Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
27. jan 2011

@petrap001 mne sa tiez prsa po prvom kojeni stratili uplne 😢 😢 😢 a teraz este neviem ake to bude, ale tiez to vidim na silikony... teda ak raz na ne nasporim 😢

maxara
27. jan 2011

@kafoditka teba uz ani nekomentujem, uz som ti viackrat pisala, ze tam bohovsky vyzeras.. vsetko si mala krasne ladiace 😉

maxara
27. jan 2011

@kafoditka lebo bol opodstatneny 😉 😀

kafoditka
27. jan 2011

baby dakujem 😉

@zrzulka
@petrap001 inak ja by som sa kludne po druhom dietati na tie silikony dala, sak som pomerne mlade ucho a po vyzleceni podprdy si pripadam totalne antisexi 😔

kafoditka
27. jan 2011

@maxara keby ti bol smajlik pusinka tak ti ho hned poslem 😉

maxara
27. jan 2011

@carrie84 tak moj misko sa nenechal nachytat, presne vedel kde budeme, lebo proste tam sme museli ist 😵 a najlepsie bolo, ze mna tam dovalili v tretej tretine slovensko-cesko, ked sme vyhrali nad cechmi, cize jasala cela krcma a ked zapas skoncil, vsetci ma povazovali za stastenu, ze som priniesla stastie a zelali mi krasny zivot a podobne.. samozrejme hned ako sme dosli, nam uvolnili stol, proste super.. a mm ma nasiel behom 20 minut, prave ked vsetci jasali nad vyhrou 😵

maxara
27. jan 2011

@kafoditka 😉
no ja uz nikdy viac ziadnu operaciu, takze ja si nedam s kozami nic robit, ani ked ich budem mat ako opraty na kona..

booklover
27. jan 2011

@kafoditka mali sme listie, aj dobru naladu:

zrzulka
27. jan 2011

@booklover perfektne foto... reku aj ja sem nieco hodim z tej nasej ale neviem kde mam cd...hmmmmmm

booklover
27. jan 2011

@petrap001 mne po porode narastli prednosti. a mojej mamine uz po porodoch ostali väcsie, takze dufam aj ja...

meruska
27. jan 2011

ja nepridam neaku svoju, lebo mne sa najviac zo vsetkych mojich foto paci asi to video s tancekom co som tu raz davala 😀

booklover
27. jan 2011

@zrzulka ja mam cd polozene na compe 🙂 vzdy po ruke... ale kedze je tam 800 fotiek, tak nemam nikdy cas pozerat 😠

kafoditka
27. jan 2011

@booklover 🙂 pekne momentky..

maxara
27. jan 2011

@zrzulka Leni len pekne porozmyslaj 😉 a hadz

@meruska a to plati aj pre teba.. ten tancek bol skvely, ale nebolo ta tam tak uplne zblizka vidiet, tak daj, lebo ja viem, ze si bola velmi pekna nevesta

booklover
27. jan 2011

@zrzulka tak fajn, ze nie som jesenna sama. ja by som bola za letnu a lepsie pripravenu svadbu, ale dopadlo to aj tak celkom v norme a napriek rodine mm z okolia detvy, o kt. sa siri, ze na akciach tecie bezne krv, bolo pokojne a radostne 🙂

maxara
27. jan 2011

jedna momentka z fotenia v botke 😉

booklover
27. jan 2011

@zrzulka damy, original je najlepsi, aj ked nie idealny vzhlad 🙂 aspon taky nazor zdielame s mm. ved keby mam ist ja na operaciu, zo solidarity by mal ist aj on, a to by isto nepreslo 🙂 chlapi by to iste pre nas nespravili, takze musia byt spoko 🙂

zrzulka
27. jan 2011

baby ste ma dostali, normalne prehladavam ale vsade len zalohovane foto od malej, sakra maleho este ani nemam zalohovaneho... joj tiez som bola fesna nevesta... bejvavali casy. ja som si vazne pripadala ako princezna, fakt som si svoj den D uzila... ale viackrat by som to uz neopakovala... raz mi stacilo 😉

maxara
27. jan 2011

a kedze neprsalo, tak takto na nas stastie sypali 😵

zrzulka
27. jan 2011

@booklover presne tak ked frfotal na moje vlasy tak som ho hned sprdla ze by on mohol ist do posilky... odvtedy mam pokoj.... co ja som s vlasami spokojna,menit sa nic nebude.... mat tak chlapa jak mas ty tak svet je gombicka. ten moj je narocny... ale pritom nikdy taky nebol... nechapem ..i ked na prsa este nefrfotal asi by vedel ze by som mala "mindraky" a zit neviem ako dlho v slzavom udoli kym by som to prekusla ... radsej si kusne do jazyka si myslim.... 😉

booklover
27. jan 2011

@kafoditka dakujem, odkazem fotografke 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@maxara co vas polievali s krhlickou ci jak??? sypali? 😕 😕 😕

maxara
27. jan 2011

takto nas vitali kuchari

maxara
27. jan 2011

@zrzulka ryza zrzi 😀

zrzulka
27. jan 2011

@booklover no co ja viem ja som chcela byt jesenna ... so taky jesenny typ tak zrovna v jeseni som aj vynikla 😀 a mm nezabudne na datum svadby... nema sancu 😉

zrzulka
27. jan 2011

@maxara ryza??? co ste sa brali v cine??? 😀

booklover
27. jan 2011

@maxara spokojny parik ste boli 🙂 asi aj ste, takze parada 🙂

meruska
27. jan 2011

@booklover aj ja som jesenna 🙂
par foto mam i na FB

maxara
27. jan 2011

a vyzdoba 😵

booklover
27. jan 2011

@zrzulka moj muzicek ma dllllllllllllllllllho hladal, takze je stastny ze ma ma. rovnako je to aj so mnou-po zbierke skrachovanych existencii s ktorymi som chodila, prisiel on- zhoda rozumu a srdca. takze kazdy den dakujeme, ze sa mame 🙂 ja mu aj velakrat neverim, ale snad sa mu pacim aj vo vreci a s hrncom na hlave... nechapem. ale tak stazovat sa nemam na co 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre