Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
7. sep 2010

@lulu1983 nas spi pri mne... v koliske je malokedy, vacsinou cez den...

zrzulka
7. sep 2010

@maxara waw tak to je super... sikula mala... to my este ani hlavu nedvihame....

zrzulka
7. sep 2010

@sarai ja nedavam nic... obcas mu dam preventivne rybaciu mast co bola v tom kufriku v porodnici... mame aj sudocrem ale ten som este ani neotvorila 😒

zrzulka
7. sep 2010

este mi neda preposlat toto v ramci debaty o ockovaniach.... prislo mi mailom:

Dovoľujem si všetkým oznámiť, že 11.9. na STV2 o 14,00 hod bude
uvedená
relácia Cesty nádeje o rizikách očkovania. Nakrúcala ju s nami v
júli
šikovná redaktorka Patrícia Jariabková a mala by byť výborná,
vystupujú tam
aj viaceré mamičky s deťmi postihnutými očkovaním. Prosím, šírte
túto
informáciu ďalej.
Ďakujem
Iva Vranská

http://www.stv.sk/tvprogram/dvojka/2010-09-11/

tinaki1275
7. sep 2010

@lulu1983 ja som mala prvych 6 tyzdnov v jej postielke a ako zacali koliky tak aspavala pri nas ,teda na mne🙂a potom somj u proste prekladala do jej postielky ..vacsinou v pohode spala tam ...teraz to zavisi od toho ci ju boli brusko alebo nie..akje ok ostane tam ak nie tak ju k sebe zase vezmema skusam neskor ju prelozit..ale nikdy neostala celu noc u nas v posteli , ja s nou neviem spat,a manzel sa boji ze ju prilahne on v noci nic nevnima..

maxara
7. sep 2010

@zrzulka 😀 je to sice super, ale uz nikdy nebudeme past koniky, lebo ona sa prevracia preto, ze to na bruchu neznasa 😀 alebo znasa len veeelmi malokedy, asi len ked ma zazivacie tazkosti

maxara
7. sep 2010

inak baby, dostali sme dve flasky protikolikove tomi teepee neviem jak sa to pise.. vcera som ninke do toho zarobila vecer um a dnes mi uz vypluva normalnu flasku 😕 co teraz? to uz akoze bude mat len tu?

merikac
7. sep 2010

@maxara no vidis a vtom je Ninka este sikovnejsia, ze vlastne prisla na to, ze ked jej urobis, nieco co nechce, vie ako sa z toho dostat 😀 😀 , proste mudrlant 😵

maxara
7. sep 2010

@merikac 😀 obavam sa, ze toto ma po mne.. budem musiet najst nejaky protijed na moje vymyslance z detstva..
Inak prave si na gmaily pisem s chirurgom z milosrdnych online, tak drzte palce, nech mi da nejaky pevny termin operacie

zrzulka
7. sep 2010

@maxara nas sa tiez na bruchu jeduje... len on len place a place a nerobi nic ani sa neprevracia ani hlavu nedviha... no som zvedava na poradnu... nejako sa mi to nezda ked tu citam a pozeram fotky ako vsetky krasne pasiete barany ci kone ci co sa to vlastne pasie.... ale zase ked lezi na mne tak hlavu dviha takze nechapem

zrzulka
7. sep 2010

@maxara aka operacia???

maxara
7. sep 2010

A este sa vam musim postazovat, ze sa stratili vsetky moje detske fotky.. ☹ 😢 nemam na seba ziadnu pamiatku.. mala som jeden taky album, akoze vybrate od nasich a ten je fuc a ani u nasich nie su ziadne fotky.. ☹ mam podozrenie, ze moja najstarsia sestra sibnuta, si ich "pozicala" a ani mi to nepovedala.. ale ked nie, tak co teraz? prisla som o pamiatku 😢

maxara
7. sep 2010

@zrzulka zlcnik.. mam po ninke kamene
no ja som ninku skusala pretacat aj predtym, akoze s pomocou, ale iba par krat.. tak vyskusaj

sarai
7. sep 2010

@maxara super. aj nasa to uz vie. 😉

sarai
7. sep 2010

@zrzulka ja som na zaciatku davala rybaciu, ale potom som prestala. netrebalo to podla mna. no tento tyzden ma ritulu a hlavne pri cikulke riadne cervene a akosi jej to neprestava. skusim asi ten sudocrem a uvidim. dufam, ze jej to pomoze.

nina88
7. sep 2010

@maxara toto presne robi moj maly, ale dokonca od 5. tyzdna... Neznasa byt na bruchu a zistil,ze ma taku tazku hlavu,ze ked ju nakloni na bok a odrazi sa jednou nohou, ma pokoj... 😀 Tvari sa vzdy tak vitazoslavne... 🙂

maxara
7. sep 2010

@nina88 😀 presne takto to riesi aj Ninka

maxara
7. sep 2010

BABY operuju ma 16teho.. 15teho na prijem 😅 sa bojim

tinaki1275
7. sep 2010

@maxara tak to je super mala je sikulka,moja len hlavicku dviha...a mame dnes presne 2 mesiace🙂)

tinaki1275
7. sep 2010

@maxara och budeme ti drzat palce...nezavidim ti ..ja som rodila s plnou narkozoua uz len ten pocit na to stole ;pred tym..☹((

tinaki1275
7. sep 2010

@maxara ha to si si narobila galibu 🙂))moja to skusala na mna ked som jej dala 1x dr.brown , tiez protikolikovu a potom odmietala cajik z NUk ale zdolala som ju ..len skusaj..

tinaki1275
7. sep 2010

@zrzulka neboj to je ok ,aj mne zacala najprv dvihat hlavicku na mne, a teraz uz pasie barany ako to pises -: -)))jedna radost ale jeduje sa pri tom strasne...ja zase nechcem aby napredovala tak ako ja ked som bola mala, zacala som chodit ked som mala 8 a pol mesiaca..mama ma nemohla udrzat ani keby ma privazovala..🙂))vraj to bol horor

mirka285
7. sep 2010

dobre ranko 🙂
@merikac mne sa o tej lyzovacke dnes aj snivalo 😀 no a 7 mesacne deticky ti poviem ze si neviem predstavit dat niekomu strazit alebo nechat ju s mm,lebo moje krsna ma 7 mesiacov,idu mu zuby,uz mesiac je urevany z toho,a ked ma konecne jeden zub vonku,zacne sa rezat dalsi.....takze ja to beriem ze zaplatit si lyzovacku v Rakuskych alpach,co stoji viac ako dovolenka pri mori,nema vyznam..takze to budem riesit niakymi vikendikmi na horach na Slovensku 😉
@maxara Peti aspon to uz budes mat za sbou a konecne sa dobre najes 😀 babule ja by som sa asi zblaznila keby mi mala stale vrestala a mala koliky..ja si to neviem predstavit,vas obdivujem ako to zvladate,ja sa poznam ja by som bola strasne nervozna a podrazdena ☹ ja si musim zaklopat,ja mam obe deti dobre,mne mala aj teraz spi v postielke,ja som si ju tak naucila,vidim ze je unavena tak ju dam pekne spinkat do postielky....ja som si zatial aspon hlavu umyla 🙂

petrap001
7. sep 2010

@tinaki1275 ja matersku beriem pol roka.a to s tym,ze nechcu davat to viem,tam len potrebujes od lekara svojho ze chodis s dietatom na prehliadky a ockovania a take veci...ze proste musis byt na slovensku.co teraz som.sice len 3 mesiace ale som.a trvaly pobyt mam tu tak neviem no.ved skusit mozem,uvidim co z toho bude 🙂

lulu1983
7. sep 2010

@mirka285 nech je risko akokolvek unaveny, v postielke sa okamzite preberie a silno place, aj v noci 😒

oacka
7. sep 2010

@lulu1983 ešte furt mi tá šatka neprišla a veľmi by sa mi zišla! ja som z tej našej diagnózy ešte stále mimo. veľmi si vyčítam,že môžem za jej problémy.... dúfam,že keď prestanem jesť mliečne výrobky,tak už bude ok...

maxara
7. sep 2010

@tinaki1275 🙂 moja Ninka bude mat presne dva mesiace presne ked budem na stole.. 16teho je moj den.. jedneho 16teho sa mi narodila Ninka, druheho 16teho sa mi narodi zlcnik 😀

@mirka285 veru kiezby.. ibaze budem musiet potom drzat este prisnejsiu dietu ako teraz.. ALE! na Ninkinom uvitani si doprajem aspon jedne maly rezen 😉

@lulu1983 moja Ninka cely den "spi" (skor sa povaluje, lebo je vacsinou hore) na gauci v obyvacke. V prenosnej postielke byt nechce, obcas v kociku zaspi ale postilku ma hore a to uz si nejako zvykla, ze vecer do 22hej sa krmi a potom sup do postielky a ked je tam, tak sa ani neunuva plakat.. zatial je takato suprova.. 😵

lulu1983
7. sep 2010

@oacka to si tak neber, hlavne kojis a tym jej davas vela dobreho, toto prekonate a aj kika bude silnejsia. ja som celiatik a po viacerych operacnych zakrokoch v oblasti brusnej, na prisnej diete, tiez sa obavam, ci mam dost vyzivne mlieko, ked jem dost jednostranne, tiez dost plakava, ma koliky, takze ani super dieta vzdy nie je zazrak.. bude lepsie, uvidis

carrie84
7. sep 2010

@oacka - dievca neblazni! Ved za tu diagnozu nemozes! Teraz vies co a ako a som si ista, ze spravis vsetko co sa da 😉 Moja mamina sa trapi s helico niekolko rokov -raz je lepsie, raz horsie - ale to preto, ze dieta mojej maminky spociva v tom, ze zblajzne, co vidi 😀 A nebudem jej zakazovat, aby "oslintavala" maleho 😉 Ale odteraz si budem davat vacsi pozor ....

oacka
7. sep 2010

@lulu1983 mám pocit,že som jej tým debilným kojením dala viac zlého ako dobrého... kvoli nemu má teraz problémy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre