Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
22. nov 2010

@lulu1983 No to nasere ale čo už v živote sa stavaju aj horšie veci .......

cigaretka5
22. nov 2010

Baby na markize idu 4 svadby, tak idem kukat čo to ten môj manzelik natocil.......

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 Cigi aj ja pozeram.. az normalne spominam na tu moju 😀

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 a to bude teraz akoze viac serii? nieco ako bez servitky?

Baby strana 2081.. to budem mat 100 rokov 😀 myslite, ze sa dozijeme?

zrzulka
22. nov 2010

@alllexa alexik a preco kvoli vyrazke chodite na chirurgiu??, to ma celkom prekvapilo, by som logicky myslela ze ta poslu na kozne.... kramare otras by som vedela napisat roman ale kedze riesime vsetko sukromnymi dr tak tam uz nastastie nechodim, iba na logopediu a to sme objednani na hodinu cize necakame.......veru malo by to byt tak podelene pretoze napriklad ked ides d dietatom nalacno tazko vysvetlis malemu dietatu ze papat nesmie, vacsie uz pochopi a male tam bude cirkusovat. nasa hviezda pravidelne 😒

zrzulka
22. nov 2010

@maxara jasne my budeme zit vecne 😀 😀 😀 aj tato tema na konovi, ci???
@cigaretka5 natocil?, on je kameraman? ci jak to myslis?

zrzulka
22. nov 2010

baby junovky v teme aj vase deti su uz take pohyblive??, ten nas ma asi vrtulu v riti ci co, ved ja ho mam problem prebalit 😀

zrzulka
22. nov 2010

@kafoditka mne volali z recepcie tak som im vysvetlila ze pre mna nema vyznam platit 100 eur rocny poplatok ked tam pridem raz za rok na cytologiu. tak sme sa dohodli na tom ze si tam necham kartu a kdyby neco tak si predlzim zmluvu... pisem ti to preto ze myslim ze keby si chcela ostat u neho nebol by problem si predlzit zmluvu, ja si ho nechavam v zalohe keby nahodou nieco ale inak hladam niekoho nesukromneho kde nenecham majland za rocnu starostlivost.

cigaretka5
22. nov 2010

No nerobí priamo kameru ale je členom štábu, on nejak synchronizuje obraz a zvuk, hambim sa ani poriadne neviem čo robí.
Maxi neviem ci bude viac sérii, ja tiež spomínam na tu našu a lutujem že vtedy takáto relácia nebola, si neskromnr myslím že s našou svadbou na lodi by sme vyhrali

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 cosi, to my by sme vyhrali 😀 my sme mali veeelmi veselu svadbu 😀 😎

@zrzulka jasneee, tato tema tu bude vecne

lulu1983
22. nov 2010

@bambola do normalnych sacikov na mrazenie, viac vojde 🙂

petzi
22. nov 2010

@zrzulka ahoj, ja mam problem prebalit a udrzat dieta v klude tiez a velmi velky.
nie je to normalne,aby sme sa prebalovali 10 minut. 😀

kafoditka
22. nov 2010

@zrzulka no mne sa cely kruti zo strany na stranu a taky vytoceny aj spava.. Pravidelne mam pocuranu podlozku aj bodynko, lebo kym mu dam plienku a zapnem mu ju, tak sa namakam 😀 Leni moj Filip ma tak silny uchop ruk a silu v nohach, ze ked lezi na chrbatiku a chytim ho za ruky aby sa pritiahol do sedu, tak sa vysvihne a rovno sa postavi 😕 samozrejme, ze ho tak necham len sekundicku ale keby si videla ten blazeny vyraz v tvari 😅 A najnovsie si nasiel pindura. Stale si ho natahuje 😀 Ked ho prebalujem, tak si chyti rukami nohy a pcha ich do pusy, ale hned aj vypluje - asi mu take kyselače nechutia 😀 Normalne zazitok na neho pozerat 😅

Co sa tyka nasho supergyndosa, tak aj mne volali, nepredlzila som to z rovnakeho dovodu ako ty. Ale dobre som spravila, rysuje sa mi nova doktorka - porodnicka, tak sa tesim. Do konca tyzdna jej budem volat co a ako.. 😉

cigaretka5
22. nov 2010

@kafoditka no ja som presne pre to ako vy zmluvu nepredlzila ja by som tam za rok možno ani nepachla ešte aj na cytologiu chodím na sv Alžbetu tak som kartu nechala v prosanuse a keď budem potrebovať gynekologicku zaplatím potom.

cigaretka5
22. nov 2010

Baby inak u nás sa rozbehla diskusia ako stráviť silvestra......ako planujete vy?

aalexis007
22. nov 2010

Najnovšie fotky 🙂

kafoditka
22. nov 2010

@cigaretka5 kedze chodis na cyto na sv. Alzbetu tak potom ty fakt nemas o com.. jedine az dalsie tehu, nie?? 😉

aalexis007
22. nov 2010

A včera sme sa vážili a merali doma : 7 kg a 65 cm 🙂

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 my planujeme byt doma alebo na chalupe a niekoho k nam zavolat.. zatial nemame nikoho, kto by chcel travit silvester s nami ☹ vsetci si nechavaju nas ako zadne dvierka, ze uvidim, ci sa nepritrafi nieco lepsie... toto nenavidim, lebo automaticky sme my ta najhorsia moznost.. 😠

kazdopadne, my asi nikam nepojdeme a dvere mame otvorene pre navstevy.. takze ak mate chut na nejakeho konikoveho silvaca 😀

kafoditka
22. nov 2010

@cigaretka5 akurat vcera sme to preberali s mm 😀 asi len doma s rodicmi, netrufla by som si na nejaky podnik a Filipa nechat svokrovcom, netusim co s nim spravi polnocne hodinove buchanie petard a delobuchov 😒 tak u nas bude pravdepodobne papucova kultura..

kafoditka
22. nov 2010

@maxara ale ale Petka, to by bola akaaa zverina 😀 😀 karaoke by tu noc asi nerozdychalo 😀

maxara
22. nov 2010

@kafoditka 😀 😀 😀 tomu ver... decka dame hore buvat, dostanu vysielacky a my dole s poharikom.. 😀

kafoditka
22. nov 2010

@aalexis007 fesaci ste obaja.. mas pekne huste vlasy 😉 Maly je blondak po tatinovi?

maxara
22. nov 2010

@aalexis007 krasny je malinky 😵 a pekne miery mate.. my sme sa vazili u tuti vo stvrtok a mali sme 8460g 😅

carrie84
22. nov 2010

Caute babule 🙂
Vidim, ze planujete silvestra. No - tak moj mm si to predstavuje asi tak, ze k nam zavola tlupu ludi a bude zurka 😕 To som ale zatrhla. Uz vidim, ako budu vsetci ohladuplne stisovat hlas, aby mi nezobudili maleho 😝 Takze ja to vidim na papucovu kulturu a celkom sa aj tesim - po rokoch to bude zmena. Ked tak zavolam svoju segru a bude pohodicka 😀

aalexis007
22. nov 2010

@kafoditka Ani by som nepovedala že blond - ale obaja keď sme boli malí, tak sme mali také vlasy 🙂

maxara
22. nov 2010

@aalexis007 on je podla mna uplny mix vas dvoch 🙂 on ma vlastne asi len riedunke svetlohnede nie? a len takto z dialky resp na malej fotke to vyzera ze je blondacik 😵

kafoditka
22. nov 2010

@aalexis007 tak to som sa sekla 🙂 moj mm mal kucerave blondate vlasky, ked bol maly, ja som bola skoro do troch rokov holohlava - som zvedava, ako z toho vyjde Filip 🙂 ale vsimla som si, ze poslednu dobu mu zacali rast vlasky a vzadu na hlave ma hniezdo..

oacka
22. nov 2010

silvester??? my asi dáme dokopy vnúčence a pojdeme robiť radosť babke. 😀
kočky, Kika pribrala za 3 dni 180g... a to pije konečne každé tri hodiny a často ani 120ml nevládze.... mám sa ešte snažiť udržať MM odstriekavaním? to už len také zbytky zbieram, ale asi keby som to robila poctivo,tak sa to vyplatí.
@aalexis007 veď Filipko sa tvári ako ročný chalanisko! krásny a veľký. 😉

cigaretka5
22. nov 2010

@kafoditka Ano až ďalšie tehu takze dúfam že sooooon

cigaretka5
22. nov 2010

@maxara No tak ideme k Vám silvestrovat? Povinná výbava vysielacky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre