Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
15. feb 2011

a som pozerala do nelinych zapiskov ... tak ona sa mi sama posadila ked mala bez jedneho dna 9 mesiacov ... ma to prekvapilo, som myslela, ze skor ... a barunka zatial vyzera, ze ani to nestihne 🙂
plazi sa uz dobre, dostane sa, kam potrebuje aj dociahne co chce, tak jej to asi staci ... ale zase nela sa neplazila vobec ... no ved uvidime ...

gabika41
15. feb 2011

@kafoditka...pokial mas rada tie sezamove tycinky v mede,viem,ze ich maju v Lidli,tak tie si davaj,velmi rychlo doplnaju hladinu zeleza v krvi a inak najlepsie je ich pocas menstruacie.....takto to robia arabky

tatianka.g
15. feb 2011

ahooojte
@denisse mne sa tiez maly nesnazi lozit, trosku sa pretaca, nacahuje za hrackami ale co ma mrzi najviac je, ze nas preto vlacia po doktoroch a ja som uz z toho na nervy. Najnovsie mame ist k neurologicke to si vymyslela rehabilitacna doktorka. Najhorsie je ze Tominko neskutocne place na tych vysetreniach a ja si myslim, ze su neopodstatnene.... ☹ ☹ ☹

bambola
15. feb 2011

@maxara a ty co tu trepes, sak ako pekne si vysila ninke tie podsedaky , mna by to ani nenapadlo, nieto to este zrealizovat 😠

bambola
15. feb 2011

@meruska nemam este nejake konkretne ale tato pani ma velmi pekne
http://www.sashe.sk/L_L_S/detail/crazy_bubbless...
ale aj zopar inych som tam nasla velmi chutnych ale hladam fialove 😀 ale tieto modre co som dala su tiez velmi pekne tak keby mi podla nich spravila taketo modro fialove 😉 no spekulujem 😀

meruska
15. feb 2011

@bambola ze aka kocka by z nej bola 😉

mirka285
15. feb 2011

@bambola no ja neviem tie saty mi pridu take potive polyesterove a navyse drahe...v meste maju krajsie satocky,ja som kupila nadherne v Nexte...a veru,komu deti nelezu,budte radi,moja si stihla vcera uz aj natlct hubu 😒

meruska
15. feb 2011

@mirka285 urazov este bude 😉

tatianka.g
15. feb 2011

@mirka285 ciastocne sme ale keby nas neposielali po doktoroch, ja si myslim, ze niekto zacne liezt skor iny neskor

katty17
15. feb 2011

ahojte babulky.
@bambola dnes sa vidime u pediny. som na vas zvedava 🙂 Mati, ja osobne by som na leto asi nekupovala saty z takej latky. co ti ja viem. Na cca rocne dieta sedi velkost 80. to je tak 9-12 mesiacov. a kedze tvoja mala je zubrienka, tak jej toto cislo bude urcite cele leto 🙂
@adelaine, @ywett - baby dnes a zajtra budem u nasich. tak ak mate zaujem ist sa kuknut na bazen do ruzinova, dajte mi mobilom vediet. nebudem prilis na nete. mam toho na dnes a zajtra dost. obieham notara, pravnikov atd. atd. 😒

zrzulka
15. feb 2011

@bambola zalezi od postavy, ja som malemu nakupila 80 a nieco 86tky... kam budete chodit plavat???

mirka285
15. feb 2011

@tatianka.g presne tak,ved Tomasko nema este ani 7 mesiacov,tak nech doktorka nestrasi,ved deti to zacnu robit zo dna na den...

zrzulka
15. feb 2011

@mirka285 nas pravidelne do niecoho narazi, vcera zrovna do postele, ma modrinu na cele 😒 takze zdielam rovnaky nazor, budte radi tie co nemusite mat oci aj na zadku 😀 nas maly sa uz stavia a vsade driape... takze uz aj padol dozadu ked stratil rovnovahu.... ze akcne obdobie nam zacalo 😀

denisse
15. feb 2011

@tatianka.g
a na zaklade coho ho poslali na tie vysetrenia? my sme okolo tretieho mesiaca cvicili trosku vojtovku, lebo mne sa zdalo, ze mala preferuje jednu stranu ... nakoniec som lutovala, ze som to vobec doktorke hovorila, ona by nas asi nikam sama nebola poslala ... ale po novom roku sme sa uz na kontrolu k fyzioterapeutke neobjednali, nasej dr sa mala zdala ok ... ona sa pretaca na brucho uz strasne dlho, na chrbat vie, ale robi to len velmi malo kedy a plazi sa .. uz sa vie doplazit celkom daleko ... a mne sa zda, ze to je ok ... na poradnu ideme az o mesiac, tak uvidim, co sa dovtedy este nauci a co nam povie dr ...

katka55
15. feb 2011

@bambola supeeer 🙂 pozerala som tie plavky, baby si ich chvalia, ale mozno skusim DM-kove plavecke plienky, a keby to bolo nanic, tak pojdeme do plaviek. a ty?

maxara
15. feb 2011

@bambola tak ale vysit je ine ako usit 😉 to aby som si usila taky mantinel na zabradlie, aby mi tadial ninka neprepadla a zaroven aby to pekne vyzeralo.. to je moja prva vec, co chcem riesit 😒

bambola
15. feb 2011

@mirka285 miri to mas pravdu ze tieto maju na vrchu polyester ale videla som tam aj ine len cisto z bavlny. na toto si dava bacha. pojdem jasne kuknut aj do obchodov sa chystam tento tyzden na nejaku eurovea vychadzku cez den 😀
@katka55 kati neviem preto sa ta pytam 😀 mozno dnes pojdem omrknut tie plavky tuto k tete v dubravke dnes je utorok tak by tam mala byt od 16 🙂

no my uz aj pomaly pojdeme k tej dokine. inac cakam pucung lebo som jej nedoniesla moc 😅

luludi
15. feb 2011

ahojte babulky,

tak bubo reaguje na oslovenie bubo a riši, riško ho nebere 🙂 odkedy vie cuvat a plazit, dostanem sa na kona akurat ked spi. Posledne dni sa aj rozjedol, sme na 2 prikrmoch denne a planujem zacat s maskom, kasu tak okolo 9 mesiaca. Cez vikend sme boli v ikey po stolicku a nemali :(
Velkost nosi 80 prevazne 86 - co bude nosit v roku netusim.. radsej.. Vcera zaspal bubo o pol deviatej a my s nim - nasledok po hroznom vikende - takze taky bol nas valentin, ALE dostanem nove pyzamo dnes... vrrr 😵

bambola
15. feb 2011

@maxara maxi to si radsej kup take to zabradlie aby sa ti na tie schody ani nedostala. co sa zaprie o steny ale dole to asi nemas kam zapriet co? 😒

luludi
15. feb 2011

@bambola my sme donesli moc den po poradni a dobe bolo 😉

bambola
15. feb 2011

@luludi no hej ale my sme ho mali doniest v decembri po poradni 😀 😀

luludi
15. feb 2011

@bambola my tiez... som zabudla na to 😉

denisse
15. feb 2011

@luludi
a skusa aj na styri alebo si ako nasa vystaci s plazenim?
🙂

luludi
15. feb 2011

@denisse vie sa dvihnut na rukach a vie dvihnut ritku, oba naraz nevie.. podla neurologicky by mal stvornozkovat okolo 8 -9 mesiaca, teda casu dost. Teraz sa ma vediet pretacat z chrbatika na brusko a spat 🙂 takze staci..

denisse
15. feb 2011

@luludi
tiez si myslim ... aj my sme na tom takto ... nela mi tiez stvornozkovala az 9 mesacna ... ja len, ze bara je uz teraz velkostne ako nela v roku, takze je asi aj menej obratna ... no ved uvidime 🙂

monline
15. feb 2011

@luludi neviem, či sa ti tento odkaz zobrazí, ale ikeácka stolička by mala byť dostupná od štvrtka, mali by dostať 45ks a aj v piatok
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/availability/...

luludi
15. feb 2011

@denisse ale o to silnejsia bude.. vidim na bubovi 🙂 ich nedobehneme potom 😀

luludi
15. feb 2011

@monline jeeeeej ty si poklad 😵 😵 😵 pojdeme na lov v piatok, dakujem pekne 😵

tatianka.g
15. feb 2011

@denisse no v 2,5 mesiaci nedvihol hlavku ked ho tahala hore za rucicky a od vtedy nam uz nechcu dat ti doktori pokoj ☹

katka55
15. feb 2011

@bambola potom zreferuj, co ste omrkli 😉 som zvedava na vase parametre po poradni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre