Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lucka_o
1. feb 2010

Ahojte, tak ten bioparox uzivam....dakujem Vam za rady.

co sa tyka knih...nekupujem akurat jednu mam: Rodicovstvo je veda. a sestry mi knihy pozicaju, zatial citam casopis mama a ja.ako pozeram je ozaj oblubeny🙂

inak dnes som kupila 2 modre dupacky....uzasne....nemohla som odolat a co ak to bude chlapec.... 😀

zrzulka
1. feb 2010

Rybanka gratulujem k chlapcekovi.

sunnygirl
1. feb 2010

yoda:
vôbec ma to nenapadlo, ale nabudúce ho zavolám 😉

sunnygirl
1. feb 2010

katkaking:
Ďakujem, budem čakať.

sunnygirl
1. feb 2010

gratulujem k ďalším chlapčekom 🙂

lucka_o
1. feb 2010

aaj ja gratulujem k chlapcekom
😉

miki060707
1. feb 2010

rybanka a ty si chcela aj chlapčeka???
no super, další chlapček, som zvedava kto bude mať dievčatko asi ja zo zrzulkou 🙂

mojalili
1. feb 2010

Katarinka - aj ja budem mat cierny kocik s bielymi kvetmi 😉

Kocky, no som zvedava, ktora bude mat prve potvrdene dievcatko 😀

Baby, ta moja 4. rocna pubertiacka boal uz taka dnes, ze o 19 hod uz zalahla do postele, aby som sa neprestala pri nej ovladat. Snazim sa vysvetlovat preco to a to nemoze robit a hovorit....snad to zaberie, ak nie, tak pristupim na Makarenkovu metodu 😠 🤐 😀

katarina7777
1. feb 2010

Mojalili ja mam stvorocnu neter a tiez zacala mat ku vsetkemu pripomienky... asi si pripadaju mudrejsie jak dospelaci. A tie hlasky co nachytala v skolke ... az za hlavy sa chytame... takze pohoda je to normalne. 😉

ericica
1. feb 2010

ahojte 🙂
ryban gratulujem k pipiku 😵
my sme dnes boli u tej dr...poslala na na krcne a tam ju dr celu prezrel spravil jej sono pri nose z booch stran aj na cele a prisiel na to ze to ma este s choroby co sme boli chory pred dvoma tyzdnami a mala tie hlieny ulozene a sa jej zdurili uzlinky tak nam nieco predpisal a pondelok ideme na kontrolu 🙂
sa tesim ze je vsetko ok 😵 😵 😵

terina25
1. feb 2010

Ahojte baby.
takže ďalší chlapček??to sa nejako s nimi vrece roztrhlo.dúfam,že ja nebudem prvá,čo budem mať dievčatko 😒

knihu určite nekupujem.stačí mi moja dcéra,od nej sa toho naučím veľa.A pri nej mi stačila tá knižka čo bola v prenatal boxe 😉 a existuje aj net a časopisy.

karinnka
1. feb 2010

Ahojky,dostali ste vsetky prenatal box a ak ano,kedy? 🙂

terina25
1. feb 2010

ja som dostala asi tak v 8 tt.ty si nedostala?

mojalili
1. feb 2010

KArinka, ja som nedostala ☹ , asu lekar zabudol, ale nevadi, co narobim☹ Ale viem,z e v nemocnici mi taky dali,tak si este naň počkam.
KOčky, aj tu je jedna internetova stranka, je to od nas, pani co to provozuje je spolahliva....
www.detske-oblecenie.eu/

terina25
1. feb 2010

mne keď dala prenatal box,tak mi na tehu knižku nalepila nálepku,aby vedela,že mi ho už dala.

inak k pohybom.ja čakám druhé a ešte ich necítim. 😒

katarina7777
1. feb 2010

Inak cim viac rozmyslam nad kocikom tak vyhrava ten tmavy, mame dvoch velkych hafanov a bledy by bol hned s potlacou 😉

Erica som rada ze mala je poriadku 🙂

luminkasp
1. feb 2010

mojalili tu sa dava az na poslednej navsteve 😉

ryban gratulujem

ericica tesim sa, ze mala je v poriadku

ja mam knihu este z prveho tehu: tehotenstvo otazky a odpovede, je to dobra kniha, som rada, ze ju mam

mojalili
1. feb 2010

Luminka, moj lekar to ma aj u seba v ordinacii, ale v nemocnici maju toho na sklade dost🙂
EERICICA -to je dobre, že to nie je nic vazne ohladom toho uška. viem, ze sa choroby mozu vrazit do uzlin za uska aj u dospelych, aj ti to kazala masirovat jemne, ci len tak to odoznie?

Katarinka, ja mam v albume ten kocik, cierno-biely a zvnutra bielucky.Bude pre chlapca aj dievca 😉

Prave som zistila, ze mi praskla zilka na bruchu...a mam ho na jednej strane vydute viac ako na druhej, ma tam asi chrbatik malicky. Dava uz riadne rany, hlavne do moč. mechura 😠

luminkasp
1. feb 2010

lilu, kukla som ten tvoj kocik, pekny a aj brusko uz mas pekne 😉

dugyna
1. feb 2010

caute kocky..no mirka vcera pisla na prvy krat tehotne ze sa citi dobre..dnes by ju mozno prepustili..ze malinka je zatial v pohode..a ze je velka bojovnicka..ze ked Mirku prepustia tak bude moct chodit za malinkou na par hodin..a potom este pisala ze dakuje vsetkym ktory na ne myslia hlavne tu z konika..ze isto im aj to pomohlo..

strybanka gratulujem k chlapcekovi 😉 tusim tu budeme mat samych chlapcov

stani dakujem za tip na obchod, a kde si kupila tu knizku? by som si kupila ked je taka dobre 😉

yoda jasne prosim posli mi ten receptik dakujem 😉

miki neboj bude to dobre vsetky budeme na teba mysliet a drzat palceky

mojalili kuknem aj ten dalsi link..a kukala si tu elektricku odsavacku za tych 47eur..je to polska znacka, rozmyslam nad nou aj nad tym teplomerom co tam maju ze na celo aj do uska..
kukni si www.babyport.sk..AJ tam sa daju najst nejake veci 😉

sunnygirl moj drahy chodi od zaciatku tehu s mnou aj dnu,..a vzdy vidi drobceka a je to aj pre neho zazitok..tak sa oypatj dr ci nemoze ist ten tvoj..

dugyna
1. feb 2010

baby co je ten prenatal box?to nejaky balicek s potrebami pre babetko? este som nic take nedostala 😒

kocky a este tu nema ani jedna z vas potvrdene dievcatko?? mne sa zda ze uz hej,,ci nie?

ericica super ze je vsetko ok..tesim sa 😉

dugyna
1. feb 2010

tot pisala mirka dnes rano na junovkach:
miroslava89 • 1d • Dnes o 08:16
dobre ranko...u nas vsetko po starom.. malinka sa drzi bojuje statocne..vcera som ju mala (konecne) moznost vidiet...je to proste nase malinke babatko..len skoda ze sme nevydrzli ako kinderko dlhsie ....

katarina7777
1. feb 2010

mojalili pekny kocik, vyzera byt pohodlna vanicka, do toho sa ti zmesti maly aj v zime.... a velmi sa mi paci aj to slonikove oblecko... 🙂 🙂

Tesim sa ze mirka sa ma lepsie, malicka to urcite zvladne a kazdym dnom bude silnejsia... 🙂

sunnygirl
2. feb 2010

Ahojte bábiky 🙂
Gratulujem Mirke aj jej bojovnici, že sa držia.

Čo sa týka tých chlapcov, asi to vyzerá na chlapskú partu, budeme si počkať na nás čo nám ešte nepotvrdili pohlavia, možno sa to zvrhne na dievčatá. Aj ste si porovnali chute, čo viete že máte chlapcov, či to sedí??? 😅 Ešte Zrzulka má najbližšie možnosť prelomiť dievčatko, zdá sa mi že ona preložila prehliadku, tak uvidíme.

Ericica:
gratulujem nám dnes k meninám 😀

Dugyna
Ja by som bola požiadal aj skôr Dr., ale mi to bolo nepríjemné keďže mi robil sono iba od spodu. No včera mi už robil po brušku, tak nabudúce ho už dám zavolať 🙂 . To by som mala byť 18tt.

Ozaj dievčatá, ja som teraz v 15 tt (14+4) a nabudúce by som mala byť 18 tt (17+4) narastie za toto obdobie viditeľne bruško? Asi si ho začnem merať každý týždeň.

Prajem teda pekné písanie cez deň, páááá 🙂 😉 🙂 😉 😀 🙂 😉 🙂 😉

zrzulka
2. feb 2010

Mirke gratulujeme aj my... A posielame nadalej pozitivnu energiu babetku....

Babulky mam nadchu, co si mozem davat,. najradsej by som ju uz zajtra nemala lebo mam ist na poradnu ktoru som si uz aj tak prehodila.... Kolko caju v tehu mozem vypit???? ja sa liecim pri nadche cajom ale ja vypijem aj 5 litrov len teraz neviem kolko je norma....

miki060707
2. feb 2010

ahojte, tak erikaaaa, všetkoo naaaaj naaaj naaaj k dnešným meninkám a meninku tu má aj dcérka maminky z čiech, že??????? 😉
Karinnka, ja som nedostala ten box, až po pôrode, ale som videla ako díler dával sestričke ale desať, neviem, či si to rozdelia, či čo, ked nedávaju každej bud. maminke....ale čo už, skúsim sa opýtať, ale to by mi už dáávno dali, ale ani pri prvom tehu som nedostala až po pôrode....
zrzulka, skús sa spýtat doktora, aby si zas nevila desať litrov, ale ja si myslim, že môžeš kolko chceš
a to budeš vedieť už pohlavie, no hadam to bude dievčatko, xi

pekný dník

zrzulka
2. feb 2010

Miki caj sa neodporuca kvoli kofeinu, vcera som vypila hadam 5 salok ovocneho tak snad je to v pohode....
A neviem ci mi zajtra bude robit aj ultrazvuk .... Ten moj mi nerobi na kazdej poradni....Ale 15.2 ideme na 3D tak snad uz tam vidiet budu...

Erika vsetko naj k meninkam aj od nas🙂

zrzulka
2. feb 2010

A neviete ako je to s pitim aloe vera., a tibiho napoja (nieco ako kombucha)?

mirka285
2. feb 2010

dobre ranko..niekde som citala ze aloe vera stimuluje a prekrvuje maternicu a zena by mohla zacat krvacat tak neviem...kocky a caj obsahuje sice tein,ale staci si kupit cisto ovocny caj,na kabicke je to napisane,ze cisto ovocny,alebo bez teinu a toho mozte vypit aj desat litrov 🙂 a vyborne su tie sypane caje ovocne,tie aj super chutia a rozvonaju cely byt 🙂 inac ja som druhorodicka a tiez pohuby moc nacitim 😉 zato zospodu ma tak vsetko boli ,neviem to ani opisat aka je to bolest,najprv som si myslela ze to sa mi roztahuje panva a maternica,ale ta bolest je hrozna,normalne v noci sa budim ked sa otacam z jednej strany na druhu..je to taky pocit ako ked uz mate kazdu chvilu termin porodu,a babo uz mate uplne dolu a citite sa za kazdu chvilu sa uz rosypete 😢

zuzik1983
2. feb 2010

ahojte babule,citam vas uz dlhsie,tiez by som sa rada k vam pridala.ja mam termin prveho jula.dnes som bola u doktorky,mne pri kazdej navsteve robi ultrazvuk.a dnes som dostala aj ten prenatalny box. a asi som tu prva,co prelomila tych vasich chlapcekov,lebo dnes mi povedala aj pohlavie a vyzera to na dievcatko.tak uvidime,lebo s tymi chutami to mam take vseliake,chvilu maso,parky,pastety,potom zasa sladkosti a tak na striedacku stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre