Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
29. nov 2011

AHOJTE! konecne som tu.po vyrieseni problemu s mojim bolavym zubom / ved aj bolo na case po skoro 3 tyzdnoch./furt s nim chodim k zubarke,lieci ho ale uz aspon neboli!
Adku mam momentalne choru.ma soplik+kasel.kasle ale len v spanku.teplotu nema to je stastie.pretoze ja mam z teploty u nas DES.po tych febril.krcoch co sme zazili...
a hlavne sa idem pochvalit dievcata.podarilo sa nam vybojovat po skoro tristvrte roku konecne priestor pre MC nastalo! sme stastne ako blsky.uz zariadujeme,stahujeme a podobne.aj navstevnost sa nam lepsi.rozbiehame teda od noveho roku viac aktivit,tvorivu dielnu a podobne.aj cvicenie na fitloptch ideme rozsirit o cvicenie s kruhmi a kadecim novym...no jednoducho sa VELMI TESIME ze konecne nase usilie sa dockalo aj dobrych sprav!odmietania sme si uz zazili myslime viac ako dost!

lenuss84
29. nov 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka285
29. nov 2011

@lenuss84 gratulujem,tak predsa to usilie za nieco stalo!!

lenuss84
29. nov 2011

dakujeme:naozaj sa mi potvrdilo ze ked clovek nieco chce tak sa to da.len treba vydrzat! 🙂

lenuss84
29. nov 2011

babky,nakoniec je to predsalen v Kulturnom dome.mala miestnost ale staci nam.starosta tam uz vyse 2 rokoch stahuje kniznicu,ktora sa nachadza v zakladnej skole.takze jeho ,,prava ruka" velmi mila pani z Oú,sa nastvala,zobrala to do svojej zodpovednosti a dovolila sa nam tam nastahovat.pred starostom to obhaji.je si tym ista.za tie roky ho uz pozna.ze aj keby sa nastval,napr.nakrical na nu,tak ona vie,ze on je ,,splachovaci". ze to predycha a bude vsetko OK.a jej to vadit nebude zeby na nu nakrical-ze ona jednym uchom dnu-druhym von.

lenuss84
29. nov 2011

tato pani nam fandi od zaciatku.bojovala za nas velmi.az ju to teraz uz fakt dozralo!keby nebolo jej,trapili by sme sa nadalej.sme jej velmi vdacne a zaviazane!

bambola
29. nov 2011

@lenuss84 tak super sa vam podarilo 🙂 gratulujem. asi sa pani uz chuda nemoze pozerat na to co tam stvara ten vas starosta a ked videla , ze moze pomoct tak pomohla 🙂
normalne sa tesim s tebou a som rada, ze este aj skutocne dobri ludia existuju 🙂

lenuss84
29. nov 2011

@bambola dakujem dakujem dakujem.to je krasne ze si napisala ze sa tesis so mnou.vazim si to.lebo naozaj to nikto nevidi kolko casu a energie nas to stalo-furt sa rozkladat a skladat.zajtra mame clensku schodzu /mavame pravidelne kazdy mesiac,plabnujeme vzdy aktivity na novy mesiac/.zajtrajsia bude vynimocna-ideme aj OSLAVOVAT!!!

lenuss84
9. dec 2011

ahojte.babky nemam akosi cas na MK odkedy frcime s tym nasim MCčkom.co sa tu deje?kde ste vsetky?ci uz vsetky v sukromnej?

bambola
9. dec 2011

@lenuss84 ahoj 🙂 a ako sa vam dari? mavate aj nejake kruzky? parada , ze sa vam to takto rozbehlo 🙂 to je vlastne Adka neustale medzi detickami, ak je len scasti taka ako nasa maťa tak musi byt cela stastna 🙂

jaruska8
11. dec 2011

Baby, ako sa dostanem do súkromnej???? Díky, lebo vidím, že to tu viazne. 😒

lenuss84
13. dec 2011

@bambola ahoj.ano rozbiehame sa.zatial mame len:hernu,cvicenie na fit loptach s detmi,mali sme Mikulasa,raz za mesiac mame jazdenie na konikoch pre deti od 1 roka.
od noveho roka chceme rozbehnut aj tvorive dielne a snad aj dalsie veci.mame vymyslene Uvitanie babatiek v nasej obci,pretoze u nas sa to vobec nikdy nedialo.
ano Ada je stale medzi detmi a myslim ze je stastna.nema s tym vobec ziadny problem.ona je rada s detmi.a to ma nesmierne tesi. 🙂
a vy sa ako mate?

sunnygirl
22. dec 2011

Milé maminky,
do Vianoc sa asi sem už nedostanem tak Vám všetkým chcem popriať:

maxara
24. dec 2011

Zdravim krasky,
vsetkym Vam zelame (ja s babom, Ninkou a ockom) bohatu nadielku lasky, zdravia a stastia pod stromcek, vratane niecoho hmotneho pre potechu oka a duse, zelame vam dobru chut pri stole a stastne a ziarive ocka nasich drobakov.

bambola
24. dec 2011

Šťastné a Veselé , kruhu rodiny a blízkych , všetkým júlovkám, júlovčiatkam a ich tatkom prajú Maťka&Maťa 🙂

gabika41
24. dec 2011

Zelam stastne a pozehnane prezitie Vianocnych sviatkov v kruhu blizkych......... 🙂

denisse
24. dec 2011

Prajem Vam vsetkym pohodove Vianoce a vela radosti z deti a s detmi 😉

zrzulka
24. dec 2011

...stastne a vesele vianoce aj my prajeme 😉

mattahari
25. dec 2011

Všetkým júlovkám a ich rodinkám prajeme aj my krásne sviatky naplnené pohodou, láskou a radosťou z toho, že aj iných urobíme šťastnými... 🙂

(...je tu bez vás smutno, júlovky... ) ;)

noemarta
25. dec 2011

ja Vam tiez vsetkym julovkam julovciatkam a ostatnemu zbytku rodiny prajem krasne sviatky 😉 😉

leanax
28. dec 2011

Ahojte dievčatá. Prosím vás poradte mi nejaké zančkové kočíky, kvalitné. Chcem pozrieť nejaké do budúcna, nakoľko plánujeme druhé bábo a už nechcem kúpiť taký ako sme mali prvý kočík, lebo to bol strašný, ulakomila som sa a doplatila som. Kúpovali sme na trhovisku, poľská výroba, krásny, praktický, ale kvalita žiadna, reklamovala som tri krát až som ho nakoniec zo zúfalstva predala pod cenu.

mirka285
28. dec 2011

@leanax ahoj gesslein,concord,Jane,Brio go,Quinny,Casualplay,Mutsy toto su vsetko celkom kvalitne znacky,tak pokukaj na nete,ktory by ti vyhovoval 😉

sunnygirl
30. dec 2011

Ahojte maminky,
prajem Vám pekného SILVESTRA 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
30. dec 2011
monline
30. dec 2011

@sunnygirl vďaka 🙂
taktiež prajem všetkým krásneho silvestra a všetko najlepšie v novom roku, hlavne aby sme boli všetci zdraví 🙂

cigaretka5
30. dec 2011

@leanax no my mame mutsy a je svetovy, ak chces byt ina tak odporucam

bambola
30. dec 2011

@cigaretka5 v Prahe by ti to nepreslo ta inakost, tu je mutsy asi druhy najbeznejsi kocik 😀 😉

gabika41
31. dec 2011

Zelam krasneho silvestra a do Noveho roku vsetko najlepsie...... 🙂

bambola
31. dec 2011

Aj my sa pripájame a prajeme júlovkovým čitateľkám všetko dobré do nového roku, aby vás choroby obchádzali a detičky vám robili radosť 🙂

denisse
31. dec 2011

ahojte baby ...
vsetkym vam prajem do noveho roku len to najlepsie, hlavne zdravie pre vase rodiny a celkovo taku spokojnost a stastie ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre