Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
22. feb 2010

ericica - ja som chcela dievcatko a mam ho tam... tak to asi nie je 100%na teoria 😉

mirka285
22. feb 2010

ja som chcela strasne dievcatko,lebo mam chlapca a sestra ma tiez dvoch chlapcov...a ten moj syn je taky intelektual,moc toho nenahovori,zato papulovat vie 😀 som strasne chcela dievcatko aby som ju mohla paradit,zapletat vrkoce a mala s kym na stare kolena klebetit 🙂 o tretej mam tie trapne vychadzky tak preto musim cakat,kvoli kontrole 😠 na morfologickom ult. povedal doki ze vyzera to na dievku a nebudete sa mi smiat,ale jeden saolin zo Sale mi povedal ze budem mat dceru tak ja mu verim.som mala zdravotne problemi raz a lekari mi nepomohli,on ano...tak preto som od zaciatku verila ze to bude dievca...

ericica
22. feb 2010

maxi asi nie 🙂

katkaking
22. feb 2010

mirka a kolko vyjde cele balenie tych pampersiek...alebo 1 kus?

mirka285
22. feb 2010

keti daj si www.najlacnejsie plienky.sk a su to tie zlte pampersky,vraj su velmi dobre,a u nas v drogerii maju 62 ks za 14 eur,a tu za tu cenu mas 94 kusov

maxara
22. feb 2010

babky zabky, ja som tiez od zaciatku tvrdila, ze je to dievcatko... mi povedala vestica a dost este k tomu co povedala sa splnilo 🙂 ja som v tomto skepticka, ale ked sa zacne plnit, tak potom uverim...

mirka285
22. feb 2010

asi to ma byt spolu napisane-najlacnejsieplienky

mirka285
22. feb 2010

ja som mu tiez verila,a on mi to povedal ked este nemalo dieta vyvinute pohlavie,som bola asi v 6 tt,povedal ze mi to hovori zatial na 80 percent a ked budem v tretom mesiaci tak mi to povie na sto,ale uz som s nim nebolo,tak ma uspokojilo aj tych 80 🙂

katkaking
22. feb 2010

mirka,pozrela som to...ja som minuly tyzden kupila tie biele pampersky dve balenia spolu za 16euro-jeden kus ma vysiel 5 Sk-ale č.4-teda velkost...a v hypernove maju teraz tiez akciu ale brutalnu na pampersky, tam ma vysli c.4 len 5,6 Sk za kus, to je fantasticka cena za pampersky...inak ich kupujem okolo 7 Sk za kus

katkaking
22. feb 2010

baby, planujete si kupit babysatku alebo babyvak...alebo nieco take? ja nad tym rozmyslam, len neviem ktore je lepsie...minule som nasla babysatku len za 19 eur,no neviem kde to bolo... 😠 tak sa hnevam sama na seba, ze som si to neulozila... ☹

mirka285
22. feb 2010

ja nemam prehlad zatial v plienkach,iba v tychto zltych lebo sestre sa zdaju najlepsie a nebolo ich u nas dostat tak som jej chodila pre ne do Rakuska a tam vysli 11 eur ak mas Bipa kartu a tato cena na internete je este lepsia za kus...ako vychadzaju ostatne este neviem,ale to tehotenstvo tak rychlo uteka ze coskoro budem mat prehlad aj v plienkach

maxara
22. feb 2010

mirka mne to ona povedala v januari 2009 🙂 ze mam problemy s hormonmi, ale ked sa budem snazit vyliecit, tak ku konca roka mozem ocakavat pozitivny test... 😉 a plus ine veci... o smrti stryka, o chorobe mojho malinkeho psa, teda vtedy steniatka... o ocvych opakovanych neprijemnych poruchach na aute a veru ostal 3 krat vysiet a v servise na nic neprisli... a odvtedy v poriadku...no ja neviem...

katkaking
22. feb 2010

to mas pravdu...ja som to tiez nikdy nesledovala...tie zlte su dobre, len u nas maju len tu jednu velkost, stvorky uz nemaju...skoda...ale aj tie zelene su super, len tie oranzove su otrasne, tie si nekupuj. Nemaju ten natahovaci pasik a ten je podla mna vyhoda. Uz aj obycajne lidlacke plienky ho maju....ja som inak teraz tak trochu maniak na plienky, stale to sledujem ze kde maju akciu a za kolko...a snazim sa ich kupit co najvyhodnejsie.... 😉

ericica
22. feb 2010

noo mne sa dost osvedcili tie babylovky...ked nemali akciu na pampresky tak som kupovala tie a teraz pouzivame uz iba na noc takze vela neminieme a to kupujem babylovky

maxara
22. feb 2010

katka ja mam doma klokana po sestrinom prdusovi... chcela som satku, kamoska v nej nosila malu a tak som sa jej pytala a vravela, ze je to super vec, ked mas zimne malinke babatko... nemusis trepat kocik do MHD, ale hrozi ti, ze ked babo zapnes pod bundu, tak si nikto v tej MHD nevsimne, ze ho mas a mozu ta postuchat... no a sestra to okomentovala asi tak, ze tej Silve (ja som s nou potom dlho nebola) bolo v tej satke strasne teplo, takze na leto neodporuca, ze sa cela potila... no a vraj ked mam auto a budem chodit tym autom, tak mi je na nic... no co ja viem... chcela som si babo nosit blizko mna, ale vraj ze na to mi staci klokanka... (ibaze tam je stale v tej istej polohe)

mirka285
22. feb 2010

katka dobre robis,len sleduj pekne a potom nas budes informovat 😉 maxi treba verit,viera je dolezita,aspon podla mna..kocky ja som uz aj postele prezliekla,teda periny,aj tie mi smrdeli,dnes mi smrdi asi vsetko 🤐

mirka285
22. feb 2010

tie babylovky si mamicky chvalia aj tu na konovi

katkaking
22. feb 2010

mirka, ok 😀 😀 😀 😀 😀

maxi, diky za nazor...moj muz mi stale hovori,ze to nevyuzijem a ze je to zbytocna investicia...zase zname si to pochvaluju. ved predsa pri malej budem potrebovat asi obe ruky volne, lebo je straaaaasne ziva...ale na druhej strane, nechcem babo naucit stale sa nosit. Tak neviem...

mirka285
22. feb 2010

viete co,od kedy som tehotna ja strasne prdim..mate to aj vy alebo to len ja som teraz taky prdoch?nechcem vediet co spravi to leco s mojimi crevami 😀

katkaking
22. feb 2010

a este...k tym plienkam, aj ja kupujem aj tie babylovky, nekupujem stale tu istu znacku, snazim sa striedat...su dobre, ale na noc ich nedavam, len na den. Inak aj tesco plienky ale tie zelene su dobre...a lacne...

katkaking
22. feb 2010

mirka, aj ja mam ten problem-no neviem ci je to problem, ved je to zdrave 😀 len mi bolo trapne zacat tu taku temu, ze ci to len ja, alebo to mame viacere...xixi

zrzulka
22. feb 2010

Babulky tak som nieco nahadzala do albumu, ospravedlnujem sa za kvalitu foto aj za to ze som nedala dolu visacky... ja ked vidim tie veci co som pokupila pre maleho tak neviem, ale akosi sa stale neviem stotoznit s tym ze budem mat syna... Ani to neviem vysvetlit....zvlastny to pocit sa zrodil v mojej hlave....

mirka285
22. feb 2010

ale co trapne netrapne vsak uz aj ine veci sme tu rozoberali 😝 ja len tak lebo kamoska co je tehu sa stale stazuje,ze ked je nafuknuta a nevie sa vyprdiet ma strasne krce ☹ a ja som nikdy krce nemala,ale asi zato ze stale prdim 🙂 ja normalne idem po vonku a poprdkavam..nebojte davam pozor ci niekto nejde za mnou

mirka285
22. feb 2010

krasne vybavicku si pokupila Zrzulka,tie dupky na leto co su vlastne len po kolena,tie nemaju chybu...keby som ich teraz nevidela ma ani nenapadne ze aj take su..na leto idealne,musim aj ja take kupit 😉

miki060707
22. feb 2010

mirka 🙂 a inak aj ja lečo milujem....A TIE PREDY MáM AJ JA😉
zrzulka, pekné oblečko máš pre synčeka....
a babylovky budeme používať aj mi, tiež sa mi osvedčili, teraz nekupujem, lebo nepotrebujeme, ale pri drobcovi budem...

miki060707
22. feb 2010

MIRKA, NO NIEJAK SOM SPRAVILA PREKLEP, MYSLELA SOM PRDY 🙂

zrzulka
22. feb 2010

mirka ja som ich mala aj pri malej a osvecili sa mi.... Ked bude vonku horuco tak dam malemu len bodynko a prikyjem tou letnou dekou s dierami...je uplne lahka, prijemna na telo lebo je bavlnena.... kupila som si dve, jednu do kocika a jednu do postielky...

zrzulka
22. feb 2010

babulky s lecom neprovokujte lebo dostavam nan chut, ja nemozem o jedle citat 🙂)))) ale moj mangelik mi uvaril fajnovu maskovu polievocku a na veceru uvarim masko co hodil do páááácu so zemiakmi a salatom.... uz to musim pripravit nech sa neskazi....

mirka285
22. feb 2010

miki vsak viem...no tak som rada ze som neni jediny prdoch v tejto teme,lebo muzik sa ma pytal ci nemam niake problemy s crevami a je ze co nepocujes,zjavne nemam 😀

ericica
22. feb 2010

mirka 😀 😀 😀 nie si sama 😀 😝
zrzka nadherneeeeeeeee vecicky mne sa lubi hlavne tie kockovane nohavky na traky ale vsetko je pekneeeeeee...no ja som rano pisala ze musim skocit do obchodu a ja som este stale nebola ale asi skocim do mesta lebo potrebujem cerstve ovocie na jednu zelatinovu tortu....a aspon pobeham obchodiky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre