Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. máj 2011

@zrzulka v prevarenej vode riady....to uz je ine psycho 😀 😕 a ovocie sa vacsinou supe, cize..... 😔

zrzulka
28. máj 2011

@bambola myslela som aktualne ovocie ako jahodu ci ceresnu...tie nesupem, ja to bachnem do ruk tak ako je, pato to ozuzle supku vypluje....on nema rad ked mu pokrajam 😝

maxara
28. máj 2011

@bambola jaj a ozaj.. strasska ma vylet 😉 dostala od jm darcek k narodkam, vylet do Rakuska 😵 a cestou sa zastavia u mna.. cestou spat, sa tesiiim

@zrzulka ja som strasne vela citala o tej brite.. som to aj ja chcela, ale potom som ostala zhrozena.. presvedcilo ma, ze v nemecko to zakjazali predavat a pouzivat po tom, ako zomreli nejaki ludia na totalnu demineralizaciu organizmu, resp rozvrat metabolizmu z toho.. totiz vlastne pijes takmer destilovanu vodu, cize hypotonicky roztok, ktory z teba vysava mineraly, ktore filter odobral.. 😒

zrzulka
28. máj 2011

@bambola vodu na riady by som prevarala asi len v egypte a krajinach kde hrozia crevne pliagy tu na sr sme zvyknuti ale tak ludi mas vselijakych. ja nie som prilis citliva ale poznam ludi ktori napriklad na dovcu beru vlastne vankuse,deky, osusky,uteraky...v tomto som ja "humusak" ani detiskam som nebrala lebo to by sme potrebovali prives keby som brala este aj vankuse paplony a vsetku vybavu pre kazdeho clena rodiny....
@maxara este ju mame len rok takze mozno aj ja spejem tam kam nemecka populacia 😝 avsak my doplname mineraly z mineralok. ja filtrovanu vodu pouzivam viacmenej do kanvice. netvori sa v nej vodny kamen....pit pijem ale nielen filtrovanu vodu.

zrzulka
28. máj 2011

ale inak co sa tyka filtrovanej vody tak mi je zahadou ze ju lejem aj do zehlicky a tam sa kamen vytvara...hmmmmmmmmmm 😕 😕

maxara
28. máj 2011

@zrzulka 😲 😲 coze?? tak ja som potom za uplnu smudlu, lebo ja Nine sterilizujem flasky a dudle asi raz za mesiac, pije sice prevarenu vodu, ale umyvam vsetko v normalnej vodovodovej a dokonca ju ani nekupem kazdy den.. teda jasne, ze ked sme vonku a je cela spinava od hliny a tak, tak vtedy ju okupem kludne aj den po dni, ale ked je takto, ze ani teplo nie je, tak sa mi to zda zbytocne..

maxara
28. máj 2011

@zrzulka tu v PK a okoli je silne vapenata voda, tak mozno preto sa ti tvori ale omnoho menej ako by sa ti tvoril, keby si davala vodovodnu.. ja by som to nepila 😔

zrzulka
28. máj 2011

@maxara ja nesterilizujem vobec nic, mne to pride zbytocne ked pato akj tak hocico bachne do ust, leze mi tu po zemi ktoru umyvam raz ci dva krat do tyzdna...sterilizator som predala .a tiez nekupem kazdy den ale umyvam mu zadok pri kazdom prebalovani...nasa kozna je vsak zastancom kazdodenneho umyvania deti tak na mna tak cudne pozrela ale nech....podla mna to pokozke skodi tolke macanie i ked nase detiska vodu zboznuju, asi boli v minulych zivotoch zaby ci co 😉

maxara
28. máj 2011

@zrzulka 😀 ty si tymi zabami posadnuta 😉 ja si to tiez myslim, ze casto by sa nemalo kupat.. ja jej ritusu sice neumyvam po kazdom prebalovani, ale kazdy vecer jej ritusu v umyvadle umyjem, ked sa teda nekupe 🙂

zrzulka
28. máj 2011

@maxara 🙂 🙂 🙂 zabickyyyyyyyyyyyyy 🙂

katka55
28. máj 2011

@maxara ty brdo, toto som este nepocula o Brite 😕 my sme ju dostali ako svadobny dar od mm kamosky. asi sa ma chcela zbavit 😀 😀 ale ja aj tak malokedy pijem filtrovanu vodu. tiez ju pouzivam hlavne do kavovaru a zehlicky 😉

maxara
28. máj 2011

@katka55 😀 😀 no je to podozrive od tm kamosky veru 😀

zrzulka
28. máj 2011

@katka55 a robi sa ti v zehlicke kamen???

katka55
28. máj 2011

@maxara a to tu kamosku ja ani velmi nemusim. ona vesti z karat a veri v anjelov a ja taketo veci ee 😝
@zrzulka kamen tam nejaky je, ale je pravda, ze som nepouzivala tu vodu od zaciatku 😒

maxara
28. máj 2011

@katka55 a ty na take neveris? 🙂 😕 ja neviem co si mam o tom mysliet

katka55
28. máj 2011

@maxara nieze neverim, ale rozculuje ma to 😀

maxara
28. máj 2011

@katka55 😀 😀 ja teda akoze nemozem povedat ze neverim, ale nemyslim si.. proste sa radsej nevyjadrujem k tejto teme, lebo sama neviem.. ale akoze niektori zanietenci ma irituju.. ale to aj cirkevni a akykolvek zanietenci

maxara
28. máj 2011

@katka55 ale mne napr vestila vestica z kavy a do bodky sa vsetko splnilo, este aj nina.. a vestila aj mojmu ocovi a mojej sestre.. tak jemu sa tiez vsetko a sestre sa nesplnilo to, ze stretne nejakeho vysokeho stihleho sympataka s dcerkou a ze sa do seba zalubia.. 😀 ale inak vsetko

katka55
28. máj 2011

@maxara suhlas 😉 ja som mm este nedovolila ani patrika jej ukazat, aby nam ho nezacarovala 😀 aj ked oni to vedia aj na dialku 😠 akoze ona je mila, v pohodicke, len keby sa nevenovala tomu, comu sa venuje 😉

maxara
28. máj 2011

@katka55 ja si tiez niekedy tukam na celo, ked take veci pocuvam.. ale mozno aj preto, ze pre mna je viera intimna zalezitost, ja nechodim do ziadnych kostolov a na ziadne zhromazdenia a aktivity kadekoho, ja si verim v co ja chcem, mam svoje teorie a vysvetlenia a zatial som spokojna.. ja som asi strasne seda.. 😀

maxara
28. máj 2011

@katka55 a inak moja kolegyna bola taka, vsetkych preklinala a uriekavala 😠 ja som jej ani Ninusu neukazala 😀 som prisla ked tam nebola a tak..

bambola
28. máj 2011

@katka55 @maxara baby tak moja mam veri v taketo veci ale len tak, ze v to proste veri, sama pre seba si vyklada karty, obcas vylozi aj mne ked chcem 😀 akoze neni to take , ze by s tym niekoho otravovala 😉 proste si niekedy vylozi karty. no a keby ste chceli vediet tak uz pat dni mame v dome anjelov 😉 zajtra uz odchadzaju 😅

katka55
28. máj 2011

@maxara jeeej, moja rec 😉 ved nase dieta nie je ani pokrstene. teda ja by som ho nedavala, ale svokor by to nerozchodil, tak to asi budem musiet absolvovat 😒 len musi najst farara, ktoremu nebude vadit, ze ja neabsolvujem tie ich "veci" 😝

maxara
28. máj 2011

inak aj nas expodnajomnik sa venoval takymto haluskam.. a ked sme mali poobedie spolocne, tak sme rozoberali kadejake temy.. biela magia a tak.. ale ja som teda bola skor rusivy element, ja som prichadzala v tych myslienkach na svoje teorie.. uz som ich tu aj okrajovo spominala 😀

katka55
28. máj 2011

@bambola akoze ono na tom je nieco, lenze moj mozog to nedokaze pochopit a spracovat, tak mam z toho nervy 😀 a praveze ma rozculi, ked niekto vie o mne viac, nez ja 😀

bambola
28. máj 2011

@maxara inac to s tou britou v nemecku som vedela a som sa smiala, ze niektori fanatici co to pouzivaju aj na oplachnutie rite zase chytia paniku 😀
ja malej umyvam ritu tiez po kazdom kadeni ale preto, ze kadi do nocnika a je mi jednoduchsie ju vziat a fuknut pod vodu ako ju dat lahnut, sledovat aby neusla, ist po mokry uterak.... no chapete 😔

katka55
28. máj 2011

@bambola a ty mas novu kamosku @britu ? 😀 😀

katka55
28. máj 2011

@bambola uz si to opravila. sikovnica 😉

maxara
28. máj 2011

@bambola jej bambi, tak ich pozdrav odo mna 😉
ja nemam proti viere niekoho v nieco absolutne nic.. podla mna je dobre, ked niekto v nieco veri, lebo je to pre neho urcite napomocne.. ale teda z cirkvi som znechutena a sklamana..

@katka55 😀 chudak svokor, tak to bude mat tazke asi.. ale tak ved keby si nesli sami proti sebe, tak by sa nasiel nejaky.. 😉 ja to necham na Ninku, nech si veri v co chce a ked bude chciet byt clenka cirkvi svatej tacky, tak nech.. 😀

robika
28. máj 2011

Ahojte, tak konecne je dnesok za nami, navsteva je fuc, riady v umyvacke a ja chcem pozerat telku ale nic tam nejde...
@mirka285 a @aalexis007 vsetko naj k narodeninam...
ta burka co bola vcera u vas, tak dnes sme ju mali tu skoro cely den
@noemarta ja som robila tiez ten misa, ale tiez sa mi velmi nezdvihol, ale my mame debilnu ruru, v ktorej ked sa podari upiect nejake taketo cesto je to skor zazrak, tak som si myslela ze je problem tam...

@maxara tak Ti si sikulka, ze uz mas ten sirup hotovy, my by sme chceli ist zajtra na bazu, ale po dnesnej burke neviem ci budu nejake pekne kvety, lebo tu padali aj krupy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre