Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
22. feb 2011

@zrzulka objednala som priamo cez stranku liliputi.sk velkosti maju 0-6 mesiacov a 6-12 mesiacov, my mame tie druhe

zrzulka
22. feb 2011

@kafoditka a ake by si kupila??? daj nejaky tip, akoze mne pride ze to su len ako capacky a tiez sa mi zdaju predrazene. neviem si predstavit zeby mi v tom po vonku behal 😝
zase tie topankove dilemy 😝 som sa zacitala do par poslednych stran co ste popisali, my tiez ako ty kupujeme vsetko nanovo. pretoze podedit nemame po kom a po malej velmi obliect nemozem 😀

mirka285
22. feb 2011

baby inak ja tiez neviem co je lepsie,ci topanocky,ci nie...ale ja sa zatial priklanam tak vnutorne k nazoru,ze sa ma ucit chodit naboso,takze ja som rozhodnuta kupit pevne topanocky az ked naozaj zacne sama chodit,teda pokusat sa..

bambola
22. feb 2011

@zrzulka s mm zdielame rovnaky nazor 😉 podla mna by sa ten stoj mal podchytit od zaciatku, jasne , ze na trave je fajn behat bosy ale po tvrdom urcite topanky (ortopedicke) ja toto urcite nechcem zanedbat lebo sama vidim ake mam captave clenky 😠

bambola
22. feb 2011

baby , fotos v albume 🙂

zrzulka
22. feb 2011

vdaka baby za nazory, mudrejsia nie som 😀 😀 😀 asi dam na nejaky instinkt ci co, snad nesklame 😉

bambola
22. feb 2011

inac teraz ked pisete tak tie sandalky by som aj ja chcela na doma, to mi pride take celkom fajn 🙂

noemarta
22. feb 2011

@maxara vies coooo, aby som nezabudla, ked sme odchadzali, tak sa rovno pri mne pristavil ten cudny ujo, co si ho spominala, zacal nas pozorovat, ze kolko nas naklada do aut kociare a zacal mi nieco splietat, ze toto tu je vdaka nemu a bla bla.... a ako si hovorila, som treskla dverami a bolo, a on si kecal dalej 😀 😀 a najlepsie bolo, ze som zatrubila na mirku a zakyvala a pozeram v spataku a on mi kyval, hi hi on si hadam myslel ze to jemu trubim. 😀 😀 😀 dilino....

meruska
22. feb 2011

fajnove fotecky ste dali 😉

@mirka285 co to? to nebola obycajna hadka asi u vas vcera ☹ usudzujem podla komentarov bab co s tebou dnes boli

kafoditka
22. feb 2011

@zrzulka zrzi ja som napr. kupila super capacky v mothercare vo vypredaji za 4eura a sluzia rovnako ako tie liliputi..a dokonca su viac cool 😉

mirka285
22. feb 2011

@meruska ale neni to take hrozne,ale stale som samozrejme na smrt urazena...Linda vcera este o pol jednej v noci nespala a ked som to uz nezvladala,lebo som vedela,ze nespi od unavy,tak mi bolo povedane,vraj som si nemala robit dieta ked som z toho nervozna...tak ma nasral jak hovado 😠 baby a aby ste vedeli,dnes necvicim,takze uspavam ja,a moja Linda uz spi 🙂 takze on nezvlada uspat dieta,mudrlant jeden 😒

zrzulka
22. feb 2011

@kafoditka cize tie liliputi su vlastne capacky? este som to "nazivo" nevidela ale podla obrazku vypadaju ako capacky

katarina7777
22. feb 2011

paradne stretko ste mali a vsetkym vam to mimoriadne svedcalo 🙂

zrzulka
22. feb 2011

@mirka285 tak sa necudujem ze si urazena, taky vyrok z huby mojho muza by urazil aj mna 😉 ale tak on to urcite nemyslel tak ako povedal.... ja ked ho vidim na fotke s Lindusou tak vidiet ze je hrdy tata. V hneve clovek narozprava rozne bludy. on je taka prhka povaha? ja ked som nahnevana tiez splechnem muzovi do kischtu hocico, na rozdiel odomna on je kludas. jeho nevytoci nic. sak chvalabohu ...keby bol jak ja tak amen tma..taliani sa mozu strcit....

noemarta
22. feb 2011

@mirka285 a uz je doma??? videl to ako sa uspava dieta?????? 😉 😉

katarina7777
22. feb 2011

@mirka285 a to tvoj Gabo nevie ze ti spravil Lindu on? 😀 jaaaj ti chlapi, niekedy nas vedia riadne nasrat 😠

mirka285
22. feb 2011

@zrzulka podla mna aj on uz bol z toho unaveny,tak potom trepal hovadiny 😠

robika
22. feb 2011

Ahojte, nemam vobec cas, dufam ze cez vikend si vas spatne precitam ... FIlipkovi to lozenie ide uz aj dopredu 😀, ak zacne chodit, tak uz naozaj nebudem mat ani chvilku casu, uz teraz mi v lehatku vobec nechce byt, takze v kuchyni ho mam problem zabavit, zubky zatial ziadne, akurat sa mi krasne rozpapal s vyzivami, naozaj to chcelo iba cas, kym si zvykne na nove chute...
ak by ste chceli kuk : http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=176668&n...

zrzulka
22. feb 2011

baby ani nehovorte v nedelu je muz cely den s malym sam tak som zvedava ako to zvladne 😝

mirka285
22. feb 2011

@noemarta uz bol doma ked sme dosli,ja som v spalni este,ale idem do obyvky ako hrdinka,ze aha mala uz spi 😀
@katarina7777 ja neviem,ci si mysli,ze som mu odobrala spermie v spanku 😕

zrzulka
22. feb 2011

@mirka285 poznam 😝 😝 😝 unava spravi svoje, dnes uz je dobre??? udobrovania byvaju sladke 😀 xixi

katarina7777
22. feb 2011

@zrzulka neboj nejako to prezije a bude ta na rukach nosit ked sa vecer vratis domov 🙂

bambola
22. feb 2011

neviem ako vam ale mne sa chce celkom spat 😀

katarina7777
22. feb 2011

@mirka285 ty jedna zlodejka spermii 😀 😝 😀

zrzulka
22. feb 2011

@katarina7777 😀 😀 😀 to nie... on vzdy sak to nic nie je byt cele dni s dvomi detmi... minule bol 2 hodky a zvladol to, teraz bude cely den ale len s malym, mala bude u nasich... to by som mu zase nespravila aby bol s obomi sam...jaka som dobraaaaaaaaaaaaaaa

zrzulka
22. feb 2011

@bambola mala uz spi???

katarina7777
22. feb 2011

jaj baby posledne dni flakam cvicenie lebo vecer vzdy padam na hubu co som unavena a pribrala som pol kila 😠 este som dostala menzes cize som nafuknuta jak balon, no na plazi zo mna velka herecka nebude...musim si kupit nejaku volnu dlhu bluzu aby som zakryla nedostatky ☹

katarina7777
22. feb 2011

@zrzulka tvoj Patko je dobrucky takze to v pohode tm zvladne, dufam ze si ides niekam trosku oddychnut.

bambola
22. feb 2011

@zrzulka no cosi, bojuje s chlebovou korkou 😀

zrzulka
22. feb 2011

@katarina7777 sak kazde dieta je dobre o tom niet pochyb ale maminka je maminka... neviem ako ho uspi... nakoji 😀 a taaaaaaaak. ale sak nejako to zvladne. bude musiet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre