Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
7. sep 2010

@merikac ja som na plagáte v čakárni u našej lekárky čítala plagát o čistení ušiek a nošteka bábätkám a tam sa písalo, že- čistiť len ak na to máte vážny dôvod.ja čistím ušká asi raz za týždeň a len zvonka, nepchám tyčinky do uška..a noštek každé ráno, lebo za noc sa mu zasušia soplíky, čo má asi z mliečka

katka55
7. sep 2010

@merikac aj nam sa spinia uska. ked si to vsimnem pri kojeni, hned mu to vytieram rohom plienky a jeho to taaak zlosti 😀 ale ked mna to tam irituje... no a co mava za uskami, ani nehovorim - taky smradik zo zateceneho mliecka...

lulu1983
7. sep 2010

@monline ako cistis nostek? odsavackou?

monline
7. sep 2010

@tinaki1275 zas s tým potom som to možno trocha prehnala, ale bolo to celodenné tričko a malý určite vníma moju vôňu 🙂 a má snahu byť pritúlený rovnako ako v noci, ked ho poležiačky kojím a on má hlavičku vlastne pod mojou pazuchou natesno...teraz tri dni nosím doma len tričko bez podprsenky, pretože ma strašne boleli bradavky a nechcem aby boli vo vlhkom prostredí, tie tampóny alebo plienka nič moc..takže aj trocha mlieka zaschnutého na tričku..no proste strapatá žena na materskej 😀

monline
7. sep 2010

@lulu1983 nie, len vatovou tyčinkou, on tam vždy má taký biely zaschnutý šušník 🙂) nemá nádchu, potom by som asi odsávačkou riešila

johanka331
7. sep 2010

Ahojte baby aké máte skúsenosti s elektronickými odsávačkami na hlieny? ja mám na vysavač a je dobrá ale v noci v paneláku nepraktická, dakujem za odpoved

merikac
7. sep 2010

dakujem baby,,tak budem len okolo co jej vyleze utierat 😀

monline
7. sep 2010

@maxara ja zas premýšľam ako dať malému kamilkový čajík, aby sa konečne po pár dňoch vykakal..ale netvári sa, že by mal nejaký problém, nemá nafúknuté bruško a prdí zvesela..mám sypaný kamilkový čaj doma, ale on nevytiahne veľa čaju z fľašky, možno 30 ..a zas spraviť silný koncentrát mu nechcem..nechám to asi tak ešte..

maxara
7. sep 2010

my odsavame frniacik kazdy vecer po kupkani.. a vzdy nam vyjde nejaka mnamka pre ocka, ktoru potom vysparava kefkou, lebo hned sa tam dnu prilepi 😀

maxara
7. sep 2010

@monline mne Ninka tiez nevypije viac.. ja robim sacok do malej salky, necham dve minuty a prelejem do flasky (v poslednej dobe som leniva a robim rovno do flasky) a co nevypije vylejem alebo vypijem ja.. aj na nas to predsa ucinkuje 😉

maxara
7. sep 2010

@johanka331 taku nemame 😒 ale tak noa, kludne pouzi tu na vysavac.. ved to netrva tak dlho.. a vydava to mozno aj menej hluku ako ked babo reve z plnych pluc

monline
7. sep 2010

@maxara jediný čaj, čo nedokážem piť je kamilkový..vyrástli sme na naparovaní sa nad ním a smrdí mi, nemohla by som ho piť..ale malému skúsim...aj mne by sa zišlo niečo, čo preženie z času na čas..tie moje zápchy v spojení so zlatou žilou sú zážitok samé o sebe ☹

karinnka
7. sep 2010

dievcata a pijete tie caje na kojenie?Ja ich pijem a moja nema ziadne problemy a ja s nou 😀

monline
7. sep 2010

@karinnka pijem i ja, raz denne, neviem, či to má až taký účinok, lebo malý koliky máva, aj keď v poslednom čase je to oveľa lepšie..

karinnka
7. sep 2010

@monline lebo ja pijem 2-3krat denne a zatial je vsetko ok 🙂

katka55
7. sep 2010

ja som pila ten caj 2x denne, ale nejake zmeny som nepostrehla... teraz nepijem...

maxara
7. sep 2010

@monline 😒 no tak.. tak tm si da zbytok 🙂 a ty si daj na prehnatie nieo ine.. napr mne staci zelezo, co mam predpisane, tak sa z neho dobre serie.. ked si nedam, ze zabudnem na to, tak idem viackrat po menej, ale ked si dam, tak na jeden krat vsetko a rychlo a je pokoj a hlavne uuuuzasny pocit 😉

karinnka
7. sep 2010

Dievcata a netoci sa Vam hlava a nemota Vas?Ja posledny tyzdne mam nizsi tlak sice ale uz asi 3dni ma tak divne mota do jednej strany,pripadam si ako opita niekedy,vcera som sa ledva dokotulala s prechadzky sama...Moze to byt unavou?Nikdy som take stavy nemala...

karinnka
7. sep 2010

A este ma napadlo,ako dlho nechavate zapnute vibrovanie na lehatku 🙂

zrzulka
7. sep 2010

@maxara tak drzime palce ... nech uz to mas cim skor za sebou... uff ani som nevedela ze to je take vazne... kolko budes v nemocke??? a co bude s ninkou??? j

zrzulka
7. sep 2010

@karinnka mne furt, staci ked sa s malou zatocim a idem odpadnut... ale ja to mam uz od jej porodu, resp. otehotnenia s nou.... stale mam nizky tlak

zrzulka
7. sep 2010

@karinnka ja nepijem. mam nakupene ale kedze mam strasne vela mlieka bojim sa aby sa mi nezacalo tvorit este viac.... btw ak ma zaujem niekto o kojacie caje rada podarujem..... ja ich uz potrebovat nebudem

zrzulka
7. sep 2010

@karinnka nas maly ked zaspi tak len s vibrovanim... ja mu to nechavam kym spinka v lehatku lebo akonahle vypnem... prebudi sa

zrzulka
7. sep 2010

ja inak necistim nostek vobec a uska len zvonka, dnu nezasahujem....

tinaki1275
7. sep 2010

@monline akoby si opisovala mna,a to som predtym babam neverila,aj moje kamosky ked som ich niekedy navstivila doma na materskej tak som obcas az bola zhrozena 🙂)ze ake su neupravene..a teraz chapem.Nech sa snazim ako cchcem, obcas je to des...:_))

tinaki1275
7. sep 2010

@zrzulka to mas dobre ak nemusis nostek,moja ma trosku sopliky skoro kazdy den a vidim ze sa jej stym zle dycha..tak jej aj nostek s vatovym tamponom trochu cistim ..

tinaki1275
7. sep 2010

@karinnka dala sisi robir krvne testy po porode?mozno mas nizke zelezo a hemoglobin ,ja som mala a hned mi to doktorka zase nasadila...moj tlak bol aj 80/50 bezne..

jaruska8
7. sep 2010

@mirka285 Ahoj, nie, bola v bielom, sviatočnom. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tá fotka nie je z krstín. 😝 To by ani svokra neprežila. 😝

tinaki1275
7. sep 2010

@maxara mna zelezo zapchava...a to ho mam brat stale mam nejaku poruchu vstrebavania zeleza..a ked si dam tabletku tak aj 3 dni nejdem..☹((

adelaine
7. sep 2010

@maxara maxi aj ja davam tak rektalnu rurku, skoro cela je tam...keby som
dala len koniec, tak to nezaberie....

a inak, budem na teba mysliet toho 16-teho, mysli na to,
ze konecne budes fit a budes v pohode..urcite to nebude
horsie ako porod 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre