Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
5. mar 2010

krish- typický sebavedomý chlap- všetkému najlepšie rozumie...skoro ako ten môj 🙂)))

maxara
5. mar 2010

krish ja som si uz problematiku s oteckom pri porode nastudovala... na kramaroch s tym problem nemaju, ale moj drahy je nieco podobne tomu tvojmu... dokonca zo zaciatku som to brala ako samozrejmost, ze tam bude a on sa fejsoval, ze co on vie... ale ze ved tak dobre. No potom som nasla jednu temu tu na konikovi, kde o tom pisala jedna psychologicka, ze pokial muz sam neprejavi zaujem tam byt, tak zena by ho nutit nemala... ze nie je nahoda, ze chlapi nikdy v historii pri porode nemali miesto... pohlad na utrpenie zeny, ktoru miluju, plus samozrejme zalezitosti typu krv a pod... nebodaj este zbadaju natrhnutu krvavu fazulu.. toto vsetko moze sposobit, ze budu mat nejaky psychicky blok z toho vsetkeho, nieco ako velku traumu (samozrejme kazdy sa s takymi udalostami vyrovnava inak, ale toto sa im z toho moze stat, ale nemusi...)a my sa im mozeme fyzicky "zhnusit", resp. stat sa pre nich nepritazlive...a napodiv, tam pisalo dost bab, ze maju presne taku skusenost a ze dost dlho trvalo, kym sa s tym muzi vyrovnali, dokonca jedna pisala, ze ju lubi, obskakuje, o dost viac si ju vazi, ale sex nemala dva roky od porodu...

lenkaaninka
5. mar 2010

rastiete pekne oacka 🙂

agika1982
5. mar 2010

monline...je to dr.rusnak,nie rusniak xixi...je naozaj dobry,a pacientky si vazi,na svoje neda dopustit...myslim ze je to okolo 5000sk...cize vyse sto eur..ale to neviem presne

krish
5. mar 2010

agika sak aj ja ho tam chcem a potrebujem ale co z toho ked hned odpadne? 😠 😀 jemu este aj ta ďobka po odbere na ruke robi zle ze si musi sadnut a predychat. och... no neviem ako to dopadne, mozno sa pochlapi a zvladne to.

maxara
5. mar 2010

baby zazmluvnenie porodnika je 7000,-Sk

monline
5. mar 2010

agika- dík, podľa výslovnosti toho klienta som to písala..veľmi ho chválil, že aj jeho žena pri ňom rodila a že má veľmi ľudský prístup..

agika1982
5. mar 2010

krish pozri,nebude prvy a ani posledny....mozes nato upozornit sestricky,ze sa bojis aby neodpadol,daju nanho pozor,neboj...zvladnete to

krish
5. mar 2010

monline jasneeeee Rusnak rodil moju sestru a vraj uplne super!!!!

maxara ja ho nutit nebudem, ked bude chciet nech ide ale neviem vazne...budem tam potrebovat oporu a nie ho zoskrabavat zo zeme. 😅 a tu diskusiu som citala aj ja. a suhlasim s nou.

monline
5. mar 2010

maxi- celkom dosť, tá suma... a ako to je ak nemôže prísť?

ericica
5. mar 2010

tak cesto zamiesene.....teraz mi kysne 🙂
vy tu rozoberate oteckov pri porode,ja som svojho mm mala pri porode a bolo to uzasne ...vrelo odporucem a ide aj k druhemu porodu ovsem ak stiha 😀
ja si tiez zaplatim svojho dr aj pri malej som ho mala zaplateneho.....bol tam so mnou celu noc az kym ma neodrodil....aj ma zasival ale sme sa spolu nasmiali 😀

maxara
5. mar 2010

oacka ta tyrkysovo modra alebo aka to je vanicka na jane slalom je kraaaasna, vyber si tu, budes mat najkrajsi kocik v KE

agika1982
5. mar 2010

monline,neviem ci rodil svoju zenu...skor bol pri porode a rodil ju iny,pretoze to by podla zakona nemal....ale je fajn...ja osobne by som chcela jeho alebo valenta...keby som ostala v ba,urcite by som si vybrala...ale rodit budem v TT..

monline
5. mar 2010

agika nieeeee, rodil ženu toho môjho klienta

agika1982
5. mar 2010

ahaa,to je oki....som asi zle sledovala,bo robim poriadky...

maxara
5. mar 2010

krish - ja tiez suhlasim a ked som to tomu mojmu poveala, tak skoro vyskocil po strop, ze uff ze tam nemusi ist... aj som bola sklamana aj trochu nahnevana, ze ved mna sa nikto neopyta, ci pockam na chodbe, alebo kuknem aj do saly... ale na druhej strane, radsej nech si vyberie sam, ako potom RTG hlavy 😀 ako dugy uz davno napisala

monline - ked nepride, tak daju potvrdenie, ze tam nebol a peniaze ti vratia, tak isto ak zaplatis a nepouzijes epiduralku, alebo zaplatis otecka a on to nestihne a pod... vzdy daju potvrdenie a vratia plnu sumu

zrzulka
5. mar 2010

No teeeeeeeeda vy ste tu toho popisali 😀

otecko pri porode 😀 😀 😀 ten moj sa kazdemu dodnes chvali ako to perfektne zvladol. Aj k synovi by rad siel len nevieme ako s malou. Podla toho kedy ma to chyti to zariadime... No vsak uvidime ale chcel by ist ... hlavne preto ze som mu povedala ze ked tam nebude vyberam meno pre maleho ja... Akoze vobec nevydieram ze jo? 😀 Ale vie ze to myslim len zo srandy. on by tam chcel ist....Aj k malej siel napriek tomu ze ho kazdy odhovaral, dokonca aj moj porodnik 😀

Miri to je fakt ze meno Filip je dost rozsirene. Ale aj jakub. Tu na Sr vyberas z cca 10tich frekventovanych mien, vela nenavyberas... je to zabite.... Aj my sme chceli dat Filip ale muzovi sa toto meno nepaci....

jaruska8
5. mar 2010

Ahojte dievčatá,
ste toho popísali, to sa nedá postíhať, ráno tu bola kamarátka so synčekom, doniesla mi fonendoskop, tak počúvam a snažím sa rozoznať seba od maličkej. 😉 😉 😉 Inak, aj ja chcem mať zajednaného pôrodníka, no a manžel pri pôrode asi nebude, keďže asi to bude sekcia. 😢

krish
5. mar 2010

maxara ten moj sa zatial hra na chlapa ze jasne ze tam chce ist to len ja mam o neho strach 😀 😀 😀

inak baby...ja mam fobiu z pichania do prsta, akoze ja som darca krvi mozu mi vziat krvi kolko chcu ale ked ma chcu pichnut prsta tak odpadavam, sak to tak boli...ooooooch... v tomto som padavka ja, preto sa aj bojim toho glukozoveho testu v tehu 😀 😀

krish
5. mar 2010

jaruska ja som si vcera kupila fonendoskop ale straaasne ma z neho bolia usi. srdiecko maleho som zatial nenasla ale aspon kopanceky pocujem, a je sranda ze krpec ma skoro vzdy kopne tam kde ho mam prilozeny 🙂 akoze mamiiii daj mi pokooooj.

krish
5. mar 2010

a baby este som zabudla, CS mam 1, a doky mi zakazal hladkat brusko. vraj polozit ruku mozem ale ze nie hladkat. to az tak to moze ovplyvnit? som sa cudovala.

zrzulka
5. mar 2010

Krish ani aj to neznasam bratie krvi z prsta... Musim sa piznat ze som mala pri malej rovnake pocity ako ty teraz Ja som myslela ze to nevydrzim az 2 krat pichnut do prsta,ale da sa to zvladnut... Ono myslim ze tento test sa da aj odmietnut. Musim sa poinformovat u gydosa...

krish
5. mar 2010

zrzulka tak akoze ja to vydrzim ale budem tam za padavku 😀

sisaa
5. mar 2010

podla mna je dobre ked je muz pri porode, aspon maju lepsi pristup sestricky aj doktor, a to babe asi dost pomoze. Neviem, preco sa to tak precenuje ako to muz zvladne, a ci by tam mal ist. Nas sa nikto nepyta, ci tam chceme byt 🙂. Je to nase spolocne dieta, a vraj ma muz ovela lepsi vztah s dietatom, ked je pri jeho narodeni.

jaruska8
5. mar 2010

Krish, CS??? Zo skratiek som nejak mimo. 😉

mirka285
5. mar 2010

ja chodim tiez do Gynfivu a take pekne foto nemam ☹ budem reklamovat 😠

krish
5. mar 2010

jaruska to je cervix skore (asi krcok) doteraz som mala 0 a vcera ze 1. sa ma doky pytal ze ci beham maraton ked som skocila na 1 a ja ze nie, ze som doma a oddychujem. ale viem ze pri 8 sa rodi.

oacka
5. mar 2010

ok, maxi! len musím tú modrú vidieť naživo. baby,ja idem na nákupy do Maďarska, teším sa! pekný deň!

zrzulka
5. mar 2010

No a co Krish kazdemu je nieco neprijemne.... ja tiez bratie krvi nemusim... ale osobne si o sebe nemyslim ze som padavka... 😀

Sisa otec pri porode je velmi dikutabilna tema, nazory sa roznia. podla mna to treba nechat na chlapovi. Mojho kazdy odhovaral nech tam nejde ale on sa nedal... Bol tam a aj ked mi velmi nepomohol bolo super ze tam je... Ale o tom "inom" pristupe by som pomlcala. Sestricky boli dost neprijemne.... Tazko povedat ako by sa spravali keby tam nebol ....

krish
5. mar 2010

mirka to vazne? ja som bola tiez trosku sklamana ale za to moze moj drobec v brusku lebo hned po par minutkach za ulozil na spanie a kaslal na nas. nepomohli ani drepy ani poskoky nic. zaspal jak drevo. a museli sme skoncit. 😀 a 1.aprila ideme na to velke 3D tak som zvedava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre