Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
25. okt 2010

@tutifruti jezis skoro som dostala pri citani infarkt, zajtra bezim kupit tu vakcinu ...a nasa ma extra citlive crievka a cely traviaci trakt..

zrzulka
25. okt 2010

@kafoditka boze to sa az zle cita 😢 😢 😢 chudatko takto si musel vytrpiet, prave preto sa radsej pytam lebo sa tiez tymto veciam chcem vyhnut... aby raz pato musel takto trpiet. mne sa ta dierka nepaci, a poradna az o mesiac. Dnes som si to trosku viac vsimla lebo to mal aj zacervenane... ked jemu to vobec nejde ani trosku stiahnut. no budem skusat tak jemnucko...nie ze mu to zarastie uplne....

tutifruti
25. okt 2010

@zrzulka ani ja nestahujem, Dr. povedala,že netreba... ani malému to nejde.... tak zatial neriešim a dôverujem jej...
aj na Markíze raz nejaký urológ hovoril, že až od dvoch rokov sa to má stahovat...

tutifruti
25. okt 2010

@tinaki1275 moja segra má des.... akurát dnes mi volala, že v škole majú decká nejakú črevnú virózu.... má troch školákov... a že tŕpne, či jej to nedonesú domov, aby to malá nedostala.... Ináč sa to stalo minulý rok v novembri...takže idú mať výročie.... 😒 A ja som si myslela, že ked je hnačka a vracačka.... tak len tekutiny do detí liať... no a vidíš... Potom mi to potvrdila aj kamoška pediatrička, že je to bežné..., že ľudia to dostanú... dokonca, že majú bežne v nemocke pubertiačky..., ktoré nejedia/držia diéty/, len pijú... a vyplavia si ten sodík....

zrzulka
25. okt 2010

@tutifruti aj nam dr kazala nestahovat. cize tiez len povytieras maz okolo a neriesis??? lebo ja som sa snzaila ale jemu to neslo, ved ani zalud mu nevidno... vidiet ze v rodine nemame chlapca... ja ani neviem jak ma taky maly penis vyzerat ... toto co ma pato sa mi nejako nezda 😒

tinaki1275
25. okt 2010

@tutifruti dobre vediet ,kto by povedal ze caj moze nieco take sposobit...☹

tutifruti
25. okt 2010

@zrzulka ano po kúpaní... ak mu nejaký maz ostane, tak len zľahka utriem.... Dr. povedala, že len konček chytiť... troška stiahnuť a utreť....ale to vlastne ani nestiahneš...len tú dierku odkryješ.... aj dnes ked sme boli tak mu to tak pozrela....Tak dúfam, že je to OK... Som sa aj sestry pýtala a tá povedala, že nestahovat....až po roku im Dr. kázala... a vraj problém nemali žiaden... majú dvoch chalanov...

zrzulka
25. okt 2010

@tutifruti joj dakujem, vsak ja som z tychto veci total blba, pytala som sa muza ze co on na to a tiez sa mu to nezdalo tak som nejako spanikarila lebo zo zaciatku ked cural tak gejziry pravidelne a teraz nic, ze ci mu to nezarastlo 😒
a s tou virozou ☹ snad to nedostanu je to svinstvo 😒 inak nasa miska tiez vela nezje len pije... minule muz hovori ze ako bol pre nu v skolke tak vsetky deti pekne papkali len ona nic akurat povylievane mlieko okolo seba 😒

katka55
25. okt 2010

@aalexis007 Annag mi uz odpovedala, ale je to straaaasne dlhe. Dufam, ze aspon do IP sa to zmesti 😀 Idem ti to poslat...

tutifruti
25. okt 2010

@zrzulka no mi hovor... ja po dvoch dievčatách... 😅 Som stále segre vyvolávala....

zrzulka
25. okt 2010

@tutifruti ty aspon mas komu ale u nas chalana niet siroko daleko... tak reku aspon tu na nete sa spytam 😝

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 nam dnes davali aj rotarix, druha davka spolu s druhym ockovanim zase 7.12. inac myslim, ze rotateq bol stiahnuty z trhu kvoli virusu vtacej chripky alebo take nieco

tutifruti
25. okt 2010

Ináč to je fotka z krstu... akurát malého tam nevidno 😀 ...@maxara ja ako pani jesen 😀 😀 😀

nina88
25. okt 2010

Ahojte, je tu vobec este niekto, kto len koji?? ☹ Toto je hrozna doba, chudata deticky... Ja viem,ze niekedy sa neda, ale toto je extrem... Same umeline pchame do tych deti... ☹

tutifruti
25. okt 2010

@nina88 ja

bambola
25. okt 2010

@nina88 ja 🙂

oacka
25. okt 2010

@nina88 ja len kojím. a je nás tu dosť. 😉

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola a takze este nie je neskoro ..ja to pojdem zajtra kupit uz som sa rozhodla..kolko to stoji na svk?

nina88
25. okt 2010

Tak to som rada, lebo ja len sem tam nakuknem a casto sa tu riesi UM a ma to vzdy zamrzi, kvoli tym detom... Vela zien sa vzda prilis skoro... ☹

oacka
25. okt 2010

@ericica ako so zapareninami?
@tinaki1275 ako ultrazvuk?

ericica
25. okt 2010

@nina88 aj ja len kojim 🙂

tutifruti
25. okt 2010

@tinaki1275 ja som dnes kupovala doplácala som 55 EUR... a poisťovňa prepláca asi 14 EUR

noemarta
25. okt 2010

@nina88 aj ja kojim iba 🙂

oacka
25. okt 2010

@nina88 tu sú samé bojovníčky. a aj tie čo dávajú UM,tak dosť dlho bojovali,ale keď to nejde,tak nejde... a máme tu dosť macíkov valibukov,ktorí si proste pýtajú veľa papať. 😉

ericica
25. okt 2010

@oacka tak som vyskusala ten bepanten a na druhy den pokozka ako zamat 🙂 odvtedy pouzivam len to....ale neni najlacnejsi....sice davam cez den len malinko a castejsie prebalujem a v noci davam viacej ale aj tak sa dost mina 😒

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 55€ jedna davka dokopy teda 110€ ale bez preplacania poistovne stoji jedna tusim 68€

noemarta
25. okt 2010

@nina88 bohuzial, nie kazda ma take stastie ako my, ze mozme kojit, a ze mame mlieko a ze to nasim detom staci 😉
ale poznam mamicky, co to velmi rychlo vzdali a v podstate im to vyhovuje, aj take sa najdu... ☹

oacka
25. okt 2010

@ericica ja som ho kúpila na bradavky, ale s nimi našťastie nemám problém,tak dávam na riťušu,ale ja väčšinou ten olejček. tak super,že pomohlo. mne sa sudocrem zdá hrozne hustý a mastný.

nina88
25. okt 2010

@oacka a to mi chces povedat, ze vsetky babatka, ktore tu piju UM, by pred ,,par,, rokmi umreli?? 😨

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 jaj a vlastne este mi povedali ze druhu davku je treba dat do 24.tyzdna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre