...3 cm byt otvorena, krcok nikde, vsak to uz je samo pusteny porod 😉 kiezby som aj ja uz bola v takom stave... 😅

bellablonde
15. júl 2010

@merikac hm, neviem, moj krpan to mal pekne, nehnisave, ale viem, co mali kamosky, tak s tym chodili k dr na precistenie
...

bambola
15. júl 2010

@bellablonde tyzden mi hovorili, ze urcite uz rodim a ja stale nic 😀 chcela som pockat kym sa to spusti samo ale mala mala blbe tie ozvy tak sme to neriiskovali.
Rodila ma Dr. Lamprechtova 🙂

Neviete prosim vas ako si v profile zrusim to "tehotenstvo"?

bellablonde
15. júl 2010

@bambola daj si z hornej ponuky "nastavenia", potom "tehotenstvo a rodina" a tam si zrus, ze si tehotna 😉

bellablonde
15. júl 2010

@oacka podla mna je vazenie babetka na nervy, teraz ked si doma v klude a tyzdenne ti pekne pribera, naco sa budes stresovat, ci v utorok pribrala (vymyslim si) 66g a v stredu 200g..?

zrzulka
15. júl 2010

@bambola tak ta dr je super :O)) ty si ju mala zazmluvnenu?

zrzulka
15. júl 2010

@bambola gratulujem k dcerke... ako tak citam tak vyvolavane porody su vo vacsine pripadov "superrychle" 😀

ericica
15. júl 2010

@oacka podla mna hej.....aj kamoska hovorila ze treti tyzden mala taku krizu....ale ze to potom preslo,len treba trpezlivost 😒 aj ked sa to lahko hovori,ja som to zazila aj s rebecou 😉

ericica
15. júl 2010

@zrzulka ani by som nepovedala 😕 ja som mala oba vyvolavane a trvali skoro cely den kym sa drobci ohlasili 😝

23bambuliatko
15. júl 2010

@zrzulka no suhlasím s ericicou...aj Maxi sa trapi už druhy den-chudatko

bambola
15. júl 2010

@zrzulka nemala som zamzluvnenu je to dobra kamaratka mojho priatela 🙂 a sama sa ponukla, ze nas odrodi.
bola fakt strasne super a zlata. aj teba rodila?

zrzulka
15. júl 2010

@bambola nie nerodila ale chodila na vizitu a vzdy nas chvalila aka sme super izba a take pacientky by chcel kazdy lekar 😀 ze sme furt vysmiate.... A ake sme sikovne a pod. Ono jasne ze prehanala ale ked clovek musi travit cas v nemocke (nedobrovolne) tak to tak potesi.... Proste bola velmi mila... Vzdy optimisticky naladena... to na cloveka dobre posobi...hlavne ked ma z nemocnic fobiu 😖
nevedela som ze ona aj rodi... Viem ze robi ultrazvuky lebo u nej som bola v tom 38tt a potom sme sa stretli az na sestonedeli. Aj ultrazvuk maternice robila ona....

zrzulka
15. júl 2010

@23bambuliatko inak toto nechapem ze jej to neurychlia 😖 akoze ja som odrodila za 3.5 hodky a to som prisla bez kontrakcii na spic prsta otvorena.... Asi kazda nemocka to ma inak lebo co som sa stretla na Antolskej tak ako pisem vacina zien ma superrychle porody. ja sama som tomu neverila ze ked som bola fakt len na ten spic prsta otvorena ze to budem mat tak skoro za sebou....

bambola
15. júl 2010

@zrzulka oni tam vsetci robia vsetko, zavisi kde mas asi sluzbu alebo tak. mna chcela odrodit uz 6.7. lebo mala sluzbu a vtedy boli zle tie odozvy ale v tu noc mali taky frmol, ze sme to nechali na 8.7. a ostala som v nemocnici. ked ma prijali tak mala za sebou 36hodin na nohach ale tiez usmiata 🙂 vlastne som ju nikdy inak ani nevidela a to sme sa poslednych 6 tyzdnov videli casto 🙂 tiez si myslim, ze to dobre padne ale celkovo sa na personal na sestonedeli ani porodnici stazovat nemozem 🙂

23bambuliatko
15. júl 2010

@zrzulka no kazdy organizmus je iny, ale predsa ved každa žena si ten porod vytrpí tak prečo ich trapia ešte viac takymto čakaním...mne to pripada ako keby boli nejake pokusne kraliky 😠

petzi
15. júl 2010

Ahojte babule, vsetkym mamickam gratulujem...a vsetkym kinderkam drzim palce.
a tak isto dakujem, ze ste mi ddrzali palce, mysleli na mna a tiez ma pochvalili za vykon. 😉
Ja mam mini prsia ,ale teda musim uz aj odstrekovat, co ho mam tak vela,az mi tecie samee,
a malinky ma cez den leharo,tak mi pije kazdych 5 ,6 hodin a v noci kazde 3, 4 hodinky.
posluska velmi.som n na neho hrda 😵

KOCKY AKO MAM DAT FOTKU MEDZI OSTATNE BABATKA? naposledy mi spadol net, ale dnes mi to tiez nejde.
majte sa...

oacka
15. júl 2010

@bellablonde ja sa váhou nestresujem, vážim ju raz - dvakrát týždenne, pre moju istotu, práve že ma prekvapilo, že dosť pribrala,tak neviem,či nepotrebuje piť viac mliečka,,, či ho stíham vyrábať...ale teraz zas chrní už ddve a pol hodiny.

oacka
15. júl 2010

baby, a to nevedia dať maxi dačo silnejšie,aby jejto vyvolali hneď?????? budú ju tri dni mordovať a potom pojde aj tak na skeciu? to je podľa mňa na prd.... má niekoho zazmluvneného?

zrzulka
15. júl 2010

@23bambuliatko presne si to vystihla, mne uz to bolo cudne ked to tu pisali kocky co rodia v Ruzinove ze ake maju praktiky pri vyvolavanych porodoch. vsak nepoviem ze ma to nebolelo ked to cele "urychlili" ale aspon som netrpela 2 ci tri dni. ked mne dali hned na zaciatku tabletku a nastupili mierne kontrakcie tak to bolo este prijatelne az na to ze som nemohla chodit ale tak mohla som aspon podriemkavat na porodnom boxe. keby som vsak v tomto stave bola tak dlho ako maxi tak asi si to hodim , pretoze prijemne to nebolo i ked ani nie az tak bolestive.Len vycerpavajuce... ja som fakt neverila ze ked mi supnu este dalsie tablety (ale nie na druhy den ale o hodinu) a pustia vodu, supnu oxitocin ze sa to rozbehne tak rychlo. tiez som cakala ze to bude aspon 8 - 10 hodin trvat kedze som sa neotvarala...

zrzulka
15. júl 2010

@oacka myslim ze mala niekoho...

zrzulka
15. júl 2010

@bambola ani ja nie... dalo sa to tam vydrzat a ja som na nemocnice v podstate zvyknuta.... ale ja som zase nic od nikoho nepotrebovala, bola som "bezproblemova". hadam ani nevedeli ze sme tam 😀 ja som si hned ako ma previezli na sestonedelie isla vypytat maleho a od tej doby som chodila len pre ciste veci lebo maly vela grckal 😒 ja som ho nenechavala ani v tej miestnosti na zaciatku chodby co bola...

23bambuliatko
15. júl 2010

@zrzulka bože ja asi naozaj začnem mať strach na poslednú chvílu!!! ☹

monline
15. júl 2010

@petzi vitaj, srdečne blahoželám....foto si pridáš, ak sa tu odhlásiš a prihlásiš sa ako julovky2010 heslo jul

petzi
15. júl 2010

@monline dakujem...som ale truba, ved je tam navod ako pre blba 😀
no inak, ja mam take male prsa,asi 1- a mam mlieka aj pre ine deti a to od druheho dna po sekcii 😅
som spokojna velmi, prave mi priniesol mm elekt.pumpu domov a ja som este v nemocke.
asi mi ju privezie rovno s kocikom do nemocky, aby som cestou mohla odsavat 😀
malinky spinka cele dni, poplace si iba v noci, cca 2 minuty 🙂 snad sa to nezmeni....
Prajem aj vam vsetko dobre 🙂

bellablonde
15. júl 2010

ja sa na Antolsku vyslovene tesim, klop klop
dufam, ze sluzbu bude mat nejaky super doktor/ka, podla toho, co sa o nich pise, su tam takmer vsetci perfektni

ale teda napr jancoka by som nechcela 😀

moj prvy vyvolavany porod tyzden po termine bol hrozne dlhy a bolestivy 😒
snad teraz to zbehne vsetko rychlejsie 😕 😅 🙂

@zrzulka mozem sa ta spytat na ten ultrazvuk? pretoze mna minuly tyzden janac nikam neposlal, zajtra idem na poradnu k hammerovej, tak sa mam pytat sama, ze chcem, aby mi spravili ctg...?

bellablonde
15. júl 2010

ja tiez nechapem preco tu davku vyvolavacky nedaju vacsiu a nechaju baby trapit sa
a po 2 dnoch im aj tak spravia cisara
ved to je na hlavu 😠

lenuss84
15. júl 2010

ahojte.no chuda maxara teda fakt.ja tomu tiez nerozumiem ze preco tie chudata baby nechaju v porodke tak dlho trapit...mne to pride na hlavu....chore....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre