Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
6. sep 2010

@adelaine velmi pekne foto spravil mm.
Aj u nas je kosa, ale my uz sme prikurili.
Ideme dnes do poradne, tak som zvedava, kolko sme narastli a kedze mame doma vahu, tak vahu viem, mame uz cez 5 kg!!
zatim paaaa.

zuzik1983
6. sep 2010

@adelaine aj moja mala ma stale studene rucicky.ako obliekat deticky na noc? a na von?

adelaine
6. sep 2010

@zuzik1983 ja na noc, ked sa menej hybe obliekam 2 vrstvy, take akoby tielko, a
bodynko s dlhymi rukavmi, take pyzamko a zasijem ho do vaku, je v nej ako mala
kukla 😀
vonku mu davam na bodynko nohavice a kabatik, ciapka je vzdy...len netusim,
ci drobci mozu mat rukavicky, alebo nie...

adelaine
6. sep 2010

@noemarta no daj potom info, kolko vazi tvoja malicka muchotravka 😉 🙂

zuzik1983
6. sep 2010

@adelaine ja podobne,na noc body a pyzamko..preco by drobci nemohli mat rukavicky?ja malej davam take tie tenke bavlnene

adelaine
6. sep 2010

@zuzik1983 lebo neviem, ci som niekde citala alebo pocula, ze
ked maju rukavicky, maju tam stale ruky zovrete do pasticky a to nie je
dobre...

zuzik1983
6. sep 2010

@adelaine zas tie rukavicky nie su az take male,ja ked vyskusam rucicky,tak ich mava aj vystrete,volne si hybe prstekmi

lutsine
6. sep 2010

pekny den 🙂

lutsine
6. sep 2010

moj ma v noci oblecene pyzamko,je zabaleny v zavinovacke a este prikryty dekou. rukavicky ani ciapocku nedavam, kurime v krbe.

lutsine
6. sep 2010

ozaj balite este do zavinovacky alebo perinky?

mojalili
6. sep 2010
lutsine
6. sep 2010

@mojalili hej hned som volala svojej doktorke a vraj mam davat dalej vigantol,ten zapach vraj nemeni kvalitu vyrobku. Vraj by som vacsiu skodu urobila ak by som nedavala.

merikac
6. sep 2010

@adelaine ozaj krasne fotecky,,,,baby s tymi detmi ste tam uzasne,,,ozaj, vsetky tri gracie a aj vase batozky 😵

merikac
6. sep 2010

@adelaine fuuu, to je fajn, ze Risko je ok a ze vas len potrapil a potom mu uz nic nebolo 😵

merikac
6. sep 2010

@lutsine diky za info,,aspom som menej oplasena, leb ja som davala poctivo a teraz som nedala.... 😅

merikac
6. sep 2010

Dievcata, prajem vam krasny den, vonku svieti slniecko, hned je krajsie na dusi- hadam sa este aj otepli,,prijala by som este pekne pocasie,, 😅

nina88
6. sep 2010

@mojalili ja sa priznam, ja ten vigantol malemu nedavam... Nemam z neho proste dobry pocit a teraz mi az zimomriavky vyskocili ako to citam... 😕
Ja som mu to 2 krat dala a 2 krat ho bolelo brusko... Mozno nahoda, mozno nie, no nemam dobry pocit ked do neho davam chemiu... Ked je taka pravda,ze ked nieco zjeme ide to hned k babatku, prec nestaci ak my prijimame vitamin D?? Ved to dostane v mliecku,nie??

oacka
6. sep 2010

@liluu dokrmovanie ale spôsobuje,že sa mliečko prestáva tvoriť, nie?
ja som v riti.. boli sme u pediatričky, brala malej krv - na 3x. z oboch rúk a napokon sa podarilo až zo zápästia... neviete si predstaviť, čo to bolo... jeden horor... chuderka moja maličká, vraj má hrozne jemné žilky.
zo stolice jej zistili,že kvasinky nemá, zato má sprostého helicobactera.... samozrejme odo mňa. ja to zrejme mám a ani o tom neviem... tak idem žiť brutálne zrdravo. hádam jej to pomôže a bu´d jej zmizne alebo sa aspoň upravia príznaky. je mi naprd...

merikac
6. sep 2010

@oacka teeda, to mi je naozaj luto,,ale mali by preliecit aj teba,,je na to nieco ked kojis??....co ti doktorka odporucila?

lulu1983
6. sep 2010

@oacka to mi je luto :( velmi.. ja uz dlho zijem brutalne zdravo, lebo som bola chora a musela som, neboj zvyknes si a obom sa vam ulavi

oacka
6. sep 2010

@merikac už som aj rozmýšľala,že seknem s kojením, ale ke´d už ho dostala,tak je to jedno a ona je tak rada na prsníku.... lieči sa to antibiotikami,ale že počas kojenia s tým mám počkať. a tú krv v stolici vraj nemá od toho, vraj to asi bude alergia na laktózu, ktorú u nás nikto nemá!!!! vraj môžem mať skrytú alergiu. ja žerem aj 4 jogurty denne plus milión syra a mlieka. tak že som jej vypestovala precitlivelosť na mlieko... už neviem,čo budem jesť. budem jesť zeleninu a ovocie, lebo z toho jej nebýva zle....
vraj veľmi dôležité sú probiotiká,že oni dávajú prejavy helicobactera do poriadku, tak ich papáme obidve. plus kokosový olej a citrovital.

merikac
6. sep 2010

@oacka mas to tazke,ale verim, ze si silna a urobis pre kiku, len to najlepsie,,,, 😵

oacka
6. sep 2010

@merikac dnes si o tom dačo prečítam na nete a zajtra sa lekárky povypytujem podrobnejšie... a objednám sa aj ja na vyšetrenie. helicobacter u dospelých spôsobuje rakovinu žalúdka, super... opýtam sa dokiny,či fakt nemám radšej prestať dojčiť... ale čítam na nete,že prenos počas dojčenia nie je potvrdený.... že sa prenáša stolica- ústa... tak to už vobec nechápem, veď Kika určite nie je v žiadnom kontakte so stolicou...veď sa umývam dettolom stále... je to naprd... zajtra ideme dávať naušnice, to bude ďalší horor.....

merikac
6. sep 2010

@oacka ja som mala helicibactra tiez a preliecila som ho,,,len netreba zas podliehat panike,,,,Vy uz dávate náušničky? my až po očkovní

zrzulka
6. sep 2010

ja som tiez mala helikobaktera a uz nemam... neboj to sa da vyliecit ale az po dokojeni budes moct zahajit liecbu 😒 toho helikobaktera sa inak nezbavis ziadnymi prirodnymi prostriedkami, je to svinucha ale ma ho dost vysoke percento populacie. tusim sa uvadza az 70%

zrzulka
6. sep 2010

oacka a ono sa to prenasa slinami....staci ak jej oliznes lyzicku ci cumlik... pripadne das bozk na pery a uz to ma... ja som to schytala od muza... ked sme sa zoznamili on mal helikobaktera.. inak nevidim dovod preco chces prestat s kojenim? kvoli liecbe? pri miske som sa ja preliecila az ked som dokojila... takze nemusis prestat len si davaj pozor aby si ju "neslintala" i ked teraz ked ho uz ma je to asi bezpredmetne

merikac
6. sep 2010

baby, mam novu klavesnicu a vynechava mi pismenka,,musim do nej busit ako o zivot,neviem, ci sa to roztuka,,alebo ju mam ist reklamovat, ved ju mam uz vyse mesiaca a stale vynechava, ked dobre netuknem,,pripadam si ako dement ktory nevie pisat, ked nieco odoslem a vidim si popreskakovane pismena... 😠

zrzulka
6. sep 2010

baby a ako s tym vigantolom, pytal sa niekto pediny? davate????

zrzulka
6. sep 2010

baby uz vam prisiel ten priplatok na ucet? kolko to trva kym poslu? a to chodi spolu s materskou??? dik....

merikac
6. sep 2010

@zrzulka toto pisa la:
lutsine @mojalili hej hned som volala svojej doktorke a vraj mam davat dalej vigantol,ten zapach vraj nemeni kvalitu vyrobku. Vraj by som vacsiu skodu urobila ak by som nedavala.
Dnes o 09:41 • 1 dieťa • Odpovedz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre