Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
22. feb 2010

Maxi ja mam 4 rocnu neter a ona strasne chce aby som dala malemu meno Lukas, lebo to ma frajera zo skolky... tak kazdemu hovori ze ja cakam chlapceka a asi mu dam meno Diego ale oni ho budu volat Lukasko 🙂

katarina7777
22. feb 2010

Rybaanka vsetko naj , si musela byt velmi poslusna ked si dostala ako darcek auto 😉

maxara
22. feb 2010

tu je link na tu tabulku, zatial ciastocne vyplnenu
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...

katka 4 rocne deti su strasne funny, mam pocit
sunny neboj, urcite to dobre dopadne a ziadne depky

sunnygirl
22. feb 2010

Zrzulka
ozaj veľmi pekné vecičky.

Ja by som aj dala fotku, ale ešte stále nemám pojazdný foťák 😒

Jaj jaj, vy ste z toho popísali...... 🙂

katarina7777
22. feb 2010

jaruska odpocivat, odpocivat a odpocivat.

sunnygirl
22. feb 2010

maxi
si zlatá, ďakujem

Idem upratovať, večer prečítam, ak nezaspím 😅

katarina7777
22. feb 2010

Sunny uvidis ze bude vsetko v poriadku a hadam ti aj povedia co to bude 😉 Co by si chcela?

Inak dievcata zacali dobiehat chlapcov.

oacka
22. feb 2010

rybanka, všetko najlepšie!!!!! my sme nové auto tento mesiac úspešne splatili po dvoch rokoch, tak sme sa tiež vytešovali. 😀
moj muž má zajtra meniny, idem pozrieť naše sídliskové obchodíky,či tu niekde nezoženiem slamové víno,ale veeeeľmi sa oobávam...
ja teraz zas predím menej a poviem vám pikošku, odkedy mal môj muž úraz nohy - spadla mu 500kilová skriňa na nohu, predstal smradľavo prdieť!!!! úplný zázraK! asi sa tak vemľo zľakol,chudák. 😀 😀

zrzulka
22. feb 2010

rybanka vsetko naj naj naj k dnesnym narodeninam aj od nas....

Fuj baby niekde hori, smrad v celom byte... je mi blbje z toho....

Kati let bol v pohode... ja mam teraz celkovo take kludne obdobie ... Akoze keby som letela do toho 16tt tak sa neodvazim lebo to by som nezvladla ale teraz ani neviem ze som tehula....

zrzulka
22. feb 2010

Oacka 😀 😀 😀 uff ale chudak muz, 500kg skrina na nohu...

oacka
22. feb 2010

no veru chudák,ale po 5 mesiacoch trápenia už chodí bez barlí,čo je super! a malý synovec bol z neho hotový,keď skackal s barlami,nedokázal pochopiť,že dospelý chlap a skáče. a furt ho napodobňoval. 😀

cigaretka5
22. feb 2010

ahojte dievcata chodim vas sem pravidelne citat, ale pisat nestiham. No chcela som sa vas spytat na pohyby, som v 18 tyzdni a niekdey mam pocit ze to co citim su pohyby malinekho, take ako ked sa prehodi bublina v brusku, ziadne mravce ako sa pise v mudrych knihach ..............

oacka
22. feb 2010

aj bublinkami sa to často opisuje,aale motýlimi krídlami,tak by to mohlo byť ono, cigaretka. ešte to preskúmaj, veď to bude stále častejšie.

kafoditka
22. feb 2010

caute kocky uz som doma... Boli sme s mm v Brendone v Raci a mam z toho zmiesane pocity. Predavacky- katastrofa. Neochotne, vykecavaju medzi sebou popripade zazeraju, ci nieco neukradnes, ale ze by sa ta spytali, ci netreba s niecim pomoct, to ich nenapadne... pri kocikoch robi taky "chutnucky ferinko" ktory nema ani ponatia aky je rozdiel medzi concordami fusion a neo!!!!!!!!!!!!!!
Inak vyber veciciek uzasny, naozaj nadherne kusky, ale potrebujete gucu euraskov, rozhodne to tam nie je najlacnejsie....

Poriadne som sa najedla, tak lezim a spokojne odfukujem 😉 😀

katkaking
22. feb 2010

rybanka, vsetko najlepsie..... 😉

zrzka, naaaaadherné vecicky...normalne sa vytesujem s tebou 😅

mojalili
22. feb 2010

Ahojte kočky,
tak dnesny den mame za sebou....UCITELKY kocky, zajtra ma caka hospitacia na Matematiku, tak sa idem pripravit, ale uz nech to mam za sebou.

Dnes mi prisli vecicky z MMB, pani poslala omnoho viac, ako som si objednala, super 😵 😵 😵 Maly bude fesacik, su to krasne vecicky, potom hodim🙂

PERLICKA - Dnes som v skole ucila ziakov na Prirodovede CHUTE..kde sa na jazyku nachadzaju chut.pohariky...sladke, slane, kysle a horke....a jeden sa ma opytal..."PANI UCITELKA A KDE CITIME STIPLAVE? " Tak som pohotovo odpovedala " po stiplavej pizzy na WC" 😀 😀 😀 Tak som mala doucene na zbytok hodiny 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
22. feb 2010

čaute baby... ozaj ako je heslo do toho albumu login je julovky2010 a heslo ?

mojalili
22. feb 2010

heslo je - jul - LENKAANINKA 😉

lenkaaninka
22. feb 2010

díky 🙂 to ma mohlo aj napadnuť 😉

sunnygirl
22. feb 2010

katarina7777
ďakujem za povzbudenie, si zlatá 🙂

Zrzulka
aj ja mám dni, hlavne teraz, že sa vobec necítim ako tehotná

oacka
22. feb 2010

mojalili, vtipná pani učiteľka! počkaj, až to budú vykladať dooma a prída zas sťažnosť,že čo ich to učíš! 😀 😀 😀 držím palce na hospitáciu. keď to porovnám s našou školou,tak my sa máme fakt parádne. hospitácie boli vždy veľmi vľúdne, dúfam,že ty zahviezdiš zajtra! 😉

lenkaaninka
22. feb 2010

baby ja mám tušáka na dievčatko ale mm stále snív ao tom že to je chlapec aj sa tak rozpráva ako s chlapcom..
asi bude sklamaný ked tam nebude pipík ako to urobiť aby to bolo najmenej také aby ho to sralo? ☹

síce ešte to nemám potvrdené ale si myslím...

katarina7777
22. feb 2010

mojalili co je to hospitacia? nejaka skuska?

oacka
22. feb 2010

lenkaaninka,pekne natvrdo mu povedz,že čo si vyrobiil,to má! pohlavie vraj dodáva ocino,tak ten tvoj sa špecializuje na dcéry! 😀 😀

katarina7777
22. feb 2010

lenkaaninka povedz mu ze bude mat tri kocky ktore sa budu o neho starat na stare kolena...

oacka
22. feb 2010

Hospitácia je kontrola z "vyšších kruhov". 😀 príde k tebe na hodinu riaditeľ, zástupkyňa, vedúci tvojho premetu alebo aj kolega, lebo aj vzájomné hospitácie sa robia a celú hodinu ppozerá ako učíš. a po hodine urobíte rozbor, čo bolo dobré,čo zlé, sú na to presné papiere.

mirka285
22. feb 2010

tak uz som s prechadzky doma..vidim,ze mame oslavenkynu,prajem vsetko naj 🙂 som bola na poste,mi konecne dosiel ten kojaci vankus 🙂 a varujem sestre maleho,ma 5 rokov,tak o zabavu mam postarane,on je strasne ukecany..

katarina7777
22. feb 2010

oacka ... velka radost ta hospitacia , hlavne ked ti pride " na navstevu" nejaka kolegyna s ktorou sa neznasate...

oacka
22. feb 2010

to sa medzi kolegami zvykne slušne vopred dohodnúť. ja tebe ty mne. horšie je to s vedením, hlavne ke´d príde diri,čo o tvojom predmete nemá ani šajnu,ale robí sa múdry.

kafoditka
22. feb 2010

mirka..odkial si si objednavala kojaci vankus a za kolko??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre