Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
12. feb 2010

dugy, ja som si na to rucne odsavanie zvykla...aj napriek tomu, ze zrovna s pravou rukou mam problemy...islo to v pohode,ja som nemala problem...neviem, znama mi hovorila ze mala elektricku a pri kazdom odsavani az hviezdicky od bolesti videla...tak som to neriskla...

katkaking
12. feb 2010

no, ja som uz nedostala kupit ten kremik..ostatne este mali, ale chcela som hlavne ten krem...a este poradim, kup si aj tie prebalovacie podlozky, je to dobra cena za 10 kusov...inak stoja o dost viac. A pri malilinkom babatku sa ich minie ajajaj, kazdu chvilu bud ocikala alebo okakala tak isli rovno do kosa...ja som si ich uz kupila do zasoby. 🙂

katkaking
12. feb 2010

halooo, nikto tu nie je, tak dobru noc vsetkym prajem. 😔

dugyna
12. feb 2010

katkaking ja som kupila to telove mleicko telovy olej v tej modrej krabicke samponik, krem na zapareninky na zadocku, a este ten kremik na tvaricku myslim, kupila som aj palicky do usi,utierocky modr na zadocek ale tie bez kremika, vlozky do podprsenky-tie boli za super cenu do pordky..potom si kupim take flanelove co sa daju oprat..
chcela som este tie podbradniky a tie uz nemali..
a potrebuejm tie podlozky na prebalovanie ked sme kupili taku pevnu podlozku na prebalovanie?

katkaking
12. feb 2010

urcite ich budes potrebovat...ked pojdes niekde na navstevu alebo tak...a my mame velky dom, tak na kazdom poschodi som mala jednu..aby som ju mohla vsade prebalit. tie podbradniky mali u nas este...

dugyna
12. feb 2010

no tak si kupim aj tie podlozky ked ich uvidim este..
a tie podbradniky su jednorazove?

ta odsavacka presne toho sa bojim pocula som ze s elektrickou to moze boliet..mne sa paci ta na www.prisababy.sk elektrcika za 47 eur..je to polska vyroba

katkaking
12. feb 2010

ja neviem, mna to trochu bolelo aj touto rucnou...ale som si to vedela rukou regulovat. Mne to takto vyhovovalo.
tie podbradnicky vyzerali byt jednorazove, tie som nekupovala, po malej mam vyse 20 obycajnych.

mirka285
12. feb 2010

kocky ja keby som zacala teraz nakupovat kremiky a pod. moj muzik by si myslel ze mi preskocilo..on je v tomto taky ze najradsej by vsetko nakupil az posledny mesiac ☹ dnes som mu hovorila ze som objednala niake oblecko cez internet,tak pozrel,chcel asi aj nieco zamudrovat,ale nakoniec sa spytal akej farby?si myslel ze sa prekecnem,tak ja ze zltej,zelenej,bielej 😀

dugyna
12. feb 2010

mirka moj drahy suhlasi ze nakupujem postupne..lebo by to bolo financne narocne naraz..aj ked by som sme mohli odkladat peniazky a potom nakupit..ale my kupujeme ked su akcie takze je to aj lacnejsie..a vyhodnejsie..a niektore veci nie su hned na sklade..takze cakam na objednavky...
a urcite sa mi nebude chciet nakupovat v teple a velkym bruskom..to budem uz len chciet oddychovat..
a zaciatkom juna mam este jednu statnicu takze..urcite bude lespie mat uz vsetko doma 😉

katka kupila si aj sterilizator do mikrovlnky?teda ci kupujes alebo mas...

juj to je dilema teda aku odsavacku.. 😕

mirka285
12. feb 2010

dugy to by si tomu mojmu nevysvetlila 😒 dnes som mu hovorila ze za dva tyzdne musime ist objednat kocik,lebo dodacia lehota je tri mesiace..najprv cudne zavzdychal a potom ze dobre..ja si aj tak budem postupne tie vecicky hromadit doma a objednavat,najhorsie je vzdy ked mu poviem nechaj mi peniaze je mu hned jasne ze zase som daco kupila alebo objednala..no bude si musiet zvyknut 😎

dugyna
12. feb 2010

mirka presne bude si musiet zyvknut 😉 postupne je to urcite lepsie kupovat..a hlavne mus sku vysvetlit ze veci v akcii..ze je to lacnesjie

ronit
12. feb 2010

ahojte este jedna vec urcite som nemyslela to tak ze ultrazvuk skodi- je rozdiel normalny co vam bezne robia gynekologovia a doppler, samotny doppler tiez neskodi je to len o nieco silnejsie vlnenie a okrem toho hlavne som nedoporucovala robit to denne, tie co mate ten prsitroj kludne raz za tyzden bez vycitiek babatko pocuvajte. naozaj , ja som hlavne chcela upozornit aby si to baby nerobil stale, inak to urcite neskodi.

mojalili kup si camphorichtyolovu mast na ten prst malo by to prejst.
ak mate niekto nieco zdravotne kludne sa ma opytajte do IP nie vzdy si vsimnem v texte

dobru nocku a sorry ked som niekho vystrasila to som urcite nechcela.

karinnka
13. feb 2010

Kuk 😉 Dievcence,vy ste sa vcera cinili....tolko stran zapisat 🙂 my tiez kupujeme pomaly postupne,pretoze vsetko naraz by nas asi zruinovalo....
ja som si vyhiadla vecicky odtialto

http://kojenecke-obleceni.eu/

pekny vikend 🙂

zrzulka
13. feb 2010

Ronit jasne, je dobre ze si tu o tom napisala...Plati stare otrepane vsetko s mierou... ty ako lekarka by si si ten pristroj kupila????

Babulky kupujete niektora aj monitor dychu? ja som povodne nechcela ale sme to s muzom preberali a ideme ho kupit. Predsa len pri malej budem musiet zatvarat dvere ked bude malicke spinkat a takto budem aspon kludnejsia. Pri malej sme mali Nanny od jablotronu. teraz sa mi viac pozdava ten Angel Care. Ake mate skusenosti tie co ste ho mali??? mne sa paci to ze k tomu AC je aj pestunka. Tu som pri malej nemala vobec....

zrzulka
13. feb 2010

kati inak mna tiez odsavanie bolelo... ja mam velmi citlive bradavky.... Ked bola mala v nemocke tak som takmer nonstop odsavala aby mala co najviac mliecka....mozno to bude aj tym... kupila som si aventovu masticku a ta mi velmi pomohla... este stale ju mam, teraz ju pouzvam na pery ked ich mam vysusene od zimy alebo na ruky.... 😀 😀 😀

lenkaaninka
13. feb 2010

karinka čo to že su tam také lacné tie kočíky?

karinnka
13. feb 2010

Kocka co som od nej kupovala kociarik,mi toto zaslala na meil...Tosu nove kociariky,len z minulej kolekcie... 😉
Tak som to sem hodila,ci nebude mat niekto zajem 😉

lenkaaninka
13. feb 2010

práveže su tam pekné a lacné tak super 🙂 len asi na vych.slov.

katkaking
13. feb 2010

dugy, nie, nemala som sterilizator a ani ho kupovat nebudem. Ja som si vsetko co som potrebovala vzdy vyvarila alebo vymacala vo vriacej vode....a nikdy mala nic nemala, vzdy bolo vsetko cistucke. A dokonca aj zname sa ma pytali, co robim s flaskami, ze ich mam take krasne ciste...takze podla mna je to zbytocna investicia.

bellablonde
13. feb 2010

ahojte, krásny víkend prajem všetkým.
My sme už po obede, lebo peťko skoro vstával a je trochu chorý... tak sa všetko poposúvalo.

Včera som zmizla ins haja, fakt že odbije deviata hodina večer a ja som zrelá do postele 😀
Takže idem trochu reagovať.

ZRZulka kontakt na tú kočku z látkoviek je aj slovanistka81@gmail.com, cez ňu sa dá priamo objednávať a je aj tu vo fóre v téme látkové plienky-moderné, zdravé, ekologické. Ale neviem aký má nick...

Budatko je celkom fajn. Je ale trošku maličké, také stiesnené podmienky. Navyše je to vlastne v podzemí zdravotného strediska. Okná sú také krpaté garážové.. Keď sa tam náhodou vyskytne viac detičiek, pomaly nie je kam stúpiť 😅 Ale získali ďalšie priestory na novú cvičebňu.. 🙂
Ja tam plánujem ísť s Peťkom na karneval 19.2 a na konci mesiaca 27. je nejaký psychologicko-poradenský zážitkový workshop "rodinné konštelácie podľa Hellingera" (idem rovno googliť čo je to za chlapíka) 😀

dugyna
13. feb 2010

dobre ranko vsetkym prajem...
musim sa pochvalit vcera som zvytazila nad kopou zehlenia a celu som ju pozehila jupi 😀

bellablonde
13. feb 2010

Dugy možno že aj sme susedy 😀 ale ja bývam až na vyšehradskej..na fedinke som už nebola straaašne dlho.

S tými odsávačkami, najlepšie je vyskúšať viacero. Ideálne ak sú nejaké ochotné kamošky, čo požičajú na odskúšanie a podľa toho kúpiť. Ja som mala ručnú aj elektrickú. Ručnú som dala preč. Na elektrickej sa dá regulovať sila odsávania. Najvyšší stupeň je riadny ťah.

KATKAking wau že 380 si odsala. To sa mne nepodarilo nikdy ani priblížiť k takému číslu 😀

A avent mastička na bradavky je úplný zázrak 😵

ronit
13. feb 2010

zrzulka ja by som nekupila ale kupila som si pri dcerke ovela vacsie blbiny podla mna 🙂 takze chapem

🙂

bellablonde
13. feb 2010

že ránko 😀 😀 Dugy, ja už šlapem pred šiestou som hore. V dobrom závidím taký dlhý spánok 😵

dugyna
13. feb 2010

zrzulka a nespominal tu niekto ze union zapoziciava ten monitor dychu..teraz neviem ci ty alebo stanka...

katka a neostavaju ti flasky od chloru?

karinnka
13. feb 2010

Lenkaaninka,nie ta Kocka je Z BA 🙂 zasiela to cez kuriera

mojalili
13. feb 2010

Ahojte kocky, konecne sedim, akosi ma ase pobolieva podbrusko...cele doobedie som varila a piekla...

A uz neviem, co pisat,hrozneeee...nic, musim si lahnut.Bojim sa, aby som neskoncila na rizikovom, ved akosi nevladzem v poslednej dobe... 😒

dugyna
13. feb 2010

bellablonde...to mas kusok potom do toho centra na strecnianskej 😉 ..ja tam chcem dat malinku k pediatrovi 😉
ano ale ja som isla spat az o 2h rano 😀som zehilala..ale dozehlila...lebo ja som zehlila aj ked som s vami konikovala..to poritom ab mi to lespie islo..abola som uz hore o 8h..ale to sme sa len s drahym naranajkovali a este sme si sili zdriemnut 😉

ja byvam v asi 5min od fedinky..takze to mam kusok a ta drogeria sa mi velmi zapacila 😉 😉

kafoditka
13. feb 2010

Ahojte kocky! akurat som sa vratila z nakupov, skoro ma odfuklo vonku 😠
Joooj, keby som mala hrbu penazi navyse-co ako nemam- tak dnes by som sa v tych obchodoch poriadne vyburila 😀 😀 ale musela som sa krotit, nieco som pokupila.. Ak najdem nabijacku na fotak, vytvorim konecne album 😵

inak zacinaju mi robit problemy schody. byvame na stvrtom, dnes nesiel vytah a kym som sa vystverala domov- som fucala ako parna lokomotiva 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre