Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
9. sep 2010

@kafoditka som nemohla odolať a nekupiť ho 😀

adelaine
9. sep 2010

@kafoditka vyskusam, potom zreferujem, co bolo 😀 😀 😀

adelaine
9. sep 2010

@lenkaaninka maly je fesi 😉 a ma riadne vlasky

maxara
9. sep 2010

Tak som doma.. 😖
Bola som si rano po vysledky krvi u obvodaka, mala som tam mat aj rtg, aby som sa nemusela drbat cez celu polikliniku.. mala som tam popis, ale potrebovali aj snimok, tak som sa tam predsalen drbala.. skoro mi odpadli ruky z tej mojej tazkotonaznej Ninky.. na to rtg som navyse cakala, lebo oni maju NEKLOPAT ktore aj respektuju a vyliezaju kazdych 15 minut.. skoro som nestihla ten termin k internistke.. inak ta bola paradna, dokonca som neplatila za objednanie na presnu hodinu (sestricka od obvodaka ma tak objednala, ale suhlasila som nakoniec) ked zbadala Ninocku 😉.. No a potom som zbehla na gyndu, vysetrenie nebolelo, ale dr mi povedal (aby som nahodou nemala vsetko ok), ze nemam zasitu trhlinku na krcku, ktoru mam po porode NEOSETRENU !!! a ze mi to tak v novembri potom niekedy zasije ☹ ma picne.. este mi povedal, ze som teda jedna z mala mocnych (myslel tym tucnych) zien, co dokazala porodit spontanne.. ale ze som teda bola roztrhana statocne a veri mi, ze sitie bolelo ovela viac jak cely porod.. 😖

@baby dakujem, ze na mna myslite.. uz mi lepi.. strasia ma vsetci nejakymi komplikaciami a teda s mojim stastim sa ani necudujem.. 😒

@miki060707 @adelaine @merikac Babulky aj vam a vestkym ostatnym Mariankam, Miriamkam a Martinkam vsetko naj..

@lenkaaninka fiiiiha, vy ste ale krasulkovska rodinka 😉 fesanda si

maxara
9. sep 2010

@adelaine presne ako kafko pise.. a potom pozor, aby sa tm neprilepil na plienku ako mm.. on ju pripity vtedy posratu z kamiliek prebaloval a cely cas stal pri roztvorenej plienke a cuchal, ze co mu to pripomina.. a ked som sa dosmiala, som mu povedala, ze kamilky a on vykrik stastia, ze aaaanoooo kamilkyyyy a cuchal a cuchal, az som ho musela odohnat 😀

adelaine
9. sep 2010

@maxara jeemine, to fakt? az tak to voni? 😀 😀 😀 😝
a dakujem za prianie 🙂

lenkaaninka
9. sep 2010

@maxara dobrééé asi to na neho nejako upokojujúco pôsobilo alebo čo 😀 😀
a ozaj na aku operáciu ideš???? lebo furt sa to tu točí aja nemám tucha o čo ide? musela by som otáčať milionpäť strán dozadu točiť

ja som chcela na gyndu isť minulý týžden ale mal zasa dovolenku a dneska som mala isť ale ked je malá chorá tak svokre ju takúto vliecť je bezpredmetné 😒 tak to nechám na druhý týžden.Konečne sa tie mračná tu trhajú je vidieť oblohu hurááá....a my musíme lofeť doma. Asi ma picne. Ale zajtra by som Ninku mame doma nechala a pôjdem na prechádzku poobede s malým a s Lenkou nejako to vyriešime.

lenkaaninka
9. sep 2010

@adelaine to už má o polku vlaskov menej ako ked sa narodil tak sa na nom vyriadujem sem tam pankáča sem tam na lízatko 😀

adelaine
9. sep 2010

@lenkaaninka jojo, aj moj trosku plzne, urobili sa mu totiz take supinky na hlave, tie som
namastila a vycesavam aj s vlaskami ☹ chudacisko..nechcem, aby bol plesivy na zimu 😅

ozaj, uz vasim pokladom vypadali vlasky? mate niekto babenko na kolienko? 😀

lulu1983
9. sep 2010

my sa nekocikujeme, my sa radi nosime.. 🙂

lenkaaninka
9. sep 2010

@lulu1983 ale mu je dobre zlatkovi 😉

@adelaine tie šupinky poznáme neboooj aspon za kýbel som mu ich vyčesala 😠 ked driemal som sa mu tam hrabala som si pripadala ako opica 😀

lulu1983
9. sep 2010

@lenkaaninka to ja zase vyberam dietakovi spinky spomedzi prstov ked drieme 🙂

lulu1983
9. sep 2010

@adelaine zatial nie, nam zacali rast nove vlasky 🙂

merikac
9. sep 2010

@maxara dakujem 😉

tinaki1275
9. sep 2010

baby to vsetkym prckom vypadaju vlasy?alebo niektorym ostavaju? blba otazka asi .. 😒

zrzulka
9. sep 2010

@adelaine ty si martina???? tak aj od nas srdecna gratulka k meninkam... uzi si svoj den podla moznostio co najlepsie 😉

baby my mame sople... ach jo... uz ste niektora mali??? co na to??, ani dr nie je v praci ma dovcu 😒

zrzulka
9. sep 2010

@maxara joj maxik drzkaj sa... dufam ze toto bude posledna "smola" v tomto obdobi a potom si uz budes len vychutnavat rodinne stasticko...

zrzulka
9. sep 2010

jak obliekate drobcekov??? ja uz fakt neviem... vcera som mu navliekla uz aj overal... on nie je extra hruby ale dobre teplo mu bolo v nom teda.... ja sa nevienm ani riadit podla seba lebo furt mi je z hormonov horko... maly ma casto studene nohy aj ruky ale to nie je ukazovatel... ja fakt neviem podla coho sa riadit 😖

lenkaaninka
9. sep 2010

no momentálne aj Lenka začala sopliť a kašlať ochhhhh božeeee trafí ma ...
@zrzulka mam taký pocit že nás to čaka onedlho 😠 😠

zrzulka
9. sep 2010

jaj a este tie co mate viac deti.... zda sa vam ze stari rodicia uprednostnovali jedno z vasich deti viac ako ostatne??

zrzulka
9. sep 2010

@lenkaaninka leni ved to jak tomu zabranit... maly to lapil od misky ale co ju mam kam dat???? ved to sa hadam ani neda ovplyvnit...ona ho furt bozkava, chyta.... 😒

lenkaaninka
9. sep 2010

@zrzulka vieš čo ani sa mi nezdá skôr niekedy ak tak bolo tak to bolo v určitej situácii že bud jedna bola chorá tak viac sa jej doprialo pozornosti a podobne inak ani nie.

zrzulka
9. sep 2010

@lenkaaninka ja len ci sa to casom upravia tie vztahy lebo mam pocit akoby maleho nasi velmi nebrali.... furt len miska... tak mi je to nejako luto zrazu....asi mi sibe

lenkaaninka
9. sep 2010

@zrzulka nezabrániš lebo bacile sa šíria vzduchom ja stále vetrám ale Lenka od včera je s Ninkou v izbe tak som to čakala ale izolovala som ich obe aj ked s krikom musím uvidím či to pomôže aby to malý nedostal a Lenka dneska doobeda teda nič jej ešte nebolo a lietala okolo malého do tváre mu rozprávala tak uvidím čo to spôsobilo.

lenkaaninka
9. sep 2010

@zrzulka no to aj naši aj svokrovci ako odtial potial ale ja si myslím že to je tým že su maličky a ich to nebavi alebo čo. Ked budú väčší to sa zmení. A asi chcu tak podvedome starším deťom dávať viac pozornosti aby sa necítili odstrčené ked je tu babatko ..Môj názor.

zrzulka
9. sep 2010

@lenkaaninka maly to zatim nema dramaticke... len taky mierny soplik ale miska aj kasle... robim jej bylinne kupele tak snad pomozu.... na vikend ju chcem dat k nasim len ci to uz nebude neskoro... vlastne zajtra by po nu mama prisla

lenkaaninka
9. sep 2010

@zrzulka no veru to je už neskoro ale aj ked ich chcem udržať v detskej aj tak tu prechádzajú ked idu cikať a podobne..to neovplyvníme už ked má soplík 😒 ja som nakupila calciový sirup, stodal sirup a zajtra stoptusin kvapky akurát pre malinkého nemám do nošteka kvapky a tuším stoptussin sa môže aj babatkam davať nie?

zrzulka
9. sep 2010

@lenkaaninka vdaka ja len nech sa maly casom neciti odstrceno lebo zrazu mi to nejako zacalo prekazat ale asi fakt sa len boja kym je drobec a casom sa to upravi... zase mama na maleho mysli casto ved mu kupi nieco pekne ked vidi na oblecko alebo z grecka mi priniesla olivovy olej ze ked zacneme s prikrmami... tak snad to bude casom fajn

lenkaaninka
9. sep 2010

@zrzulka no vidiš možno si to viac pripušťaš a nieje to až tak alebo to tak nemyslia. Teraz s nimi asi nieje sranda neboj ked začnú sedieť alebo cupkať narobia poriadky so všetkými 😉

zrzulka
9. sep 2010

@lenkaaninka vies co mne radili morsku vodu davat drobcovi tak vyskusam... este mu skusim nakvapkat mm do nosteka.... chudatenko malicke... ale naladicku ma dobru.... stale vyskereny, je pokojny zatim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre