Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
31. júl 2011

dobre ranko,tak ja som si dnes pospala do desiatej,Gabo sa mi tu smeje,ze ako chcem ja zacat chodit do roboty,ked z jedneho flamu sa neviem dospat 😝 akoze nechapem ani ja,co som taka nedospata,mozno aj to pocasie,lebo ani hlava ani zaludok ma neboleli,len sa mi chcelo spat...dnes uz ficim v pohode,obed mam v trube,idem prat Tomiho veci,Lindu som dala spat,tak cakam kym zaspi....
@merikac ja som si objednala tu Lunu tak ten budem pouzivat v zimevonku a sicko zase vnutri v nakupnych centrach...a co sa tyka velkosti,tak nosime ako co,ja musim vsetko skusat,takze aj buddu vyskusam ked budem kupovat.. aaa toto pocasie uz ani nekomentujem,zacinam sa tesit na dovolenku

merikac
31. júl 2011

@kafoditka no hej,,ale potom to je dost vela, bunda overal,,,topanky,,,atd atd,,tak som chcela, teraz postupne,,je pravda, ze najlepsie je odskusat,,,,,,,,Inac mne sa Emma pravidelne zosuchuje tak ako pises z kociara( ja ju nrepriputavam,,,a ked si zmysli, sup a uz je na ceste😀

mirka285
31. júl 2011

@kafoditka Domi my mame tu stolicku tiez znizenu,ale Gabo do stredu pripevnil opasok aby sa nemohla zosuchnut....a inak mna to strasne rozculuje ked tak Linda sedi v kociku,minule sme nad tym s @bambola rozmyslali,ci je to kocikom,alebo dietatom...no neviem,ale mne tak Linda v sicku nesedi,iba v Teutonke..

mirka285
31. júl 2011

@merikac no ja mam napr. overal aj topanky po segre,ale myslim si,ze jej to nebude dobre,lebo topanky su 21 tky a tie su jej pomaly dobre teraz a do novembra je daleko,podla mna uz 22 bude potrebovat,aj ten overal neviem neviem..

kafoditka
31. júl 2011

@merikac viem, ze to bude naraz vela, preto si radsej postupne nieco odkladam, ved aj vianoce pridu do toho a ja predsa nekradnem 😀
@mirka285 pravdu ti poviem, ze ja mam tej stolicky plne zuby a keby nebola darovana od svokry, tak uz sa jej davno zbavim... najlepsia je fakt ta obyc. stolicka z ikea

mirka285
31. júl 2011

@kafoditka ja s tou stolickou nemam problem,nam vyhovuje,len nechapem,preco ten pasok co je v strede dali taky kratky,ze ked sme stolicku posunuli nizsie,tak nedociahol a museli sme si pomoct sami...ta ikeacka ma na siroko nohy a nam by sa tam nezmestila kde ju potrebujem...

kafoditka
31. júl 2011

@mirka285 no veru nedomysleli to... ked som to mala vyssie, tak som ledva odtial maleho vybrala a teraz sa mi zosmykava..idem pohladat nejaky stary opasok aj ja 😉 ten bude lepsi, ja som tam mala provizorne utierku

mirka285
31. júl 2011

@kafoditka ja som tam dala presne,stary Tomasv opasok,a presne tam sadol a vyzera to,ze to tak je original 😀

bambola
31. júl 2011

@kafoditka @mirka285 baby ja neviem ci je to kocikom ci dietatom 😕 pretoze vlastne ju v inom ani nemam ako vozit alle tak ona si tam tak lofne a je spoko, mne to nejako nevadi aj ked ju raz za cas napravim ale zase ked tam spi tak spi pekne cela vyrovnana.

inac bre ranko 🙂

@merikac ja tiez oblecko ako baby budem kupovat az ked pride cas pretoze bude to sice viac penazi naraz ale ovela viac by ma nastvalo keby som kupila a potom jej to nesedelo 😠 navyse mala je podobne ako mirkina linda nestandartna a z kazdeho obchodu jej sedi nieco ine a ine velkosti takze.. .. 🙄

mirka285
31. júl 2011

@bambola Ranecko...inak prave rozmyslam,ci je lepsi overal vkuse,alebo oteplovacky a bunda...a teda neviem sa rozhodnut...baby ak mate nejake postrehy,tak sem s nimi...

bambola
31. júl 2011

@mirka285 ja asi skor overal lebo teda asi uz matka bude chodit sama ale predsalen ju obcas este budem drzat za ruky alebo ju budem nadrapovat, bude sa drzat kocika...... no jednoducho aby jej neofuklo krize pri natahovani a tak. ale ak ma niekto ine postrehy rada sa necham poucit 😉

mirka285
31. júl 2011

@bambola ja som za overal zase z dovodu,ze Linde by urcite boli velke gate a bunda dobra a neviem ci by sa dalo kupit ine cislo nohavic a ine cislo bundy 😀

bambola
31. júl 2011

@mirka285 pozri miri, typicky problem pri overali- cikanie- este riesit nemusime kedze decka budu este v zime na plienkach 😉

mirka285
31. júl 2011

@bambola no vsak to,ze cikat este budu do plienok,teda moja Linda urcite 😀 ona ma sice dost rozumu,ale na toto nie,zato na hovadiny,to ju je.....najnovsie sa naucila hovorit,haji,akoze spat a este to aj hovori ako ja,tak potichu to vzdy povie,no podarena je...

katty17
31. júl 2011

ahojte kocky. toto pocasie je pekne na prd. a to sme konecne mali na plane ist do mesta :( v tomto dazdi mozeme ist tak nikam :(
@merikac - baby, ja uz mam pre malu overal , dve bundicky a strikovane ciapocky, rukavice a sal 🙂 jedna bundicka je vo velkosti 86 a druha 92. aj overal mam 86-92. mensiu velkost nemozem kupit a vacsiu ako 92 uz vobec nie. cize jedine tato velkost bude vyhovujuca 🙂

mirka285
31. júl 2011

@katty17 mojej Linde su dobre capice z minuleho roka,aj ta fialova bunda,ale ta je taka tensia,nie je na taku naozajstnu zimu...

zrzulka
31. júl 2011

@mirka285 Ono najlepsie je mat obe veci. Overal je super na valanie sa v snehu na prechadzky zimnou krajinou a tak. Pretoze nepodfukne, nenaberie sa sneh odspodu. my sme mali kazdu zimu pre misku aj bundu aj overal v celku. jednu zimu sme mali oteplovaky a bundu. Ten komplet je velkosti 86/92 ale patovi tento rok urcite nesadne, mozno buduci rok ak ho nepredam. ja by som mu chcela kupit v celku overal na zimu. Bundy ma dve. v
Linda zlata s tym haji. to aj pato hovori.Ked mu poviem haji tak zopakuje haji a este aj ukaze znak haji. Niekedy sa sam haji vypyta...

katty17
31. júl 2011

@mirka285 - miri ja som kupila uz hrube zimne bundy. a aj overal je uplne zimny. do snehu 🙂 ciapky ani nahodou neoblecie z minuleho roka 🙂 nasa buchta je dost velka 😉

zrzulka
31. júl 2011

@mirka285 myslis ze bude naozajsna zima??? 😉 Pocasie je nejake pomylene... ked je teraz jesen tak hadam v zime bude leto 😉 Inak baby myslite ze uz je cas premyslat nad zimnym obleckom v polovici leta??? 😕 😕 😕 Pre mna by bolo najidelanejsie nakupit v zimnom vypredaji na zaciatku zimy len ci nieco zostane... 😝

mirka285
31. júl 2011

@zrzulka Leni jasne,ze aj bundu jej kupim,vsak iba overal je malo,aj oprat to treba a je nutna mat aj aj,to je jasne 🙂 ja uz mam bundu vyhliadnuta,ale v nasom Nextiku ju este nedostali,dostali len jablckovu a ja chcem taku sedu a farebnymi gombikmi 🙂 vidis,Patko aky zlaty,on sa aj ulozi 🙂

zrzulka
31. júl 2011

@katty17 kde si nakupovala? 😕

mirka285
31. júl 2011

@katty17 Kati a prosim ta to kde si nakupovala,vsak v Nexte dostali zimne bundy len tento tyzden,v Mothercare nemali ziadne 😕

zrzulka
31. júl 2011

@mirka285 tento nas next 😝 ja ked som si nieco vyhliadla tak bud nemali nasu velkost alebo ten tovar na sr vobec nedorazil. Ty objednavas priamo z UK??? Ake je postovne na SR. Tiez by som nieco zobrala patovi na zimu.

mirka285
31. júl 2011

@zrzulka Leni este som neobjednavala z UK,len som si vyhliadla na ich stranke zatial tu bundu,ale ked si das ich stranku tam to tusim je,ze kolko je postovna...tak ja naivne dufam,ze dorazi aj ku nam ten tovar...a teraz sa mi celkom pacia aj veci z Debenhamsu,tak aj tam nakupujem...

zrzulka
31. júl 2011

btw mna zaujimaju hlavne tie overaly pretoze bund ma pato dost, aj kabat ma /dostal/ a zimne topanky za normalis ceny 😝

zrzulka
31. júl 2011

@mirka285 debenhams je super, maju nadherne veci aj kvalitne za normalnejsie ceny ako next ...tiez tam nakupujem 😉 co mas na stranke nextu veci tak sa ku nam vacsina z nich vobec nedostane 😝 😝 😝 niekedy mam problem si kupit vec ktoru maju na stranke priamo v uk. /to otravujem segru/
este super znacka co mam rada je lindex ale ti maju dost drahe zimne overaly. no ked nic nezozeniem kupim tam

mirka285
31. júl 2011

@zrzulka nasa velkost je vo vypredaji vzdy prva fuc,takze nato sa uz nespolieham a myslim Patko ma velkost ako Linda...inak Linda normalne oblecie rifle aj kopec veci co nosila na jesen,takze ona toho moc nepotrebuje,som jej akurat dlhorukavove tricka pokupila,pancuchace,teplejsie svetre dva a hotovo...

zrzulka
31. júl 2011

@mirka285 no veru aj pato oblecie este kopec veci co ma ham, next z minuleho roku. my sme sa nedopracovali este ani na velkost 80. takze si netrufam kupit, jednu bundu co som bola este tehu na nakupoch v uk som kupila 80 tak mozno ta mu postaci na zimu kym nezacnu zimne vypredaje 😀 ja sa priznam ze ked mu nieco kupim za plnu cenu a potom to vidim vo vypredaji za polovicu tak ma ide porazit 😠

mirka285
31. júl 2011

@zrzulka to asi kazdeho ide porazit..musim ja pozriet kolkatku mam overal po segrinom malom,ale on ho nosil ked mal rok,na druhej strane Linda je drobnejsia tak mozno jej aj bude...a k tomu Linda nie je nizka,ma 75,5 cm,co sa mi zda normal 😕

mirka285
31. júl 2011

@katty17 tebe som zabudla odpisat,tie rezne boli dobre,akurat,ze to vyslo len na tri a nie na styri ako pisu 😕 tym,ze som to robila z kuracich stehien vykostenych tak to nebolo suche a dnes som zase urobila krkovicka,zemiaky a cibula,tak to je uplne vynikajuce,prave nam to tu vyvoniava,akurat ten sacik co je k tomu pribaleny,je uplne maly,tak na dve porcie,takze som to normalne dala na plech a prikrila olobalom a je to super 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre