Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. jún 2011

@macik27 😕 a ako sa to prejavuje? teda ako to bolo vidno?

macik27
9. jún 2011

@maxara ona bola najprv v pohode no okolo tretieho mesiaca sa začala stáčať do jednej strany , mala stále zovreté päsťe veľmi sa ľakala a často mala úplne našponované nožičky 😒

meruska
9. jún 2011

ahojte, tiez som tu len na skok podakovat @maxara 😉
mm mal dnes volno tak nas zobral na vyletik(maxara trafila si datum), original oslavy budu cez vikend, ale aj tak dnes bol urcite lepsi ako hociake pohostenie, maly si to uzil nadovsetko ...pripajam foto mojho dna D 😀

maxara
9. jún 2011

@meruska 😀 ano trafila som, potom som sa pozrela aj na fb a tam to je 😉 ale rano som si normalne nebola ista.. 😅
@macik27 ahaa, no ale aspon ze ste na to prisli vcas. A co to mohlo sposobit?

macik27
9. jún 2011

@maxara ono keď sa to zachytí ešte v takom veku keď sa dieťatko vyvíja tak sa to dá krásne rozhýbať horšie by to bolo tak v roku...ona je narodená predčastne a tam sa to vraj občas stáva ...my sme mali byť pôvodne augustvý..hups dúfam že ma k nim teraz nepošlete 😅

@meruska zlatý je v tom župančeku 🙂

maxara
9. jún 2011

@medved zijes? haloooo

maxara
9. jún 2011

@macik27 😀 tak padaj.. cosi, ved sem pise velmi malo juloviek.. pozri samy jun a august 😀

medved
9. jún 2011

@maxara cau maxi zijem a pomaly docitavam 🙂 co sa tyka piercingov, tie mi nevadia, aj ked ziadne nemam, tetovanie mam, takze to mi tiez nevadi, ale neznasam tie "expandery" v usiach, teda tunely, to fakt nemusim... 😒
a paci sa mi tvoj dobry skutok s najduchom, super 🙂

bambola
9. jún 2011

@maxara @katka55 pozrite mam 50% šancu, že to vyjde 😀 navyše v moj prospech hra aj rocne obdobie 😉

bambola
9. jún 2011

@maxara ozaj , to s tym havkom super 🙂 esteze maju tie znacky 🙂

zuzik1983
9. jún 2011

@bambola tak podla tohto nevyde 😒 http://pocasie.pozri.sk/

maxara
9. jún 2011

@medved uz som sa bala, kde si.. 😉 😀 priznaj sa, ze si sa stradovala po strkovci
@bambola najblizsiu chalupovicu ak dame, tak v novembri 😉 a modli sa za extra dlhe babie leto 😀 😀

maxara
9. jún 2011

@zuzik1983 nemaluj oblaky na oblohu 😀 😀 to je este velmi daleko, tieto predpovede su velmi nepresne..

zuzik1983
9. jún 2011

@maxara ved v to dufam,ono sa to stale meni 😉

maxara
9. jún 2011

@zuzik1983 hej a navyse je to pre bratislavu 😀 😀 ta zaujima mirku, aby im vysla grilka.. ale nas zaujima iba harmonia.. ja co mam tuto nastavene pocko na pezinok, tak na nedelu teraz mi hlasi dazd a tvoje len ze mierne zamracene 😕

zuzik1983
9. jún 2011
maxara
9. jún 2011

@zuzik1983 ty pocuj, sak to stretko by malo byt u vas 😀 😀 😀

zrzulka
9. jún 2011

@meruska paradne foto, to kde ste boli???, maly si to zjavne uzival:O)))

zrzulka
9. jún 2011

baby ,mali by sme zacat stavkovat ake pocko bude 18teho:O)))

aalexis007
9. jún 2011

@zrzulka no to som potom našla aj ja, že to je v River Parku. A je to čisto len hračkárstvo, alebo tam majú aj nejaké iné doplnky pre deti. A to majú tú zľavu na komplet sortiment? Rozmýšľam, že by sme si urobili výlet a pokúpili nejaké veci malému. Keď sa už blížia tie 1.narodky 😀 A to tam majú aj hračky rôznych iných značiek, alebo len wow toys?

zuzik1983
9. jún 2011

@maxara zeby? 😀

zuzik1983
9. jún 2011

@zrzulka 😀

medved
9. jún 2011

@maxara dnes som vynimocne nestradovala, doobeda v tom dazdi bola svokra 😀 ,poobede som vyhnala mm a ja som bola az podvecer, bola som lemra cely den 😒 , vycesala som macku a to je tak cele co som poriesila dnes 🙂

robika
9. jún 2011

Ahojte, tak dnesny den bol uz lepsi, uvidime aka bude noc... inak Filipko mi uz asi mesiac zaspava az o 22, okupkany ideme do postele cicikovat uz o 19,30, ale este hodinku a pol cicikuje a vala sa po posteli a rehni sa, no proste pokial aj mal zlu naladu cez den, tak pocas tohto ma vzdy super naladicku, ako mm hovori, v tom mliecku daco musi byt 🙂
Filipkovi sa polepsilo a mna ta choroba uz totalne chytila, tecie mi z nosa, zacina ma boliet hrdlo a toci sa mi hlava, nastastie teplotu nemam...

baby ked citam ze vase deticky uz papaju skoro vsetko co vy, tak aj ja sa musim tusim osmelit, ja Filipkovi varim vzdy zvlast, z nasich jedal mu obcas dam ochutnat, ale to iba naozaj trosicku...
a co take im davate? iba polievky alebo aj druhe? a korenite a solite az ked im odoberiete?

maxara
9. jún 2011

@medved 😀 super.. ked mozes, tak preco nie 😉

zrzulka
9. jún 2011

@aalexis007 len hracky a maju tam vsetko mozne ...neviem ako to bude s tou zlavou, ceny maju priblizne take ako ja v draciku. nie nejako vyrazne navysene,.my tam chodime skakat na trampolinu a do detskeho kutika. oblecko maju len brutal drahe asi od nejakeho modneho navrhara, tu znacku nepoznam a ani nespoznam lebo 30 eur za ciapku ja nedam... a znacky maju rozne fisher price, lego, drevene hracky francuzkej znacky. to tam chcem ist kupit. take drevene pismena. stoja nejakych 25 eur takze so zlavou sa mi to oplati.

medved
9. jún 2011

@maxara jasne raz za rok 🙂 inak dnes som uvarila lucke spenat s cibulou a cesnakom a ta opica mi nezjedla ani jednu lyzicku, ja uz fakt neviem, co s tym jej "nejedenim" mam robit, okrem mlieka nechce absolutne nic ☹

maxara
9. jún 2011

@robika aj nasa Nina vymysla v posteli.. ale ked ju dam tak na moju ruku a opriem hlavu o hlavu, tak zachvilku zalomi 🙂 a ty sa vyzdrav, nech nas nenakazis

@medved dones ju k nam a ja ti ju nastopujem 😀 😀 😀 zartujem.. a solis jej trosku? davas jej prevazne zeleninu do jedla?

medved
9. jún 2011

@maxara dnes som supla prvykrat trocha soli a aj tak nic 😒 varim jej vacsinou rozne druhy zeleniny a do toho jej supnem bud kuracie alebo hovadzie maso, doteraz stlacila aspon zopar lyziciek ale posledne 2 dni absolutne nic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre